Počítačové kurzy – aktuálna ponuka IT kurzov a školení

Vyberte si z našej širokej ponuky aktuálnych počítačových kurzov a školení. Nasledovné kurzy sú zoradené podľa kategórií. Všetky kurzy sú ukončené certifikátom. Termíny a podrobné informácie nájdete v sekcii konkrétneho počítačového kurzu a školenia. Kliknutím na názov počítačového kurzu sa zobrazia všetky ďalšie informácie o kurze – termíny, osnova a zľavy. V prípade, že ste nenašli priamo kurz podľa vašich potrieb, skúste kurz vyhľadávať alebo nás kontaktujte a pripravíme vám kurz šitý na mieru podľa vašich požiadaviek.

Databázové systémy - MS SQL

Digitálna grafika - grafické programy, webdesign a DTP

Online marketing a digitálna reklama, SEO, PPC AdWords Ads, Copywriting a email marketing

Tvorba a výroba webstránok bez programovania, Wordpress a redakčné systémy

Operačné systémy a servery Microsoft Windows Server

Programovacie jazyky

Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.