Dlhodobé IT štúdium – viac ako len kurzy

konzultacie

Dlhodobé IT štúdium
– viac ako len kurzy

Študujte na tej najvyššej možnej úrovni na Slovensku, učte sa od špičkových lektorov, pýtajte sa a odneste si od nás presne to, čo potrebujete – know how, ukážky z praxe, praktické príklady a vzdelanie, ktoré vám zabezpečia okamžitý osobný alebo kariérny rast.
Začnite čím skôr, začnite už dnes.

Najlepšia investícia je investícia do vzdelania a u nás to platí dvojnásobne. Príďte si k nám po vzdelanie, ktoré vám nedá žiadna škola, ktoré sa nenaučíte zo žiadnej múdrej knihy. Netrávte hodiny nad video-tutoriálmi a návodmi, o ktorých neviete, či sú aktuálne a správne.
Zasadnite k nám „do lavíc“ a dovoľte nám, aby sme vám odovzdali všetko, čo vieme.
Naši špičkoví lektori z praxe sa roky venujú tomu, čo sa potrebujete naučiť a za pár dní a desiatky hodín vás to naučia. Takéto špičkové a efektívne štúdium vás rýchlo posunie
profesijne ďalej, nové vzdelanie vám umožní nájsť si lepšiu alebo úplne novú prácu.
Cesta za vzdelaním a štúdiom v osobnom kontakte v skupinových kurzoch začína u nás.

Zistite viac o priebehu štúdia – termíny, formu a miesto

ostudiu

Niečo na úvod o štúdiu u nás

Ponúkané dlhodobé štúdium je naša reakcia na záujem trhu po súkromnom vzdelaní, pretože Slovensko trpí nedostatkom kvalitných vzdelávacích inštitúcií – stredných či vysokých škôl, kde by výsledkom po štúdiu nebol iba vypísaný index, či žiacka knižka, ale najmä praktické vedomosti a schopnosť absolventa uplatniť sa v praxi. Ako súkromné vzdelávacie stredisko poskytujeme vzdelávanie vo forme krátkodobých kurzov od roku 2008. Ponúkané dlhodobé štúdium je teda spojenie našich kurzov vo výhodnej cene do jedného komplexného balíka – ním získate špičkové vzdelanie v rôznych IT oblastiach podľa vašej potreby.

studium-terminy

Termín štúdia – kedy môžem začať?

Dôležitým faktorom pre vás je určite termín. Možno vás sklameme, alebo skôr niektorých potešíme – u nás sa na štúdium nečaká. Žiadne prijímacie pohovory, žiadne semestre, žiadne lehoty na začatie. Štúdium je založené na sérii našich počítačových kurzov, takže jediné, na čo si počkáte, sú otvorené termíny.
Študijné balíky a štart štúdia je možný z viacerých kurzov, čiže čakáte iba na najvhodnejší termín otvorenia približne troch kurzov. Kurzy sa otvárajú spravidla jeden- dvakrát za mesiac, takže odpoveď na otázku, kedy môžete začať študovať je – prakticky okamžite.

miesto-studia

Miesto štúdia, kde budem navštevovať „školu“?

Naše otvorené kurzy sa konajú v Bratislave. Máme pobočky aj po Slovensku, ale otvorené kurzy a školenia sa realizujú hlavne v Bratislave, v centre mesta na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho Mýta. Máme kompletne zariadené počítačové učebne, takže na štúdium u nás potrebujete iba vašu prítomnosť. Ani pero nepotrebujete. Počítače, materiály, software, príručky, poznámkové bloky, písacie potreby a všetko, čo budete potrebovať, od nás dostanete. Vrátane občerstvenia.

forma-studia

Deň, večer alebo víkend? Kedy budem chodiť „do školy“?

Termíny kurzov, z ktorých sa štúdium skladá, vyplývajú zo spoločnej dohody. Termíny máme otvorené minimálne 2 mesiace vopred, takže je možné si s dlhodobým výhľadom zariadiť program tak, aby ste mohli študovať cez týždeň alebo cez víkend. Pri štúdiu si vyberáte z našich otvorených termínov.
V ponuke sú denné kurzy trvajúce od 9:00 do 15:00 hod., večerné od 16:00 do 20:00 hod.  alebo tiež víkendové v trvaní od 9.00 do 14.00 hod. Takže je na vás, kedy budete kurzy navštevovať a aké termíny si zvolíte.

dlzka-studia

Ako dlho môžem študovať?

Pamätáte si z čias školy, aká bola hanba opakovať ročník? Noví, o rok mladší spolužiaci a vy medzi nimi. U nás to nie je hanba, ale výhoda. U nás si môžete každý kurz zadarmo zopakovať, aby ste si vedomosti utvrdili alebo len zopakovali.
Začnime ale tým, že dĺžka štúdia nie je limitovaná. Ak sa rozhodnete študovať 12 kurzov a navštevovať ich rok, je to na vás. Ak chcete zvolený rozsah štúdia zvládnuť za mesiac – nech sa páči, tiež je to na vás. Dôležité je mať chuť a čas. Každý balík má svoj počet kurzov, každý kurz počet dní. Budeme sa snažiť ponúknuť vám také termíny, aby vám vyhovovali a štúdium ukončíte vtedy, keď budete chcieť.

ako-zacat

Znie to dobre. Ako môžem začať študovať?

V prvom rade si vyberte balík kurzov alebo štúdium, ktoré preferujete. Kontaktujte nás buď telefonicky, alebo e-mailom a spoločne sa pozrieme na formu štúdia, ktorú preferujete. Balík kurzov môžeme aj upraviť. Niečo do balíka pridať, niečo z neho pre vás odobrať – všetko je na spoločnej komunikácii vašich potrieb alebo záujmu. Následne prejdeme spoločne termíny, vytvoríme váš študijný plán a môžete začať študovať.
Veríme, že sa po prvej skúsenosti radi pridáte k našim spokojným študentom.

Referencie, naši študenti a absolventi štúdia

Od roku 2008 máme za sebou dlhú históriu spokojných zákazníkov. Stovky? Tisíce? Nie, desaťtísíce študntov, ktorí hodnotia po absolvovaní kurzov našu spoločnosť spokojnosťou na viac ako 97%. Potrpíme si na kvalitu vzdelávania, pretože vieme, že si ju vyžadujete i prirodzene očakávate. Hodnotenia z jednotlivých kurzov si môžete pozrieť v našich referenciách, tu prinášame hodnotenia a pohľad tých, ktorým absolvované rozsiahlejšie štúdium u nás zmenilo život.


Matúš Kašický – Internet Marketing špecialista, webdesigner

ďakujem za záujem a pozdravujem 🙂 

Vzdelanie v IT Learning mi doslova zmenilo život. V rámci REPASu som absolvoval viac ako 20 kurzov z oblasti online marketingu, programovania a grafiky, vďaka ktorým som pochopil absolútnu dôležitosť marketingu ako celku. Počas kurzov som sa chcel okamžite presvedčiť o pravdivosti tvrdení lektorov a celého študijného obsahu, preto som všetky poznatky okamžite aplikoval do vytvorenia vlastného webu. Tak vznikol blog www.kickstart.sk, ktorý do dnešného dňa zhliadlo viac ako 30 000 jedinečných čitateľov. Dokonca z celoslovenského finále bloger roka 2017 si spomedzi 100 blogov odniesol v kategórii nováčik 2. miesto. Na úrade práce som už teda viac nemusel zostať a krátko na to som rozbehol dva úspešné podnikateľské zámery. Stal som sa marketingovým garantom a creative directorom pre jeden z najväčších e-shopov oblečenia, obuvy a doplnkov pre tanečníkov a aktuálne dávam dokopy kreatívnu spoločnosť, ktorá zabezpečuje kompletné rekonštrukcie interiérov domov a bytov. Najviac ma pri tvorbe projektov baví to, že (vďaka IT Learning) viem presne čo mám robiť :-). Keďže sa marketing vyvíja raketovým tempom, už dnes viem, že pre ďalšie vzdelanie si pôjdem opäť k Vám. Ďakujem p. Hecht, p. Peták, p. Budaj, p. Debnár a celému zvyšku tímu.


Marek Andričík – webdesignér a grafik špecialista

Dobry den,

som príjemne prekvapený, že som sa ocitol medzi tými, na ktorých si lektori spomenuli. Zrejme za to môžu moje častokrát všetečné otázky. Tiež rád spomínam najmä na kurzy s Vladimírom Ladickým, či Ferom Fáberom – mnohé som sa tam naučil, najmä súvislosti, teda niečo, čo človek z kníh len tak ľahko nezíska.

Prácu som si po kurze našiel viac-menej hneď. Okrem znalosti som si z vašich kurzov odniesol aj niečo iné, cenné priateľstvá až na druhý koniec krajiny. 🙂


Jana Tomková – grafik špecialista

Musím povedať, že balík kurzov bol skutočne výborný a poskytol mi výborné základy pre prácu s grafickými programami, na ktorých ale treba určite ďalej pracovať a rozvíjať ich. Taktiež môžem povedať, že mi kurz pomohol k získaniu novej práce, ktorou je miesto grafika vo firme Karloff,s.r.o. (výrobca Tatratea), kde momentálne pracujem. Preto som za kurz, aj všetky vedomosti, veľmi vďačná a ak to bude niekedy možné, určite by som rada absolvovala možno aj iné kurzy. V súčasnosti som veľmi nadšená zo svojej novej práce a aj práce v grafických programoch. Takže Vám veľmi pekne ďakujem a určite budem odporúčať aj známym a priateľom. Prajem ešte pekný deň.


Lenka b.

V prvom rade sa chcem poďakovať p. Šipekymu za všetko, čo ma naučil. Kurz mi umožnil to, že z baby ktorá kreslila len na doske sa stala kreslička, ktorá je schopná bez problémov pracovať v AutoCADe. Je to približne mesiac a pol, čo som tento kurz absolvovala cez repas. Aj keby som si kurz platila ako súkromná osoba, tak peniaze ktoré by som do kurzu vložila sa mi za ten čas trojnásobne vrátili. Dokončila som zatiaľ 3 legalizácie záhradných chatiek a teraz idem pracovať na menšej skladovej hale a na prestavbe relaxačného centra. Toto by nebolo možne, keby p. Šipeky nevysvetľoval látku zrozumiteľne a na nadštandardnej úrovni. Vás, p. Šipeky, odporúčam každému, kto chce a potrebuje plnohodnotne pracovať a zarábať peniaze cez AutoCAD a nejde mu len o certifikát, pretože viete všetko vysvetliť tak, že človek, ktorý absolvuje váš kurz môže začať bez problémov pracovať. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie.


Nadežda Chrapčiaková – programovanie, Java a Android

Po roku nezamestnanosti som do 6 týždňov po kurze našla prácu. Neskúšali ma, stlačili moje skúsenosti a kurz Javy. Ešte by som potrebovala kurz Java IV, ktorý sa pripravuje. Zatiaľ v práci intenzívne študujem ďalšie veci. To, čo je obsahom kurzu Java IV, mám ovládať do konca septembra. Ku kurzom Javy mám návrh rozšíriť ich o nejaké hodiny na samostatné cvičenia študentov. Java II. a III. by som natiahla aj o 1 deň. Na kurzoch Androidu sa mi páčilo, že po každom celku učiva sme si ho hneď sami precvičili. Želám vám veľa úspechov, vynikajúcich lektorov a veľa spokojných študentov.

Nestačí Vám? Nevadí - pozrite si viac než 2000 ďalších hodnotení nášho štúdia a kurzov

Stále nie ste rozhodnutý? Potrpíte si na kvalitu? To je dobre, aj my!

Garancia spokojnosti – vrátenie peňazí

Spokojnosť s IT kurzami

Opakovanie kurzov zadarmo

Opakovanie kurzu zadarmo

Uznávané certifikáty po každom kurze

IT certifikát

Žiadne časové záväzky na termíny

IT kurzy - príbeh

Záverečný „veľký certifikát“

IT kurzy - príbeh

Kariérny a osobnostný rast okamžite po kurzoch

IT kurzy - príbeh

Úvodná odborná konzultácia

Dialóg ohľadom kurzov

Štúdium je vo výraznej zľave oproti kurzom

sledovat-cenu

Špičkové kurzy tvorené odborníkmi z praxe

Výroba IT kurzov

Kto vás bude učiť? Učiteľ – teoretik alebo profesionál z praxe?

Viete čo je základ vašej spokojnosti? Lektor. Človek, ktorý vie nielen učiť!
Každý obchod, každá firma a každá značka je natoľko úspešná, do akej miery sú úspešní ľudia, ktorí ju tvoria. My staviame na jedinom úspechu, a tým sú kvalitní a špičkoví lektori, ktorí u nás nepracujú ako jednotlivci na zavolanie, ale ako tím spokojných zamestnancov. Naši lektori sú všetci z praxe a sú pripravení odovzdať vám svoje vedomosti a skúsenosti.

Daniel Kráľ
Daniel Kráľ
Hodnotenie lektora 99,20% spokojnosť

Dano je fundovaný odborník na testovanie softwaru na vysokej úrovni, test mananžment, testovanie integračných rozhraní, automatizáciu testov a záťažové testovanie. Viac ako 15-ročné skúsenosti získal na mnohých veľkých projektoch na Slovensku a v zahraničí, ... a je pripravený ich odovzdávať. Do jeho portfólia patrí mnoho významných zákazníkov z oblasti telekomunikácií, bánk, štátnej správy a veľkých nadnárodných spoločností. Je externým pedagógom na Fakulte informatiky a informačných technológií STU. Svoju prácu berie ako záľubu a spôsob sebarealizácie.
Ing. Andrej Srnka
Ing. Andrej Srnka
Hodnotenie lektora 96,67% spokojnosť

Odborník na PPC kampane, remarketing a DLP specialist (internetová bezpečnosť). Svet elektronického obchodovania a online marketingu si ho získal od začiatku. Svoju prácu berie ako poslanie a púšťa sa do riešenia každého problému s entuziazmom. Ochotne preto rieši každú požiadavku klienta až dovtedy, kým nie je s výsledkom naozaj spokojný.
Ing. arch. Alena Tundérová
Ing. arch. Alena Tundérová
Hodnotenie lektora 98,33% spokojnosť

Alena je absolventkou Fakulty Architektúry na STU v Bratislave. Aktívne používa programy Adobe Photoshop, Adobe Indesign a ArchiCAD, s ktorými má dlhoročné skúsenosti. Cudzia jej nie je ani práca v Adobe Illustrátor a Sketchup.
Ing. Barnabás Béres
Ing. Barnabás Béres
Hodnotenie lektora 98,50% spokojnosť

Barnabás má širokú znalosť v tvorbe a správe databáz (Access, Excel, MySQL,...) i v tvorbe reportov pomocou SQL a Excelu. Má rozsiahle praktické skúsenosti s tvorbou makier VBA, kontingenčných tabuliek, importami a pridávaním záznamov z rôznych databáz prostredníctvom ODBC. 15 rokov tvorí a spravuje webstránky (HTML, PHP, AJAX, SQL, MySQL, SEO, Google Analytics,...), viac ako 3 roky sa venuje aj e-shopom. Miluje IT.
Ing. Jozef Janko
Ing. Jozef Janko
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Jozef má široký záber poznatkov a skúseností z oblasti analýz, viac ako 10 rokov pôsobí ako špecialista IT v oblasti logistiky pre telekomunikáciu a energetiku. Je skúsený junior konzultant a business key user pre SAP modul MM.
Ing. Ladislav Rydzyk
Ing. Ladislav Rydzyk
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Ladislav je ABAP programátor s niekoľkoročnými skúsenosťami programovania na medzinárodných projektoch. V súčasnosti sa venuje vzdelávaniu nových programátorov, pomáha im uspieť a takýmto spôsobom si plní jeden zo svojich snov.
Ing. Ľudovít Mydla
Ing. Ľudovít Mydla
Hodnotenie lektora 98,86% spokojnosť

Ľudo je programátor s niekoľkoročnou praxou v rôznych oblastiach informatiky. Najviac ho ale baví robiť webstránky, čo aj prednáša na kurzoch.
Ing. Lukáš Koutný
Ing. Lukáš Koutný
Hodnotenie lektora 98,18% spokojnosť

Lukáš má niekoľkoročnú prax s prednášaním. Má fantastické prezentačné zručnosti, ktoré aj prednáša. Je veľký odborník na Microsoft Office - hlavne Excel a má veľmi kladný prístup ku kurzom, ktoré prednáša začiatočníkom a mierne pokročilým.
Ing. Marek Ladický
Ing. Marek Ladický
Hodnotenie lektora 97,47% spokojnosť

Marek je špecialista na Javu a programovanie v tomto jazyku. Má vyše 10-ročnú prax v programovaní a 5-ročnú prax tvorby enterprise aplikácií v Jave. Je držiteľom certifikátu Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer. Má výborné pedagogické schopnosti a je veľmi praktický, čo sa odráža na maximálnej spokojnosti účastníkov jeho kurzov.
Ing. Marianna Lutková
Ing. Marianna Lutková
Hodnotenie lektora 97,68% spokojnosť

Marianna je grafička každou svojou bunkou. Externe spolupracuje s viacerými spoločnosťami a keď práve netvorí grafiku pre marketing, zabŕda do ilustrácie a grafiky kreatívnej. Je hlavne špecialistkou na online svet a na web design, ale vyzná sa aj do printu. Svoje skúsenosti a vedomosti vždy rada odovzdá ďalej.
Ing. Martin Jurek
Ing. Martin Jurek
Hodnotenie lektora 98,08% spokojnosť

Martin prednáša Javu a kurzy zamerané na vývoj aplikácií pre Android. Má vlastnú spoločnosť, ktorá vyvíja aplikácie pre túto platformu. Okrem učenia je denne aktívne v praxi, čo znamená, že je dokonalým odborníkom na tieto témy.
Ing. Martin Klaučo, PhD.
Ing. Martin Klaučo, PhD.
Hodnotenie lektora 98,68% spokojnosť

Martin je lektor s maximálnym nasadením, je trpezlivý s bohatými prezentačnými skúsenosťami. Venuje programovaniu webov v PHP a zároveň sa špecializuje ma Office, najviac sa však venuje Excelu a analýzam dát v Exceli. V praxi sa okrem programovania intenzívne venuje vyučovaniu na STU, kde sa sústreďuje na výučbu technických predmetov.
Ing. Martin Paučo
Ing. Martin Paučo
Hodnotenie lektora 96,60% spokojnosť

Maťo je špičkový lektor, ktorého baví práca s ľudmi a má obrovské pochopenie a trpezlivosť so začiatočníkmi. Prednáša hlavne základy práce s počítačom, ale aj ostatné kurzy Microsoft Office.
Ing. Martin Rehák
Ing. Martin Rehák
Hodnotenie lektora 94,38% spokojnosť

Martin u nás dlhé roky prednáša vyššiu problematiku projektovania, ktorá je aj jeho hlavnou prácou. Má veľké skúsenosti s prednášaním, ale hlavne praktické skúsenosti s Microsoft Project, s ktorým denne pracuje, a preto vie fantasticky reagovať na Vaše otázky z praxe, ale aj naučiť začiatočníkov.
Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
Hodnotenie lektora 95,58% spokojnosť

Michal je náš špecialista na fotografiu a video. Je aktívny profesionálny fotograf a špecialista na Adobe produkty. Má bohatú prax v oblasti grafiky, ale aj ďalšieho spracovania fotiek či videa. Kurzy pod jeho vedením sú plné praktických príkladov a rád, ktoré sú zárukou spokojnosti. Okrem iného prednáša problematiku Apple a Mac OS X.
Ing. Michal Mančík
Ing. Michal Mančík
Hodnotenie lektora 97,97% spokojnosť

Michal je našim externým lektorom. Je to zanietený pedagóg a svoju vášeň k učeniu pretavuje aj do školení. Odjakživa sa zaujíma o IT technológie a teda jeho portfólio IT znalostí je veľmi široké. Od balíčka MS Office, cez siete až po spracovanie videí.
Ing. Miroslav Duchaj
Ing. Miroslav Duchaj
Hodnotenie lektora 98,81% spokojnosť

Miro má vyše 15-ročnú prax s prednášaním. Je to náš služobne najstarší lektor. Jeho skúsenosti z neho za tie roky spravili nie len fantastického a pokojného pedagóga, ale aj odborníka na témy ako je Excel, Word, PowerPoint a Outlook, ktoré u nás prednáša.
Ing. Patrik Toman
Ing. Patrik Toman
Hodnotenie lektora 98,31% spokojnosť

Patrik je našim najväčším odborníkom na Excel a okrem iného aj špecialista na Microsoft Office, počítačové siete a serverové operačné systémy, Linux a SQL databázy. Patrik je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT vyše 10 rokov.
Ing. Peter Ondrejkovič
Ing. Peter Ondrejkovič
Hodnotenie lektora 98,22% spokojnosť

Peter je špecialista na IT obor v globále. Dlhé roky pôsobil ako administrátor v bankovom sektore, kde sa stretol s rôznymi technológiami počnúc počítačovými sieťami, cez technológie Windows Server, ESET a Lotus až po technológiu VMWare. U nás ho teda môžete stretnúť na kurzoch sietí, serverových technológií, Lotus a iných. Z jeho kurzov si okrem štandardných vedomostí odniesiete aj veľa informácií o tom, ako dané technológie fungujú nasadené v praxi.
Ing. Peter Vadkerti
Ing. Peter Vadkerti
Hodnotenie lektora 97,93% spokojnosť

Peter už viac ako dvadsať rokov pôsobí v oblasti vzdelávania. Je učiteľ, mentor, tréner, lektor, konzultant a kouč telom aj dušou. Špecializuje sa Microsoft Office a hlavne Microsoft Project a projektové riadenie. Prenáša na školách a v korporáciách kde odovzdáva svoje praktické skúsenosti. Peter je PM COACH – kouč projektových manažérov, lektorom Microsoft aplikácií - MCT a pri školeniach aplikuje aj zručnosti kouča. Je certifikovaný kouč RCS.
Ing. Roman Hruška, LL.M., MBA
Ing. Roman Hruška, LL.M., MBA
Hodnotenie lektora 99,32% spokojnosť

Roman je špecialista na digitálny marketing a reklamu a venuje sa hlavne Google Ads. Je certifikovaný partner Googlu, má množstvo certifikátov a hlavne pratické skúsenosti. Pracoval v rôznych pracovných oblastiach od obchodníka až po vrcholový manažment, napríklad v oblasti telefonického alebo priameho predaja. V posledných rokoch sa intenzívne venuje podnikateľskej činnosti v oblasti obchodu a medzinárodného obchodu. Roman má obrovské skúsenosti, ktoré je pripravený odovzdávať na plný úväzok.
Ing. Tomáš Dano
Ing. Tomáš Dano
Hodnotenie lektora 93,75% spokojnosť

Tomáš začal pre našu spoločnosť prednášať počas vysokej školy v roku 2008. Jeho úžasný prístup a spokojnosť študentov mu zaručila spoluprácu dodnes. Je vyštudovaný architekt a AutoCAD špecialista, ktorý u nás prednáša. Mimo iného prednáša a je výborný pedagóg aj pre Office kurzy, ktoré ho veľmi bavia.
Ing. Vladimír Bis
Ing. Vladimír Bis
Hodnotenie lektora 97,19% spokojnosť

Vlado je odborníkom na Microsoft Office a databázy, menovite hlavne Excel a Access. Jeho bohatá prax a aj programátorské zručnosti budú pre účastníkov kurzov veľkým prínosom. Je veľmi trpezlivý a má zmysel pre lektorovanie.
Ing. Zuzana Hanzelová
Ing. Zuzana Hanzelová
Hodnotenie lektora 99,49% spokojnosť

Zuzana Hanzelová je externou lektorkou kurzu "Efektívna pamäť". V priebehu daného kurzu sa lektorka priamo zameria na pamäť a vysvetlí, ako trénovať pamäť, pozornosť a rozvíjať tvorivosť. Osobne rada pracuje s ľuďmi a pomáha ľudom pri ich ďalšom osobnom rozvoji.
Ladislav Macejak
Ladislav Macejak
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Laco je skúsený IT profesionál, ktorý strávil posledných 20 rokov písaním software a učením v rámci IT kurzov. Jeho obľúbené sú MS SQL Server, Oracle, T-SQL, PL/SQL, MS SQL Integration Services, MS SQL Reporting Services, MS SQL Server Analysis Services, ale tiež C#, LINQ, Entity Framework, ASP.NET, Python, JavaScript, EC6, jQuery, JSON, SOAP,...
Ľuboš Ilčík
Ľuboš Ilčík
Hodnotenie lektora 97,00% spokojnosť

Ľuboš je skúsený programátor a pedagóg v jednej osobe. Má rád platformu iOS od Apple, pre ktorú pravidelne vyvíja aplikácie a svoje skúsenosti z praxe pretavuje do kurzov iOS, programovania aplikácií pre iPhone a iPad.
Lukáš Meszáros
Lukáš Meszáros
Hodnotenie lektora 99,00% spokojnosť

Lukáš je IT špecialista v oblasti vývoja riešení pre automatizáciu plánovania, procesov, úloh a vývoja aplikácií a nástrojov na rôznych platformách (server, desktop, databázy, web) a v rôznych skriptovacích a programovacích jazykoch. Má skúsenosti s projektami pre vývoj, automatizáciu, upgrade, migráciu a tiež s integračnými projektami v komerčných a bankových prostrediach. Rád sa delí o svoje skúsenosti a know-how prostredníctvom školení.
Marek Chrenko
Marek Chrenko
Hodnotenie lektora 98,92% spokojnosť

Marek je špecialista na grafický dizajn a produkciu videí. Aktívne používa Adobe Photoshop, Illustrator či After Effects. S týmito programami má dlhoročnú skúsenosť. Taktiež má skúsenosti s printovou grafikou či retušovaním. Práca ho baví a má pochopenie a trpezlivosť so začiatočníkmi.
Martin Mocko
Martin Mocko
Hodnotenie lektora 97,91% spokojnosť

Martin je špecialista na Microsoft Office, a ešte väčší odborník na programovanie vo VBA. S prednášaním má vyše 10-ročnú prax a je nám cťou, že prednáša Office kurzy práve u nás.
Martin Oriešek
Martin Oriešek
Hodnotenie lektora 95,83% spokojnosť

Martin je napriek svojmu veku veľmi skúsený grafik. Má za sebou veľa projektov, vrátane medzinárodných. Jeho flexibilita a rozhľadenosť v sfére grafických programov je veľkým prínosom na školeniach.
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
Hodnotenie lektora 99,18% spokojnosť

Náš expert na program AutoCAD je vyštudovaný pedagóg s dlhoročnou praxou od ZŠ až po Univerzitu. Je zvyknutý riešiť najrozmanitejšie problémy a úlohy spojené s týmto softvérom. Do jeho programového portfólia patrí aj balíček MS Office. Najradšej učí zvedavých študentov a rád odpovedá na ich otázky.
Mgr. Branislav Kátlovský
Mgr. Branislav Kátlovský
Hodnotenie lektora 98,89% spokojnosť

Braňo má dlhoročné skúsenosti v oblasti grafiky a digitálneho publikovania. Venuje sa najmä grafickým produktom Adobe, ale aj online publikovaniu vo Wordpresse a kancelárskym programom MS Office. Je nadšencom využívania nových technológií a produktov Apple. Má v týchto oblastiach aj nemalé pedagogické skúsenosti a vie svoje vedomosti s skúsenosti nielen odovzdávať, ale hlavne ukázať, ako tieto vedomosti spracovať a ďalej prakticky využiť.
Mgr. Ing. Ján Tóth
Mgr. Ing. Ján Tóth
Hodnotenie lektora 98,45% spokojnosť

Vyštudoval FEI STU a FM UK. Začínal ako vedúci IT vo vydavateľstve, učil software na VŠE. Pracoval ako manažér v obchode a marketingu domácich i nadnárodných firiem, prednášal ako hosť na školách a konferenciách. Je špičkový pedagóg s obrovskou ochotou vysvetľovať. Navrhuje a spravuje stránky vo WordPresse, vyzná sa v marketingových nástrojoch, píše články. Najradšej má Photoshop, Excel, Canvu a PowerPoint, nepohrdne ani Wordom či InDesignom.
Mgr. Matej Jonášek
Mgr. Matej Jonášek
Hodnotenie lektora 98,04% spokojnosť

Maťo je veľmi praktický a mladý lektor s veľkou trpezlivosťou. Jeho špecializácia je moderný webdesign, kreatívna grafika a Wordpress a Google Adwords. Je aktívny webdesignér a grafik a vytvoril stovky webových stránok. Cez leto sa s obrovským nasadením venuje aj deťom a mladým.
Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 97,90% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.
Mgr. Michal Vrba
Mgr. Michal Vrba
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Michal je aktívny profesionálny fotograf a pedagóg v jednej osobe. Odovzdávanie vedomostí je jeho hobby, čo je pri výučbe cítiť, a preto je veľmi obľúbený. Otázky jeho študentov ho inšpirujú k ďalšej tvorbe.
Mgr. Miroslav Sabo, PhD.
Mgr. Miroslav Sabo, PhD.
Hodnotenie lektora 98,60% spokojnosť

Miro je externým lektorom našej spoločnosti. Jeho doménou je Data science a štatistika, teda práca s veľkým množstvom dát a ich analýza. Na dennej báze používa rôzne programovacie jazyky, primárne R a Python, a nástroje na spracovávanie údajov.
Mgr. Monika Janíková
Mgr. Monika Janíková
Hodnotenie lektora 96,50% spokojnosť

Monika, je externou lektorkou. Má viac ako 12 ročné pracovné skúsenosti z interného prostredia v medzinárodných spoločnostiach. Vyštudovala vzdelávanie dospelých a tejto oblasti sa venuje pri rozvojových aktivitách na rôzne témy. Má rada prírodu, ktorú sa snaží účastníkom priniesť aj na školenie prostredníctvom vzdelávacích aktivít.
Mgr. Radoslav Lovecký
Mgr. Radoslav Lovecký
Hodnotenie lektora 96,19% spokojnosť

Rado je dlhoročným lektorom so zameraním najmä na databázy, programovanie a spracovanie údajov. Je držiteľom certifikátov Oracle Database SQL Certified Expert (OCE), Oracle Advanced PL/SQL Developer Certified Professional (OCP) a Oracle Database 11g Administrator Certified Associate (OCA). Prednáša tiež vyššiu úroveň Excelu ako aj ostatné programy balíka Microsoft Office.
Mgr. Zuzana Vojteková
Mgr. Zuzana Vojteková
Hodnotenie lektora 99,06% spokojnosť

Zuzana je naša externá lektorka pre systém SAP. Pedagogické vzdelanie vie vynikajúco skĺbiť so svojou dlhoročnou praxou v oblasti IT. Hľadá cestu pre každého, a tak vie otvoriť tento svet aj začiatočníkom, ktorí majú rešpekt pred novými technológiami.
Michal Grňo
Michal Grňo
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Michal je absolventom fakulty Manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave. Viac ako desať rokov ho živí profesia obchodníka so špecializáciou na finančný sektor. Môžete sa s ním stretnúť na kurzoch zameraných na obchodné zručnosti a na IT školeniach zameraných na všeobecnú prácu s počítačom.
Ondrej Krumlovský
Ondrej Krumlovský
Hodnotenie lektora 97,80% spokojnosť

Ondrej je frontendový programátor s bohatou praxou. Spolupracoval aj na významných medzinárodných projektoch, kde získal cenné skúsenosti. Jeho vášňou sú digitálne médiá a grafika, ktorej sa tiež profesionálne venuje.
Peter Bačinský
Peter Bačinský
Hodnotenie lektora 97,56% spokojnosť

Peter je profesionálny programátor v PHP. Spolupracoval na viacerých medzinárodných projektoch. Taktiež sa podieľa na vývoji open-source PHP knižníc. Nie je mu cudzie ani front-end kódovanie.
Peter Buday
Peter Buday
Hodnotenie lektora 97,29% spokojnosť

Peťo je profesionálny grafik, designér a illustrátor. Venuje sa kreatívnej grafike v digitálnych médiách a printe. Študoval kresbu na VŠVU. Má výborné pedagogické schopnosti a nebojí sa prezrádzať tipy z praxe. Okrem iného je veľkým fanúšikom počítačov s nakusnutým jablkom a prednáša aj problematiku Mac OS X.
Peter Cmero
Peter Cmero
Peter je skúsený nadšenec najnovších technológii a ma bohaté skúsenosti s Virtuálnou a Rozšírenou realitou. Popri školeniach pracuje aj na množstve rôznych projektov zameraných pravé na vývoj nových aplikácii a možnostiach použitia Rozšírenej Reality v rôznych odvetviach. Rád odpovedá na zvedavé otázky účastníkov. Peťo je Chief Strategy Officer v medzinárodnej spoločnosti Analytica Design.
Peter Hecht
Peter Hecht
Hodnotenie lektora 98,46% spokojnosť

Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti. Jeho hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Má na svedomí vzhľad našich web stránok, je zároveň marketingovým riaditeľom spoločnosti. Okrem toho, že navrhuje, programuje a tvorí pre IT Learning, konzultuje témy ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti. Nebojí sa na kurzoch podeliť o svoje praktické skúsenosti a know-how.
PhDr. Alena Ambrózová
PhDr. Alena Ambrózová
Hodnotenie lektora 97,22% spokojnosť

Alena Ambrózová je skúsenou lektorkou v oblasti rozvoja a podpory ľudského potenciálu. Venuje sa dynamike medziľudských vzťahov a riešeniu náročných situácií v rôznych oblastiach pracovného i osobného života. Je vnímavá k potrebám klientov a flexibilná. Stavia na interaktivite a reflexii skupiny. Skúsenosti získavala v psychologicko - poradenskej praxi a spoluprácou s významnými spoločnosťami z oblasti výroby, finančníctva, HQ technologií, obchodu i služieb.
PhDr. Drahomíra Polakovičová, PhD.
PhDr. Drahomíra Polakovičová, PhD.
Drahomíra sa zameriava sa na tréningy na zvyšovanie odolnosti voči stresu a eliminovanie jeho nežiadúcich následkov. V priebehu kurzu zameria pozornosť účastníkov na uvedomenie si individuálnych reakcií na stres a uvedomenie si svojich osobnostných limitov. Vysvetlí a nacvičí niekoľko techník na uvoľnenie, na zlepšovanie niektorých vybraných fyziologických faktorov a zlepšovanie koncentrácie.
RNDr. Miloš Vojtek
RNDr. Miloš Vojtek
Hodnotenie lektora 98,00% spokojnosť

Miloš má dlhoročné skúsenosti s prednášaním a školením v oblasti IT. Jeho doménou je výuka programovania v jazykoch C++, C# a Java. Začiatočníkov dokáže motivovať na základe kréda "nikdy nie je neskoro začať", zároveň profesionálnym prístupom dokáže vysvetliť problematiku pokročilejším účastníkom školenia s cieľom aplikovať získané vedomosti v praxi.
Stan Kuhn
Stan Kuhn
Stano je profesionálny senior programátor a CEO spoločnosti Analytica Design. Založil niekoľko start-upov v digitálnej realite ako je univerzálna herná doska AR Live Game Board, VR hra Angels and Demigods, Powered reality Za posledných 7 rokov vytvoril množstvo ďalších projektov vo Virtuálnej a Rozšírenej realite. Má za sebou mnoho vývojárskych školení nielen na Slovensku ale aj v Londýne.
Tibor Peták
Tibor Peták
Hodnotenie lektora 98,76% spokojnosť

Tibor je našim externistom a jedným z najväčších odborníkov na tému online marketingu a SEO na Slovensku. Naša spolupráca trvá roky a Tibor za ten čas preškolil stovky účastníkov. Je veľmi praktický a nebojí sa na svojich kurzoch prezrádzať know-how.
Vladimír Šimo, PhD
Vladimír Šimo, PhD
Vlado je dlhoročný profesionálny programátor, biznis analytik a konzultant. Pracoval na projektoch v telekomunikačnej a bankovníckej sfére. Rád skúša nové veci, najmä softvérové technológie, špecializuje sa na web. Jeho silnou stránkou sú programovacie jazyky ako C#, siaha však až k databázam, Excelu a Power BI.
Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
Hodnotenie lektora 97,26% spokojnosť

Vlado je špecialista na programovanie a počítače v globále. Je to veľmi vzdelaný odborník asi v každej počítačovej oblasti. Vie programovať v množstve jazykov, rozumie počítačovým sieťam a linuxovým OS. Jeho najväčšia špecializácia je moderný web design a jazyky HTML, CSS, JavaScript, PHP, jQuery, Node JS a iné moderné webové technológie.

Štúdium je len pre bežných mladých ľudí? Ale kdeže!
Je pre všetkých – aj pre firmy a pre zamestnancov.

Vzdelávanie firemných zamestnancov formou štúdia je výborný nápad ako zvýšiť ich produktivitu, zvýšiť ich povedomie o problematike, zaistiť výkonnosť a podporiť „inhouse“ riešenia a navyše ponúknuť zamestnancovi benefit, pretože vzdelanie je výhodná forma odmeny pre obe strany.

Vedeli ste, že viac ako polovica našich študentov je z radov firiem, ktoré si uvedomujú potrebu mať kvalifikovaných zamestnancov?  Myšlienka „hľadania“ dokonalého a vzdelaného zamestnanca im naháňa hrôzu, a tak sa radšej pustia do školenia šikovných ľudí z vlastných radov. My im za pár týždňov alebo mesiacov odovzdávame už vyškolených či rekvalifikovaných zamestnancov, ktorých produktivita je neporovnateľná.

Prestaňte hľadať dokonalých zamestnancov – preškoľte si ich u nás!

TIP pre nezamestnaných: nechajte si štúdium preplatiť cez Úrad práce ako stovky iných študenov a vzdelávajte sa úplne zadarmo.

Balík Adobe grafik začiatočník - Photoshop, Illustrator a InDesign
Poznáte ten pocit, keď aj s úplnou maličkosťou potrebujete pomoc grafika? Posunúť obrázok, prepísať text v grafike, zmeniť farbu alebo zmenšiť obrázok či element. Toto sú základy programov…
Viac informácií
Online a digitálny marketér špecialista - komplexný balík marketingových kurzov aj pre úplných začiatočníkov
Chceli by ste sa stať online marketingovým špecialistom – špecialistom na digitálny marketing? Chcete vedieť ako pripraviť vašu webovú stránku tak, aby predávala? Zaujíma vás, ako získať čo…
Viac informácií
Kurz začíname podnikať - od dokonalého obsahu cez web stránky až po online marketing a reklamu a meranie úspešnosti
Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí nosia v hlave nápad alebo majú podnikateľský zámer, ktorí chcú predávať, ale nevedia ako začať. Zároveň si však uvedomujú, že bez skúseností,…
Viac informácií
Backend developer PHP a MySQL špecialista - od základov programovania, SQL databáz až po objektové programovanie
PHP špecilista je určený pre záujemcov a budúcich programátorov, ktorý majú záujem o komplexné vzdelanie od základov jazyka PHP až po jeho pokročilé možnosti. Tento balík kurzov je skladbou…
Viac informácií
Google Ads (AdWords) špecialista - od základov PPC reklamy až po pokročilé možnosti
Vedeli ste, že v dnešnej dobe väčšina ľudí hľadá všetko na internete? Ruku na srdce, ako ste sa dostali k nám na naše stránky? Cez vyhľadávač alebo ste dostali recept na dokonalé kurzy od…
Viac informácií
Grafik a DTP špecialista - počítačová grafika od základov až po pokročilé možnosti
Kreslite, navrhujte, upravujte, editujte a buďte kreatívny. A to všetko možno už zajtra na našom komplexnom balíku kurzov grafik a DTP špecialista. Ak o grafike neviete vôbec nič, alebo…
Viac informácií
Microsoft Office špecialista - Word, Excel, PowerPoint a Outlook od základov až po pokročilé možnosti
Viete si predstaviť byť ako bez rúk? Je to presne to isté ako počítač bez Microsoft Office. Počítač v kancelárii bez tabuliek, textových dokumentov a prezentácií je dnes nepoužiteľný.…
Viac informácií
Balík webdesignér a programátor web stránok špecialista - frontend developer a backend programátor a vyvojár
Tento profesionálny balík kurzov Vás je určený pre úplných začiatočníkov v oblasti tvorby a programovania web stránok. Prevedie Vás na našich kurzovch jazykmi ako HTML, CSS, JavaScript,…
Viac informácií
Grafik a fotograf špecialista - od základov grafiky a fotografie až po jej profesionálne spracovanie a úpravu
Tento komplexný balík kurzov je zameraný na digitálnu fotografiu a grafiku. Ak sa zaujímate o digitálnu fotografiu a jej spracovanie a ste niekde na začiatku, je tento balík určený presne…
Viac informácií
Balík Oracle profesionál - od základov jazyka SQL, PL/SQL až po pokročilé metódy analýzy dát
Balík Oracle profesionál je špecializovaným školením pre úplných začiatočníkov a záujemcov o špičkové vzdelanie v oblasti ORACLE databáz, jazyka SQL a PL/SQL. Tento balík, je zložením…
Viac informácií
Java špecialista - od základov, pokročilé techniky SE a EE
Študujte Javu na tej najvyššej úrovni a učte sa od lektorov s praxou. Tento balík je určený pre začiatočníkov a teda sa na ňom Java preberá od základov, cez pokročilé možnosti až po SE pre…
Viac informácií

Máte záujem? Potrebujete viac informácií?

Nenašli ste pre seba vhodný balík? Nevyhovujú vám dlhé študijné balíky? Nevadí! Nakombinujte si kurzy presne podľa vašej predstavy! Pozrite si našu širokú ponuku kurzov, vyberte si, dohodnite termíny a začnite študovať.
Učte sa na jedno- či viacdňových IT kurzoch – dovtedy, pokiaľ vás to bude baviť a prinášať vám úžitok.