Dlhodobé IT štúdium – viac ako len kurzy

konzultacie

Dlhodobé IT štúdium
viac ako len kurzy

Študujte na tej najvyššej možnej úrovni na Slovensku, učte sa od špičkových lektorov, pýtajte sa a odneste si od nás presne to, čo potrebujete – know how, ukážky z praxe, praktické príklady a vzdelanie, ktoré Vám zabezpečí okamžitý osobný alebo kariérny rast. Začnite už čím skôr, začnite už dnes.

Najlepšia investícia je investícia do vzdelania a u nás to platí dvojnásobne. Príďte si k nám po vzdelanie, ktoré Vám nedá žiadna škola, ktoré sa nenaučíte zo žiadnej múdrej knihy. Netrávte hodiny pred tutoriálmi a návodmi o ktorých ani neviete, či sú aktuálne a správne. Zasadnite k nám do „lavíc“ a dovoľte nám, aby sme Vám odovzdali všetko, čo vieme. Naši špičkoví lektori z praxe sa roky venujú tomu, čo Vás naučia za pár dní a desiatky hodín. Naše špičkové a efektívne štúdium Vás profesne posunie ďalej, nové vzdelanie Vám umožní nájsť si lepšiu alebo novú prácu. Cesta za špičkovým vzdelaním a získaným štúdiom v osobnom kontakte v skupinových kurzoch začína u nás.

Zistite viac o priebehu štúdia – termíny, forma a miesto

ostudiu

Niečo na úvod o našom štúdiu.

Ponúkané dlhodobé štúdium je naša reakcia na záujem trhu po súkromnom vzdelaní, pretože Slovensko trpí nedostatkom kvalitných vzdelávacích inštitúcií – stredných či vysokých škôl, kde by výsledkom po štúdiu nebol iba vypísaný index, či žiacka knižka, ale aj praktické vedomosti a schopnosť absolventa uplatniť sa v praxi. Ako súkromné vzdelávacie stredisko poskytujeme vzdelávanie vo forme krátkodobých kurzov od roku 2008. Naše dlhodobé štúdium je teda spojenie našich kurzov vo výhodnej cene do jedného komplexného balíka, čím získate špičkové vzdelanie v rôznych IT oblastiach.

studium-terminy

Termín štúdia, kedy môžem začať?

Dôležitým faktorom pre Vás je určite termín. Asi Vás sklameme alebo skôr niektorých potešíme, ale u nás sa na štúdium nečaká. Žiadne prijímacie pohovory, žiadne semestre, žiadne lehoty na začatie. Naše štúdium je zložené z našich počítačových kurzov, takže jediné na čo si počkáte, sú otvorené termíny. Naše študijné balíky a štart štúdia je možný z viacerých kurzov, čiže čakáte iba na otvorenie približne troch kurzov. Kurzy sa otvárajú približne jedenkrát za mesiac, takže odpoveď na otázku, kedy môžete začať študovať je: prakticky okamžite.

miesto-studia

Miesto štúdia, kde budem navštevovať „školu“?

Naše otvorené kurzy sa konajú v Bratislave. Máme pobočky aj po Slovensku, ale otvorené kurzy a školenia sa realizujú hlavne v Bratislave, v centre mesta na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho Mýta. Máme kompletne zariadené počítačové učebne, takže na štúdium u nás potrebujete iba Vašu prítomnosť. Počítače, materiály, software, príručky, poznámkové bloky, písacie potreby a všetko, čo budete potrebovať, od nás dostanete.

forma-studia

Deň, večer alebo víkend? Kedy budem chodiť do „školy“?

Termíny kurzov, z ktorých sa štúdium skladá, sú na základe spoločnej dohody. Termíny máme otvorené minimálne 2 mesiace vopred, takže je možné si s dlhodobým výhľadom zariadiť Váš program na týždeň alebo víkend. Pri štúdiu si vyberáte z našich otvorených termínov. V ponuke sú denné kurzy od 9:00 do 15:00 hod., večerné od 16:00 do 20:00 hod.  alebo cez víkend 9.00 do 14.00 hod. Takže je na Vás, kedy budete kurzy navštevovať a aké termíny si zvolíte.

dlzka-studia

Ako dlho môžem študovať?

Pamätáte si z čias školy, aká by bola hanba opakovať ročník? Noví, o rok mladší spolužiaci a Vy medzi nimi. U nás to nie je hanba, ale výhoda. U nás si môžete každý kurz zopakovať zadarmo, aby ste si vedomosti utvrdili alebo zopakovali. Začnime ale tým, že dĺžka štúdia nie je limitovaná. Ak sa rozhodnete študovať 12 kurzov a navštevovať ich rok, je to na Vás. Ak to chcete zvládnuť za mesiac – nech sa páči, tiež je to na Vás. Dôležité je mať chuť a čas. Každý balík má svoj počet kurzov, každý kurz počet dní. Budeme sa snažiť Vám ponúknuť také termíny, aby to v prvom rade vyhovovalo Vám a štúdium ukončíte vtedy, keď budete chcieť.

ako-zacat

Znie to dobre. Ako môžem začať študovať?

V prvom rade si vyberte balík kurzov alebo štúdium, ktoré preferujete. Kontaktujte nás buď telefonicky alebo e-mailom a spoločne sa pozrieme na formu štúdia, ktorú preferujete. Balík kurzov môžeme aj upraviť. Niečo do balíka pridať, niečo odobrať – všetko je na spoločnej komunikácii Vašich potrieb alebo záujmu. Následne prejdeme spoločne termíny, vytvoríme Vám študijný plán a môžete začať študovať. Tešíme sa na Vás, ako sa pridáte k našim spokojným študentom.

Referencie, naši študenti a absolventi štúdia

Od roku 2008 máme za sebou dlhú históriu spokojných zákazníkov. Stovky? Tisíce? Nie, desaťtísíce študntov, ktorí hodnotia po kurzoch našu spoločnosť na viac ako 97%. Potrpíme si na kvalitu vzdelávania, pretože vieme, že si ju vyžadujete a zaslúžite. Hodnotenia po kurzoch si môžete pozrieť v našich referenciách, ale teraz Vám prinášame hodnotenia tých, ktorí absolvovali štúdium.


Matúš Kašický – Internet Marketing špecialista, webdesigner

ďakujem za záujem a pozdravujem 🙂 

Vzdelanie v IT Learning mi doslova zmenilo život. V rámci REPASu som absolvoval viac ako 20 kurzov z oblasti online marketingu, programovania a grafiky, vďaka ktorým som pochopil absolútnu dôležitosť marketingu ako celku. Počas kurzov som sa chcel okamžite presvedčiť o pravdivosti tvrdení lektorov a celého študijného obsahu, preto som všetky poznatky okamžite aplikoval do vytvorenia vlastného webu. Tak vznikol blog www.kickstart.sk, ktorý do dnešného dňa zhliadlo viac ako 30 000 jedinečných čitateľov. Dokonca z celoslovenského finále bloger roka 2017 si spomedzi 100 blogov odniesol v kategórii nováčik 2. miesto. Na úrade práce som už teda viac nemusel zostať a krátko na to som rozbehol dva úspešné podnikateľské zámery. Stal som sa marketingovým garantom a creative directorom pre jeden z najväčších e-shopov oblečenia, obuvy a doplnkov pre tanečníkov a aktuálne dávam dokopy kreatívnu spoločnosť, ktorá zabezpečuje kompletné rekonštrukcie interiérov domov a bytov. Najviac ma pri tvorbe projektov baví to, že (vďaka IT Learning) viem presne čo mám robiť :-). Keďže sa marketing vyvíja raketovým tempom, už dnes viem, že pre ďalšie vzdelanie si pôjdem opäť k Vám. Ďakujem p. Hecht, p. Peták, p. Budaj, p. Debnár a celému zvyšku tímu.


Marek Andričík – webdesignér a grafik špecialista

Dobry den,

som príjemne prekvapený, že som sa ocitol medzi tými, na ktorých si lektori spomenuli. Zrejme za to môžu moje častokrát všetečné otázky. Tiež rád spomínam najmä na kurzy s Vladimírom Ladickým, či Ferom Fáberom – mnohé som sa tam naučil, najmä súvislosti, teda niečo, čo človek z kníh len tak ľahko nezíska.

Prácu som si po kurze našiel viac-menej hneď. Okrem znalosti som si z vašich kurzov odniesol aj niečo iné, cenné priateľstvá až na druhý koniec krajiny. 🙂


Jana Tomková – grafik špecialista

Musím povedať, že kurz bol skutočne výborný a poskytol mi výborné základy pre prácu s grafickými programami, na ktorých ale treba určite ďalej pracovať a rozvíjať ich. Taktiež môžem povedať, že mi kurz pomohol k získaniu novej práce, ktorou je miesto grafika vo firme Karloff,s.r.o. (výrobca Tatratea), kde momentálne pracujem. Preto som za kurz, aj všetky vedomosti, veľmi vďačná a ak to bude niekedy možné, určite by som rada absolvovala možno aj iné kurzy. V súčasnosti som veľmi nadšená zo svojej novej práce a aj práce v grafických programoch. Takže Vám veľmi pekne ďakujem a určite budem odporúčať aj známym a priateľom. Prajem ešte pekný deň.


Lenka b.

V prvom rade sa chcem poďakovať p. Šipekymu za všetko, čo ma naučil. Kurz mi umožnil to, že z baby ktorá kreslila len na doske sa stala kreslička, ktorá je schopná bez problémov pracovať v AutoCADe. Je to približne mesiac a pol, čo som tento kurz absolvovala cez repas. Aj keby som si kurz platila ako súkromná osoba, tak peniaze ktoré by som do kurzu vložila sa mi za ten čas trojnásobne vrátili. Dokončila som zatiaľ 3 legalizácie záhradných chatiek a teraz idem pracovať na menšej skladovej hale a na prestavbe relaxačného centra. Toto by nebolo možne, keby p. Šipeky nevysvetľoval látku zrozumiteľne a na nadštandardnej úrovni. Vás, p. Šipeky, odporúčam každému, kto chce a potrebuje plnohodnotne pracovať a zarábať peniaze cez AutoCAD a nejde mu len o certifikát, pretože viete všetko vysvetliť tak, že človek, ktorý absolvuje váš kurz môže začať bez problémov pracovať. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie.


Nadežda Chrapčiaková – programovanie, Java a Android

Po roku nezamestnanosti som do 6 týždňov po kurze našla prácu. Neskúšali ma, stlačili moje skúsenosti a kurz Javy. Ešte by som potrebovala kurz Java IV, ktorý sa pripravuje. Zatiaľ v práci intenzívne študujem ďalšie veci. To, čo je obsahom kurzu Java IV, mám ovládať do konca septembra. Ku kurzom Javy mám návrh rozšíriť ich o nejaké hodiny na samostatné cvičenia študentov. Java II. a III. by som natiahla aj o 1 deň. Na kurzoch Androidu sa mi páčilo, že po každom celku učiva sme si ho hneď sami precvičili. Želám vám veľa úspechov, vynikajúcich lektorov a veľa spokojných študentov.

Nestačí Vám? Nevadí - pozrite si viac než 2000 ďalších hodnotení nášho štúdia a kurzov

Stále nie ste rozhodnutý? Potrpíte si na kvalitu? To je dobre – aj my!

Garancia spokojnosti – vrátenie peňazí

Spokojnosť s IT kurzami

Opakovanie kurzov zadarmo

Opakovanie kurzu zadarmo

Uznávané certifikáty po každom kurze

IT certifikát

Žiadne časové záväzky na termíny

IT kurzy - príbeh

Záverečný „veľký certifikát“

IT kurzy - príbeh

Kariérny a osobnostný rast okamžite po kurzoch

IT kurzy - príbeh

Úvodná odborná konzultácia

Dialóg ohľadom kurzov

Štúdium je vo výraznej zľave oproti kurzom

sledovat-cenu

Špičkové kurzy tvorené odborníkmi z praxe

Výroba IT kurzov

Kto Vás bude učiť? Učiteľ teoretik alebo profesionál z praxe?

Viete čo je základ Vašej spokojnosti? Lektor. Nie a nie učiteľ! Každý obchod, každá firma a každá značka je natoľko úspešná, do akej miery sú úspešní ľudia, ktorí ju tvoria. My staviame na jedinom úspechu, a tým sú kvalitní a špičkoví lektori, ktorí u nás nepracujú ako jednotlivci na zavolanie, ale ako tím spokojných zamestnancov. Naši lektori sú všetci z praxe a sú pripravení Vám odovzdať svoje vedomosti a skúsenosti.

Bc. Tomáš Spusta
Bc. Tomáš Spusta
Tomáš sa zameriava na BIM v oblasti stavebníctva a architektúry. Jeho hobby sú nové technológie a softvér. Pri prednášaní využíva svoje skúsenosti z praxe a vyznačuje sa svojou trpezlivosťou a pozitívnym prístupom.
Dušan Nemčko
Dušan Nemčko
Dušan je našim externým lektorom skoro od vzniku spoločnosti. Prednáša soft skills a manažérske kurzy.
Filip Lintner
Filip Lintner
Filip má vlastné grafické štúdio a je v praxi kreatívny grafik a animátor. Od základov grafiky sa venuje všetkým Adobe produktom, programuje web stránky a mobilné aplikácie. Je mladý, dynamický a na kurzoch rád rozdáva rady z praxe.
František Kozáček
František Kozáček
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

František Kozáček spolupracuje s firmami, jednotlivcami, ale aj organizáciami z tretieho sektoru a pomáham im tak naplno využiť jeden z najlepších marketingových nástrojov na tejto planéte-YouTube. Pracuje na tom, aby každý jeden dobrý líder mal k dispozícií špičkové know-how ohľadne on-line videa a mohol tak efektívne šíriť svoje posolstvo do sveta a meniť ho tak k lepšiemu.
Ing. Andrej Srnka
Ing. Andrej Srnka
Odborník na PPC kampane, remarketing a DLP specialist (internetová bezpečnosť). Svet elektronického obchodovania a online marketingu si ho získal od začiatku. Svoju prácu berie ako poslanie a púšťa sa do riešenia každého problému s entuziazmom. Ochotne preto rieši každú požiadavku klienta až dovtedy, kým nie je s výsledkom naozaj spokojný.
Ing. arch. Peter Horák
Ing. arch. Peter Horák
Hodnotenie lektora 97,22% spokojnosť

Peter je inžinier architektúry v kombinácii so špičkovým lektorom. Okrem našich kurzov sa venuje vzdelávaniu aj na fakulte architektúry. Venuje sa grafike vo všeobecnosti a má veľmi pozitívny prístup ku začiatočníkom, ale so svojimi bohatými skúsenosťami vie poradiť a naučiť aj pokročilých.
Ing. František Fábera
Ing. František Fábera
Hodnotenie lektora 97,62% spokojnosť

Ferko je našim lektorom od vzniku spoločnosti. Je špecialista na tlačenú grafiku a tlač, prednáša kurzy grafiky. Je dlhoročný špecialista na Adobe produkty ale aj iný grafický software. S učením má vyše 10-ročné skúsenosti.
Ing. Ján Tóth
Ing. Ján Tóth
Hodnotenie lektora 98,28% spokojnosť

Vyštudoval FEI STU, začínal ako vedúci IT vo vydavateľstve, učil software na VŠE. Pracoval ako manažér v obchode a marketingu domácich i nadnárodných firiem, prednášal ako hosť na školách a konferenciách. Navrhuje a spravuje stránky vo WordPresse, vyzná sa v marketingových nástrojoch, píše články. Najradšej má Photoshop, Excel a PowerPoint, nepohrdne ani Wordom či InDesignom.
Ing. Ladislav Rydzyk
Ing. Ladislav Rydzyk
Ladislav je ABAP programátor s niekoľkoročnými skúsenosťami programovania na medzinárodných projektoch. V súčasnosti sa venuje vzdelávaniu nových programátorov, pomáha im uspieť a takýmto spôsobom si plní jeden zo svojich snov.
Ing. Ľudovít Mydla
Ing. Ľudovít Mydla
Hodnotenie lektora 98,26% spokojnosť

Ľudo je programátor s niekoľkoročnou praxou v rôznych oblastiach informatiky. Najviac ho ale baví robiť webstránky, čo aj prednáša na kurzoch.
Ing. Lukáš Koutný
Ing. Lukáš Koutný
Hodnotenie lektora 97,49% spokojnosť

Lukáš má niekoľkoročnú prax s prednášaním. Má fantastické prezentačné zručnosti, ktoré aj prednáša. Je veľký odborník na Microsoft Office - hlavne Excel a má veľmi kladný prístup ku kurzom, ktoré prednáša začiatočníkom a mierne pokročilým.
Ing. Lukáš Tomášik, PhD.
Ing. Lukáš Tomášik, PhD.
Hodnotenie lektora 98,33% spokojnosť

Lukáš prednáša kurzy programovania predovšetkým v jazykoch C, C++, C#, Python a technológie súvisiace s tvorbou webových aplikácií. V praxi sa primárne venuje programovaniu vo Windows API, ale aj nízkoúrovňovému programovaniu v Assembleri x86/x64 a tvorbe ovládačov pre Windows. V neposlednom rade sa zameriava aj na softvérovú a internetovú bezpečnosť a reverzné inžinierstvo spojené s optimalizáciou strojového kódu a odhaľovaním zraniteľnosti aplikácií.
Ing. Marek Jarolímek
Ing. Marek Jarolímek
Hodnotenie lektora 95,32% spokojnosť

Marek je špecialista na Microsoft Office, hlavne Excel, Powerpoint a Outlook. Je dlhoročný skúsený programátor vo VBA a C a náš dlhoročný kolega. Má úžasný - až neskutočne pokojný prístup a je veľmi trpezlivý. Prednáša hlavne firemné skupinové školenia.
Ing. Marek Ladický
Ing. Marek Ladický
Hodnotenie lektora 96,62% spokojnosť

Marek je špecialista na Javu a programovanie v tomto jazyku. Má vyše 10-ročnú prax v programovaní a 5-ročnú prax tvorby enterprise aplikácií v Jave. Je držiteľom certifikátu Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer. Má výborné pedagogické schopnosti a je veľmi praktický, čo sa odráža na maximálnej spokojnosti účastníkov jeho kurzov.
Ing. Marianna Lutková
Ing. Marianna Lutková
Hodnotenie lektora 98,75% spokojnosť

Marianna je grafička každou svojou bunkou. Externe spolupracuje s viacerými spoločnosťami a keď práve netvorí grafiku pre marketing, zabŕda do ilustrácie a grafiky kreatívnej. Je hlavne špecialistkou na online svet a na web design, ale vyzná sa aj do printu. Svoje skúsenosti a vedomosti vždy rada odovzdá ďalej.
Ing. Martin Jurek
Ing. Martin Jurek
Hodnotenie lektora 97,78% spokojnosť

Martin prednáša Javu a kurzy zamerané na vývoj aplikácií pre Android. Má vlastnú spoločnosť, ktorá vyvíja aplikácie pre túto platformu. Okrem učenia je denne aktívne v praxi, čo znamená, že je dokonalým odborníkom na tieto témy.
Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
Hodnotenie lektora 97,83% spokojnosť

Martin je lektor s maximálnym nasadením, je trpezlivý s bohatými prezentačnými skúsenosťami. Venuje programovaniu webov v PHP a zároveň sa špecializuje ma Office, najviac sa však venuje Excelu a analýzam dát v Exceli. V praxi sa okrem programovania intenzívne venuje vyučovaniu na STU, kde sa sústreďuje na výučbu technických predmetov.
Ing. Martin Paučo
Ing. Martin Paučo
Hodnotenie lektora 96,53% spokojnosť

Maťo je špičkový lektor, ktorého baví práca s ľudmi a má obrovské pochopenie a trpezlivosť so začiatočníkmi. Prednáša hlavne základy práce s počítačom, ale aj ostatné kurzy Microsoft Office.
Ing. Matej Šimončič
Ing. Matej Šimončič
Hodnotenie lektora 91,67% spokojnosť

Matej sa venuje SAPu v oblastiach SAP IS-U, SAP CRM a SAP Solution Manager na pozíciách SAP Konultant, Programátor a Architekt. Dôraz kladie na aktívne zapojenie klienta do celého procesu realizácie požiadavky, delegovanie úloh správnym členom realizačného tímu a dodanie riešenia, ktoré je v súlade s očakávaním klienta a konceptom architektúry systémov SAP. Za základ úspechu považuje komunikáciu s klientom a jasnú predstavu o výsledku.
Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
Hodnotenie lektora 95,58% spokojnosť

Michal je náš špecialista na fotografiu a video. Je aktívny profesionálny fotograf a špecialista na Adobe produkty. Má bohatú prax v oblasti grafiky, ale aj ďalšieho spracovania fotiek či videa. Kurzy pod jeho vedením sú plné praktických príkladov a rád, ktoré sú zárukou spokojnosti. Okrem iného prednáša problematiku Apple a Mac OS X.
Ing. Miroslav Duchaj
Ing. Miroslav Duchaj
Hodnotenie lektora 98,81% spokojnosť

Miro má vyše 15-ročnú prax s prednášaním. Je to náš služobne najstarší lektor. Jeho skúsenosti z neho za tie roky spravili nie len fantastického a pokojného pedagóga, ale aj odborníka na témy ako je Excel, Word, PowerPoint a Outlook, ktoré u nás prednáša.
Ing. Patrik Toman
Ing. Patrik Toman
Hodnotenie lektora 97,96% spokojnosť

Patrik je našim najväčším odborníkom na Excel a okrem iného aj špecialista na Microsoft Office, počítačové siete a serverové operačné systémy, Linux a SQL databázy. Patrik je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT vyše 10 rokov.
Ing. Peter Ondrejkovič
Ing. Peter Ondrejkovič
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Peter je náš externista a špecialista na IT obor v globále. Pracuje v bankovom sektore ako administrátor. U nás sa venuje kurzom Lotus a programovanie pre túto technológiu.
Ing. Tomáš Dano
Ing. Tomáš Dano
Hodnotenie lektora 93,75% spokojnosť

Tomáš začal pre našu spoločnosť prednášať počas vysokej školy v roku 2008. Jeho úžasný prístup a spokojnosť študentov mu zaručila spoluprácu dodnes. Je vyštudovaný architekt a AutoCAD špecialista, ktorý u nás prednáša. Mimo iného prednáša a je výborný pedagóg aj pre Office kurzy, ktoré ho veľmi bavia.
Ing. Zdenko Kupec
Ing. Zdenko Kupec
Hodnotenie lektora 96,67% spokojnosť

Zdenko je náš externý lektor pre školenia programov balíčka MS Office. Je to skúsený a obľúbený lektor hlavne pre jeho prehľad v problematike a ľudský prístup.
Ing. Zuzana Hanzelová
Ing. Zuzana Hanzelová
Hodnotenie lektora 99,44% spokojnosť

Zuzana Hanzelová je externou lektorkou kurzu "Efektívna pamäť". V priebehu daného kurzu sa lektorka priamo zameria na pamäť a vysvetlí, ako trénovať pamäť, pozornosť a rozvíjať tvorivosť. Osobne rada pracuje s ľuďmi a pomáha ľudom pri ich ďalšom osobnom rozvoji.
Ľuboš Ilčík
Ľuboš Ilčík
Hodnotenie lektora 96,54% spokojnosť

Ľuboš je skúsený programátor a pedagóg v jednej osobe. Má rád platformu iOS od Apple, pre ktorú pravidelne vyvíja aplikácie a svoje skúsenosti z praxe pretavuje do kurzov iOS, programovania aplikácií pre iPhone a iPad.
Martin Mocko
Martin Mocko
Hodnotenie lektora 97,79% spokojnosť

Martin je špecialista na Microsoft Office, a ešte väčší odborník na programovanie vo VBA. S prednášaním má vyše 10-ročnú prax a je nám cťou, že prednáša Office kurzy práve u nás.
Martin Rehák
Martin Rehák
Hodnotenie lektora 92,50% spokojnosť

Martin u nás dlhé roky prednáša vyššiu problematiku projektovania, ktorá je aj jeho hlavnou prácou. Má veľké skúsenosti s prednášaním, ale hlavne praktické skúsenosti s Microsoft Project, s ktorým denne pracuje, a preto vie fantasticky reagovať na Vaše otázky z praxe, ale aj naučiť začiatočníkov.
Mgr. art. Michal Petrovský
Mgr. art. Michal Petrovský
Michal je vyštudovaný režisér-dokumentarista, venuje sa filmu a fotografii. Zaujíma ho aj digitálna manipulácia so softvérom a má za sebou pedagogickú prax na stredných školách v oblasti kinematografie, prípravu filmu a následného zostrihania do výslednej podoby. Tiež pracoval vo viacerých televíziách ako strihač, či kameraman.
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
Hodnotenie lektora 99,18% spokojnosť

Náš expert na program AutoCAD je vyštudovaný pedagóg s dlhoročnou praxou od ZŠ až po Univerzitu. Je zvyknutý riešiť najrozmanitejšie problémy a úlohy spojené s týmto softvérom. Do jeho programového portfólia patrí aj balíček MS Office. Najradšej učí zvedavých študentov a rád odpovedá na ich otázky.
Mgr. Matej Jonášek
Mgr. Matej Jonášek
Hodnotenie lektora 97,71% spokojnosť

Maťo je veľmi praktický a mladý lektor s veľkou trpezlivosťou. Jeho špecializácia je moderný webdesign, kreatívna grafika a Wordpress a Google Adwords. Je aktívny webdesignér a grafik a vytvoril stovky webových stránok. Cez leto sa s obrovským nasadením venuje aj deťom a mladým.
Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 97,61% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Linux a Windows Server, je držiteľom certifikácie MCSA – Microsoft Certified Systems Administrator na Windows Server 2003 a 2012 a držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2007. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Linux, Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.
Mgr. Michal Vrba
Mgr. Michal Vrba
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Michal je aktívny profesionálny fotograf a pedagóg v jednej osobe. Odovzdávanie vedomostí je jeho hobby, čo je pri výučbe cítiť, a preto je veľmi obľúbený. Otázky jeho študentov ho inšpirujú k ďalšej tvorbe.
Mgr. Miroslav Sabo, PhD.
Mgr. Miroslav Sabo, PhD.
Miro je externým lektorom našej spoločnosti. Jeho doménou je Data science a štatistika, teda práca s veľkým množstvom dát a ich analýza. Na dennej báze používa rôzne programovacie jazyky, primárne R a Python, a nástroje na spracovávanie údajov.
Mgr. Radoslav Lovecký
Mgr. Radoslav Lovecký
Hodnotenie lektora 95,22% spokojnosť

Rado je dlhoročným lektorom so zameraním najmä na databázy, programovanie a spracovanie údajov. Je držiteľom certifikátov Oracle Database SQL Certified Expert (OCE), Oracle Advanced PL/SQL Developer Certified Professional (OCP) a Oracle Database 11g Administrator Certified Associate (OCA). Prednáša tiež vyššiu úroveň Excelu ako aj ostatné programy balíka Microsoft Office.
Mgr. Zuzana Vojteková
Mgr. Zuzana Vojteková
Hodnotenie lektora 92,50% spokojnosť

Zuzana je naša externá lektorka pre systém SAP. Pedagogické vzdelanie vie vynikajúco skĺbiť so svojou dlhoročnou praxou v oblasti IT. Hľadá cestu pre každého, a tak vie otvoriť tento svet aj začiatočníkom, ktorí majú rešpekt pred novými technológiami.
Michal Grňo
Michal Grňo
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Michal je absolventom fakulty Manažmentu Univerzity Komenského v Bratislave. Viac ako desať rokov ho živí profesia obchodníka so špecializáciou na finančný sektor. Môžete sa s ním stretnúť na kurzoch zameraných na obchodné zručnosti a na IT školeniach zameraných na všeobecnú prácu s počítačom.
Michal Hampel
Michal Hampel
Michal má viac ako trojročnú profesionálnu prax v softvérových spoločnostiach, kde participuje na vývoji back-end riešení enterprise aplikácií. Je študentom FIIT a veľkým fanúšikom moderných vývojárskych technológií.
Ondrej Krumlovský
Ondrej Krumlovský
Hodnotenie lektora 97,73% spokojnosť

Ondrej je frontendový programátor s bohatou praxou. Spolupracoval aj na významných medzinárodných projektoch, kde získal cenné skúsenosti. Jeho vášňou sú digitálne médiá a grafika, ktorej sa tiež profesionálne venuje.
Peter Bačinský
Peter Bačinský
Hodnotenie lektora 96,48% spokojnosť

Peter je profesionálny programátor v PHP. Spolupracoval na viacerých medzinárodných projektoch. Taktiež sa podieľa na vývoji open-source PHP knižníc. Nie je mu cudzie ani front-end kódovanie.
Peter Buday
Peter Buday
Hodnotenie lektora 97,20% spokojnosť

Peťo je profesionálny grafik, designér a illustrátor. Venuje sa kreatívnej grafike v digitálnych médiách a printe. Študoval kresbu na VŠVU. Má výborné pedagogické schopnosti a nebojí sa prezrádzať tipy z praxe. Okrem iného je veľkým fanúšikom počítačov s nakusnutým jablkom a prednáša aj problematiku Mac OS X.
Peter Hecht
Peter Hecht
Hodnotenie lektora 98,15% spokojnosť

Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti a hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Má na svedomí vzhľad našich web stránok a je zároveň marketingovým riaditeľom. Okrem iného navrhuje, programuje, kreslí a konzultuje témy ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti a nebojí sa na kurzoch podeliť sa o praktické skúsenosti a know-how.
PhDr. Alena Ambrózová
PhDr. Alena Ambrózová
Hodnotenie lektora 97,10% spokojnosť

Alena Ambrózová je skúsenou lektorkou v oblasti rozvoja a podpory ľudského potenciálu. Venuje sa dynamike medziľudských vzťahov a riešeniu náročných situácií v rôznych oblastiach pracovného i osobného života. Je vnímavá k potrebám klientov a flexibilná. Stavia na interaktivite a reflexii skupiny. Skúsenosti získavala v psychologicko - poradenskej praxi a spoluprácou s významnými spoločnosťami z oblasti výroby, finančníctva, HQ technologií, obchodu i služieb.
RNDr. Miloš Vojtek
RNDr. Miloš Vojtek
Hodnotenie lektora 98,75% spokojnosť

Miloš má dlhoročné skúsenosti s prednášaním a školením v oblasti IT. Jeho doménou je výuka programovania v jazykoch C++, C# a Java. Začiatočníkov dokáže motivovať na základe kréda "nikdy nie je neskoro začať", zároveň profesionálnym prístupom dokáže vysvetliť problematiku pokročilejším účastníkom školenia s cieľom aplikovať získané vedomosti v praxi.
Róbert Moravčik
Róbert Moravčik
Róbert je študentom automobilovej mechatroniky na FEI STU. K programovaniu ho priviedla hlavne mikroprocesorová technika a v rámci tohto odboru je súčasťou viacerých projektov. U nás sa s ním môžete stretnúť na kurzoch jazyka C++.
Tibor Peták
Tibor Peták
Hodnotenie lektora 98,30% spokojnosť

Tibor je našim externistom a jedným z najväčších odborníkov na tému online marketingu a SEO na Slovensku. Naša spolupráca trvá roky a Tibor za ten čas preškolil stovky účastníkov. Je veľmi praktický a nebojí sa na svojich kurzoch prezrádzať know-how.

Štúdium je len pre bežných mladých ľudí? Ale kdeže! Je pre všetkých, aj pre firmy a pre zamestnancov.

Vzdelávanie firemných zamestnancov formou štúdia je výborný nápad ako zvýšiť ich produktivitu, zvýšiť ich povedomie o problematike, zaistiť výkonnosť a podporiť „inhouse“ riešenia a navyše ponúknuť zamestnancovi benefit, pretože vzdelanie je výhodná forma odmeny pre obe strany.

Vedeli ste, že vyše polovica našich študentov sú z radov firiem, ktoré si uvedomujú potrebu mať kvalifikovaných zamestnancov?  Myšlienka „hľadania“ dokonalého a vzdelaného zamestnanca im naháňa hrôzu, a tak sa radšej pustia do školenia šikovných ľudí z vlastných radov. My im za pár týždňov alebo mesiacov odovzdávame už vyškolených či rekvalifikovaných zamestnancov, ktorých produktivita je neporovnateľná.

Nehľadajte dokonalých zamestnancov – preškoľte si ich u nás!

TIP pre nezamestnaných: nechajte si štúdium preplatiť cez Úrad práce ako stovky iných študenov a vzdelávajte sa úplne zadarmo.

Balík Adobe grafik začiatočník - Photoshop, Illustrator a InDesign
Poznáte ten pocit, keď aj s úplnou maličkosťou potrebujete pomoc od grafika? Posunúť obrázok, prepísať text v grafike, zmeniť farbu alebo zmenšiť obrázok či element. Toto sú základy…
Viac informácií
Online a digitálny marketér špecialista - komplexný balík marketingových kurzov aj pre úplných začiatočníkov
Chceli by ste sa stať online marketingovým špecialistom – špecialistom na digitálny marketing? Chcete vedieť ako pripraviť Vašu webovú stránku tak, aby predávala? Zaujíma Vás, ako získať čo…
Viac informácií
Začíname podnikať - od dokonalého obsahu cez web stránky až po reklamu a meranie úspešnosti
Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí nosia v hlave nápad alebo majú podnikateľský zámer, ktorý chcú predávať, ale nevedia ako začať. Zároveň si však uvedomujú, že bez skúseností,…
Viac informácií
Backend developer PHP a MySQL špecialista - od základov programovania, SQL databáz až po objektové programovanie
PHP špecilista je určený pre záujemcov a budúcich programátorov, ktorý majú záujem o komplexné vzdelanie od základov jazyka PHP až po jeho pokročilé možnosti. Tento balík kurzov je skladbou…
Viac informácií
Google AdWords špecialista - od základov PPC reklamy až po pokročilé možnosti
Vedeli ste, že v dnešnej dobe väčšina ľudí hľadá všetko na internete? Ruku na srdce, ako ste sa dostali k nám na naše stránky? Cez vyhľadávač alebo máte recept na dokonalé kurzy od známeho…
Viac informácií
Grafik a DTP špecialista - počítačová grafika od základov až po pokročilé možnosti
Kreslite, navrhujte, upravujte, editujte a buďte kreatívny. A to kľudne už zajtra na našom komplexnom balíku kurzov grafik a DTP špecialista. Ak o grafike neviete vôbec nič, alebo máte…
Viac informácií
Microsoft Office špecialista - Word, Excel, PowerPoint a Outlook od základov až po pokročilé možnosti
Viete si predstaviť byť ako bez rúk? Je to presne to isté ako počítač bez Microsoft Office. Počítač v kancelárii bez tabuliek, textových dokumentov a prezentácií je dnes nepoužiteľný.…
Viac informácií
Webdesignér a programátor web stránok špecialista - frontend developer a backend programátor a vyvojár
Grafik a fotograf špecialista - od základov grafiky a fotografie až po jej profesionálne spracovanie a úpravu
Balík Oracle profesionál - od základov jazyka SQL, PL/SQL až po pokročilé metódy analýzy dát
Balík Oracle profesionál je špecializovaným školením pre úplných začiatočníkov a záujemcov o špičkové vzdelanie v oblasti ORACLE databáz, jazyka SQL a PL/SQL. Tento balík, je zložením…
Viac informácií
Java špecialista - od základov, pokročilé techniky SE a EE
Študujte Javu na tej najvyššej úrovni a učte sa od lektorov s praxou. Tento balík je určený pre začiatočníkov a teda sa na ňom Java preberá od základov, cez pokročilé možnosti až po SE pre…
Viac informácií

Máte záujem? Potrebujete viac informácií?

Nenašli ste pre seba vhodný balík? Nevyhovujú Vám dlhé študijné balíky? Nevadí! Nakombinujte si naše kurzy presne podľa Vašej predstavy! Pozrite si našu širokú ponuku kurzov a začnite u náš študovať a učiť sa na IT kurzoch už od jedného dňa dovtedy, pokiaľ Vás to bude baviť.