Dlhodobé IT štúdium – viac ako len kurzy

konzultacie

Dlhodobé IT štúdium
– viac ako len kurzy

Študujte na tej najvyššej možnej úrovni na Slovensku, učte sa od špičkových lektorov, pýtajte sa a odneste si od nás presne to, čo potrebujete – know how, ukážky z praxe, praktické príklady a vzdelanie, ktoré vám zabezpečia okamžitý osobný alebo kariérny rast.
Začnite čím skôr, začnite už dnes.

Najlepšia investícia je investícia do vzdelania a u nás to platí dvojnásobne. Príďte si k nám po vzdelanie, ktoré vám nedá žiadna škola, ktoré sa nenaučíte zo žiadnej múdrej knihy. Netrávte hodiny nad video-tutoriálmi a návodmi, o ktorých neviete, či sú aktuálne a správne.
Zasadnite k nám „do lavíc“ a dovoľte nám, aby sme vám odovzdali všetko, čo vieme.
Naši špičkoví lektori z praxe sa roky venujú tomu, čo sa potrebujete naučiť a za pár dní a desiatky hodín vás to naučia. Takéto špičkové a efektívne štúdium vás rýchlo posunie
profesijne ďalej, nové vzdelanie vám umožní nájsť si lepšiu alebo úplne novú prácu.
Cesta za vzdelaním a štúdiom v osobnom kontakte v skupinových kurzoch začína u nás.

Zistite viac o priebehu štúdia – termíny, formu a miesto

ostudiu

Niečo na úvod o štúdiu u nás

Ponúkané dlhodobé štúdium je naša reakcia na záujem trhu po súkromnom vzdelaní, pretože Slovensko trpí nedostatkom kvalitných vzdelávacích inštitúcií – stredných či vysokých škôl, kde by výsledkom po štúdiu nebol iba vypísaný index, či žiacka knižka, ale najmä praktické vedomosti a schopnosť absolventa uplatniť sa v praxi. Ako súkromné vzdelávacie stredisko poskytujeme vzdelávanie vo forme krátkodobých kurzov od roku 2008. Ponúkané dlhodobé štúdium je teda spojenie našich kurzov vo výhodnej cene do jedného komplexného balíka – ním získate špičkové vzdelanie v rôznych IT oblastiach podľa vašej potreby.

studium-terminy

Termín štúdia – kedy môžem začať?

Dôležitým faktorom pre vás je určite termín. Možno vás sklameme, alebo skôr niektorých potešíme – u nás sa na štúdium nečaká. Žiadne prijímacie pohovory, žiadne semestre, žiadne lehoty na začatie. Štúdium je založené na sérii našich počítačových kurzov, takže jediné, na čo si počkáte, sú otvorené termíny.
Študijné balíky a štart štúdia je možný z viacerých kurzov, čiže čakáte iba na najvhodnejší termín otvorenia približne troch kurzov. Kurzy sa otvárajú spravidla jeden- dvakrát za mesiac, takže odpoveď na otázku, kedy môžete začať študovať je – prakticky okamžite.

miesto-studia

Miesto štúdia, kde budem navštevovať „školu“?

Naše otvorené kurzy sa konajú v Bratislave. Máme pobočky aj po Slovensku, ale otvorené kurzy a školenia sa realizujú hlavne v Bratislave, v centre mesta na Kominárskej ulici, čo je kúsok od Račianskeho Mýta. Máme kompletne zariadené počítačové učebne, takže na štúdium u nás potrebujete iba vašu prítomnosť. Ani pero nepotrebujete. Počítače, materiály, software, príručky, poznámkové bloky, písacie potreby a všetko, čo budete potrebovať, od nás dostanete. Vrátane občerstvenia.

forma-studia

Deň, večer alebo víkend? Kedy budem chodiť „do školy“?

Termíny kurzov, z ktorých sa štúdium skladá, vyplývajú zo spoločnej dohody. Termíny máme otvorené minimálne 2 mesiace vopred, takže je možné si s dlhodobým výhľadom zariadiť program tak, aby ste mohli študovať cez týždeň alebo cez víkend. Pri štúdiu si vyberáte z našich otvorených termínov.
V ponuke sú denné kurzy trvajúce od 9:00 do 15:00 hod., večerné od 16:00 do 20:00 hod.  alebo tiež víkendové v trvaní od 9.00 do 14.00 hod. Takže je na vás, kedy budete kurzy navštevovať a aké termíny si zvolíte.

dlzka-studia

Ako dlho môžem študovať?

Pamätáte si z čias školy, aká bola hanba opakovať ročník? Noví, o rok mladší spolužiaci a vy medzi nimi. U nás to nie je hanba, ale výhoda. U nás si môžete každý kurz zadarmo zopakovať, aby ste si vedomosti utvrdili alebo len zopakovali.
Začnime ale tým, že dĺžka štúdia nie je limitovaná. Ak sa rozhodnete študovať 12 kurzov a navštevovať ich rok, je to na vás. Ak chcete zvolený rozsah štúdia zvládnuť za mesiac – nech sa páči, tiež je to na vás. Dôležité je mať chuť a čas. Každý balík má svoj počet kurzov, každý kurz počet dní. Budeme sa snažiť ponúknuť vám také termíny, aby vám vyhovovali a štúdium ukončíte vtedy, keď budete chcieť.

ako-zacat

Znie to dobre. Ako môžem začať študovať?

V prvom rade si vyberte balík kurzov alebo štúdium, ktoré preferujete. Kontaktujte nás buď telefonicky, alebo e-mailom a spoločne sa pozrieme na formu štúdia, ktorú preferujete. Balík kurzov môžeme aj upraviť. Niečo do balíka pridať, niečo z neho pre vás odobrať – všetko je na spoločnej komunikácii vašich potrieb alebo záujmu. Následne prejdeme spoločne termíny, vytvoríme váš študijný plán a môžete začať študovať.
Veríme, že sa po prvej skúsenosti radi pridáte k našim spokojným študentom.

Referencie, naši študenti a absolventi štúdia

Od roku 2008 máme za sebou dlhú históriu spokojných zákazníkov. Stovky? Tisíce? Nie, desaťtísíce študntov, ktorí hodnotia po absolvovaní kurzov našu spoločnosť spokojnosťou na viac ako 97%. Potrpíme si na kvalitu vzdelávania, pretože vieme, že si ju vyžadujete i prirodzene očakávate. Hodnotenia z jednotlivých kurzov si môžete pozrieť v našich referenciách, tu prinášame hodnotenia a pohľad tých, ktorým absolvované rozsiahlejšie štúdium u nás zmenilo život.


Matúš Kašický – Internet Marketing špecialista, webdesigner

ďakujem za záujem a pozdravujem 🙂 

Vzdelanie v IT Learning mi doslova zmenilo život. V rámci REPASu som absolvoval viac ako 20 kurzov z oblasti online marketingu, programovania a grafiky, vďaka ktorým som pochopil absolútnu dôležitosť marketingu ako celku. Počas kurzov som sa chcel okamžite presvedčiť o pravdivosti tvrdení lektorov a celého študijného obsahu, preto som všetky poznatky okamžite aplikoval do vytvorenia vlastného webu. Tak vznikol blog www.kickstart.sk, ktorý do dnešného dňa zhliadlo viac ako 30 000 jedinečných čitateľov. Dokonca z celoslovenského finále bloger roka 2017 si spomedzi 100 blogov odniesol v kategórii nováčik 2. miesto. Na úrade práce som už teda viac nemusel zostať a krátko na to som rozbehol dva úspešné podnikateľské zámery. Stal som sa marketingovým garantom a creative directorom pre jeden z najväčších e-shopov oblečenia, obuvy a doplnkov pre tanečníkov a aktuálne dávam dokopy kreatívnu spoločnosť, ktorá zabezpečuje kompletné rekonštrukcie interiérov domov a bytov. Najviac ma pri tvorbe projektov baví to, že (vďaka IT Learning) viem presne čo mám robiť :-). Keďže sa marketing vyvíja raketovým tempom, už dnes viem, že pre ďalšie vzdelanie si pôjdem opäť k Vám. Ďakujem p. Hecht, p. Peták, p. Budaj, p. Debnár a celému zvyšku tímu.


Marek Andričík – webdesignér a grafik špecialista

Dobry den,

som príjemne prekvapený, že som sa ocitol medzi tými, na ktorých si lektori spomenuli. Zrejme za to môžu moje častokrát všetečné otázky. Tiež rád spomínam najmä na kurzy s Vladimírom Ladickým, či Ferom Fáberom – mnohé som sa tam naučil, najmä súvislosti, teda niečo, čo človek z kníh len tak ľahko nezíska.

Prácu som si po kurze našiel viac-menej hneď. Okrem znalosti som si z vašich kurzov odniesol aj niečo iné, cenné priateľstvá až na druhý koniec krajiny. 🙂


Jana Tomková – grafik špecialista

Musím povedať, že balík kurzov bol skutočne výborný a poskytol mi výborné základy pre prácu s grafickými programami, na ktorých ale treba určite ďalej pracovať a rozvíjať ich. Taktiež môžem povedať, že mi kurz pomohol k získaniu novej práce, ktorou je miesto grafika vo firme Karloff,s.r.o. (výrobca Tatratea), kde momentálne pracujem. Preto som za kurz, aj všetky vedomosti, veľmi vďačná a ak to bude niekedy možné, určite by som rada absolvovala možno aj iné kurzy. V súčasnosti som veľmi nadšená zo svojej novej práce a aj práce v grafických programoch. Takže Vám veľmi pekne ďakujem a určite budem odporúčať aj známym a priateľom. Prajem ešte pekný deň.


Lenka b.

V prvom rade sa chcem poďakovať p. Šipekymu za všetko, čo ma naučil. Kurz mi umožnil to, že z baby ktorá kreslila len na doske sa stala kreslička, ktorá je schopná bez problémov pracovať v AutoCADe. Je to približne mesiac a pol, čo som tento kurz absolvovala cez repas. Aj keby som si kurz platila ako súkromná osoba, tak peniaze ktoré by som do kurzu vložila sa mi za ten čas trojnásobne vrátili. Dokončila som zatiaľ 3 legalizácie záhradných chatiek a teraz idem pracovať na menšej skladovej hale a na prestavbe relaxačného centra. Toto by nebolo možne, keby p. Šipeky nevysvetľoval látku zrozumiteľne a na nadštandardnej úrovni. Vás, p. Šipeky, odporúčam každému, kto chce a potrebuje plnohodnotne pracovať a zarábať peniaze cez AutoCAD a nejde mu len o certifikát, pretože viete všetko vysvetliť tak, že človek, ktorý absolvuje váš kurz môže začať bez problémov pracovať. Ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšie stretnutie.


Nadežda Chrapčiaková – programovanie, Java a Android

Po roku nezamestnanosti som do 6 týždňov po kurze našla prácu. Neskúšali ma, stlačili moje skúsenosti a kurz Javy. Ešte by som potrebovala kurz Java IV, ktorý sa pripravuje. Zatiaľ v práci intenzívne študujem ďalšie veci. To, čo je obsahom kurzu Java IV, mám ovládať do konca septembra. Ku kurzom Javy mám návrh rozšíriť ich o nejaké hodiny na samostatné cvičenia študentov. Java II. a III. by som natiahla aj o 1 deň. Na kurzoch Androidu sa mi páčilo, že po každom celku učiva sme si ho hneď sami precvičili. Želám vám veľa úspechov, vynikajúcich lektorov a veľa spokojných študentov.

Nestačí Vám? Nevadí - pozrite si viac než 2000 ďalších hodnotení nášho štúdia a kurzov

Stále nie ste rozhodnutý? Potrpíte si na kvalitu? To je dobre, aj my!

Garancia spokojnosti – vrátenie peňazí

Spokojnosť s IT kurzami

Opakovanie kurzov zadarmo

Opakovanie kurzu zadarmo

Uznávané certifikáty po každom kurze

IT certifikát

Žiadne časové záväzky na termíny

IT kurzy - príbeh

Záverečný „veľký certifikát“

IT kurzy - príbeh

Kariérny a osobnostný rast okamžite po kurzoch

IT kurzy - príbeh

Úvodná odborná konzultácia

Dialóg ohľadom kurzov

Štúdium je vo výraznej zľave oproti kurzom

sledovat-cenu

Špičkové kurzy tvorené odborníkmi z praxe

Výroba IT kurzov

Kto vás bude učiť? Učiteľ – teoretik alebo profesionál z praxe?

Viete čo je základ vašej spokojnosti? Lektor. Človek, ktorý vie nielen učiť!
Každý obchod, každá firma a každá značka je natoľko úspešná, do akej miery sú úspešní ľudia, ktorí ju tvoria. My staviame na jedinom úspechu, a tým sú kvalitní a špičkoví lektori, ktorí u nás nepracujú ako jednotlivci na zavolanie, ale ako tím spokojných zamestnancov. Naši lektori sú všetci z praxe a sú pripravení odovzdať vám svoje vedomosti a skúsenosti.

Adrián Burák
Adrián Burák
Adrián má bohaté skúsenosti v IT projektoch (siete, obchodné systémy, back office a ekonomické systémy) i s návrhom a implementáciou telekomunikačných technológií. Venuje sa aj ich administrácii, najmä Lotusu Domino, Lotusu Traveler, Oracle EBS, MS SQL (na AS400). Veľmi dobre pozná prax a teší ho odovzdávať svoje skúsenosti iným.
Daniel Kráľ
Daniel Kráľ
Hodnotenie lektora 99,45% spokojnosť

Dano je fundovaný odborník na testovanie softwaru na vysokej úrovni, test mananžment, testovanie integračných rozhraní, automatizáciu testov a záťažové testovanie. Viac ako 15-ročné skúsenosti získal na mnohých veľkých projektoch na Slovensku a v zahraničí, ... a je pripravený ich odovzdávať. Do jeho portfólia patrí mnoho významných zákazníkov z oblasti telekomunikácií, bánk, štátnej správy a veľkých nadnárodných spoločností. Je externým pedagógom na Fakulte informatiky a informačných technológií STU. Svoju prácu berie ako záľubu a spôsob sebarealizácie.
Erik Forišek
Erik Forišek
Hodnotenie lektora 98,84% spokojnosť

Erik sa špecializuje na online marketing a hlavne na Google Ads. V tejto oblasti je ako špecialista držiteľom Google certifikátov. Je to mladý špičkový marketér, ktorý okrem iného ovláda SEO, Google Analytics, Tag Manager, Meta Business Manager, Wordpress a tvorí web stránky. Svoje vedomosti a skúsenosti rád odovzdáva a prednáša moderným a pútavým spôsobom.
Ing. Andrej Galád
Ing. Andrej Galád
Hodnotenie lektora 98,08% spokojnosť

Andrej pracuje viac ako desať rokov v špecializácii databáz Oracle na projektoch pre veľkých zákazníkov. Je expert Oracle Data Integrator (ODI), Oracle Database 11G a JIra Atlassian. Má veľmi nákazlivú chuť odovzdávať nadobudnuté vedomosti a skúsenosti záujemcom.
Ing. Andrej Srnka
Ing. Andrej Srnka
Hodnotenie lektora 96,67% spokojnosť

Odborník na PPC kampane, remarketing a DLP specialist (internetová bezpečnosť). Svet elektronického obchodovania a online marketingu si ho získal od začiatku. Svoju prácu berie ako poslanie a púšťa sa do riešenia každého problému s entuziazmom. Ochotne preto rieši každú požiadavku klienta až dovtedy, kým nie je s výsledkom naozaj spokojný.
Ing. arch. Alena Tundérová
Ing. arch. Alena Tundérová
Hodnotenie lektora 98,85% spokojnosť

Alena je absolventkou Fakulty Architektúry na STU v Bratislave. Aktívne používa programy Adobe Photoshop, Adobe Indesign a ArchiCAD, s ktorými má dlhoročné skúsenosti. Cudzia jej nie je ani práca v Adobe Illustrátor a Sketchup.
Ing. Boris Trojčák
Ing. Boris Trojčák
Hodnotenie lektora 92,50% spokojnosť

Boris je skúsený špecialista na analyzovanie, navrhovanie, vývoj, udržiavanie, optimalizovanie a spravovanie databázových úloh na platforme SQL Server so zameraním na nové technológie Azure v dátovej oblasti. Rád sa na kurze podelí aj o svoje poznatky a skúsenosti získané z projektov pre banky, fin-tech spoločnosti, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, burzy/obchodné spoločnosti z celého sveta (EÚ, USA).
Ing. Jakub Fuska, PhD.
Ing. Jakub Fuska, PhD.
Hodnotenie lektora 99,33% spokojnosť

Jakub je špičkový pedagóg a nadšenec do softvéru a technológií, znalec AutoCAD-u s praktickými skúsenosťami od roku 2003 najmä v oboroch staviteľstvo, krajinárstvo a geodézia so silnou inklináciou k pragmatickým a praktickým riešeniam "do života". Absolvent štúdií v oblasti pozemného staviteľstva a geodézie, krajinného inžinierstva na SPU v Nitre a doktorandského štúdia. Rád zoznamuje zvedavcov s možnosťami využitia programu AutoCAD v praxi.
Ing. Ján Bodnár
Ing. Ján Bodnár
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Janko je vyštudovaný ekonóm, ktorý viac ako 20 rokov od skončenia univerzity programuje, robí administrátora a školí. Má za sebou množstvo projektov a skúseností, od roku 2009 tvorí na voľnej nohe. Špecializuje sa na jazyky Java a Python, skvele sa však vyzná i v tvorbe webov. V súčasnosti sa venuje najmä počítačovej bezpečnosti a odovzdávaniu svojich vedomostí na kurzoch.
Ing. Jozef Janko
Ing. Jozef Janko
Hodnotenie lektora 99,47% spokojnosť

Jozef má široký záber poznatkov a skúseností z oblasti analýz, viac ako 10 rokov pôsobí ako špecialista IT v oblasti logistiky pre telekomunikáciu a energetiku. Je skúsený junior konzultant a business key user pre SAP modul MM.
Ing. Ľudovít Mydla
Ing. Ľudovít Mydla
Hodnotenie lektora 98,91% spokojnosť

Ľudo je programátor s niekoľkoročnou praxou v rôznych oblastiach informatiky. Najviac ho ale baví robiť webstránky, čo aj prednáša na kurzoch.
Ing. Lukáš Koutný
Ing. Lukáš Koutný
Hodnotenie lektora 98,67% spokojnosť

Lukáš má niekoľkoročnú prax s prednášaním. Má fantastické prezentačné zručnosti, ktoré aj prednáša. Je veľký odborník na Microsoft Office - hlavne Excel a má veľmi kladný prístup ku kurzom, ktoré prednáša začiatočníkom a mierne pokročilým.
Ing. Marek Ladický
Ing. Marek Ladický
Hodnotenie lektora 97,66% spokojnosť

Marek je špecialista na Javu a programovanie v tomto jazyku. Má vyše 10-ročnú prax v programovaní a 5-ročnú prax tvorby enterprise aplikácií v Jave. Je držiteľom certifikátu Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer. Má výborné pedagogické schopnosti a je veľmi praktický, čo sa odráža na maximálnej spokojnosti účastníkov jeho kurzov.
Ing. Marianna Lutková
Ing. Marianna Lutková
Hodnotenie lektora 98,28% spokojnosť

Marianna je grafička každou svojou bunkou. Externe spolupracuje s viacerými spoločnosťami a keď práve netvorí grafiku pre marketing, zabŕda do ilustrácie a grafiky kreatívnej. Je hlavne špecialistkou na online svet a na web design, ale vyzná sa aj do printu. Svoje skúsenosti a vedomosti vždy rada odovzdá ďalej.
Ing. Martin Jurek
Ing. Martin Jurek
Hodnotenie lektora 98,08% spokojnosť

Martin prednáša Javu a kurzy zamerané na vývoj aplikácií pre Android. Má vlastnú spoločnosť, ktorá vyvíja aplikácie pre túto platformu. Okrem učenia je denne aktívne v praxi, čo znamená, že je dokonalým odborníkom na tieto témy.
Ing. Michal Harvánek
Ing. Michal Harvánek
Hodnotenie lektora 98,94% spokojnosť

Michal je po rokoch v oblasti reklamy a grafického dizajnu skúsený praktik so zameraním na komplexnosť, praktickosť a realizovateľnosť riešení. Jeho dizajny možno máte doma (Budweiser, IKAR, DEDOLES atď.). Pozná detailne procesy tlače i výroby produktov. Pracuje i s Excelom, Wordom, kamaráti sa s Macmi i Windowsom. Rád na kurzoch odovzdáva svoje bohaté skúsenosti.
Ing. Milan Poruban
Ing. Milan Poruban
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Milan má viac ako 20 rokov skúseností s programovaním a vývojom webov a aplikácií. Viac ako 5 rokov pracoval v zahraničí ako programátor - špecialista, v súčasnosti poskytuje komplexné webové, internetové a počítačové služby, doučuje a školí. Je presvedčený, že sústavné vzdelávanie sa a osobnostný rozvoj vedie k porozumeniu medzi ľuďmi, lepšiemu správaniu sa a vzťahu k svojmu okoliu.
Ing. Patrik Toman
Ing. Patrik Toman
Hodnotenie lektora 98,66% spokojnosť

Patrik je našim najväčším odborníkom na balík Microsoft Office. Zameriava sa najmä na analýzu údajov v Exceli Power BI alebo v MS SQL. Okrem toho sa dobre orientuje aj vo svete počítačových sietí a serverových operačných systémov ako sú Windows Server a Linux. Je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT viac ako 15 rokov.
Ing. Peter Ondrejkovič
Ing. Peter Ondrejkovič
Hodnotenie lektora 98,65% spokojnosť

Peter je špecialista na IT obor v globále. Dlhé roky pôsobil ako administrátor v bankovom sektore, kde sa stretol s rôznymi technológiami počnúc počítačovými sieťami, cez technológie Windows Server, ESET a Lotus až po technológiu VMWare. U nás ho teda môžete stretnúť na kurzoch sietí, serverových technológií, Lotus a iných. Z jeho kurzov si okrem štandardných vedomostí odniesiete aj veľa informácií o tom, ako dané technológie fungujú nasadené v praxi.
Ing. Peter Vadkerti
Ing. Peter Vadkerti
Hodnotenie lektora 98,51% spokojnosť

Peter už viac ako dvadsať rokov pôsobí v oblasti vzdelávania. Je učiteľ, mentor, tréner, lektor, konzultant a kouč telom aj dušou. Špecializuje sa Microsoft Office a hlavne Microsoft Project a projektové riadenie. Prenáša na školách a v korporáciách kde odovzdáva svoje praktické skúsenosti. Peter je PM COACH – kouč projektových manažérov, lektorom Microsoft aplikácií - MCT a pri školeniach aplikuje aj zručnosti kouča. Je certifikovaný kouč RCS.
Ing. Roman Hruška, PhD.,LL.M., MBA
Ing. Roman Hruška, PhD.,LL.M., MBA
Hodnotenie lektora 99,42% spokojnosť

Roman je profesionálny fotograf a špecialista na digitálny marketing a reklamu. Venuje sa hlavne Google Ads a je certifikovaný partner Googlu. Jeho ďalším hlavným zameraním je digitálna fotografia. Má množstvo certifikátov a hlavne praktické skúsenosti. Pracoval v rôznych pracovných oblastiach od obchodníka až po vrcholový manažment. V posledných rokoch sa intenzívne venuje podnikateľskej činnosti v oblasti obchodu a medzinárodného obchodu. Roman má obrovské skúsenosti, ktoré je pripravený odovzdávať na plný úväzok.
Ing. Vladimír Bis
Ing. Vladimír Bis
Hodnotenie lektora 98,27% spokojnosť

Vlado je odborníkom na Microsoft Office a databázy, menovite hlavne Excel a Access. Jeho bohatá prax a aj programátorské zručnosti budú pre účastníkov kurzov veľkým prínosom. Je veľmi trpezlivý a má zmysel pre lektorovanie.
Ing. Zuzana Hanzelová
Ing. Zuzana Hanzelová
Hodnotenie lektora 99,53% spokojnosť

Zuzana Hanzelová je externou lektorkou kurzu "Efektívna pamäť". V priebehu daného kurzu sa lektorka priamo zameria na pamäť a vysvetlí, ako trénovať pamäť, pozornosť a rozvíjať tvorivosť. Osobne rada pracuje s ľuďmi a pomáha ľudom pri ich ďalšom osobnom rozvoji.
Marek Chrenko
Marek Chrenko
Hodnotenie lektora 99,17% spokojnosť

Marek je špecialista na grafický dizajn a produkciu videí. Aktívne používa Adobe Photoshop, Illustrator či After Effects. S týmito programami má dlhoročnú skúsenosť. Taktiež má skúsenosti s printovou grafikou či retušovaním. Práca ho baví, na jeho kurzoch vládne skvelá atmosféra. Má veľké pochopenie a trpezlivosť aj so začiatočníkmi.
Matej Kučera
Matej Kučera
Matej má široký záber praktických vedomostí z rôznych oblastí. Primárne sa venuje grafike, produkcii a postprodukcii videa a je špecialistom aj na Adobe produkty. Programuje a tvorí webstránky, venuje sa aj Wordpressu a game developmentu. Má rád kontakt s ľuďmi a učenie, príjemný prejav a nebojí sa odovzdávať svoje praktické skúsenosti.
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
Hodnotenie lektora 99,24% spokojnosť

Náš expert na program AutoCAD je vyštudovaný pedagóg s dlhoročnou praxou od ZŠ až po Univerzitu. Je zvyknutý riešiť najrozmanitejšie problémy a úlohy spojené s týmto softvérom. Do jeho programového portfólia patrí aj balíček MS Office. Najradšej učí zvedavých študentov a rád odpovedá na ich otázky.
Mgr. Daniel Dobrovodský
Mgr. Daniel Dobrovodský
Hodnotenie lektora 99,42% spokojnosť

Dano je špičkový ekonóm, manažér a hlavne lektor, ktorý sa špecializuje na Microsoft Office - Excel, PowerPoint a Access, ale aj na VBA a Microsoft SQL server a Power BI. Odovzdávanie vedomostí a pozitivita je jeho druhé meno a pri školeniach sa opiera o svoje dlhoročné bohaté praktické skúsenosti.
Mgr. Ing. Ján Tóth
Mgr. Ing. Ján Tóth
Hodnotenie lektora 98,77% spokojnosť

Vyštudoval FEI STU a FM UK. Začínal ako vedúci IT vo vydavateľstve. Popri práci manažéra v obchode a marketingu domácich i nadnárodných firiem krátko učil na VŠE, prednášal ako hosť na školách a konferenciách. Je špičkový pedagóg s obrovskou ochotou vysvetľovať. Je doma v MS Office, pracuje tiež s Photoshopom, s Canvou, navrhuje a spravuje stránky vo WordPresse, vyzná sa v marketingových nástrojoch, píše články.
Mgr. Matej Valo
Mgr. Matej Valo
Hodnotenie lektora 99,64% spokojnosť

Matej je copywriter a kreatívec s viac ako 11 ročnými profesionálnymi skúsenosťami v reklame a v marketingu. Pôsobil v agentúre ako kreatívny riaditeľ a na svojom konte má desiatky ocenení z reklamných súťaží. Svoje bohaté skúsenosti je dnes pripravený odovzdávať nielen na kurzoch Copywritingu. Má skvelé pedagogické zručnosti a veľké odhodlanie nadobudnuté znalosti odovzdávať ďalej.
Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,44% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.
Mgr. Michal Vrba
Mgr. Michal Vrba
Hodnotenie lektora 100,00% spokojnosť

Michal je aktívny profesionálny fotograf a pedagóg v jednej osobe. Odovzdávanie vedomostí je jeho hobby, čo je pri výučbe cítiť, a preto je veľmi obľúbený. Otázky jeho študentov ho inšpirujú k ďalšej tvorbe.
Mgr. Miroslav Sabo, PhD.
Mgr. Miroslav Sabo, PhD.
Hodnotenie lektora 98,57% spokojnosť

Miro je externým lektorom našej spoločnosti. Jeho doménou je Data science a štatistika, teda práca s veľkým množstvom dát a ich analýza. Na dennej báze používa rôzne programovacie jazyky, primárne R a Python, a nástroje na spracovávanie údajov.
Mgr. Monika Janíková
Mgr. Monika Janíková
Hodnotenie lektora 97,19% spokojnosť

Monika, je externou lektorkou. Má viac ako 12 ročné pracovné skúsenosti z interného prostredia v medzinárodných spoločnostiach. Vyštudovala vzdelávanie dospelých a tejto oblasti sa venuje pri rozvojových aktivitách na rôzne témy. Má rada prírodu, ktorú sa snaží účastníkom priniesť aj na školenie prostredníctvom vzdelávacích aktivít.
Mgr. Svatava Havadejová
Mgr. Svatava Havadejová
Hodnotenie lektora 98,24% spokojnosť

Svatava je lektorka mentálnej dynamiky špecializujúca sa na rozvoj mysle. Koučovacím prístupom a prinášaním jednoduchých mentálnych a komunikačných techník si klienti uvedomia, ako funguje ich myseľ, ako ovplyvňuje ich život a čo môžu krok za krokom robiť inak, aby sa zmenila dynamika ich komunikácie, vzťahov ako aj ich život smerom, aký ho chcú mať a ako sa v ňom chcú cítiť. Ako členka predsedníctva Slovenskej asociácie koučov (SAKo) podporuje zavádzanie koučovacej kultúry do prostredia firiem, školstva a rodičovstva.
Mgr. Zuzana Vojteková
Mgr. Zuzana Vojteková
Hodnotenie lektora 99,06% spokojnosť

Zuzana je naša externá lektorka pre systém SAP. Pedagogické vzdelanie vie vynikajúco skĺbiť so svojou dlhoročnou praxou v oblasti IT. Hľadá cestu pre každého, a tak vie otvoriť tento svet aj začiatočníkom, ktorí majú rešpekt pred novými technológiami.
Nina Lúčna
Nina Lúčna
Nina prenáša tvorbu webstránok, programovanie a tvorbu hier v Robloxe a jazyku Python. Je absolventka FMFI UK. Pracovala ako frontend developerka a vzdelávaniu dopelých a hlavne detí v IT oblasti sa venuje viac ako 3 roky. Vo voľnom čase rada kreslí alebo si zahrá počítačovú hru.
Ondrej Krumlovský
Ondrej Krumlovský
Hodnotenie lektora 98,08% spokojnosť

Ondrej je frontendový programátor s bohatou praxou. Spolupracoval aj na významných medzinárodných projektoch, kde získal cenné skúsenosti. Jeho vášňou sú digitálne médiá a grafika, ktorej sa tiež profesionálne venuje.
Peter Hecht
Peter Hecht
Hodnotenie lektora 98,71% spokojnosť

Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti. Jeho hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Má na svedomí vzhľad našich web stránok, je zároveň marketingovým riaditeľom spoločnosti. Okrem toho, že navrhuje, programuje a tvorí pre IT Learning, konzultuje témy ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti. Nebojí sa na kurzoch podeliť o svoje praktické skúsenosti a know-how.
Peter Zeman
Peter Zeman
Hodnotenie lektora 98,38% spokojnosť

Peter spracovával od roku 2008 najmä analýzy zdravotných poisťovní, v súčasnosti pracuje v oblasti analýz energetiky. Je obchodný a dátový analytik, Business Inteligence expert, ktorý sa o svoj široký záber a skúsenosti v oblasti analytických nástrojov od Excelu cez Jira, Soap UI, Oracle SQL až po Power BI rád delí so záujemcami o vzdelávanie v tejto oblasti.
PhDr. Drahomíra Polakovičová, PhD.
PhDr. Drahomíra Polakovičová, PhD.
Drahomíra sa zameriava sa na tréningy na zvyšovanie odolnosti voči stresu a eliminovanie jeho nežiadúcich následkov. V priebehu kurzu zameria pozornosť účastníkov na uvedomenie si individuálnych reakcií na stres a uvedomenie si svojich osobnostných limitov. Vysvetlí a nacvičí niekoľko techník na uvoľnenie, na zlepšovanie niektorých vybraných fyziologických faktorov a zlepšovanie koncentrácie.
RNDr. Miloš Vojtek
RNDr. Miloš Vojtek
Hodnotenie lektora 98,00% spokojnosť

Miloš má dlhoročné skúsenosti s prednášaním a školením v oblasti IT. Jeho doménou je výuka programovania v jazykoch C++, C# a Java. Začiatočníkov dokáže motivovať na základe kréda "nikdy nie je neskoro začať", zároveň profesionálnym prístupom dokáže vysvetliť problematiku pokročilejším účastníkom školenia s cieľom aplikovať získané vedomosti v praxi.
Tatiana Uličná
Tatiana Uličná
Hodnotenie lektora 97,00% spokojnosť

Tatiana je špecialistkou na online marketing. Jej srdcovkou je dlhodobo Instagram. Venuje sa spravovaniu profilov, nastavovaniu stratégie, ako aj školeniam pre začiatočníkov aj pokročilých. Má za sebou desiatky školení pre spoločnosti zo súkromného a neziskového sektora. Zastáva názor, že Instagram a Facebook vedia najlepšie spravovať "domáci" - ľudia z firmy. Len sa potrebujú naučiť a pochopiť, ako to funguje.
Tibor Peták
Tibor Peták
Hodnotenie lektora 98,92% spokojnosť

Tibor je našim externistom a jedným z najväčších odborníkov na tému online marketingu a SEO na Slovensku. Naša spolupráca trvá roky a Tibor za ten čas preškolil stovky účastníkov. Je veľmi praktický a nebojí sa na svojich kurzoch prezrádzať know-how.
Vladimír Šimo, PhD
Vladimír Šimo, PhD
Hodnotenie lektora 98,41% spokojnosť

Vlado je dlhoročný profesionálny programátor, biznis analytik a konzultant. Pracoval na projektoch v telekomunikačnej a bankovníckej sfére. Rád skúša nové veci, najmä softvérové technológie, špecializuje sa na web. Jeho silnou stránkou sú programovacie jazyky ako C#, siaha však až k databázam, Excelu a Power BI.
Vladimíra Mizeráková
Vladimíra Mizeráková
Vladka je absolventka ŠUP-ky so špecializáciou na fotografický dizajn. Má rozvinutý zmysel pre detail a estetické cítenie, ktoré pretavuje do výsledkov hodinami strávenými pri grafických programoch. Venuje sa grafike, produkcii a postprodukcii videa, vyzná sa v práci s programami Adobe. Rada pracuje s deťmi a odovzdáva im svoje vedomosti.
Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
Hodnotenie lektora 97,66% spokojnosť

Vlado je špecialista na programovanie a počítače v globále. Je to veľmi vzdelaný odborník asi v každej počítačovej oblasti. Vie programovať v množstve jazykov, rozumie počítačovým sieťam a linuxovým OS. Jeho najväčšia špecializácia je moderný web design a jazyky HTML, CSS, JavaScript, PHP, jQuery, Node JS a iné moderné webové technológie.

Štúdium je len pre bežných mladých ľudí? Ale kdeže!
Je pre všetkých – aj pre firmy a pre zamestnancov.

Vzdelávanie firemných zamestnancov formou štúdia je výborný nápad ako zvýšiť ich produktivitu, zvýšiť ich povedomie o problematike, zaistiť výkonnosť a podporiť „inhouse“ riešenia a navyše ponúknuť zamestnancovi benefit, pretože vzdelanie je výhodná forma odmeny pre obe strany.

Vedeli ste, že viac ako polovica našich študentov je z radov firiem, ktoré si uvedomujú potrebu mať kvalifikovaných zamestnancov?  Myšlienka „hľadania“ dokonalého a vzdelaného zamestnanca im naháňa hrôzu, a tak sa radšej pustia do školenia šikovných ľudí z vlastných radov. My im za pár týždňov alebo mesiacov odovzdávame už vyškolených či rekvalifikovaných zamestnancov, ktorých produktivita je neporovnateľná.

Prestaňte hľadať dokonalých zamestnancov – preškoľte si ich u nás!

TIP: nechajte si štúdium preplatiť cez Úrad práce ako stovky iných študentov a vzdelávajte sa úplne zadarmo.

kurzy cez úrad práce

Balík Microsoft Word Profesionál - komplexný balík kurzov
Počítačové školenie, balík Word Profesionál je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť pracovať s aplikáciou Microsoft Word od základu až po jeho pokročilé možnosti.…
Viac informácií
Microsoft Excel profesionál - balík školení Excel I., Excel II. a Excel III.
Počítačové školenie Microsoft Excel profesionál je určené pre začiatočníkov, ktorí sa chcú naučiť dokonale pracovať s aplikáciou Microsoft Excel - od základu až po jeho pokročilé možnosti.…
Viac informácií
IT ŠTART základný kurz - Základy práce s PC, Windows, Word, Excel, Internet
Počítačový kurz IT ŠTART (Základy práce s PC, Windows, Word, Excel, Internet) je vhodný pre úplných začiatočníkov bez ohľadu na vek. Nepredpokladajú sa žiadne skúsenosti ani znalosti z…
Viac informácií
Balík Microsoft Office I. - pre začiatočníkov (MS Word I., MS Excel I., MS Outlook I.)
Počítačové školenie Microsoft Office I. je určené pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť pracovať s textovým editorom Microsoft Word, tabuľkovým kalkulátorom Microsoft Excel a s programom na…
Viac informácií
Balík PHP profesionál (PHP I., PHP II.) - tvorba dynamických www stránok
Kurz je určený pre začínajúcich programátorov a vývojárov www stránok a web aplikácií, ktorí sa chcú naučiť dokonalejšie a hlavne modernejšie programovať webstránky. PHP je skriptovací…
Viac informácií
Balík Microsoft Office II. - pre mierne pokročilých (MS Word II., MS Excel II., MS Outlook II.)
Počítačový kurz Microsoft Office II. (MS Word, MS Excel, MS Outlook) je určený pre užívateľov, ktorí sa chcú naučiť lepšie pracovať v aplikácii Microsoft Outlook a zároveň si chcú zlepšiť…
Viac informácií
Balík Počítačové siete pre začiatočníkov - Správa počítačových sietí, prideľovanie IP adries, konfigurácia a bezpečnosť
Počítačové školenie Balík Počítačové siete - prideľovanie IP adries a bezpečnosť je určené pre tých, ktorí spravujú alebo plánujú spravovať počítačové siete. Toto školenie oboznamuje…
Viac informácií
Balík Webdesignér I. - programátor a designer webstránok
Kurz Webdesignér - programátor a designer webstránok je komplexný týždňový balík pozostávajúcu z dvoch kurzov: 3 dňový kurz Tvorba webstránok I. - HTML, CSS základy + JavaScript, PHP…
Viac informácií
Balík Adobe Photoshop profesionál - Photoshop I., II., III. - od základov až po webdesign a kreatívu
Kto by nepoznal Photoshop?! Profesionálny grafický program a editor, ktorý je vstupnou bránou do sveta grafiky. Photoshop je určený nielen na úpravu fotografií, ale aj na ich editáciu a…
Viac informácií
Balík Microsoft Office III. - pre pokročilých (MS Word III., MS Excel III., MS Excel III. cvičenia)
Kurz Microsoft Office III. - pre pokročilých (MS Word III., MS Excel III., MS Excel III. cvičenia) je určený pre tých, ktorí už majú predchádzajúce skúsenosti a znalosti z oblasti práce s…
Viac informácií
Balík kurzov vyrábame webstránku a eshop - sami vo WordPresse bez programovania a za týždeň (WordPress I. + WordPress III.)
Chceli by ste vlastnú stránku aj s elektronickým obchodom, ktorú by ste si sami chceli spravovať, dopĺňať aktuálne informácie, pridávať obrázky, videá a články, produkty, spravovať…
Viac informácií
Balík AutoCAD profesionál - 2D technické kreslenie
Balík kurzov AutoCad profesionál - 2D kreslenie je určený pre záujemcov o komplexné vzdelanie v oblasti 2d kreslenia a technického kreslenia. Nepredpokladajú a nevyžadujú sa žiadne…
Viac informácií
Balík Adobe grafik začiatočník - Photoshop, Illustrator a InDesign
Poznáte ten pocit, keď aj s úplnou maličkosťou potrebujete pomoc grafika? Posunúť obrázok, prepísať text v grafike, zmeniť farbu alebo zmenšiť obrázok či element. Toto sú základy programov…
Viac informácií
Online marketér špecialista od A po Z - komplexný balík marketingových kurzov pre podnikanie alebo prácu marketéra
Vstúpte s nami do sveta digitálneho a online marketingu s komplexným balíkom kurzov Online marketér špecialista od A po Z, ktorý vám ponúka možnosť získať praktické vedomosti a zručnosti…
Viac informácií
Kurz začíname podnikať - od dokonalého obsahu cez web stránky až po online marketing a reklamu a meranie úspešnosti
Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí nosia v hlave nápad alebo majú podnikateľský zámer, ktorí chcú predávať, ale nevedia ako začať. Zároveň si však uvedomujú, že bez skúseností,…
Viac informácií
Backend developer PHP a MySQL špecialista - od základov programovania, SQL databáz až po objektové programovanie
PHP špecilista je určený pre záujemcov a budúcich programátorov, ktorý majú záujem o komplexné vzdelanie od základov jazyka PHP až po jeho pokročilé možnosti. Tento balík kurzov je skladbou…
Viac informácií
Balík Google Ads špecialista - od základov PPC reklamy až po pokročilé možnosti a remarketing
Vedeli ste, že v dnešnej dobe väčšina ľudí hľadá všetko na internete? Ruku na srdce, ako ste sa dostali k nám na naše stránky? Cez vyhľadávač alebo ste dostali recept na dokonalé kurzy od…
Viac informácií
Grafik a DTP špecialista - počítačová grafika od základov až po pokročilé možnosti
Kreslite, navrhujte, upravujte, editujte a buďte kreatívny. A to všetko možno už zajtra na našom komplexnom balíku kurzov grafik a DTP špecialista. Ak o grafike neviete vôbec nič, alebo…
Viac informácií
Balík Adobe InDesign profesionál - časopis, noviny, brožúry a prospekty od základov až po pokročilé možnosti
"To nemyslíte vážne, že ste priniesli dokument vo Worde a chcete z toho spraviť knihu?" Áno, aj toto môžu byť slová v tlačiarni, ak sa pokúsite použiť Word na záverečnú úpravu dokumentu, či…
Viac informácií
WordPress a WooCommerce špecialista - inštalácia a administrácia, správa, design, obsah, eshop, úprava šablón a marketingová grafika
Chcete sa stať špecialistom na najpoužívanejší redakčný systém na svete, na WordPress? Chcete tvoriť web stránky a internetové obchody čoby šibnutím čarovného prútika za pár minút? Máte…
Viac informácií
Microsoft Office špecialista - Word, Excel, PowerPoint a Outlook od základov až po pokročilé možnosti
Viete si predstaviť byť ako bez rúk? Je to presne to isté ako počítač bez Microsoft Office. Počítač v kancelárii bez tabuliek, textových dokumentov a prezentácií je dnes nepoužiteľný.…
Viac informácií
Balík webdesignér - frontend developer a backend programátor a vyvojár
Tento profesionálny balík kurzov Vás je určený pre úplných začiatočníkov v oblasti tvorby a programovania web stránok. Prevedie Vás na našich kurzovch jazykmi ako HTML, CSS, JavaScript,…
Viac informácií
Grafik a fotograf špecialista - od základov grafiky a fotografie až po jej profesionálne spracovanie a úpravu
Tento komplexný balík kurzov je zameraný na digitálnu fotografiu a grafiku. Ak sa zaujímate o digitálnu fotografiu a jej spracovanie a ste niekde na začiatku, je tento balík určený presne…
Viac informácií
Balík Java Profesionál pre začiatočníkov - od základov až po pokročilé možnosti
Java je veľmi rozšírená platforma a používa sa dnes v každej veľkej firme na programovanie aplikácií. V Jave sa dá “písať” takmer všetko, desktopové aplikácie, web stránky, firmware pre …
Viac informácií
Balík Oracle profesionál - od základov jazyka SQL, PL/SQL až po pokročilé metódy analýzy dát
Balík Oracle profesionál je špecializovaným školením pre úplných začiatočníkov a záujemcov o špičkové vzdelanie v oblasti ORACLE databáz, jazyka SQL a PL/SQL. Tento balík, je zložením…
Viac informácií
Balík Linux profesionál - od základov, administrácia až po skriptovanie v jazyku BASH
Potrebujete sa naučiť pracovať v Linuxe ako administrátor alebo používateľ na naozaj vysokej úrovni? Prešli ste z Windowsu alebo iného operačného systému na Linux? Stali ste sa z ničoho nič…
Viac informácií
Java špecialista - od základov, pokročilé techniky SE a EE
Študujte Javu na tej najvyššej úrovni a učte sa od lektorov s praxou. Tento balík je určený pre začiatočníkov a teda sa na ňom Java preberá od základov, cez pokročilé možnosti až po SE pre…
Viac informácií
Balík Microsoft PowerPoint profesionál a prezentačné zručnosti - dokonalá prezentácia a prezentátor od A po Z
Viete čo všetko musíte zvládnuť, aby mala vaša prezentácia naozaj úspech? Potrebujete: 1. vytvoriť skvelú prezentáciu (ideálne v programe MS PowerPoint) a 2. zahviezdiť pred publikom. Zdá…
Viac informácií
Komplexný kurz testera softwaru - od základov testovania až po manažérske schopnosti seniora
Uvažujete o tom, že by ste sa chceli stať súčasťou veľkej IT rodiny? Chcete sa stať testerom softwaru, prípadne práca programátora sa Vám zdá veľmi náročná? Alebo testerom už ste a hľadáte…
Viac informácií
Balík Facebook Social manažér - profesionálny správca stránky, ktorý nerobí značke hanbu, ale generuje povedomie a zisk
Dovoľte, aby sme z vás spravili sociálneho manažéra alebo ak chcete social media marketera (:soušl mídia marketér:). Človeka a marketéra, ktorý má v každej modernej spoločnosti dnes svoje…
Viac informácií
Balík frontend developer a webdesignér - komplexný kurz od základov HTML, CSS, JavaScript, jQuery a Bootstrap
Tento moderný a komplexný kurz poskytuje rozsiahle školenie pre tých, ktorí sa chcú stať výkonnými frontend developermi a webdesignérmi. Účastníci kurzov budú postupovať od základov HTML a…
Viac informácií
Online marketér JUNIOR - základný balík marketingových kurzov pre podnikanie alebo prácu marketéra
Vstúpte s nami do sveta digitálneho a online marketingu, s komplexným balíkom kurzov Online marketér špecialista JUNIOR, ktorý vám ponúka možnosť získať praktické vedomosti a zručnosti…
Viac informácií
Balík Python programátor - od základov programovania až po dátovú analýzu
Tento komplexný balík kurzov je špeciálne navrhnutý pre tých, ktorí sa chcú stať Python programátormi na úrovni junior. Obsahuje štyri postupne usporiadané kurzy, ktoré pokrývajú všetko od…
Viac informácií
Balík Power BI špecialista - od základov cez Power Query až po dátové modely v jazyku DAX
Business Intelligence (BI) je jeden z najskloňovanejších biznis pojmov v súčasnosti. Informácie už nestačí mať kvartálne alebo mesačne. Moderné vedenie spoločnosti ich chce mať dostupné…
Viac informácií

Máte záujem? Potrebujete viac informácií?

Nenašli ste pre seba vhodný balík? Nevyhovujú vám dlhé študijné balíky? Nevadí! Nakombinujte si kurzy presne podľa vašej predstavy! Pozrite si našu širokú ponuku kurzov, vyberte si, dohodnite termíny a začnite študovať.
Učte sa na jedno- či viacdňových IT kurzoch – dovtedy, pokiaľ vás to bude baviť a prinášať vám úžitok.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave