Kurz Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure

Kurz Microsoft Azure
MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure

Najbližší termín
Mgr. Michal Dobšovič Najlepší termín kurzu denný kurz
22.11.2024
denný kurz v Bratislave
prednáša: Mgr. Michal Dobšovič
Cena: 300,00 € bez DPH
Posledné voľné miesta
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
1 deň
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
300,00 € bez DPH
360,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 98,33 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Tento kurz vás vovedie do problematiky cloudových služieb a služby Microsoft Azure. Nepredpokladajú sa žiadne predošlé znalosti ani skúsenosti s cloudovými technológiami. Na kurze vám vysvetlíme, ako fungujú základné koncepty služby Azure, prejdeme si základné služby v Azure, oboznámite sa so základnými riešeniami a nástrojmi na správu. Vo všeobecnosti si prejdeme princípy bezpečnosti identít (používateľov a skupín) a sieťovej bezpečnosti. Dozviete sa tiež, ako riadiť prístup k službám, ako zabezpečiť ochranu súkromia a aké sú možnosti nastavenia súladu s bezpečnostnými politikami. Súčasťou kurzu je takisto téma ako spravovať náklady na službu Azure a ako funguje garancia dostupnosti.

V cene tohto kurzu získate aj tzv. Azure Pass, pomocou ktorého si budete môcť aktivovať vlastné prostredie Azure na určitú dobu a v tomto prostredí si budete môcť vyskúšať všetky získané vedomosti bez akéhokoľvek rizika. Tento kurz obsahuje aj praktické cvičenia, tzv. hands-on-labs, v ktorých si spolu s lektorom prejdete základné koncepty v praxi.

Kurz zároveň slúži ako príprava na absolvovanie oficiálnej skúšky od spoločnosti Microsoft AZ-900: Microsoft Azure Fundamentals.

Kurz je určený pre IT personál, ktorý začína alebo plánuje začať pracovať s cloudovými službami Microsoft Azure. Účastníci sa potrebujú oboznámiť nielen s možnosťami, ktoré Azure ponúka, ale chcú si ich aj vyskúšať v praxi. Počas kurzu sa primárne používa Azure portal, webová aplikácia na nastavenie služieb Azure, v ktorej sa vytvárajú a nastavujú služby a pri ktorej nepotrebujete mať žiadne znalosti programovania alebo skriptovania. Účastníci získajú vedomosti, ktoré ich vovedú do moderného sveta cloudových služieb a ktoré slúžia ako odrazový mostík vo svete cloudu. Tým sa im otvoria dvere k absolvovaniu ďalších kurzov a získaniu ďalších podrobnejších vedomostí, ako napríklad Azure administrátor, a pod.
materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Na kurze získate v cene kurzu literatúru v podobe elektronickej knihy s neobmedzeným prístupom a prístup k cvičnému prostrediu v hodnote cca 190 EUR.
používaná verzia software: Microsoft Azure
3x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Vzdialené pripojenie do konzoly Hyper-V Manager z počítača mimo domény
2. Inštalácia Hyper-V na Windows 11
3. Inštalácia Hyper-V na Windows 10
Pozrieť videokurzy
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený garantovaný termín
Posledné voľné miesta

denný
22.11. - 22.11.
od piatka v Bratislave
Mgr. Michal Dobšovič Mgr. Michal Dobšovič
viac
300,00 €
360,00 € s DPH
Otvorený garantovaný termín

denný
22.11. - 22.11.
od piatka živý online kurz
Mgr. Michal Dobšovič Mgr. Michal Dobšovič
viac
300,00 €
360,00 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure

Modul 1:
Popis základných konceptov služby Microsoft Azure

V tomto module získate základný pohľad na službu Microsoft Azure a jej možnosti, čo bude slúžiť ako solídny základ znalostí pre úspešné absolvovanie ďalších modulov.

 • Úvod do Azure fundamentals
 • Základné koncepty a princípy služby Azure
 • Popis základných komponentov architektúry Azure

Po absolvovaní modulu budete rozumieť výhodám cloud computingu v Azure a ako vám cloud môže ušetriť čas a peniaze, budete vedieť vysvetliť koncepty ako sú vysoká dostupnosť, škálovateľnosť, elasticita, agilita a disaster recovery. Ďalej budete vedieť, aké základné komponenty sú v architektúre služby Azure, ako napr. predplatné (subscription), skupiny správy (management groups), prostriedky (resources) a budete rozumieť konceptom geografickej distribúcie ako napr. Azure regions, region pairs a availability zones.

Modul 2:
Popis základných služieb Azure

V tomto module sa spolu s lektorom hlbšie ponoríte do služieb Azure database, Azure compute, Azure storage a Azure networking.

 • Prehľad služby Azure database a analytických služieb
 • Prehľad služieb výpočtového výkonu – Azure compute
 • Prehľad možností úložiska – Azure storage
 • Prehľad možností sietí – Azure networking

Po absolvovaní modulu budete rozumieť, na čo je široké spektrum služieb v Azure, ako sú compute, network, storage a database. Budete vedieť popísať služby Azure Virtual Machines, Azure Container Instances a Azure Kubernetes, budete vedieť rozdiely medzi dátovými službami Azure Cosmos DB, Azure SQL, Azure Database for MySQL a inými. Získate prehľad sieťových možností - virtuálne siete, VPN brány a Azure ExpressRoute a budete poznať prehľad služieb úložiska Azure Blob Storage, Azure Disk Storage a Azure File Storage a budete rozumieť rozdielom medzi nimi a ktoré kedy použiť.

Modul 3:
Popis základných riešení a nástrojov na správu Microsoft Azure

V tejto časti sa spolu s lektorom pozriete na AI machine learning, Azure DevOps, základy monitorovania, správy, bez-serverového computingu a IoT.

 • Ako vybrať najlepšiu AI službu pre vašu potrebu
 • Ako vybrať najefektívnejšie nástroje, ktoré umožnia organizáciám vytvárať lepšie produkty
 • Ako vybrať najostražitejší monitorovací nástroj na proaktívny monitoring
 • Ako vybrať najlepšie nástroje pre správu a konfiguráciu infraštruktúry Azure
 • Ako vyrobiť bez-serverové riešenie pre vašu organizáciu
 • Ako vybrať Azure IoT službu pre vašu aplikáciu

Absolvent tohto modulu získa nielen prehľad základných riešení a nástrojov na správu Microsoft Azure, ale bude vedieť zvoliť správny nástroj na najefektívnejšie vyriešenie zadanej úlohy v organizácii. Keďže nástrojov je veľa, počas tohto modulu si ich s lektorom prejdete a oboznámite sa s metodikou výberu toho najefektívnejšieho nástroja tak, aby organizácia dosiahla svoj vytýčený cieľ za čo najnižšie náklady.

Modul 4:
Popis základných bezpečnostných možností a možností sieťovej bezpečnosti

Bezpečnostné hrozby číhajú v dnešnej dobe na každom rohu a služby Azure sú pripravené hrozbám čeliť. V tomto module si vysvetlíme, ako sa chrániť proti bezpečnostným hrozbám a ako zabezpečiť sieťový prenos.

 • Ochrana proti bezpečnostným hrozbám v Azure
 • Zabezpečenie sieťovej konektivity v Azure

Po absolvovaní modulu budete vedieť, ako zvýšiť bezpečnosť a ako sa chrániť proti hrozbám vďaka službe Azure Security Center. Budete vedieť zozbierať dáta o bezpečnosti a hrozbách a budete tiež vedieť, ako na ne zareagovať pomocou Azure Sentinel. Po tomto module budete vedieť ako spravovať dedikované servery, ktoré budú prevádzkovať vaše virtuálne stroje s OS Windows a Linux pomocou Azure Dedicated Host a tiež vedieť identifikovať vrstvy, ktoré vytvárajú stratégiu ochrany do hĺbky (defense in depth). Z hľadiska sieťovej bezpečnosti budete rozumieť ako Azure Firewall umožňuje riadiť, ktorá sieťová komunikácia je v sieti povolená. Vaše poznatky sa rozšíria o znalosti ako nakonfigurovať sieťové bezpečnostné skupiny (Network Security Groups), čím budete môcť filtrovať sieťovú komunikáciu do a z prostredia Azure a budete tiež vedieť, ako služba Azure DDoS Protection pomáha chrániť vaše prostriedky v Azure proti útokom typu DDoS.

Modul 5:
Popis možností identít, riadenia prístupu, ochrany súkromia a súladu s politikami

V tomto module sa spoločne pozrieme na ďalšie bezpečnostné prvky v službe Microsoft Azure. Tentokrát sa naučíme, ako fungujú služby na správu identít v Azure, ako navrhnúť a vytvoriť stratégiu riadenia prístupu v cloude a stratégiu ochrany súkromia, súladu s bezpečnostnými politikami a štandardy ochrany dát.

 • Bezpečný prístup do aplikácií pomocou služieb identít Azure
 • Vytvorenie stratégie riadenia prístupu v cloude
 • Prehľad možností ochrany súkromia, súladu s bezpečnostnými politikami a štandardov ochrany dát v Azure

Ako absolvent tohto modulu budete vedieť popísať rozdiel medzi autentifikáciou a autorizáciou, budete vedieť ako služba Azure Active Directory poskytuje prístup k jednotlivým prostriedkom, budete poznať úlohu single sign-on (SSO), viacfaktorovej autentifikácie a možnosti Conditional Access pri zabezpečení prístupov. Oboznámite sa s riadením prístupov princípom RBAC (Role-based Access Control) a budete vedieť aplikovať tzv. resource lock, aby ste ochránili vaše prostriedky pred náhodným zmazaním alebo úpravou. Budete poznať význam tzv. tagov pri službách a budete ich vedieť adekvátne použiť, budete ovládať a auditovať vytváranie nových prostriedkov pomocou Azure Policy a tiež riadiť prístup naprieč viacerými prostrediami Azure pomocou Azure Blueprints. Takisto budete poznať rozdiely medzi rôznymi typmi politík, ktoré sú v službe Azure dostupné a získate prehľad štandardov informačnej bezpečnosti, ktoré ponúka služba Azure.

Modul 6:
Náklady a garancia dostupnosti služieb Azure

V tomto poslednom module kurzu sa pozrieme na plánovanie a udržiavanie nákladov prevádzky prostriedkov v službe Azure, dozviete sa ako vybrať správne služby s ohľadom na SLA a životný cyklus služieb.

 • Plánovanie a udržiavanie nákladov v Azure
 • Ako vybrať správne služby s ohľadom na SLA a životný cyklus služieb

Po absolvovaní tohto modulu budete vedieť používať kalkulačku nákladov – Total Cost of Ownership Calculator. Budete mať poznatky o tom akými spôsobmi je možné zakúpiť služby a produkty v Azure, budete vedieť použiť Pricing kalkulačku na výpočet odhadu mesačných nákladov za prevádzku služieb v Azure a budete vedieť definovať najdôležitejšie faktory ovplyvňujúce celkové náklady a aplikovať odporúčania na ich minimalizovanie. Budete vedieť, čo je to service-level agreement (SLA) a prečo sú SLA dôležité, budete vedieť identifikovať faktory, ktoré SLA ovplyvňujú a naučíte sa, ako kombinovať jednotlivé SLA a získate prehľad životného cyklu služieb v Azure.

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po absolvovaní tohto kurzu získa účastník solídny základný prehľad služieb a konceptov, ktoré prínáša Microsoft Azure. Tento kurz slúži ako akýsi odrazový mostík do sveta cloudu, ktorý je predpokladom na ďalšie vzdelávanie v tejto oblasti. Zároveň slúži ako príprava na oficiálnu skúšku spoločnosti Microsoft AZ-900: Microsoft Azure Fundamentals.

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Ing. Patrik Toman
Ing. Patrik Toman
Hodnotenie lektora 98,66% spokojnosť

Patrik je našim najväčším odborníkom na balík Microsoft Office. Zameriava sa najmä na analýzu údajov v Exceli Power BI alebo v MS SQL. Okrem toho sa dobre orientuje aj vo svete počítačových sietí a serverových operačných systémov ako sú Windows Server a Linux. Je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT viac ako 15 rokov.
Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,44% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Kurz Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 120 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 3 z celkového počtu 3 priemerné hodnotenie: 98,33%
Jan Z.
28.10.2022

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Jaroslav T.
27.09.2022

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure
Kurz splnil vsetky poziadavky, ktore som si od neho sluboval Vsetky poziadavky splnene
Pavel K.
26.09.2022

hodnotenie lektora:
95%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Microsoft Azure - MOC AZ-900: Základy služby Microsoft Azure, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave