Kurz Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií

Kurz Excel vzorce a funkcie I
Základy tvorby vzorcov a funkcií

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás.

Navrhnite si vlastný termín!
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
2 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
157,00 € bez DPH
188,40 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 98,78 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Ukážky z kurzu, práce od účastníkov:

+4

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Znalosť vzorcov a funkcií patrí v Exceli k povinnej výbave každého používateľa. Je to príslovečný chleba s maslom, skrátka znalosť, bez ktorej sa v Exceli nezaobídeme. Typický omyl používateľov Excelu je predstava, že základné aritmetické vzorce stačia aj bez funkcií. Bez ohľadu na to, či sme radový zamestnanec, manažér alebo špecialista, existuje niekoľko základných funkcií, ktoré musí ovládať každý používateľ, ako napr. funkcie na tvorenie podmienok (IF, AND a OR).
Kurz Excel vzorce a funkcie I. je kurz špeciálne zameraný na vzorce a funkcie. Kurz obsahuje súhrnné informácie, ktoré sa priebežne preberajú v našich základných kurzoch Excel 1, Excel 2 a Excel 3. Avšak na rozdiel od štandardných kurzov sa školenie Excel vzorce a funkcie I venuje iba výpočtom, ide viac do hĺbky a preberá témy komplexnejšie z väčším množstvom príkladov.
Z uvedeného vyplýva, že tento kurz je predovšetkým určený pre používateľov Excelu s praktickými skúsenosťami, ktorí Excel bežne denno-denne používajú a potrebujú si doplniť medzery v oblasti výpočtov a získať znalosti na efektívnejšie pracovanie s výpočtami. Kurz môže byť zaujímavý aj pre absolventov základných kurzov Excel 1, Excel 2 a Excel 3 ak si potrebujú preopakovať a prehĺbiť svoje znalosti. Pre začiatočníkov bez predchádzajúcich skúseností, alebo len s malými praktickými skúsenosťami, je vhodné najskôr absolvovať aspoň základné kurzy Excel 1 a Excel 2.
materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Učebné materiály, príručka sú v cene kurzu.
používaná verzia software: Školenie sa realizuje na Microsoft Office 2021.
3x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Excel - Základy Excelu pre pokročilých 3
2. Excel - Základy Excelu pre pokročilých 2
3. Excel - Základy Excelu pre pokročilých 1
Pozrieť videokurzy
Hodnotenie kurzu
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Michaela V. - hodnotenie kurzu: 100%
Takto si predstavujem kurzy, na ktore sa prihlasujem :-) geniálny, výnimočný, úžasný, ochotný, energický, vtipný :-)
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!

Termín kurzu musíme otvoriť

Pre tento kurz, aktuálne nemáme otvorený ani plánovaný žiadny denný termín. Bez problémov vieme pre vás v dohľadnej dobe tento kurz otvoriť.

Kontaktujte nás čo najskôr s vašou predstavou a my pre vás tento kurz otvoríme - skupinovo alebo individuálne v našich učebniach alebo online formou.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 3 osoby a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií

Základy tvorby vzorcov a funkcií

 • Základy tvorenia aritmetických výpočtov
  • Správne vkladanie a potvrdzovanie vzorca
  • Aritmetické operácie vo vzorci
  • Poradie vykonávania operácií
 • Odkazy vo vzorcoch
  • Odkaz na bunku
  • Zreťazenie výpočtov
  • Kopírovanie vzorca
 • Špecializované typy vzorcov
  • Percentá, základné typy percentuálnych výpočtov
  • Porovnávacie operácie a vzorce
  • Použitie textov, dátumov a času pri porovnávaní
 • Základy tvorenie funkcie
  • Predstavenie základných agregačných funkcií (SUM, COUNT, AVERAGE, MAX, MIN)
  • Efektívne spôsoby vkladania funkcie
  • Prehľad funkcií podľa systému vstavaných kategórií
  • Kopírovanie funkcií
  • Čo je to zložená funkcia.
  • Technika tvorenia zloženej funkcie
 • Použitie premenných vo výpočte Excelu
  • Koncept premennej
  • Použitie premenných pomocou funkcie LET
  • Výhody použitia premenných v aritmetických výpočtoch
  • Zápis zložených funkcií pomocou premenných
 • Kontrola a oprava vzorcov a funkcií
  • Oprava zacyklených odkazov
  • Oprava syntaktických chýb
  • Oprava chýb vzťahujúcich sa na zlý typ hodnoty
  • Riešenie problémov s chybami odkazov
  • Kontrola nadväznosti vzorcov nástrojmi predchodcovia a následníci
  • Riešenie problémov s logickými chybami
  • Vyhodnocovanie zloženej funkcie

Základné spôsoby adresovania hodnôt v Exceli

 • Relatívne adresovanie
  • Syntaktický zápis adresy v rámci hárka
  • Syntaktický zápis adresy v rámci jedného súboru
  • Syntaktický zápis adresy v rámci niekoľkých súborov
  • Nástroj okno sledovania
 • Absolútne adresovanie
  • Čo je to absolútne adresovanie
  • Kombinovanie relatívneho a absolútneho adresovania
 • Pomenovanie buniek a oblastí
  • Vytvorenie a úprava názvu
  • Použitie konštantných hodnôt v názvoch
  • Použitie vzorcov a funkcií v názvoch
 • Adresovanie v nástroji tabuľka
  • Čo je to nástroj tabuľka
  • Adresovanie pri výpočtoch v rámci tabuľky
  • Adresovanie v externých výpočtoch s odkazom na tabuľku

Základné funkcie Excelu

 • Logické funkcie
  • Tvorenie vzorcov s použitím porovnávacích operácií
  • Vytvorenie vzorca s jednou logickou podmienkou (Funkcia IF)
  • Vytvorenie funkcie IF s niekoľkými podmienkami (Funkcie AND, OR a XOR)
  • Použitie informačných funkcií ako podmienok funkcie IF
  • Písanie výpočtov vyžadujúcich vnáranie niekoľkých funkcií IF
  • Alternatívy ku vnoreným IF-om (Funkcie IFS a SWITCH)
 • Zaokrúhľovanie hodnôt
  • Štandardné zaokrúhľovanie (ROUND, ROUNDUP, ROUNDOWN, TRIM, INT)
  • Zaokrúhľovanie percent
  • Zaokrúhľovanie naľavo od desatinnej čiarky, napr. Na celé stovky
  • Zaokrúhľovanie na násobky hodnoty (MROUND, CEILING.MATH, FLOOR.MATH)
 • Dátumové funkcie a výpočty
  • Vytiahnutie špecifickej časti dátumu (Funkcie DAY, MONTH, YEAR, WEEKDAY, WEEKNUM)
  • Vytiahnutie špecifickej časti času (Funkcie SECOND, MINUTE, HOUR)
  • Počítanie rozdielu dátumov (Funkcie WORKDAY, NETWORKDAYS, YEARFRAC)
  • Pripočítavanie hodnôt k dátumu (Funkcie EDATE, TODAY)

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Absolvent kurzu bude schopný:
• Tvoriť základné aritmetické výpočty vrátane počítania s percentami
• Porovnávať rôzne hodnoty navzájom
• Vytvoriť alebo prispôsobiť výpočty tak, aby sa dali kopírovať do celej tabuľky
• Tvoriť výpočty s jednou alebo niekoľkými podmienkami
• Vytvárať základné výpočty s dátumom a časom
• Optimalizovať výpočty pomocou nástroja tabuľka a pomenovaní
• Kontrolovať, opravovať a ladiť chybné výpočty

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Ing. Lukáš Koutný
Ing. Lukáš Koutný
Hodnotenie lektora 98,64% spokojnosť

Lukáš má niekoľkoročnú prax s prednášaním. Má fantastické prezentačné zručnosti, ktoré aj prednáša. Je veľký odborník na Microsoft Office - hlavne Excel a má veľmi kladný prístup ku kurzom, ktoré prednáša začiatočníkom a mierne pokročilým.
Ing. Patrik Toman
Ing. Patrik Toman
Hodnotenie lektora 98,65% spokojnosť

Patrik je našim najväčším odborníkom na balík Microsoft Office. Zameriava sa najmä na analýzu údajov v Exceli Power BI alebo v MS SQL. Okrem toho sa dobre orientuje aj vo svete počítačových sietí a serverových operačných systémov ako sú Windows Server a Linux. Je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT viac ako 15 rokov.
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
Hodnotenie lektora 99,24% spokojnosť

Náš expert na program AutoCAD je vyštudovaný pedagóg s dlhoročnou praxou od ZŠ až po Univerzitu. Je zvyknutý riešiť najrozmanitejšie problémy a úlohy spojené s týmto softvérom. Do jeho programového portfólia patrí aj balíček MS Office. Najradšej učí zvedavých študentov a rád odpovedá na ich otázky.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Kurz Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 715 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 45 z celkového počtu 45 priemerné hodnotenie: 98,78%
Ján V.
11.03.2024

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Kristína L.
02.11.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Daniel Dobrovodský
lektor kurzu Mgr. Daniel Dobrovodský
lektor kurzu
Jana Š.
03.02.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Dakujem mu za trpezlivost a ochotu vysvetlovat - velka spokojnost. Skolitel bol super, aj rozsah kurzu mi vyhovoval.....nemam co vytknut
Linda K.
10.10.2022

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Lektor bol zakazdym ochotny zodpovedat moje otazky ohladom excelu aj mimo planu kurzu, cim dokazal jeho rozhladenost a siroke znalosti v tejto problematike. Pocas kurzu bol ochotny vyjst ucastnikom v ustrety a sposobit sa tempu ucastnikov.
Patrik T.
30.08.2022

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu
Lenka R.
12.05.2021

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz bol pre mňa prínosný, poučný a zrozumiteľný. Absolvovala som druhý kurz vo Vašej spoločnosti a bola to dobrá voľba. Ďakujem S lektorom som bola spokojná. Bol zrozumiteľný a nápomocný aj v prípadoch, ak som niečo nepochopila, tak podal jasné vysvetlenie. Ďakujem
Janka V.
12.05.2021

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Peter L.
11.02.2021

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz bol jednoznačne prínosný, všetko profesionálne zorganizované, lektor bez chyby, kurz môžem rozhodne odporučiť. online kurz
Alexandra S.
11.02.2021

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz bol veľmi užitočný, s dostačujúcimi informaciami. Bol pre mňa naplnený s novými informáciami. Kurz som vnímla pokročilo. Ďakujem
Silvia Z.
28.11.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Erika Ž.
24.11.2020

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz bol určite prínosný, možno druhý deň by som začala ťažšími funkciami a ľahšie nechala na koniec. lektor vysvetľoval jasne a zrozumiteľne, tempo bolo primerané obsahu, avšak na dva dni bolo funkcií celkom dosť. Čo je individuálne a závisí to aj od úrovne účastníkov. Niektorí potrebujú viac času, iní menej. Ja trošku viac. Myslím si , že online školenie bolo výborné, všetko fungovalo.
Katarína Š.
22.05.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Marek P.
22.05.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz bol veľmi prínosný. Dozvedel som sa veľa nového. Školiteľ bol tiež veľmi praktický, snažil sa vysvetľovať podrobne a dokonale. Super. Kurz bol online.
Ján T.
10.03.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Paťo je super, kurz bol veľmi prínosný v tom, že ukázal prakticky problematiku z rôznych uhlov pohľadov. Perfektný lektor ok
Eliška T.
07.11.2019

hodnotenie lektora:
95%
Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu
Milada R.
07.11.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Lektor je odborník, dobre vysvetľuje. Kurz bol dynamický, zaujímavý, naučila som sa aj inak pozerať na excel a jeho využitie. Prijali by sme v cene kurzu napr. malú bagetku či čerstvé pečivo (napr. moravský koláčik :) ). Ináč sa mi páčila samoobsluha a nemuseli sme otravovať žiadnych organizátorov (trošku sme síce pootravovali zamestnancov spoločnosti pri prvej obsluhe kávy).
Jana B.
07.10.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu
Peter S.
05.10.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu
Martina K.
07.06.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu
Daniel B.
24.05.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu Mgr. art., Mgr. Ladislav Šipeky, PhD.
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
spokojnosť profesionálny prístup, ochota, odbornosť čo sa týka občerstvenia, určite by som navrhoval zaradiť do ponuky minerálky
Agneša S.
22.03.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Adriana S.
03.12.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Pavol K.
30.11.2018

hodnotenie lektora:
85%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Michal V.
30.11.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Michal D.
30.11.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Jaroslav S.
22.10.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Martin D.
18.10.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Iveta M.
18.10.2018

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Jana R.
15.10.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Gréta D.
12.10.2018

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Peter S.
12.10.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Vysoká odbornosť podaná vtipným spôsobom. Informáciu s miestom učebne by som posielal do pozvánky, informačnú tabuľu veľa ľudí prehliada.
Zuzana K.
03.09.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Jarmila O.
07.03.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Barbara S.
03.02.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz bol pripravený výborne, takisto lektor Patrik Toman bol vynikajúci. Vysvetľoval veľmi zrozumiteľne, kurz prispôsobil našim potrebám, a mali sme možnosť si všetky vzorce a funkcie dostatočne vyskúšať, v prípade nejasností nám ochotne poradil. Kurz jednoznačne odporúčam. Bolo vidieť, že lektor je odborníkom, no napriek tomu vysvetľoval veľmi jasne a zrozumiteľne, bol veľmi ochotný, prispôsobil nám tempo výučby. Vybrala som si vás najmä kvôli skladbe a obsahu kurzu, ktoré mi veľmi vyhovovali. Čo sa týka učební, u mňa všetko fungovalo perfektne, no jeden ďalší účastník mal problém s počítačom, našťastie ich tam bolo k dispozícii dostatok. Ostatné vybavenie učební bolo takisto v poriadku.
Martin M.
02.02.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Miroslav H.
01.06.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz bol vedený vo veľmi príjemnej atmosfére. Lektor kurzu p. Ing. Patrik Toman s radosťou odpovedal na všetky otázky a pripomienky, ktoré mu boli položené počas kurzu. Kurz bol pre mňa veľmi prínosný.
Michaela V.
30.05.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Takto si predstavujem kurzy, na ktore sa prihlasujem :-) geniálny, výnimočný, úžasný, ochotný, energický, vtipný :-)
Henrieta B.
30.05.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz prebiehal v príjemnom prostredí so skvelým lektorom, určite využijem aj ďalšie ponúkané kurzy. Lektor bol vynikajúci, trpezlivý, výklad bol zrozumiteľný.
Beáta M.
30.05.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Kurz plne prehĺbil moje doterajšie vedomosti, ktoré môžem efektívne využívať v práci. S lektorom som maximálne spokojná. Veľmi zrozumiteľným a praktickým spôsobom viedol celý kurz.
Mária M.
03.12.2015

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu Ing. Lukáš Koutný
lektor kurzu
Hedviga F.
06.05.2015

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Obsah kurzu vyhovoval presne mojim potrebám Mala som šťastie, že som bola na kurze sama, takže tempo sa prispôsobilo úplne mojim potrebám bola som už u vás na kurze a som spokojná s úrovňou, preto som zvolila opakovane vašu firmu
Monika K.
19.08.2014

hodnotenie lektora:
80%
Martin Paučo
lektor kurzu Martin Paučo
lektor kurzu
Eva D.
23.07.2014

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu
Jana B.
23.07.2014

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Prijemny a ustretovy lektor, zodpovedanie vsetkych otazok, v pripade potreby individualny pristup. Poznatky, ktore som este v danej teme nemala boli dostatocne vysvetlene. Vid predchadzajuci komentar.
Zuzana B.
23.07.2014

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu Mgr. Radoslav Lovecký
lektor kurzu
Absolvoval/a: Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Obsah kurzu bol nastaveny na prakticke, da sa povedat skoro kazdodenne pouzitie a ulahcenie a urychlenie prace v Exceli. Prednasajuci bol ustretovy a velmi zrozumitelnou formou podaval vyklad. Celkovo mam zo skolenia velmi dobry dojem. Dakujem. Uvedene v predoslom komentari. Vyhovuje mi, ze ste akreditovane skoliace centrum. Z tohto dovodu budem u vas onedlho absolvovat skolenie zamerane na SEO.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave