Balíky PLUS – nielen pre náročných

Chceme, aby sa vám u nás vzdelávalo čo najlepšie. Aby ste sa nielen niečo naučili, ale aby ste si vzdelávanie aj užili a vyťažili z neho čo najviac.  Neobmedzujte sa pri výuke, vyskúšajte ešte vyšší nadštandard! Definovali sme nové štandardy služieb, na ktoré si ľahko zvyknete. Pre vás alebo pre vašu firmu. 

Balík PLUS+ je určený pre jednotlivcov alebo pre firmy a dá sa použiť pri našich otvorených skupinových kurzoch a školeniach.

Balík PLUS Business je určený pre firmy a dá sa použiť pri uzatvorených skupinových kurzoch alebo školeniach na mieru od 5 účastníkov.

Balík PLUS Kompas+ je určený pre jednotlivcov – nezamestnaných, ktorým vzdelávanie hradí a prepláca Úrad práce a dá sa použiť pri otvorených skupinových kurzoch.

Chcete sa vzdelávať a ušetriť? Darujeme vám kupón na 10 € na vašu prvú objednávku - na online kurzy alebo prezenčné. Stačí sa prihlásiť e-mailom na odber noviniek a pošleme vám aj zľavový kód.  A nezabúdajte - ak nebudete s kurzom spokojný - môžete ho bezplatne opakovať, alebo vám vrátime peniaze. U nás nič neriskujete a navyše teraz môžete ušetriť.

 

Loading