Balíky PLUS – nielen pre náročných

Chceme, aby sa vám u nás vzdelávalo čo najlepšie. Aby ste sa nielen niečo naučili, ale aby ste si vzdelávanie aj užili a vyťažili z neho čo najviac.  Neobmedzujte sa pri výuke, vyskúšajte ešte vyšší nadštandard! Definovali sme nové štandardy služieb, na ktoré si ľahko zvyknete. Pre vás alebo pre vašu firmu. 

Balík PLUS+ je určený pre jednotlivcov alebo pre firmy a dá sa použiť pri našich otvorených skupinových kurzoch a školeniach.

Balík PLUS Business je určený pre firmy a dá sa použiť pri uzatvorených skupinových kurzoch alebo školeniach na mieru od 5 účastníkov.

Balík PLUS Kompas+ je určený pre jednotlivcov – nezamestnaných, ktorým vzdelávanie hradí a prepláca Úrad práce a dá sa použiť pri otvorených skupinových kurzoch.

Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.