Počítačový kurz SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.

Počítačový kurz SEO workshop
optimalizácia pre vyhľadávače III.

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás.

Navrhnite si vlastný termín!
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
1 deň
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
187,00 € bez DPH
224,40 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 99,79 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum
video kurz aj k tomuto IT kurzu zadarmo

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Neplaťte za SEO služby externým agentúram! Toto školenie vám vynahradí SEO analýzy za minimálne 2000,00 €. Jedinou podmienkou je, že si analýzy musíte urobiť sami, samozrejme pod vedením odborníka.

Na tomto workshope sa nebudú preberať žiadne teoretické znalosti, žiadne technické nastavenia webu. Bude to len čistá prax. Pod vedením mentora budete pracovať samostatne na analýze kľúčových slov vlastného webu a navrhnete dokonalý web pre svoju oblasť podnikania.

Následne v druhej časti workshopu si spoločne navrhnete presnú stratégiu na dlhodobé získavanie spätných odkazov a ohlasov na sociálnych sieťach. Na kurze sa naučíte ako navrhnúť redakčný plán pre vlastný web a ako ho využiť pre lepšie SEO.

Kvôli porozumeniu všetkých súvislostí je podmienkou účasti absolvovanie minimálne kurzu SEO pre pokročilých, ideálne však celého balíka SEO kurzov.
Tlačené plagáty a materiály ku kurzom
1x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Marketingové plagáty, súbory a materiály na stiahnutie
Pozrieť videokurzy
Hodnotenie kurzu
Tibor Peták
lektor kurzu
Henrieta S.  - hodnotenie kurzu: 100%
Zucastnila som sa kurzu SEO I a SEO II a chcela som si novo ziskane informacie vyskusat na praktickom cviceni na workshope. Na kurze som ziskala kvantum informacii o seo, vsetko bolo pre mna ako zaciatocnika nove, chvilami som mala pocit ze potrebujem nieco ako terminologicky slovnik SEO:-) Povazujem za velku vyhodu ze ma do tematiky uviedol expert s dlhorocnou praxou a tak som ziskala skutocne kvalitny prehlad v rekordne kratkom case a chystam sa na zaklade navodou spravit moju vlastnu analyzu klucovych slov. Velka spokojnost. Lektor je expert v oblasti SEO co je vidiet zo sposobu komunikacie a prikladov z praxe. Ma velmi prijemne vystupovanie a velku trpezlivost pri odpovedani na otazky ucastnikov. Ucebne su vyborne vybavene, pohodlne, obcerstvenie je velmi prakticky vyriesene z citom pre detail:-) kvalitna, kava, vyber cajov, filtrovana voda chladena aj nechladena, nieco sladke na energiu.
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!

Termín kurzu musíme otvoriť

Pre tento kurz, aktuálne nemáme otvorený ani plánovaný žiadny denný termín. Bez problémov vieme pre vás v dohľadnej dobe tento kurz otvoriť.

Kontaktujte nás čo najskôr s vašou predstavou a my pre vás tento kurz otvoríme - skupinovo alebo individuálne v našich učebniach alebo online formou.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III. si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III. sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III. sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III. vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačový kurz SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III. .

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.

Technická onpage SEO analýza

 • Máte na webe nastavené všetky presmerovania?
 • Generujú sa elementy ako title-y, H1, alt atribúty obrázkov, apod. správne?
 • Funguje navigácia na webe správne?
 • Nebráni niečo indexácii obsahu stránok?
 • Dá sa vylepšiť výzor vašich stránok v Googli?

Analýza kľúčových slov a návrh webu

 • Zber, čistenie a dopočítanie dát o kľúčových slovách
 • Klasifikácia kľúčových slov
 • Analýza dimenzií kľúčových slov
 • Návrh štruktúry webových stránok
 • Návrh elementov webových stránok – URL, title, H1, kľúčové slová do textu

Návrh offpage stratégie

 • Rýchle spôsoby získania spätných odkazov
 • Zdroje stratégií pre získavanie spätných odkazov a ohlasov na sociálnych sieťach
 • Zdroje článkov, ktoré sa budú zdieľať na sociálnych sieťach a získavať spätné odkazy
 • Návrh redakčného plánu na blog
 • Ako písať zaujímavé články

Voľná diskusia

 • Pýtajte sa o SEO, čo len chcete! :)

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Výsledkom tohto workshopu budú jednak vedomosti o všetkých detailoch dvoch hlavných analýz – onpage a offpage. Nebudú to ale len vedomosti, ale už aj hotové detailné analýzy pre weby účastníkov. Už len aplikovať na web.

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Tibor Peták
Tibor Peták
Hodnotenie lektora 98,92% spokojnosť

Tibor je našim externistom a jedným z najväčších odborníkov na tému online marketingu a SEO na Slovensku. Naša spolupráca trvá roky a Tibor za ten čas preškolil stovky účastníkov. Je veľmi praktický a nebojí sa na svojich kurzoch prezrádzať know-how.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Počítačový kurz SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III. od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 281 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 24 z celkového počtu 24 priemerné hodnotenie: 99,79%
Rudolf N.
27.03.2021

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Absolvoval som sériu kurzov SEO I. až SEO III.. Odporúčam takto postupovať každému kto chce naozaj zlepšiť ranking a kvalitu svojich webov. Bez základov SEO I. by som nevedel o čom SEO vôbec je... v SEO II. som pochopil konkrétne metódy a nástroje SEO analýzy... a v SEO III. sme tieto metódy aplikovali prakticky na náš web. Metodicky veľmi dobre vystavaný kurz. Lektor, kvalitný, odborne zdatný a všetko názorne demonštruje praktickými ukážkami. Škoda, že kvôli pandémii bol kurz len online, ale technicky to bolo bezproblémové a celú sériu kurzov hodnotím veľmi pozitívne.
Jozef H.
25.03.2021

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Peter M.
25.03.2021

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Vladimír V.
24.03.2021

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
H.
24.03.2021

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Zuzana K.
09.03.2020

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Klaudia B.
23.04.2019

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Renáta S.
23.04.2019

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Tibor je odbornik, venoval sa kazdemu ucastnikovi individualne, kurz bol velmi zaujimavy. Dakujem
Filip P.
22.07.2018

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Andrea T.
27.06.2018

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Roman K.
26.06.2018

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Henrieta S.
19.03.2018

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Zucastnila som sa kurzu SEO I a SEO II a chcela som si novo ziskane informacie vyskusat na praktickom cviceni na workshope. Na kurze som ziskala kvantum informacii o seo, vsetko bolo pre mna ako zaciatocnika nove, chvilami som mala pocit ze potrebujem nieco ako terminologicky slovnik SEO:-) Povazujem za velku vyhodu ze ma do tematiky uviedol expert s dlhorocnou praxou a tak som ziskala skutocne kvalitny prehlad v rekordne kratkom case a chystam sa na zaklade navodou spravit moju vlastnu analyzu klucovych slov. Velka spokojnost. Lektor je expert v oblasti SEO co je vidiet zo sposobu komunikacie a prikladov z praxe. Ma velmi prijemne vystupovanie a velku trpezlivost pri odpovedani na otazky ucastnikov. Ucebne su vyborne vybavene, pohodlne, obcerstvenie je velmi prakticky vyriesene z citom pre detail:-) kvalitna, kava, vyber cajov, filtrovana voda chladena aj nechladena, nieco sladke na energiu.
Adam B.
12.03.2018

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Milan Č.
09.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Absolvoval som s Tiborom Petakom kurzy ohľadne SEO optimalizácie a po absolvovaní som mal záujem spraviť si ešte workshop. Každému môžem len odporučiť. Super prístup, veľmi zrozumiteľne podané potrebné informácie pre každého čo to s podnikaním a porážaním konkurencie mysli vážne :) Pre mňa osobne zatiaľ najužitočnejší kurz. Robíme celkový redesign stránky a na základe informácii som spravil SEO analýzu a poslal som ju na kontrolu či je dobre urobená. Po odsúhlasení ideme podľa nej postupovať takže som zvedavý na výsledky.
Daniela C.
03.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Miroslav P.
07.02.2017

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Marcel K.
23.11.2016

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Kurz je super. Dokonale platí pravidlo "je lepšie raz skúsiť ako 100 krát vidieť" Až skutočná prax v SEO ukáže, či vieme vedomosti aj využiť. Tibor pôsobí priateľsky a dá sa s ním otvorene porozprávať. Odborník na SEO dokáže odpovedať asi na všetky otázky, a hlavne jeho odpovede sú priame, čo som prakticky ešte nezažil od žiadneho "SEO špecialitu"
Eva S.
07.06.2016

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
VELMI PODNETNY PRIJEMNY KURZ PLNY PRAKTICKYCH UKAZOK praktik a velmi prijemne vystupovanie, nemam problem odpovedat akekolvek otazky. na zaver nam poslal perfektny material vyborne vsetko
Marian G.
07.06.2016

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Reálne aplikovanie poznatkov zo seo I a II do praxe. Lektor je profik v seo.
Adam B.
04.05.2016

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Juraj R.
04.05.2016

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Zsanett B.
27.02.2016

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Bol to veľmi prínosný kurz. Super. Lektor bol veľmi trpezlivý a odpovedal na všetky moje otázky.
Alica S.
05.01.2016

hodnotenie lektora:
100%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Z môjho pohľadu bol kurz SEO workshop obsahovo totožný s kurzom Pokročilé SEO - optimalizácia pre vyhľadávače II., len s tým rozdielom, že sme si to sami mohli vyskúšať. Bolo by fajn, keby boli ku kurzu nejaké materiály. Konkrétne mám na mysli "návod, príp. pracovný postup" pri definovaní/určovaní relevantných kľúčových slov. Človek si síce robí poznámky, ale môže niečo opomenúť... Na praktických príkladoch je vidieť, že lektor je odborník vo svojej oblasti a vychádza zo svojich dlhoročných praktických skúseností. Kurzu som sa zúčastnila na základe mojich predchádzajúcich skúseností s účasťou na iných kurzoch týkajúcich sa SEO a optimalizácie internetových stránok.
Andrea G.
22.12.2015

hodnotenie lektora:
95%
Tibor Peták
lektor kurzu Tibor Peták
lektor kurzu
Absolvoval/a: SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III.
Bol to workshop, spolupráca výborná, lektor tiež. Možno do budúcna by som doporučovala aby každý účastník dostal zoznam, čo si má pred workshopom pripraviť. Väčšinou to bude konkrétne cvičenie po SEO II. a teda každý účastník bude vedieť z čoho vychádzať. Ja som s týmto školením veľmi spokojná.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III. a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu SEO workshop - optimalizácia pre vyhľadávače III., prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave