Kariéra – ponuka práce nie len pre lektorov

Neustále hľadáme ďalších a nových lektorov, alebo členov nášho tímu. IT LEARNING SLOVAKIA je 10 rokov popredné IT školiace stredisko a stabilná spoločnosť na Slovensku, ktorá ročne vzdelávame tisíce účastníkov a zamestnáva desiatky zamestnancov. Sme moderná firma, máme moderné princípy, výborný kolektív a množstvo firemných benefitov.

Aktuálna ponuka práce:

Zaujala Vás ponuka práce – napíšte nám?

Predpoklady na lektora, ktoré očakávame

  • príjemný vzhľad
  • prax v obore
  • príjemné vytupovanie
  • cit pre vysvetľovanie
  • čas na sebavzelávanie
Prenáška

Práca lektora, čo je náplňou práce

Lektor je najdôležitejšia postava počítačového kurzu. Stojí, vysvetľuje, prezentuje a venuje sa účastníkom v čase kurzu. Jeho úlohou je mať príjemný vzhľad, dobrú náladu a ochotne svoje vedomosti a skúsenosti odovzdávať účastníkom kurzov. Dennou, večernou alebo víkendovou formou. Lektor má flexibilný čas a kurzy, či termíny sú mu prispôsobované. Lektor vysvetľuje a prednáša tému, v ktorej je nie len „doma“, ale v ktorej má aj prax.

Firemné výhody: fantastický kolektív, spoločná lektorská miestnosť, bezplatné štúdium a účasť na iných kurzoch, firemný automobil, telefón, notebook, bezplatné občerstvenie počas dňa, platby za nadčasy, teambuildingy a iné výhody.

Otázky ku kurzom pre nezamestnanych

Máte záujem? Napíšte nám.

Záujemcovia o lektorskú činnosť, ohláste sa … 🙂 Máte pocit, že máte v sebe všetky predpoklady na prácu dobrého lektora? Napíšte nám, alebo nám pošlite svoj životopis spolu s fotografiou. Budeme Vás kontaktovať s termínom možného pracovného pohovoru ihneď po zvážení Vašich predpokladov. Na prvý kontakt môžete použiť aj kontaktný formulár, kde nám napíšete niečo o sebe a prečo si myslíte, že práve Vy by ste boli dobrým lektorom.

Prejsť na stránku kontaktov.