Kariéra – ponuka práce nielen pre lektorov

Prenáška

Práca lektora – Čo je náplňou práce?

Lektor je najdôležitejšia postava počítačového kurzu. Stojí, vysvetľuje, prezentuje a venuje sa účastníkom v čase kurzu. Jeho úlohou je mať príjemný vzhľad, dobrú náladu a ochotne svoje vedomosti a skúsenosti odovzdávať účastníkom kurzov. Dennou, večernou alebo víkendovou formou. Lektor má flexibilný čas a kurzy, termíny sú mu prispôsobované. Lektor vysvetľuje a prednáša tému, v ktorej je nielen „doma“, ale v ktorej má aj prax.

Firemné výhody: fantastický kolektív, spoločná lektorská miestnosť, bezplatné štúdium a účasť na iných kurzoch, firemný automobil, telefón, notebook, bezplatné občerstvenie počas dňa, platby za nadčasy, teambuildingy a iné

Otázky ku kurzom pre nezamestnanych

Máte záujem? Napíšte nám!

Záujemcovia o lektorskú činnosť, ohláste sa … 🙂 Máte pocit, že máte v sebe všetky predpoklady na pozíciu dobrého lektora? Napíšte nám, alebo nám pošlite svoj životopis spolu s fotografiou. Budeme Vás kontaktovať s termínom možného pracovného pohovoru ihneď po zvážení Vašich predpokladov. Na prvý kontakt môžete použiť aj kontaktný formulár, kde nám napíšete niečo o sebe a prečo si myslíte, že práve Vy by ste boli dobrým lektorom.

Prejsť na stránku kontaktov

Predpoklady na lektora, ktoré očakávame

  • prax v obore
  • príjemné vystupovanie
  • príjemný vzhľad
  • cit pre vysvetľovanie
  • čas na sebavzelávanie

Neustále hľadáme ďalších a nových lektorov, alebo členov nášho tímu. IT LEARNING SLOVAKIA je už vyše 10 rokov popredné IT školiace stredisko a stabilná spoločnosť na Slovensku, ktorá ročne vzdeláva tisíce účastníkov a zamestnáva desiatky zamestnancov. Sme moderná firma, máme moderné princípy, výborný kolektív a množstvo firemných benefitov.

Aktuálna ponuka práce:

Aktuálne nehľadáme lektora na konkrétne témy. Pokiaľ máte záujem o spoluprácu ako lektor, radi sa s Vami stretneme, kľudne nám napíšte cez kontaktný formulár nižšie alebo nás kontaktujte e-mailom na adrese info@itlearning.sk!

Zaujala Vás ponuka práce? Napíšte nám!

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave