Živé IT online kurzy

Novinka od marca 2020 – živé online kurzy s certifikátom

Ponúkneme naše kurzy a lektorov aj prostredníctvom živej online výučby – živé IT a počítačové online kurzy. Vyberte si spôsob, tému, vyberte si kurz, pripravte si otázky – sme vám plne k dispozícii a môžeme sa školiť – online. A navyše aj certifikátom.

Vyberte si formu počítačových online kurzov, ktorá vám vyhovuje

Výuka prebieha online cez webový prehliadač, kde účastník/účastníci sledujú lektora a jeho výklad na základe objednávky otvoreného skupinového online kurzu podobne ako pri našich bežných kurzoch. Účastníci sú pripojený pomocou bežného prehliadača do virtuálnej učebne, kde na vás čaká pripravený „počítač“. Lektor v tomto prípade nevidí účastníkov ale sleduje ich počítače a pracovné plochy. Účastníci sa môžu pýtať, diskutovať a konzultovať až po tom, ako im dá lektor slovo. Lektora je počuť aj vidieť. Skupiny sú veľmi malé a pred kurzom osobne prechádzame technické požiadavky s každým účastníkom.

Výuka prebieha online systémom jeden lektor – a viacero účastníkov. Celý proces výuky prebieha cez internet cez špeciálny software tak, aby lektor mohol vidieť pracovné plochy všetkých účastníkov a účastníci mohli vidieť i počuť lektora a jeho pracovnú plochu. Lektor tak môže sledovať, ako úspešne účastníci zadanie zvládajú. Nie všetky kurzy z našej ponuky sa takto dajú realizovať. Táto ponuka a objednávka tejto možnosti platí len pre ucelené firemné skupiny 3+ účastníkov.

Výuka prebieha online systémom jeden lektor – jeden účastník. Vy si objednáte výuku na konkrétny čas a termín a lektor sa s vami skontaktuje. Výuka prebieha cez internet cez špeciálny SW.  Lektor aj účastník sa navzájom vidia i počujú, a pozor – ako účastník vidíte programy, prácu a postupy lektora a lektor môže vidieť pracovnú plochu vášho počítača a usmerňovať vás, pomôcť, keď treba. To je dôležité. Aby ste sa naozaj naučili.
A to vám garantujeme.

Pokiaľ ste nenašli svoj kurz, možno termín nemá – kontaktujte nás, otvoríme ho.
Ak vám termín nevyhovuje – kontaktujte nás, pokúsime sa otvoriť termín iba pre vás alebo otvoríme skupinový otvorený termín aj pre verejnosť.

certifikat-it-online-kurz

Certifikát príde poštou ihneď po online kurze

Neodlučiteľnou súčasťou našich kurzov sú certifikáty a tak isto je tomu aj v prípade skupinových, individuálnych ale aj firemných online kurzov. Hodnotné, uznávané a vystavované našim menom s názvom kurzu a vaším menom. Certifikátom, za ktorý sa nebudete hanbiť, ale naopak s ním dokazovať vaše vzdelanie a nové vedomosti. Certifikát po online kurze je vystavovaný akreditovanou vzdelávacou inštitúciou, ktorá má dlhoročnú tradíciu.

Veľké firmy, malé firmy, banky, poisťovne, telekomunikačných operátorov a iných. Veľké firmy nás veľmi dobre poznajú, naše certifikáty sa po rokoch stali zárukou kvality dobrých absolventov a vo väčšine prípadov aj záujemcov o prácu. Podľa slov našich absolventov sa naše certifikáty stali pozvánkou na pracovný pohovor.

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.