Živé IT online kurzy

Novinka od marca 2020

Dlhé roky školíme tisíce ľudí a stovky firiem ročne tradičným spôsobom, kde špičkový lektor prednáša malým skupinám. Kladieme dôraz na kvalitu, kladieme dôraz na to, aby ste si odniesli maximum. V reálnej učebni sa to dá – lektor prednesie tému, predvedie ju na príklade a cvičení, a priebežne sleduje účastníkov pracujúcich spolu s ním. A popri tom ešte zodpovedá aj na otázky. Takto prebiehajú IT a počítačové kurzy v našich kompletne vybavených učebniach na našich počítačoch.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám nedovolí realizovať tento obľúbený spôsob výučby, sme sa rozhodli, že vám ponúkneme naše kurzy a lektorov prostredníctvom živej online výučby – živé IT a počítačové online kurzy. Vyberte si spôsob, tému, vyberte si kurz, pripravte si otázky – sme vám plne k dispozícii a môžeme sa školiť – online.

Vyberte si formu počítačových online kurzov, ktorá vám vyhovuje

Výuka prebieha online cez webový prehliadač, kde účastník/účastníci sledujú lektora a jeho výklad na základe objednávky otvoreného skupinového online kurzu podobne ako pri našich bežných kurzoch. Účastníci sú pripojený pomocou bežného prehliadača do virtuálnej učebne, kde na vás čaká pripravený „počítač“. Lektor v tomto prípade nevidí účastníkov ale sleduje ich počítače a pracovné plochy. Účastníci sa môžu pýtať, diskutovať a konzultovať až po tom, ako im dá lektor slovo. Lektora je počuť aj vidieť. Skupiny sú veľmi malé a pred kurzom osobne prechádzame technické požiadavky s každým účastníkom.

Výuka prebieha online systémom jeden lektor – a viacero účastníkov. Celý proces výuky prebieha cez internet cez špeciálny software tak, aby lektor mohol vidieť pracovné plochy všetkých účastníkov a účastníci mohli vidieť i počuť lektora a jeho pracovnú plochu. Lektor tak môže sledovať, ako úspešne účastníci zadanie zvládajú. Nie všetky kurzy z našej ponuky sa takto dajú realizovať. Táto ponuka a objednávka tejto možnosti platí len pre ucelené firemné skupiny 3+ účastníkov.

Výuka prebieha online systémom jeden lektor – jeden účastník. Vy si objednáte výuku na konkrétny čas a termín a lektor sa s vami skontaktuje. Výuka prebieha cez internet cez špeciálny SW.  Lektor aj účastník sa navzájom vidia i počujú, a pozor – ako účastník vidíte programy, prácu a postupy lektora a lektor môže vidieť pracovnú plochu vášho počítača a usmerňovať vás, pomôcť, keď treba. To je dôležité. Aby ste sa naozaj naučili.
A to vám garantujeme.

Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.