Veľká letná foto súťaž 2022

cestuj toto leto s certifikátom – odfoťte (sa) originálne so svojím certifikátom, pošlite nám fotku a hrajte o skvelé ceny! Darček a tričko dostáva každý, kto pošle fotografiu.

prihlasovanie fotografií je do 30.09.2022
partneri súťaže:

Ako prebieha súťaž a pravidlá súťaže

Boli ste u nás niekedy na kurze? To je skvelé, pretože určite máte z kurzu certifikát. Zoberte tento rok svoj certifikát, ktorý ste u nás získali so sebou na dovolenku, či kamkoľvek na výlet, do záhrady, na chatu, na párty, k vode, na čln, do Tatier, či na Rysy alebo len tak na prechádzku, či na túru do lesa, do ZOO alebo na hrad, na balón, do lietadla, do parku, či na pieskovisko – proste kamkoľvek, kde sa cítite dobre a pošlite nám fotku, na ktorej s vami certifikát relaxuje a hrajte o fantastické ceny! Chceme náš (vlastne jednoznačne už váš) certifikát vidieť inde ako na stene, v šuflíku alebo v skrinke.

Dávajte si hlavne na seba pozor a posielajte nám svoje fotky.


Pamätajte – kreativite sa medze nekladú! Za posledných 14 rokov sme vystavili viac ako 50 000 certifikátov a veríme, že tento rok niektoré z nich s vami obehnú celý svet. Neváhajte a cestujte aj toto leto za relaxom so svojím certifikátom.

Čo od vás chceme? Peknú fotku – inšpirujte sa

Chcem vyhrať a súťažiť – ako na to?

vyberte certifikát po kurze zo šuflíka alebo ho zveste zo steny a pripravte si ho

zoberte ho so sebou na dovolenku, na výlet alebo na nevšedné miesto, kde ho/sa s ním budete fotiť

urobte s certifikátom parádnu fotku a zachyťte ho v nevšednej atmosfére, pričom na fotke nemusíte byť osobne – ale môžete

prihláste cez naše webové stránky fotografiu do 30.09.2022 do súťaže a okamžite vyhrávate cestovateľské tričko a poukaz na kurzy

 na konci leta si držte palce, pretože môžete vyhrať skvelé vecné cestovateľské ceny

Prihlásené a súťažné fotografie pre ročník 2022


 

Pridať a prihlásiť fotografiu do súťaže

Prihlásiť môžete postupne až 3 fotografie, a tým môžete zvýšiť svoje šance na výhru. Fotografie však musia mať rôzny motív. Jedinou podmienkou je to, že na fotografii musí byť vidieť náš/váš certifikát z kurzu.

Typ súboru JPG, PNG alebo GIF, veľkosť max. 5MB!

Výhry a ceny pre ročník 2022

Hlavná cena je poukaz v hodnote 500 euro na voľný výber plavby, ktorý vám prináša najväčší on-line predajca plavieb na Slovensku podnalod.com.  Zažite dovolenku v inom štýle, zažite dovolenku v plaviacom sa hoteli, kde sa každé ráno zobudíte v tej istej izbe, ale na inom mieste.

pre všetkých
cestujem-tricko-2022

Každému účastníkovi súťaže a teda každému, kto sa zúčastní a pošle do súťaže fotografiu darujeme letné tričko „Cestujem s certifikátom 2022“. 

pre všetkých
pateurovka

Každému, kto sa zúčastní a pošle do súťaže fotografiu, zašleme emailom darček v podobe zľavového 5 € kupónu na naše kurzy.

1x

Elektrická kolobežka Xiaomi

hlavna-vyhra-kolobezka
4x
vzdelavaci-poukaz-it-kurzy

Poukaz na naše kurzy, podľa vlastného výberu v hodnote 200 €.

5x

Výnimočný elegantný set 6 druhov exkluzívnych BIO čajov Mistral Grand Selection v luxusnej čiernej krabici, ktorá je zabalená v ochrannej fólii od spoločnosti Baliarne obchodu, a.s. Poprad.

Ak môžem vyhrať – ako sa bude losovať

Do súťaže cestuj s certifikátom môžete prihlásiť od 15.06.2022 do 30.09.2022 vaše fotografie. Jeden účastník kurzu, s vystaveným certifikátom na jeho meno môže do súťaže poslať a prihlásiť maximálne 3 fotografie, pričom každá fotografia je posudzovaná ako súťažná. Súťaž je teda určená pre účastníkov našich kurzov, ktorí majú certifikát vystavený na svoje meno a odovzdávanie ceny je podmienené kontrolou mena súťažiaceho, s menom na prezenčnej listine po kurze. Prihlásiť sa môže každý, kto od roku 2008 absolvoval akúkoľvek vzdelávaciu aktivitu (kurz, online kurz, tábor, konzultáciu) zakončenú certifikátom. V priebehu Októbra 2022 bude prebiehať v našich priestoroch na Kominárskej ulici fyzické žrebovanie/losovanie (alebo živým online prenosom), pričom termín zverejníme vopred. Žrebovanie výhercov bude verejné a audiovizuálny záznam bude naživo prenášaný na sociálnu sieť.

Žrebovanie prebehne zo všetkých prihlásených fotografií, z ktorých sa bude náhodne vyberať, preto čím viac fotografií prihlásite, tým je väčšia šanca na výhru. Žrebovať sa bude zo všetkých vytlačených fotografií, ktoré sa vložia do žrebovacieho osudia. Žrebovanie a losovanie prebehne za sebou toľko krát, koľko bude k dispozícii cien/viď sekcia výhry a ceny. Pred žrebovaním sa vždy predstaví cena, o ktorú sa v danom kole žrebuje. Po vyžrebovaní a vylosovaní fotografie a oznámení výhry sa vylosovaná fotografia znova vkladá medzi ostatné fotografie do žrebovacieho osudia, čím má výherca opätovnú šancu na inú cenu/výhru.

Plavbu loďou vám prináša portál podnalod.com

Vyberte si z viac ako 7 000 plavieb,
jednoducho a rýchlo, keď práve vy máte čas!

Hlavnú cenu vám prináša najväčší on-line predajca na Slovensku podnalod.com. Portál podnalod.com je prevádzkovaný cestovnou kanceláriou iWi tour, ktorá úspešne pôsobí na Slovensku už od roku 2011. Je tu pre každého, kto chce zažiť dovolenku v inom štýle, t.j. v plaviacom sa hoteli, kde sa každé ráno zobudíte v tej istej izbe, ale na inom mieste. Rezerváciu je možné spraviť úplne samostatne on-line na www.podnalod.com, prípadne za asistencie niekoho z nášho skúseného tímu.

Hlavná cena obsahuje

Neprenosný poukaz vystavený na meno súťažiaceho v hodnote 500€, ktorý je platný do 31.03.2023. Poukaz je možné využiť len na plavby z portálu www.podnalod.com. Z poukazu sa nevydáva, ale akceptujú sa k nemu doplatky. Vybranú plavbu, ako aj jej dostupnosť je nutné si overiť vopred.

Viac informácií o produktoch nájdete na ich web stránkach: www.podnalod.com/

Výnimočný elegantný set exkluzívnych
BIO čajov Mistral Grand Selection

Spoločnosť Baliarne obchodu, a.s. Poprad je najväčším výrobcom kávy a čaju na Slovensku. Pod značkou Popradská káva vyrábame najpredávanejšiu kávu na slovenskom trhu – kávu Extra špeciál. Sme dlhodobo lídrom v prémiovom segmente káv. Do portfólia produktov našej spoločnosti patria aj kávy Štandard Premium,  Colombia a mnoho ďalších. Pod označením Popradský čaj vyrábame široký sortiment ovocných, čiernych, bylinkových, zelených, funkčných a wellness čajov. Paletu káv a čajov dopĺňajú prémiové produkty z radu Mistral, ako aj luxusné kávy a čaje z radu Mistral Selection. Aktuálne v ponuke máme novinky v oblasti praženia výberových káv kategórie Specialty Grade a Single Origin, ktorým sa venuje divízia našej firmy B.O.P. PRAŽIAREŇ. Káve sa venujeme vyše 65 rokov a B.O.P. PRAŽIAREŇ zúročila všetky zručnosti našej bohatej histórie.

Viac informácií o spoločnosti a produktoch nájdete na www.popradske.sk alebo osobne v našom školiacom stredisku, pretože už dlhé roky ich produkty – čaje a káva, patria medzi naše občerstvenie, ktoré môžete využívať počas prestávok medzi kurzami.

icons8-ask_question

Časté otázky a odpovede a inšpirácie

Musím byť na fotografii vidieť, resp. musí byť vidieť moja tvár? Nie, nemusí. Môžem prihlásiť aj viac fotografií? Jasné! Zvyšujete tým svoju šancu na výhru, počet je limitovaný na 3 fotografie. Môžem odfotiť certifikát aj u babky na záhrade v malinách? Jasné! Aj v obilí, či v žihľave. Hlavne nech je to kreatívne. Keď sa potopím s certifikátom do vody a zničím ho, čo potom? Nič. Bude rozmočený. Vystavíme vám zadarmo druhý. Keď mi certifikát zožerie opica v ZOO, čo mám robiť? Modlite sa, aby prežila, mnohé opice sú totiž chránené. Po príchode domov sa zastavte u nás, vystavíme vám zadarmo duplikát. Môžem odfotiť certifikát s mojou ženou, aj keď nebola u vás na kurze? Za predpokladu, že je fotogenická, určite áno! Nikam nejdem, chcem súťažiť, čo mám robiť? Prihláste do súťaže akúkoľvek momentku s certifikátom, možno motyka vystrelí. Môžem fotografiu upraviť vo Photoshope? Jasné, len z nej nevymažte certifikát. Môžem súťažiť aj keď som zamestnancom IT LEARNING SLOVAKIA? Nie.

Inšpirácia a všetky aj „staré“ fotografie:


Letná lastminute ponuka kurzov

Google Ads III. - úspešná reklama v obsahovej sieti, bannery, cielenie a video reklama na Youtube
kurz začína o 1 deň
termín: 29. 09. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 25 % / 37,00 € nová cena kurzu: 112,00 134,40
Viac informácií
Posledné voľné miesta Online živý kurz Kurz Google Ads III. - úspešná reklama v obsahovej sieti, bannery, cielenie a video reklama na Youtube
Google Ads III. - úspešná reklama v obsahovej sieti, bannery, cielenie a video reklama na Youtube
kurz začína o 1 deň
termín: 29. 09. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 25 % / 37,00 € nová cena kurzu: 112,00 134,40
Viac informácií
Posledné voľné miesta Kurz Excel I. - úvodný kurz pre začiatočníkov
Microsoft Excel I. - pre začiatočníkov
kurz začína o 1 deň
termín: 29. 09. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 10,00 € nová cena kurzu: 90,00 108,00
Viac informácií
Voľné miesta Online živý kurz Kurz Excel I. - úvodný kurz pre začiatočníkov
Microsoft Excel I. - pre začiatočníkov
kurz začína o 1 deň
termín: 29. 09. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 10,00 € nová cena kurzu: 90,00 108,00
Viac informácií
Google Ads IV. - workshop, optimalizácia PPC kampaní vo vyhľadávači pre mierne pokročilých
kurz začína o 2 dni
termín: 30. 09. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 25 % / 37,00 € nová cena kurzu: 112,00 134,40
Viac informácií
Posledné voľné miesta Online živý kurz Kurz Google Ads IV. - workshop, optimalizácia PPC kampaní vo vyhľadávači pre mierne pokročilých
Google Ads IV. - workshop, optimalizácia PPC kampaní vo vyhľadávači pre mierne pokročilých
kurz začína o 2 dni
termín: 30. 09. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 25 % / 37,00 € nová cena kurzu: 112,00 134,40
Viac informácií
Microsoft Outlook II. - práca v tíme, Time management a pokročilá práca s kalendárom
kurz začína o 2 dni
termín: 30. 09. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 20 % / 18,00 € nová cena kurzu: 71,00 85,20
Viac informácií
Microsoft Outlook II. - práca v tíme, Time management a pokročilá práca s kalendárom
kurz začína o 2 dni
termín: 30. 09. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 20 % / 18,00 € nová cena kurzu: 71,00 85,20
Viac informácií
Adobe Photoshop I. pre začiatočníkov - práca s programom, grafika a fotografia od základov
kurz začína o 3 dni
termín: 01. 10. 2022
forma: víkendový prezenčný kurz
Zľava na termín: 20 % / 25,00 € nová cena kurzu: 100,00 120,00
Viac informácií
Vyrábame webstránku a blog bez programovania I. - inštalácia a tvorba webstránok pre začiatočníkov
kurz začína o 3 dni
termín: 01. 10. 2022
forma: víkendový prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,00 € nová cena kurzu: 157,00 188,40
Viac informácií
Vyrábame webstránku a blog bez programovania I. - inštalácia a tvorba webstránok pre začiatočníkov
kurz začína o 3 dni
termín: 01. 10. 2022
forma: víkendový živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,00 € nová cena kurzu: 157,00 188,40
Viac informácií
WordPress I. - inštalácia, nastavenie a tvorba web stránok a blogu pre začiatočníkov
kurz začína o 3 dni
termín: 01. 10. 2022
forma: víkendový prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,00 € nová cena kurzu: 157,00 188,40
Viac informácií
WordPress I. - inštalácia, nastavenie a tvorba web stránok a blogu pre začiatočníkov
kurz začína o 3 dni
termín: 01. 10. 2022
forma: víkendový živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,00 € nová cena kurzu: 157,00 188,40
Viac informácií
Posledné voľné miesta Kurz Adobe Illustrator I. - základné školenie a úvod do vektorovej grafiky
Adobe Illustrator I. - základné školenie a úvod do vektorovej grafiky
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 6,50 € nová cena kurzu: 126,00 151,20
Viac informácií
Adobe Illustrator I. - základné školenie a úvod do vektorovej grafiky
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 6,50 € nová cena kurzu: 126,00 151,20
Viac informácií
Google Ads V. - remarketing a tvorba publík, produkty vo vyhľadávači cez Merchant Center
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 25 % / 37,00 € nová cena kurzu: 112,00 134,40
Viac informácií
Voľné miesta Online živý kurz Kurz Google Ads V. - remarketing a tvorba publík, produkty vo vyhľadávači cez Merchant Center
Google Ads V. - remarketing a tvorba publík, produkty vo vyhľadávači cez Merchant Center
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 25 % / 37,00 € nová cena kurzu: 112,00 134,40
Viac informácií
Voľné miesta Počítačový kurz Linux/UNIX II. - správa a údržba systému
Linux/UNIX II. - správa a údržba systému
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 19,00 € nová cena kurzu: 171,00 205,20
Viac informácií
Linux/UNIX II. - správa a údržba systému
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 19,00 € nová cena kurzu: 171,00 205,20
Viac informácií
Microsoft Word III. - pre pokročilých
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
Microsoft Word III. - pre pokročilých
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
MOC20764 – MS SQL 2016 - Administrácia databázovej infraštruktúry
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 42,00 € nová cena kurzu: 793,00 951,60
Viac informácií
MOC20764 – MS SQL 2016 - Administrácia databázovej infraštruktúry
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 42,00 € nová cena kurzu: 793,00 951,60
Viac informácií
Počítačové siete III. - Sieťové protokoly, IP adresovanie a návrh podsietí
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 19,00 € nová cena kurzu: 167,00 200,40
Viac informácií
Posledné voľné miesta Online živý kurz Školenie Počítačové siete III. - Sieťové protokoly, IP adresovanie a návrh podsietí
Počítačové siete III. - Sieťové protokoly, IP adresovanie a návrh podsietí
kurz začína o 5 dní
termín: 03. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 19,00 € nová cena kurzu: 167,00 200,40
Viac informácií
Voľné miesta Kurz Facebook marketing II. - správa stránky pre pokročilých, starostlivosť, súťaže, tipy a triky a pokročilá tvorba príspevkov, reporting a propagácia
Facebook marketing II. - správa stránky pre pokročilých, starostlivosť, súťaže, tipy a triky a pokročilá tvorba príspevkov, reporting a propagácia
kurz začína o 6 dní
termín: 04. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 25 % / 34,50 € nová cena kurzu: 103,50 124,20
Viac informácií
Facebook marketing II. - správa stránky pre pokročilých, starostlivosť, súťaže, tipy a triky a pokročilá tvorba príspevkov, reporting a propagácia
kurz začína o 6 dní
termín: 04. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 25 % / 34,50 € nová cena kurzu: 103,50 124,20
Viac informácií
Posledné 2 voľné miesta Kurz Adobe Illustrator II. - mierne pokročilý, kreslenie a kreatíva
Adobe Illustrator II. - mierne pokročilý, kreslenie a kreatíva
kurz začína o 7 dní
termín: 05. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 8,00 € nová cena kurzu: 158,00 189,60
Viac informácií
Voľné miesta Online živý kurz Kurz Adobe Illustrator II. - mierne pokročilý, kreslenie a kreatíva
Adobe Illustrator II. - mierne pokročilý, kreslenie a kreatíva
kurz začína o 7 dní
termín: 05. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 8,00 € nová cena kurzu: 158,00 189,60
Viac informácií
DaVinci Resolve - Editácia, postprodukcia a strihanie videa profesionálne a pre začiatočníkov
kurz začína o 7 dní
termín: 05. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,50 € nová cena kurzu: 155,00 186,00
Viac informácií
Voľné miesta Kurz Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
kurz začína o 7 dní
termín: 05. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 6,50 € nová cena kurzu: 131,00 157,20
Viac informácií
Excel vzorce a funkcie I - Základy tvorby vzorcov a funkcií
kurz začína o 7 dní
termín: 05. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 6,50 € nová cena kurzu: 131,00 157,20
Viac informácií
Posledné voľné miesta Školenie Linux/UNIX - skriptovanie v jazyku Bash od základov
Linux/UNIX - skriptovanie v jazyku Bash od základov
kurz začína o 7 dní
termín: 05. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 128,00 153,60
Viac informácií
Linux/UNIX - skriptovanie v jazyku Bash od základov
kurz začína o 7 dní
termín: 05. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 128,00 153,60
Viac informácií
Content marketing I. - stratégia, tvorba obsahu, návrh, vedenie a riadenie firemného blogu
kurz začína o 8 dní
termín: 06. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 25 % / 34,00 € nová cena kurzu: 102,00 122,40
Viac informácií
Content marketing I. - stratégia, tvorba obsahu, návrh, vedenie a riadenie firemného blogu
kurz začína o 8 dní
termín: 06. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 25 % / 34,00 € nová cena kurzu: 102,00 122,40
Viac informácií
Posledné 2 voľné miesta Počítačový kurz Adobe Illustrator III. - 3D grafika, pokročilé možnosti a nástroje
Adobe Illustrator III. - 3D grafika, pokročilé možnosti a nástroje
kurz začína o 9 dní
termín: 07. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 6,00 € nová cena kurzu: 112,50 135,00
Viac informácií
Posledné voľné miesta Online živý kurz Počítačový kurz Adobe Illustrator III. - 3D grafika, pokročilé možnosti a nástroje
Adobe Illustrator III. - 3D grafika, pokročilé možnosti a nástroje
kurz začína o 9 dní
termín: 07. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 6,00 € nová cena kurzu: 112,50 135,00
Viac informácií
Posledné voľné miesta Kurz Python I. - pre začiatočníkov, základy programovania
Python I. - pre začiatočníkov, základy programovania
kurz začína o 10 dní
termín: 08. 10. 2022
forma: víkendový prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 9,00 € nová cena kurzu: 165,00 198,00
Viac informácií
Python I. - pre začiatočníkov, základy programovania
kurz začína o 10 dní
termín: 08. 10. 2022
forma: víkendový živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 9,00 € nová cena kurzu: 165,00 198,00
Viac informácií
Voľné miesta Kurz JavaScript I. - programovanie a základy jazyka
JavaScript I. - programovanie a základy jazyka
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 15,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
JavaScript I. - programovanie a základy jazyka
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 15,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
Microsoft Access II. - tvorba formulárov bez programovania
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 16,00 € nová cena kurzu: 142,50 171,00
Viac informácií
Microsoft Access II. - tvorba formulárov bez programovania
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 16,00 € nová cena kurzu: 142,50 171,00
Viac informácií
Microsoft PowerPoint I. - Práca s programom a základy tvorenia skvelých prezentácií
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 7,50 € nová cena kurzu: 67,50 81,00
Viac informácií
Microsoft PowerPoint I. - Práca s programom a základy tvorenia skvelých prezentácií
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 7,50 € nová cena kurzu: 67,50 81,00
Viac informácií
Voľné miesta Kurz projektového riadenia I. - Úvod do projektového riadenia a projektového manažmentu
Projektové riadenie I. - Úvod do projektového riadenia a projektového manažmentu
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 9,50 € nová cena kurzu: 179,50 215,40
Viac informácií
Projektové riadenie I. - Úvod do projektového riadenia a projektového manažmentu
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 9,50 € nová cena kurzu: 179,50 215,40
Viac informácií
Posledné voľné miesta Online živý kurz Kurz testovanie softwaru JUNIOR I. - základy testovania, terminológia, princípy, metodika a reportovanie
Testovanie softwaru JUNIOR I. - základy testovania, terminológia, princípy, metodika a reportovanie
kurz začína o 12 dní
termín: 10. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 11,00 € nová cena kurzu: 206,00 247,20
Viac informácií
Microsoft PowerPoint II. - Technicky a graficky dokonalá prezentácia a pokročilé možnosti programu
kurz začína o 13 dní
termín: 11. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 7,50 € nová cena kurzu: 67,50 81,00
Viac informácií
Microsoft PowerPoint II. - Technicky a graficky dokonalá prezentácia a pokročilé možnosti programu
kurz začína o 13 dní
termín: 11. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 7,50 € nová cena kurzu: 67,50 81,00
Viac informácií
Java III. - pokročilé techniky
kurz začína o 14 dní
termín: 12. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 25,00 € nová cena kurzu: 224,50 269,40
Viac informácií
Linux/UNIX III. - pokročilá administrácia
kurz začína o 14 dní
termín: 12. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 10,50 € nová cena kurzu: 199,50 239,40
Viac informácií
Linux/UNIX III. - pokročilá administrácia
kurz začína o 14 dní
termín: 12. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 10,50 € nová cena kurzu: 199,50 239,40
Viac informácií
Microsoft PowerPoint III. - Grafika, šablóny, témy a efektívna tvorba prezentácii
kurz začína o 14 dní
termín: 12. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 7,50 € nová cena kurzu: 67,50 81,00
Viac informácií
Microsoft PowerPoint III. - Grafika, šablóny, témy a efektívna tvorba prezentácii
kurz začína o 14 dní
termín: 12. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 7,50 € nová cena kurzu: 67,50 81,00
Viac informácií
Microsoft Windows Server - základné princípy, inštalácia a správa
kurz začína o 14 dní
termín: 12. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 17,00 € nová cena kurzu: 325,00 390,00
Viac informácií
Microsoft Windows Server - základné princípy, inštalácia a správa
kurz začína o 14 dní
termín: 12. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 17,00 € nová cena kurzu: 325,00 390,00
Viac informácií
Efektívny email marketing - ako na newsletter a hromadné e-maily, návrh, tvorba, posielanie a štatistika
kurz začína o 15 dní
termín: 13. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 25 % / 37,00 € nová cena kurzu: 112,00 134,40
Viac informácií
Efektívny email marketing - ako na newsletter a hromadné e-maily, návrh, tvorba, posielanie a štatistika
kurz začína o 15 dní
termín: 13. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 25 % / 37,00 € nová cena kurzu: 112,00 134,40
Viac informácií
Posledné voľné miesta Microsoft Excel VBA II. - Úvod do programovania makier vo Visual Basic for Applications
Microsoft Excel VBA II. - Úvod do programovania makier vo Visual Basic for Applications
kurz začína o 15 dní
termín: 13. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
Microsoft Excel VBA II. - Úvod do programovania makier vo Visual Basic for Applications
kurz začína o 15 dní
termín: 13. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
Praktická tvorba PPC kampaní - Workshop Google Ads, vyhľadávacia reklama a obsahová banerová reklama
kurz začína o 16 dní
termín: 14. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 25 % / 25,50 € nová cena kurzu: 75,00 90,00
Viac informácií
Posledné voľné miesta Online živý kurz Kurz praktická tvorba PPC kampaní - Workshop Google Ads, vyhľadávacia reklama a obsahová banerová reklama
Praktická tvorba PPC kampaní - Workshop Google Ads, vyhľadávacia reklama a obsahová banerová reklama
kurz začína o 16 dní
termín: 14. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 25 % / 25,50 € nová cena kurzu: 75,00 90,00
Viac informácií
Úvod do všeobecného programovania - základy programovania
kurz začína o 17 dní
termín: 15. 10. 2022
forma: víkendový prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 5,00 € nová cena kurzu: 94,00 112,80
Viac informácií
Úvod do všeobecného programovania - základy programovania
kurz začína o 17 dní
termín: 15. 10. 2022
forma: víkendový živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 5,00 € nová cena kurzu: 94,00 112,80
Viac informácií
Posledné voľné miesta Kurz AutoCAD I. základy - úvod do programu a základy technického kreslenia
AutoCAD I. základy - úvod do programu a základy technického kreslenia
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 14,50 € nová cena kurzu: 129,00 154,80
Viac informácií
AutoCAD I. základy - úvod do programu a základy technického kreslenia
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 14,50 € nová cena kurzu: 129,00 154,80
Viac informácií
Voľné miesta Microsoft Excel VBA I. - Začíname s makrami, úvod do tvorby makier, nahrávanie makier
Microsoft Excel VBA I. - Začíname s makrami, úvod do tvorby makier, nahrávanie makier
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 5,00 € nová cena kurzu: 94,00 112,80
Viac informácií
Microsoft Excel VBA I. - Začíname s makrami, úvod do tvorby makier, nahrávanie makier
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 5,00 € nová cena kurzu: 94,00 112,80
Viac informácií
Microsoft Word I. - pre začiatočníkov
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 10,00 € nová cena kurzu: 89,00 106,80
Viac informácií
Microsoft Word I. - pre začiatočníkov
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 10,00 € nová cena kurzu: 89,00 106,80
Viac informácií
MOC20761 – MS SQL 2016 - Dotazovanie v Transact-SQL
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 42,00 € nová cena kurzu: 793,00 951,60
Viac informácií
MOC20761 – MS SQL 2016 - Dotazovanie v Transact-SQL
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 42,00 € nová cena kurzu: 793,00 951,60
Viac informácií
Voľné miesta Tvorba, programovanie webstránok I. - základy HTML a CSS, úvod do JavaScript a PHP
Tvorba, programovanie webstránok I. - základy HTML a CSS, úvod do JavaScript a PHP
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: večerný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 140,00 168,00
Viac informácií
Tvorba, programovanie webstránok I. - základy HTML a CSS, úvod do JavaScript a PHP
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: večerný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 140,00 168,00
Viac informácií
Vyrábame webstránku a e–shop II. - elektronický obchod bez nutnosti programovania
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,00 € nová cena kurzu: 157,00 188,40
Viac informácií
Vyrábame webstránku a e–shop II. - elektronický obchod bez nutnosti programovania
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,00 € nová cena kurzu: 157,00 188,40
Viac informácií
WordPress III. WooCommerce - tvorba a inštalácia kompletného e-shopu + teória predaja cez internet
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,00 € nová cena kurzu: 157,00 188,40
Viac informácií
Posledné voľné miesta Online živý kurz Kurz WordPress III. WooCommerce - tvorba a inštalácia kompletného e-shopu + teória predaja cez internet
WordPress III. WooCommerce - tvorba a inštalácia kompletného e-shopu + teória predaja cez internet
kurz začína o 19 dní
termín: 17. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 17,00 € nová cena kurzu: 157,00 188,40
Viac informácií
Internet marketing I. - reklama a propagácia na internete pre začiatočníkov
kurz začína o 20 dní
termín: 18. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 20 % / 26,00 € nová cena kurzu: 103,00 123,60
Viac informácií
Internet marketing I. - reklama a propagácia na internete pre začiatočníkov
kurz začína o 20 dní
termín: 18. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 20 % / 26,00 € nová cena kurzu: 103,00 123,60
Viac informácií
Adobe Photoshop II. mierne pokročilý - pokročilé možnosti rastrov a kreatívna tvorba
kurz začína o 21 dní
termín: 19. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,50 € nová cena kurzu: 136,00 163,20
Viac informácií
Adobe Photoshop II. mierne pokročilý - pokročilé možnosti rastrov a kreatívna tvorba
kurz začína o 21 dní
termín: 19. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,50 € nová cena kurzu: 136,00 163,20
Viac informácií
Platená reklama Facebook a Instagram I. - cielenie a správna propagácia príspevkov a reklamy a predávanie cez business manager
kurz začína o 21 dní
termín: 19. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 20 % / 26,00 € nová cena kurzu: 106,00 127,20
Viac informácií
Platená reklama Facebook a Instagram I. - cielenie a správna propagácia príspevkov a reklamy a predávanie cez business manager
kurz začína o 21 dní
termín: 19. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 20 % / 26,00 € nová cena kurzu: 106,00 127,20
Viac informácií
Projektové riadenie II. - projektový manažment a projektové riadenie
kurz začína o 22 dní
termín: 20. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 15 % / 30,00 € nová cena kurzu: 169,00 202,80
Viac informácií
Projektové riadenie II. - projektový manažment a projektové riadenie
kurz začína o 22 dní
termín: 20. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 15 % / 30,00 € nová cena kurzu: 169,00 202,80
Viac informácií
Posledné voľné miesta Online živý kurz Kurz testovania softwaru SENIOR II. - pre pokročilých, automatizácia testov, SELENIUM, webové služby a SOAPUI
Testovanie softwaru SENIOR II. - pre pokročilých, automatizácia testov, SELENIUM, webové služby a SOAPUI
kurz začína o 22 dní
termín: 20. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 14,50 € nová cena kurzu: 266,00 319,20
Viac informácií
Pokročilé SEO - optimalizácia pre vyhľadávače II.
kurz začína o 23 dní
termín: 21. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 8,50 € nová cena kurzu: 164,00 196,80
Viac informácií
Google Ads (AdWords) I. - tvorba úspešných PPC kampaní vo vyhladávači pre začiatočníkov a úvod do platenej reklamy a Google Ads
kurz začína o 24 dní
termín: 22. 10. 2022
forma: víkendový prezenčný kurz
Zľava na termín: 20 % / 28,00 € nová cena kurzu: 110,00 132,00
Viac informácií
Google Ads (AdWords) I. - tvorba úspešných PPC kampaní vo vyhladávači pre začiatočníkov a úvod do platenej reklamy a Google Ads
kurz začína o 24 dní
termín: 22. 10. 2022
forma: víkendový živý on-line kurz
Zľava na termín: 20 % / 28,00 € nová cena kurzu: 110,00 132,00
Viac informácií
Voľné miesta Počítačový kurz Microsoft Excel Databázy I. - Efektívne získavanie a čistenie údajov z rôznych zdrojov
Microsoft Excel Databázy I. - Efektívne získavanie a čistenie údajov z rôznych zdrojov
kurz začína o 26 dní
termín: 24. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
Microsoft Excel Databázy I. - Efektívne získavanie a čistenie údajov z rôznych zdrojov
kurz začína o 26 dní
termín: 24. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
Voľné miesta Školenie Microsoft SQL Server I. - úvod do SQL databáz
Microsoft SQL Server I. - úvod do SQL databáz
kurz začína o 26 dní
termín: 24. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 13,50 € nová cena kurzu: 254,00 304,80
Viac informácií
Microsoft SQL Server I. - úvod do SQL databáz
kurz začína o 26 dní
termín: 24. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 13,50 € nová cena kurzu: 254,00 304,80
Viac informácií
Tvorba, programovanie webstránok II. - pokročilé HTML, CSS a moderný webdesign
kurz začína o 26 dní
termín: 24. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 140,00 168,00
Viac informácií
Tvorba, programovanie webstránok II. - pokročilé HTML, CSS a moderný webdesign
kurz začína o 26 dní
termín: 24. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 7,00 € nová cena kurzu: 140,00 168,00
Viac informácií
Microsoft Outlook I. - práca s programom a e-mailom, kalendár, úlohy a kontakty
kurz začína o 27 dní
termín: 25. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 7,50 € nová cena kurzu: 67,50 81,00
Viac informácií
Microsoft Outlook I. - práca s programom a e-mailom, kalendár, úlohy a kontakty
kurz začína o 27 dní
termín: 25. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 7,50 € nová cena kurzu: 67,50 81,00
Viac informácií
Raketový Copywriting I. - stratégia písania a cvičenie kreatívy, dokonalé texty na webe, v reklame a v marketingu
kurz začína o 27 dní
termín: 25. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 20 % / 26,00 € nová cena kurzu: 103,00 123,60
Viac informácií
Raketový Copywriting I. - stratégia písania a cvičenie kreatívy, dokonalé texty na webe, v reklame a v marketingu
kurz začína o 27 dní
termín: 25. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 20 % / 26,00 € nová cena kurzu: 103,00 123,60
Viac informácií
Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
kurz začína o 28 dní
termín: 26. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 34,00 € nová cena kurzu: 308,00 369,60
Viac informácií
Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
kurz začína o 28 dní
termín: 26. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 34,00 € nová cena kurzu: 308,00 369,60
Viac informácií
Tvorba, programovanie webstránok III. - expert HTML a CSS, pokročilé selektory, médiá a formuláre
kurz začína o 28 dní
termín: 26. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 15,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
Tvorba, programovanie webstránok III. - expert HTML a CSS, pokročilé selektory, médiá a formuláre
kurz začína o 28 dní
termín: 26. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 15,00 € nová cena kurzu: 132,00 158,40
Viac informácií
Microsoft Excel Databázy II. - doplnok PowerPivot
kurz začína o 29 dní
termín: 27. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 14,00 € nová cena kurzu: 125,00 150,00
Viac informácií
Microsoft Excel Databázy II. - doplnok PowerPivot
kurz začína o 29 dní
termín: 27. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 14,00 € nová cena kurzu: 125,00 150,00
Viac informácií
Microsoft SQL Server II. - písanie dotazov pomocou Transact SQL
kurz začína o 29 dní
termín: 27. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 5 % / 11,50 € nová cena kurzu: 209,00 250,80
Viac informácií
Microsoft SQL Server II. - písanie dotazov pomocou Transact SQL
kurz začína o 29 dní
termín: 27. 10. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 5 % / 11,50 € nová cena kurzu: 209,00 250,80
Viac informácií
Prezentačné zručnosti - ako prezentovať s úspechom
kurz začína o 29 dní
termín: 27. 10. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 24,00 € nová cena kurzu: 216,00 259,20
Viac informácií
Microsoft Access III. - základy programovania vo VBA
kurz začína o 40 dní
termín: 07. 11. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 15 % / 25,00 € nová cena kurzu: 141,00 169,20
Viac informácií
Microsoft Access III. - základy programovania vo VBA
kurz začína o 40 dní
termín: 07. 11. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 15 % / 25,00 € nová cena kurzu: 141,00 169,20
Viac informácií
Microsoft Project I. - pre začiatočníkov
kurz začína o 43 dní
termín: 10. 11. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 10 % / 20,50 € nová cena kurzu: 184,50 221,40
Viac informácií
Microsoft Project I. - pre začiatočníkov
kurz začína o 43 dní
termín: 10. 11. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 10 % / 20,50 € nová cena kurzu: 184,50 221,40
Viac informácií
Microsoft Excel VBA III. - Programovanie aplikačných formulárov pre makrá
kurz začína o 47 dní
termín: 14. 11. 2022
forma: denný prezenčný kurz
Zľava na termín: 15 % / 21,50 € nová cena kurzu: 121,50 145,80
Viac informácií
Microsoft Excel VBA III. - Programovanie aplikačných formulárov pre makrá
kurz začína o 47 dní
termín: 14. 11. 2022
forma: denný živý on-line kurz
Zľava na termín: 15 % / 21,50 € nová cena kurzu: 121,50 145,80
Viac informácií

© 2007 – 2021 IT LEARNING SLOVAKIA – všetky práva vyhradené.


Podmienky a pravidlá súťaže: Organizátorom súťaže je akreditované školiace a IT vzdelávacie stredisko IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o. Zmena podmienok je vyhradená. Zaslaním fotografie súhlasíte s podmienkami, ako aj s uverejnením zaslanej fotografie na našich oficiálnych webstránkach a na sociálnych sieťach. Jeden súťažiaci a teda jeden účastník kurzu môže prihlásiť maximálne 3 fotografie. Súťaž je určená výhradne pre účastníkov našich kurzov, ktorí majú certifikát vystavený na svoje meno a odovzdávanie ceny je podmienené kontrolou mena súťažiaceho s menom  na prezenčnej listine po kurze. Fotografie môžu byť použité na marketingové účely šírené internetovou formou. Na výhru neexistuje právny nárok. Na zaradenie fotografie do súťaže taktiež nevzniká nárok a vyhradzujeme si právo na odmietnutie akejkoľvek prihlásenej fotografie bez uvedenia dôvodu. Fotografie nízkej kvality alebo zobrazujúce nevhodnú situáciu či objekt, vulgárne či, značne retušované zaradené do súťaže nebudú. Spoločnosť sa zaväzuje chrániť vaše osobné údaje, ktoré nebudú poskytnuté tretím osobám v súlade s aktuálne platným zákonom o ochrane osobných údajov GDPR. Email poskytnutý do súťaže bude výhradne použitý iba na informačné emaily ohľadom súťaže. Zmena pravidiel, cien v súťaži či termínov odovzdávania cien a pravidiel vyhradená. Všetky výhry prislúchajú výhradne súťažiacemu a výhercovi, ktorý ju smie využiť a je neprenosná. Pobytové poukazy a zájazdy sú viazané na meno účastníka v súťaži.

Potrebujete poradiť?

poradenstvo, objednávky a informácie:

02 / 49 20 30 80

info@itlearning.sk

Ste nároční na kvalitu vzdelávania?

To je dobre, aj my!

tisíce spokojných zákazníkov ročne

zakladáme si na kvalitných lektoroch

garantujeme vám spokojnosť vrátením peňazí

u nás môžete bezplatne opakovať kurz

ponúkame bezplatné poradenstvo – áno, aj osobné

u nás vopred viete, kto vás bude učiť

Kurzy od profesionálov pre profesionálov.
Sme certifikované školiace stredisko a sme držiteľom certifikátu Microsoft Silver Partner.

Používame štatistiky a súbory cookie pre váš lepší používateľský zážitok. Prehliadaním stránok súhlasíte s ich používaním. Ak si neželáte po návšteve našich web stránok dostávať personalizované reklamy, môžete vymazať históriu prehliadania vo vašom prehliadači vrátane cookie súborov. Viac informácií o tom, ktoré cookies používame a informácie o ochrane osobných údajov nájdete v časti „Nastavenie cookie a ochrana osobných údajov“. Ukladanie súborov cookie si môžete nastaviť či vypnúť vo vašom prehliadači.

kolacik

Okamžité zasielanie noviniek a článkov – už vám od nás nikdy nič neunikne.
Môžeme vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár minút vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku.

design & programming © 2007-2021 IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.
všetky práva vyhradené 

Stačí sa prihlásiť e-mailom na odber noviniek a pošleme vám aj zľavový kód. Platí do 30.9.2022
A nezabúdajte - ak nebudete s kurzom spokojný - môžete ho bezplatne opakovať, alebo vám vrátime peniaze. U nás nič neriskujete a navyše teraz môžete ušetriť.