Letná súťaž
Cestujte toto leto so svojim certifikátom

Pozrieť súťažné certifikáty

hlavným partnerom súťaže je Wellnes penzión v Jasnej:

Pravidlá súťaže

Zoberte tento rok Váš / náš certifikát so sebou na dovolenku, na výlet, na záhradu alebo na párty a pošite nám fotku, na ktorej s vami relaxuje a hrajte o fantastické ceny. Chceme náš, alebo skôr Váš certifikát vidieť inde ako na stene, v šuflíku alebo v skrinke, napríklad pri mori alebo na horách, v zahraničí alebo na Slovensku. A pamätajte - kreativite sa medze nekladú! Za posledných 9 rokov sme vystavili vyše 30 000 certifikátov a veríme, že si tento rok niektorý z nich trošku s Vami zacestuje :)

Výhry a ceny ak sa zapojíte do našej súťaže

Každému účastníkovi súťaže pošleme darček v podobe zľavového kupónu na naše kurzy. Súťažiť budú všetky schválené fotografie na našich stránkach od 1. júla do 30. septembra o najvyšší počet Facebook lajkov.

Autori prvých troch fotiek, ktoré získajú najviac lajkov získajú od nás poukazy na vzdelávanie a wellness pobyt v penzióne Alžbeta. Zo všetkých fotografií budeme po vyhodnotení v priebehu októbra 2017 spoločne vyberať na našom Facebooku jedného z Vás - najlepšiu a najkreatívnejšiu fotografiu, ktorá získa Apple iPhone.


3 × pobytový balík

Luxusný wellnes pobyt pre dvoch v prekrásnom Penzióne Alžbeta na Liptove

3 × poukaz na kurzy

Poukaz na naše kurzy podľa vlastného výberu v hodnote 300€

Darček pre každého

Každému, kto sa do súťaže zapojí, pošleme kupón na garantové termíny v hodnote 5€

Apple iPhone

Hlavná cena pre najkreatívnejšiu a najzaujímavejšiu fotografiu

Wellness pobyt pre výhercov

Jedinečný rodinný penzión v Nízkych Tatrách Vás očarí a príjemne prekvapí svojou neopakovateľnou atmosférou. Ako jediný penzión na Liptove disponujeme štyrmi bazénmi: vonkajším vyhrievaným bazénom so slanou vodou s teplotou až 30°C, vnútorným thermo bazénom a 2 relaxačnými bazénmi. Iba naši ubytovaní hostia môžu nerušene relaxovať v prostredí rozľahlej záhrady s nádychom exotiky, kde ponúkame aj možnosť grilovania. Pre prvých troch z Vás je pripravený poukaz na wellness pobyt, kde dokonale zrelaxujete telo i dušu. Pozrite si ponuku pobytov penziónu Alžbeta na www.penzion-alzbeta.sk
Výherný pobyt je pobyt na 2 noci pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe s polpenziou a 1x vstupom do wellness sveta v dostupných a voľných termínoch poďla akutálnej ponuky penziónu Alžbeta.

Časté otázky a odpovede

Musím byť na fotografii vidieť, resp. musí byť vidieť moja tvár? nie nemusí. Môžem prihlásiť aj viac fotografií? Jasné! Zvyšujete tým svoju šancu na výhru, počet nie je limitovaný. Môžem odfotiť certifikát aj u babky na záhrade v malinách? jasné, aj v žihľave, hlavne, nech je to kreatívne. Keď sa potopím s certifikátom do mora, a zničím ho, čo potom? Nič. Vystavíme Vám zdarma druhý. Keď mi certifikát zožerie papagáj v Grécku, čo mám robiť? Modlite sa aby prežil, papagáje sú totižto chránené a po príchode na Slovensko sa zastavte u nás, vystavíme zdarma duplikát. Môžem odfotiť certifikát s mojou ženou, aj keď nebola u Vás na kurze? Za predpokladu, že je fotogenická, tak áno. Nikam nejdem, chcem súťažiť, čo mám robiť? Prihláste do súťaže akúkoľvek momentku s certifikátom, možno motyka vystrelí. Môžu za mňa hlasovať a lajkovať aj kamoši? Musia! Môžem fotograiu zdieľať? Zdieľanie síce sa nepočíta ako hlas, ale zvyšujete tým šancu, že Vám niekto fotku lajkne, takže určite áno. Môžem fotograiu upraviť vo Photoshope? Jasné. Môžem súťažiť aj keď som zamestnancom IT LEARNING SLOVAKIA? Nie. Ako zvýšim šancu na výhru? Snažte sa byť kreatívny a vtipný.

...

Páči sa Vám? Hlasujte Lajkom na facebooku:

Zatvoriť fotografiu