Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií

Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi
Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás.

Navrhnite si vlastný termín!
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
2 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
261,50 € bez DPH
313,80 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 98,67 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Stalo sa vám už niekedy, že ste sa s kolegom na niečom dohodli a on to nedodržal? Alebo, že ste dali niekomu spätnú väzbu a ten človek sa urazil, prípadne ste sa s ním pohádali? Bojíte sa niekedy kolegovi niečo povedať, aby to neskončilo konfliktom? Máte pocit, že vám druhí nerozumejú?
Čo keby ste si našli spôsob, ako týmto situáciám predchádzať, čo by vám prinieslo väčšiu pohodu do pracovných aj osobných vzťahov?
Prvým krokom, ako predchádzať v osobných a pracovných životoch k nedorozumeniam, je porozumenie, ako ľudia komunikujú. Komunikácia je základom každého vzťahu – a keďže sme ľudia a teda sociálne bytosti, potrebujeme vzťahy, aby sme boli spokojní a aby sme rástli.
Vďaka kurzu budete schopní porozumieť, pomenovať a následne sformulovať a vyjadriť svoju súčasnú východiskovú pozíciu (ako komunikujete s kolegom, nadriadeným, podriadeným, rodinou, aké máte potreby a na základe čoho konáte...), uviesť argumenty pre a proti a diskutovať o možnostiach, ako inak sa dá na konfliktnú situáciu pozerať a čo sa s ňou dá robiť (ako vyťažiť z konfliktov a ako inak ich môžete riešiť). Pochopíte základné prvky nenásilnej komunikácie. Budete schopní zostaviť konkrétne kroky vedúce k zmene návykov (akú schopnosť potrebujete nadobudnúť, aby ste predchádzali konfliktom). Vyskúšate si, ako sa dá komunikovať inak a nájdete si, čo bude prvý krok k posunutiu nadobudnutých zručnosti z teórie do praxe. Naučíte sa, ako identifikovať a vyjadriť svoje vlastné potreby, ako dávať spätnú väzbu a ako zmeniť uhoľ pohľadu a vidieť možnosti.
Vďaka kurzu máte príležitosť uveriť, že „čo keby“ je možné aj pre vás a že aj vy máte „výbavu“ na to komunikovať nenásilne.
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!

Termín kurzu musíme otvoriť

Pre tento kurz, aktuálne nemáme otvorený ani plánovaný žiadny denný termín. Bez problémov vieme pre vás v dohľadnej dobe tento kurz otvoriť.

Kontaktujte nás čo najskôr s vašou predstavou a my pre vás tento kurz otvoríme - skupinovo alebo individuálne v našich učebniach alebo online formou.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 3 osoby a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií

Teoretická časť

 • Čo je komunikácia
 • Aké formy komunikácie môžu byť z pohľadu BIG5 (5 faktorov na meranie osobnosti)
 • Rozdiel medzi porozumením a konfliktom
 • Čo má s komunikáciou spoločné s asertivitou
 • Čo konflikt v tele vyvoláva z pohľadu biológie a neurobiológie
 • Čo sú pocity (emócie) a potreby
 • Čo sa deje, keď potreby nie sú napĺňané
 • Aké sú prvky nenásilnej komunikácie

Praktická časť

 • Uvedomenie si a pomenovanie vlastného štýlu komunikácie
 • nácvik porozumenia pocitov (emócií) a potrieb v konkrétnych situáciách
 • nácvik prvkov nenásilnej komunikácie v rolových situáciách
 • pomenovanie rizík a práca s emóciami
 • nácvik konkrétnej situácie z praxe
 • Prevedenie teoretických poznatkov do praxe
 • Nastavenie si vlastných konkrétnych krokov vedúcich k zmene návykov

Teoretická a praktická časť sa budú navzájom prelínať počas celej dĺžky trvania kurzu / školenia a budú vedené koučovacím prístupom.

 

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Uvedomenie si, čo spôsobuje vznik konfliktnej situácie. Pomenovanie vlastných pocitov a potrieb. Stanovenie si konkrétnych krokov, ktoré povedú k zlepšeniu komunikácie a porozumenia.

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Mgr. Svatava Havadejová
Mgr. Svatava Havadejová
Hodnotenie lektora 98,13% spokojnosť

Svatava je profesionálna koučka, lektorka a má akreditáciu na prácu s psychometrickým osobnostným testom Facet5. Ako certifikovaný biznis a tímový kouč verí v silu človeka a v to, že každý pozná odpovede na svoje otázky, len sa potrebuje pozrieť na svoj problém alebo dilemu z inej strany. Dokáže to, keď lepšie porozumie sebe samému a tomu, na základe čoho koná. Svatava pomáha aj rodičom na ceste sprevádzania detí a zároveň sa venuje rozvoju pedagógov a študentov na slovenských stredných školách.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 346 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 15 z celkového počtu 15 priemerné hodnotenie: 98,67%
Tomáš P.
08.03.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií
Svaťa je profesionálka s ľudským prístupom a bohatými skúsenosťami schopná zaujímavým spôsobom tému vysvetliť a naučiť aplikovať do praxe. Priestory super, káva super, lektorka super.
Veronika B.
03.03.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu
Petra M.
01.03.2023

hodnotenie lektora:
95%
Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu
Monika P.
01.03.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu
Pavol Ď.
15.02.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu
Jaroslava G.
14.02.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu
Andrea H.
14.02.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií
Absolútne skvelá pani lektorka, vedela sa pýtať správne otázky, jej prednes bol veľmi zaujímavý a veľmi oceňujem, že vedela uviesť príklady aj zo svojho osobného života. Všetko bolo super, určite vás budem odporúčať aj ďalej :)
Eva I.
14.09.2022

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu Mgr. Svatava Havadejová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií
Nadmieru spokojna Nemam, co vytknut. Nemala som ocakvania, ale dopadlo to k mojej spokojnosti.
Lucia �.
19.11.2015

hodnotenie lektora:
100%
PhDr. Marek Horňanský, MBA.
lektor kurzu PhDr. Marek Horňanský, MBA.
lektor kurzu


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 15. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Komunikácia a zvládanie konfliktov v praxi - Zvládanie emócií, reagovanie a bránenie sa voči manipulácií, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave