Kurz Microsoft Teams pre administrátorov - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams

Kurz Microsoft Teams pre administrátorov
MOC MS-700: Správa Microsoft Teams

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
10.09.2024
denný kurz v Bratislave
Cena: 1 022,50 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
4 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
1 022,50 € bez DPH
1 227,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
veľmi dobré
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Kto by dnes nepoznal aplikáciu Microsoft Teams – populárnu platformu na spoluprácu. Väčšina z nás sa denne stretáva na on-line meetingoch, používa instant messaging (chat) alebo zdieľa súbory a to práve prostredníctvom platformy Microsoft Teams. Aby bolo možné službu Teams v rámci organizácie optimálne využívať, je potrebné, aby bola platforma optimálne nasadená a nakonfigurovaná a priebežne ju je potrebné spravovať a udržiavať.

V tomto kurze sa oboznámite s nástrojmi na správu platformy Microsoft Teams, možnosťami bezpečnosti a súladu s politikami, sieťovými požiadavkami pre nasadenie platformy Teams a spolu s lektorom si prejdete rôzne nastavenia Teams a politiky, ktorými je možné spravovať spoluprácu a komunikáciu medzi používateľmi. Naučíme Vás, ako Teams pracuje a aká je jeho architektúra. Zameriame sa aj na integráciu medzi programom Microsoft Teams a inými pracovnými prostrediami a službami v rámci platformy Microsoft 365. V rámci bezpečnosti získate poznatky z oblastí podmieneného prístupu (conditional access), viacfaktorovej autentifikácie (MFA), Threat, alertov, DLP politík, eDiscovery a politík informačných bariér. Naučíte sa pripraviť prostredie pre nasadenie aplikácie Microsoft Teams na počítače a mobilné zariadenia, čo zahŕňa aj upgrade zo staršej služby Skype for Business na Microsoft Teams, nakonfigurovať sieťové požiadavky a ukážeme si, ako spravovať koncové body (PC a mobilné zariadenia). Samozrejme, kurz zahŕňa aj postupy, ako vytvoriť a spravovať tímy, spravovať členstvo vrátane spolupráce s externými používateľmi. Na koniec si spolu prejdeme nastavenia a politiky, ktorými je možné vynútiť nastavenia na správu spolupráce a komunikácie v programe Microsoft Teams.

Kurz je určený pre IT profesionálov (administrátorov), ktorí plánujú nasadiť alebo nasadili platformu Microsoft Teams alebo majú záujem získať potrebné znalosti na úspešné absolvovanie oficiálnej certifikačnej skúšky od spoločnosti Microsoft: MS-700 – Microsoft Teams Administrator Associate. Administrátor platformy Teams plánuje, nasadzuje, konfiguruje a spravuje prostredie Microsoft Teams tak, aby zabezpečil efektívnu komunikáciu a spoluprácu medzi používateľmi v rámci organizácie a mimo nej v rámci prostredia Microsoft 365. Správny administrátor musí vedieť naplánovať, nasadiť a spravovať tímy, chat, aplikácie, kanály, meetingy, audio a video konferencie, živé udalosti (streamy, live events), telefóniu a certifikované zariadenia pre službu Teams. Teams administrátor vie taktiež integrovať program Microsoft Teams do iných služieb, ako sú napríklad Microsoft SharePoint, OneDrive, Exchange, Microsoft 365 Groups a iné produkty od spoločnosti Microsoft alebo od tretích strán a taktiež s vlastnými internými aplikáciami v rámci organizácie.
materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: V cene kurzu získa účastník literatúru v podobe elektronickej knihy s neobmedzeným prístupom a prístup k cvičnému prostrediu na 180 dní v hodnote cca 350 EUR.
používaná verzia software: Microsoft Teams
3x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Vzdialené pripojenie do konzoly Hyper-V Manager z počítača mimo domény
2. Inštalácia Hyper-V na Windows 11
3. Inštalácia Hyper-V na Windows 10
Pozrieť videokurzy
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
10.09. - 13.09.
od utorka v Bratislave
1 022,50 €
1 227,00 € s DPH
Otvorený termín

denný
10.09. - 13.09.
od utorka živý online kurz
1 022,50 €
1 227,00 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz Microsoft Teams pre administrátorov - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams

Modul 1: Úvod do správy platformy Microsoft Teams

V tomto module získate základný prehľad platformy Microsoft Teams. Prejdeme si architektúru platformy Teams a súvisiace produkty platformy Microsoft 365. V praktických cvičeniach sa naučíte používať rôzne nástroje na správu platformy Teams a ukážeme si, ako riadiť a spravovať životný cyklus platformy Teams.

 • Preskúmavanie platformy Microsoft Teams
 • Nasadenia a správa Microsoft Teams
 • Implementácia riadenia a správy životného cyklu platformy Microsoft Teams
 • Praktické cvičenie: Správa platformy Microsoft Teams

Modul 2: Implementácia bezpečnosti a súladu s politikami v platforme Teams

V tejto časti sa naučíte spravovať prístup externých používateľov z iných administračných centier v rámci platformy Microsoft 365 a aké bezpečnostné možnosti a možnosti vynútenia súladu s politikami služba ponúka na ochranu prostredia Teams, čo zahŕňa napríklad podmienený prístup (conditional access), viacfaktorovú autentifikáciu (MFA), Threat Management pre Microsoft Teams, politiky predchádzania strate dát (DLP policies), eDiscovery a politiky komunikácie.

 • Správa prístupu pre externých používateľov
 • Implementácia bezpečnosti v Microsoft Teams
 • Implementácia súladu s politikami v Microsoft Teams
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia bezpečnosti a súladu s politikami v Microsoft Teams

Modul 3: Príprava prostredia pre nasadenie platformy Microsoft Teams

Táto časť prináša prehľad rôznych možností koexistencie a upgradovania, ktoré sa používajú pri prechode zo služby Skype for Business na Microsoft Teams. Taktiež sa naučíte naplánovať a nakonfigurovať sieťové nastavenia pre Microsoft Teams.

 • Prechod zo Skype for Business na Microsoft Teams
 • Plánovanie a konfigurácia sieťových nastavení pre Microsoft Teams
 • Praktické cvičenie: Plánovanie a konfigurácia sieťových nastavení pre Microsoft Teams

Modul 4: Správa chatu, tímov, kanálov a aplikácií v Microsoft Teams

V tomto module sa spolu pozrieme na to, ako vytvoriť a spravovať tímy a členstvo v nich, ako spravovať možnosti spolupráce pre chaty a kanály a ako spravovať aplikácie v platforme Teams.

 • Vytváranie a správa tímov
 • Spravovanie možností spolupráce pre chaty a kanály
 • Správa aplikácií v Microsoft Teams
 • Praktické cvičenie: Správa tímov a nastavení spolupráce v Microsoft Teams

Modul 5: Správa meetingov a virtuálnych udalostí v Microsoft Teams

Tento modul Vás vovedie do problematiky spravovania on-line video meetingov a virtuálnych eventov, zoznámite sa s rôznymi možnosťami a nastaveniami, ktoré platforma Teams v tejto súvislosti ponúka. Taktiež sa naučíte, ako nasadiť zariadenia pre službu Teams, vrátane Teams Room.

 • Správa meetingov a virtuálnych udalostí
 • Konfigurácia a správa zariadení pre platformu Microsoft Teams
 • Praktické cvičenie: Nastavenie a správa on-line meetingov v platforme Microsoft Teams

Modul 6: Správa telefónie v Microsoft Teams

V tomto module sa naučíte, ako spravovať telefónne čísla a telefónny systém (virtuálna ústredňa – virtual PBX) v platforme Microsoft Teams a ako riešiť problémy so zvukom, videom a klientskymi zariadeniami.

 • Správa telefónnych čísel
 • Správa telefónneho systému v Microsoft Teams
 • Riešenie problémov so zvukom, videom a klientskymi zariadeniami
 • Praktické cvičenie: Správa telefonovania v Microsoft Teams

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Absolvent kurzu získa znalosti a praktické skúsenosti potrebné na to, aby bol schopný samostatne spravovať platformu Microsoft Teams v rámci organizácie bez ohľadu na jej veľkosť. Kurz taktiež slúži ako príprava na oficiálnu certifikačnú skúšku od spoločnosti Microsoft: MS-700 - Microsoft Teams Administrator Associate.

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Ing. Patrik Toman
Ing. Patrik Toman
Hodnotenie lektora 98,66% spokojnosť

Patrik je našim najväčším odborníkom na balík Microsoft Office. Zameriava sa najmä na analýzu údajov v Exceli Power BI alebo v MS SQL. Okrem toho sa dobre orientuje aj vo svete počítačových sietí a serverových operačných systémov ako sú Windows Server a Linux. Je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT viac ako 15 rokov.
Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,44% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Microsoft 365 - MOC MS-700: Správa Microsoft Teams, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave