Minimálne 12 dôvodov, prečo my!

preskúmajte o nás viac

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o. je moderné a certifikované profesionálne školiace stredisko, ktoré od roku 2008 realizuje vzdelávanie formou krátkodobých počítačových kurzov a školení, ale aj formou dlhodobého vzdelávania. Denne realizujeme v našich priestoroch, ale aj v priestoroch zákazníka počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše počítačové kurzy sú certifikované a sú vedené tímom profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a bohatými skúsenosťami.

Organizujeme školenia pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Ročne vzdelávame tisíce spokojných účastníkov a vystavujeme vyše 5 000 certifikátov. Vyše 45 000 spokojných účastníkov kurzov, tisíce úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, web designu, serverov, OS a sieťových kurzov a iných sa odráža na čoraz väčšom počte našich spokojných zákazníkov.

Pozrite si video o spoločnosti

12 dôvodov prečo práve my:

Chcete vedieť, prečo sme popredné vzdelávacie stredisko? Prečo nám naši zákazníci dávajú prednosť pred ostatnými a prečo ročne vzdelávame tisíce spokojných účastníkov?

Bohaté skúsenosti so vzdelávaním

IT kurzy

Uznávané certifikáty

IT certifikát

Prednášať Vám budú špičkoví lektori

Garancia spokojnosti – vrátenie peňazí

Ponúkame iba aktuálne kurzy

Štatistika

Naše kurzy sú tvorené odborníkmi

Výroba IT kurzov

Opakovanie kurzu zadarmo

Opakovanie kurzu

Recenzie a hodnotenia kurzov

Zlacnené a lastminute termíny

Zľava na kurzy

Moderné počítače a počítačové učebne

Ikona počítač

Možnosť nadštadardu so službou PLUS+

plus-kurzy-stvorec

A na záver: Milujeme vzdelávanie

Srdiečko
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave