Kurz LinkedIn v marketingu - Ako sa predať na profesionálnej sieti
Kurz LinkedIn v marketingu
Ako sa predať na profesionálnej sieti

Tento kurz aktuálne neplánujeme otvárať

Prišli ste žiaľ neskoro. Tento kurz sme po dlhšej dobe a niekoľkých realizovaných školeniach zatiaľ vyradili z našej ponuky a v najbližšej dobe neplánujeme pre neho realizovať otvorené školenia.

V prípade, že Vás téma školenia oslovila, môžete nás kontaktovať a odporučíme Vám vhodnú alternatívu - kurz, ktorý sme do ponuky zaradili ako aktuálnejší a modernejší. V prípade, že nie ste jednotlivec, a chceli by ste realizáciu naraz pre väčšiu skupinu (od 6 osôb), taktiež nás kontaktujte a my s radosťou pre Vás „povoláme lektora zo zálohy“, oprášime učebné osnovy a materiály a pokúsime sa pre Vás pôvodné školenie zrealizovať.


Nami odporúčané alternatívy, novšie kurzy a kurzy s podobnou tematikou:

Tento kurz aktuálne neplánujeme otvárať

Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.