Kurz LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu

Kurz LinkedIn marketing
moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
26.07.2024
denný kurz v Bratislave
Cena: 162,50 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (4)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
1 deň
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
162,50 € bez DPH
195,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 4
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 99,44 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum
video kurz aj k tomuto IT kurzu zadarmo

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Facebook a Instagram. Tam všade ste so svojou firmou alebo značkou aktívni a máte vybudovanú stratégiu, ktorá funguje. Ale na LinkedIn sporadicky publikujete inzerát z pracovného portálu, keď hľadáte šikovného človeka do tímu. Stratená príležitosť, ktorú však môžete ľahko zmeniť.

LinkedIn sme dlho poznali ako sociálnu sieť, kde sme mohli získať novú prácu prostredníctvom inzerátov. Dnes je to pravda už len čiastočne. LinkedIn je po novom platforma, kde môžete získať relevantné kontakty, zdieľať svoje pracovnú úspechy a skúsenosti, byť vizibilní a budovať si meno. Či už sebe alebo svojej značke.

Na kurze LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu sa dozviete, ako pracovať s firemným kontom na LinkedIne tak, aby ste si vybudovali meno v odbore, v ktorom pôsobíte, nadviazali kontakty so správnymi ľuďmi, pochválili sa svojimi úspechmi, vďaka čomu sa vám budú ľahšie nadväzovať nové partnerstvá a spolupráce či obsadzovať voľné pracovné pozície.

Ukážeme si, ako takticky pristupovať k obsahovej stratégii, čo patrí na LinkedIn a čo si radšej nechať na Facebook a Instagram. Pozrieme sa na to, ako na LinkedIn komunikujú úspešné firmy a prečo do komunikácie zapojiť aj zamestnancov. Takisto si ukážeme, čo nám hovoria štatistiky a dopomôcť organickému dosahu. Predpokladom úspešného absolvovania kurzu je mať osobný profil na Instagrame (pod svojím menom).
materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Tlačená prezentácia lektora v cene kuru.
1x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Marketingové plagáty, súbory a materiály na stiahnutie
Pozrieť videokurzy
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
26.07. - 26.07.
od piatka v Bratislave
162,50 €
195,00 € s DPH
Otvorený termín

denný
26.07. - 26.07.
od piatka živý online kurz
162,50 €
195,00 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Otvorený termín

denný
18.10. - 18.10.
od piatka v Bratislave
162,50 €
195,00 € s DPH
Otvorený termín

denný
18.10. - 18.10.
od piatka živý online kurz
162,50 €
195,00 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu

Úvod do LinkedIn 

 • Čo je to LinkedIn?
 • Akí ľudia chodia najčastejšie na LinkedIn?
 • Za akým účel sem chodia?
 • Štatistiky a čísla

Rozdiel medzi firemnou a osobnou stránkou

 • Vizuálna stránka
 • Obsahová stránka

Vytvorenie firemnej stránky

 • Založenie profilu cez váš osobný profil
 • Typ stránky
 • Základné vyplnenie profilu 

Ako správne a účelne vyplniť profil

 • Titulná fotka
 • Profilová fotka
 • Popis a ďalšie 

Contentová stratégia

 • Čo o všetko komunikovať na LinkedIn
 • Ukážte, že ste experti
 • Ukážte, že ste ľudskí
 • Ukážte, že ste angažovaní

Formáty, ktoré sa nebojte využívať v komunikácii

 • Príspevok
 • Video
 • Anketa a ďalšie 

Case studies – úspešné firmy na LinkedIn

 • Inšpirujte sa tými najlepšími
 • Domáce značky
 • Zahraničné značky

TOP chyby, s ktorými sa určite stretnete 

 • Príklady najčastejších chýb
 • Ako sa im vyvarovať 
 • Workshop: Vytvorete príspevok podľa zadania

Zapojte zamestnancov/kolegov do brandovej komunikácie

 • Tipy a triky
 • Konkrétne príklady
 • Ukážky komunikácie 

Hiring – ako objaviť kvalitných ľudí prostredníctvom LinkedIn

 • Hľadanie prostredníctvom postov
 • Prostredníctvom kolegov
 • Účet na zverejnenie pracovných ponúk

Reklama - ako na ňu, tipy a triky

 •  Ako pomôcť organickému dosahu

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Účastníci sa dozvedia ako vytvoriť kredibilnú firemnú stránku. Zároveň sa zoznámia s osvedčenými technikami vytvárania efektívneho obsahu a propagácie na LinkedIn.

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Tatiana Uličná
Tatiana Uličná
Hodnotenie lektora 97,00% spokojnosť

Tatiana je špecialistkou na online marketing. Jej srdcovkou je dlhodobo Instagram. Venuje sa spravovaniu profilov, nastavovaniu stratégie, ako aj školeniam pre začiatočníkov aj pokročilých. Má za sebou desiatky školení pre spoločnosti zo súkromného a neziskového sektora. Zastáva názor, že Instagram a Facebook vedia najlepšie spravovať "domáci" - ľudia z firmy. Len sa potrebujú naučiť a pochopiť, ako to funguje.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Kurz LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 105 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 9 z celkového počtu 9 priemerné hodnotenie: 99,44%
Martina V.
06.12.2023

hodnotenie lektora:
100%
Tatiana Uličná
lektor kurzu Tatiana Uličná
lektor kurzu
Absolvoval/a: LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu
Bol to zaujímavý kurz, v ktorom som sa dozvedela veľa užitočných informácií. Ďakujem. Ďakujem krásne.
Martina M.
30.11.2023

hodnotenie lektora:
100%
Tatiana Uličná
lektor kurzu Tatiana Uličná
lektor kurzu
Absolvoval/a: LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu
osnova bola primerana, ja uz LI nejaky cas pouzivam, uvitala by som pokrocilejsie ifnormacie a viac zamerania na fundraising a reklamu. kolegovia, ktori so mnou boli na kurze vsak boli mnohi uplni zaciatocnici a preto sa tazko hladal spolocny prienik a pokrocilost v temach. Tana to zvladla super :) Tana bola velmi mila a ochotna, aj mimo osnovy dovysvetlila veci a nazorne ukazala. Velmi dobre boli pra;kticke ukazky a porovnania.
Silvia E.
29.11.2023

hodnotenie lektora:
100%
Tatiana Uličná
lektor kurzu Tatiana Uličná
lektor kurzu
Absolvoval/a: LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu
Kurz bol vedený veľmi dobre, aj vzhľadom na to, že lektor nedostal úplné a presné informácie o skupine účastníkov od objednávateľa, preto veľmi oceňujem schopnosť improvizovať a poskytnúť čo najviac praktických informácií na kurze bez zaváhania. Príjemné, kompetentné, profesionálne. za mňa plný počet bodov. Ďakujem.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu LinkedIn marketing - moderná komunikácia v modernej firme, stratégie a budovanie dobrého mena v B2B marketingu, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave