Kurzy tvorby web stránok

Kurzy tvorby web stránok

28 certifikovaných kurzov od 65,00 €
neprehliadnite 15 termínov v lastminute cene!
sme akreditované školiace stredisko
sme akreditované školiace stredisko
iba u nás viete, kto Vás bude učiť
iba u nás viete, kto Vás bude učiť
tisíce hodnotení pri kurzoch
tisíce hodnotení pri kurzoch
možnosť opakovať kurz zadarmo
možnosť opakovať kurz zadarmo
tisíce termínov, garantované termíny
tisíce termínov, garantované termíny
garancia spokojnosti, vrátenie peňazí
garancia spokojnosti, vrátenie peňazí
Kurzy tvorby webstránok sú určené pre začiatočníkov, ktorí nemajú skúsenosti vytváraním webových stránok, ale aj pre tých, ktorí už majú skúsenosti s tvorbou webstránok. V tejto kategórii si nájdu svoje aj skúsený programátori v jaykoch HTML, CSS, xHTML alebp PHP či JavaScript. Kategória obsahuje aj kurzy pre tvorbu grafiky webstránok, tieto kurzy sú určené rovnako pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí webstránky vedia vytvárať, no chcú si osvojiť nové poznatky pri vytváraní moderných a grafických prvkov pre webové stránky.

Problematika tvorby webstránok robí z tejto kategórie jednu z najobľúbenejších v našej ponuke. O počítačové školenia a kurzy z tejto kategórii je veľký záujem, preto sa organizujú a realizujú veľmi často. Web design - tvorba webstránok patrí dnes medzi najlepšie platené počítačové oblasti. Školenia a kurzy v kategórii sú určené tak ako pre úplných začiatočníkov v tejto oblasti, ale aj pre skúsených programátorov.

Veľmi populárny je kurz HTML, CSS, JavaScript + PHP - programovanie webstránok. Je to školenie, ktoré je akýmsi odrazovým mostíkom v oblasti tvorby webstránok a je určený pre úplných začiatočníkov. Pre skúsených alebo mierne pokročilých záujemcov o vzdelávanie odporúčame kurz Tvorba webstránok II. - JavaScript, CSS pokročilý, Web2, AJAX. Ak svoje vedomosti chcete dotiahnuť až na maximum, odporúčame ako bodku za HTML a CSS štúdiom kurz Tvorba webstránok III. - HTML5 + CSS3.

Javascript je u nás zastúpený v kurzoch Tvorba webstránok II. - JavaScript, CSS pokročilý, Web2, AJAX, ale keď už máte základy, odporúčame kurzy jQuery, čo je knižnica postavená na JavaScripte, ktorej heslo znie: píš menej, urob viac.

Záujemcom, ktorí sa chcú ďalej sa vzdelávať v tejto oblasti ponúkame školenia veľmi populárneho a azda najrozšírenejšieho skriptovacieho jazyka PHP, a to v troch úrovniach, od úplných základov až po prácu s MySQL databázami. Počítačové kurzy PHP sa dajú absolvovať aj samostatne v troch úrovniach, alebo ako čoraz populárnejší týždňový kurz Balík PHP profesionál (PHP I., PHP II., PHP III.). Jazyk PHP je nadstavbou na značkovací jazyk HTML, a preto sú jeho základy pred školeniami PHPčka potrebné.

V kategórii sa taktiež nachádzajú školenia od firmy Adobe - animovací nástroj Adobe Flash (Kurz Adobe Flash I. - animované a dynamické prvky) a profesionálny WYSIWYG editor pre tvorbu jednoduchých webstránok bez nutnosti programovania - Adobe DreamWeaver.
Kurz Tvorba www pomocou vizuálnych nástrojov, Adobe Dreamweaver

Nechce sa Vám programovať ? Alebo chcete si vyrobiť jednu webstránku ? Nie je problém.

Ak kvôli jednej stránke nechcem byť programátorom. To je pravidlo tohto praktického kurzu, kde sa naučíte pracovať v jednom z najpoužívanejších redakčných systémov WordPress. Za 3 dni, teda dobu čo kurz trvá, sa naučíte a vytvoríte hotovú webstránku. Budete mať samozrejme vedomosti na tvorbu takýchto jednoduchých stránok v budúcnosti. Pre záujemcov o kurz, ktorý Vás naučí vyrobiť a spravovať webstránku v priebehu pár dní je pripravený kurz Vytvárame webstránku I. – pre začiatočníkov.

 

Ján M.
20.12.2016

hodnotenie lektora:
95% Hodnotenie šípka
Ing. Martin Klaučo
lektor kurzu Ing. Martin Klaučo
lektor kurzu
Róbert K.
13.12.2016

hodnotenie lektora:
100% Hodnotenie šípka
Ing. Lukáš Tomášik, PhD.
lektor kurzu Ing. Lukáš Tomášik, PhD.
lektor kurzu
Vendelín D.
10.12.2016

hodnotenie lektora:
100% Hodnotenie šípka
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: PHP OOP I. - úvod do objektovo-orientovaného programovania
Kurz PHP OOP I. mal dobrú osnovu, Kurz obsahoval jeden príklad z praxe čo úplne stačí na pochopenie základov OOP. Lektor bol ústretový zodpovedal mi na všetky otázky, dôležite je že som to aj pochopil.
Barbora D.
09.12.2016

hodnotenie lektora:
100% Hodnotenie šípka
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Monika I.
07.12.2016

hodnotenie lektora:
100% Hodnotenie šípka
Ing. Michal Debnár
lektor kurzu Ing. Michal Debnár
lektor kurzu
Absolvoval/a: WordPress I. - inštalácia, nastavenie a tvorba web stránok a blogu pre začiatočníkov
S celým kurzom som maximálne spokojná. Michal bol príjemný, vtipný, vytváral pohodovú atmosféru. Oceňujem najmä úzky kruh účastníkov. Kurz maximálne splnil moje očakávania, odporúčam. Verím, že v budúcnosti ešte využijem vaše služby :) Maximálna spokojnosť. Niet čo viac dodať :)
Jana W.
07.12.2016

hodnotenie lektora:
80% Hodnotenie šípka
Ing. Michal Debnár
lektor kurzu Ing. Michal Debnár
lektor kurzu
Slávka T.
05.12.2016

hodnotenie lektora:
100% Hodnotenie šípka
Peter Hecht
lektor kurzu Peter Hecht
lektor kurzu
Absolvoval/a: WordPress I. - inštalácia, nastavenie a tvorba web stránok a blogu pre začiatočníkov
Vsetko SUPER, primerane tempo, logicky vyklad, odborna zdatnost, zaujimavy, stale dokaze udrzat pozornost, super prakticke zadanie ... Vsetko SUPER + individualny pristup ...
Marián Ž.
05.12.2016

hodnotenie lektora:
100% Hodnotenie šípka
Peter Kučera
lektor kurzu Peter Kučera
lektor kurzu

Ste náročný na kvalitu? To je dobre, aj my!

Nech už si vyberiete akýkoľvek kurz z našej ponuky, budeme robiť všetko pre Vašu spokojnosť, pretože kurzy Excel organizujeme od roku 2008, organizujeme rôzne kurzy a ročne vzdelávame tisíce spokojných zákazníkov. Kvalitné a moderné počítačové učebne, aktuálne učebné osnovy a materiály napísané našimi lektormi sú len časť Vašej spokojnosti.

Spolu s kurzom iba u nás získavate kombináciu výhod, ktoré inde nehľadajte:
  • najlepšie ceny kurzov - u nás môžete využiť aj výhodné lastminute termíny IT kurzov
  • bezplatné opakovanie kurzu - u nás si absolvovaný kurz môžete neskôr bezplatne zopakovať
  • bezplatné poradenstvo - komunikujte bezplatne pred výberom kurzu s lektormi
  • materiály v cene kurzu - materiály a tlačené prezentácie, či príklady sú v cene kurzu
  • garancia spokojnosti - ak nebudete spokojný s lektorom alebo výukou, vrátime Vám plnú sumu za kurz
  • špičkoví lektori - lektora u nás poznáte vopred a môžete si pozrieť aj jeho hodnotenia
  • hodnotenia kurzov - pozrite si pri každom detaile kurzu reálne hodnotenia iných účastníkov
  • akreditácia MŠ SR - sme roky akreditovaní Ministerstvom školstva a naše certifikáty sú uznávané
  • špičkové učebne - na výuku máme pre Vás vlastné počítačové učebne s výkonnými počítačmi a veľkými monitormi

Lektori kurzov tvorby web stránok

Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
Hodnotenie lektora 96,42% spokojnosť

Vlado je špecialista na počítače v globále. Je to veľmi vzdelaný odborník asi v každej počítačovej oblasti. Vie programovať v množstve jazykov, rozumie počítačovým sieťam a linuxovým OS. Jeho najväčšia špecializácia je moderný web design a jazyky HTML, CSS, JavaScript, PHP, jQuery a iné.
Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
Hodnotenie lektora 97,50% spokojnosť

Martin je lektor s maximálnym nasadením, je trpezlivý s bohatými prezentačnými skúsenosťami. Venuje programovaniu webov v PHP a zároveň sa špecializuje ma Office, najviac sa však venuje Excelu a analýzam dát v Exceli. V praxi sa okrem programovania intenzívne venuje vyučovaniu na STU, kde sa sústreďuje na výučbu technických predmetov.
Ing. František Fábera
Ing. František Fábera
Hodnotenie lektora 97,24% spokojnosť

Ferko je našim lektorom od vzniku spoločnosti. Je špecialista na tlačenú grafiku a tlač, prednáša kurzy grafiky. Je dlhoročný špecialista na Adobe produkty ale aj iný grafický software. S učením má vyše 10-ročné skúsenosti.
Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 97,45% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Linux a Windows Server, je držiteľom certifikácie MCSA – Microsoft Certified Systems Administrator na Windows Server 2003 a 2012 a držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2007. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Linux, Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.
Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
Hodnotenie lektora 96,14% spokojnosť

Michal je náš špecialista na fotografiu a video. Je aktívny profesionálny fotograf a špecialista na Adobe produkty. Má bohatú prax v oblasti grafiky, ale aj ďalšieho spracovania fotiek či videa. Kurzy pod jeho vedením sú plné praktických príkladov a rád, ktoré sú zárukou spokojnosti. Okrem iného prednáša problematiku Apple a Mac OS X.
Peter Hecht
Peter Hecht
Hodnotenie lektora 97,74% spokojnosť

Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti a hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Má na svedomí vzhľad našich web stránok a je zároveň marketingovým riaditeľom. Okrem iného navrhuje, programuje, kreslí a konzultuje témy ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti a nebojí sa na kurzoch podeliť sa o praktické skúsenosti a know-how.

Ponuka kurzov tvorby web stránok

Digitálne multimédiá a animácie - fotografia, video a profesionálna postprodukcia, Flash a a Animate

Termíny kurzov tvorby web stránok

garantovaný zľava 20% Posledné voľné miesta ďalší termín o: 14 dní
26.01. štvrtok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný zľava 20% ďalší termín o: 2 dni
26.01. štvrtok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný zľava 30% Posledné voľné miesta ďalší termín o: 5 dní
30.01. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný zľava 30% Posledné voľné miesta ďalší termín o: 7 dní
30.01. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
garantovaný zľava 20% ďalší termín o: 21 dní
01.02. streda
denný kurz denný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný zľava 29% Posledné voľné miesta ďalší termín o: 3 dni
01.02. streda
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný zľava 19% ďalší termín o: 7 dní
02.02. štvrtok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
garantovaný zľava 20% ďalší termín o: 7 dní
06.02. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 7 dní
06.02. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 5 dní
06.02. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. František Fábera
Ing. František Fábera
garantovaný zľava 30% Posledné voľné miesta ďalší termín o: 5 dní
06.02. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
garantovaný zľava 30% ďalší termín o: 5 dní
06.02. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný zľava 20% ďalší termín o: 6 dní
09.02. štvrtok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný zľava 19% ďalší termín o: 2 dni
09.02. štvrtok
denný kurz denný kurz
Lektor: Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
garantovaný ďalší termín o: 14 dní
10.02. piatok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Peter Hecht
Peter Hecht
garantovaný ďalší termín o: 9 dní
11.02. sobota
víkendový kurz víkendový kurz
Lektor: Peter Buday
Peter Buday
garantovaný zľava 19% ďalší termín o: 23 dní
11.02. sobota
víkendový kurz víkendový kurz
Lektor: Matej Jonášek
Matej Jonášek
garantovaný zľava 19% ďalší termín o: 5 dní
13.02. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Peter Hecht
Peter Hecht
garantovaný ďalší termín o: 14 dní
20.02. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Ing. František Fábera
Ing. František Fábera
garantovaný ďalší termín o: 3 dni
22.02. streda
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 3 dni
22.02. streda
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 3 dni
22.02. streda
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 2 dni
24.02. piatok
denný kurz denný kurz
Lektor: Ing. František Fábera
Ing. František Fábera
garantovaný zľava 29% ďalší termín o: 22 dní
26.02. nedeľa
víkendový kurz víkendový kurz
Lektor: Ing. František Fábera
Ing. František Fábera
garantovaný ďalší termín o: 24 dní
27.02. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 21 dní
06.03. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 5 dní
06.03. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
garantovaný ďalší termín o: 21 dní
08.03. streda
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 2 dni
09.03. štvrtok
denný kurz denný kurz
Lektor: Ing. Michal Debnár
Ing. Michal Debnár
garantovaný ďalší termín o: 5 dní
13.03. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 5 dní
13.03. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 3 dni
15.03. streda
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 2 dni
16.03. štvrtok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 5 dní
20.03. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 5 dní
20.03. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 5 dní
20.03. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 14 dní
20.03. pondelok
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 15 dní
22.03. streda
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 2 dni
23.03. štvrtok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 14 dní
27.03. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 14 dní
27.03. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 21 dní
29.03. streda
denný kurz denný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický
garantovaný ďalší termín o: 13 dní
30.03. štvrtok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Ing. Martin Klaučo
Ing. Martin Klaučo
garantovaný ďalší termín o: 21 dní
03.04. pondelok
večerný kurz večerný kurz
Lektor: Vladislav Ladický
Vladislav Ladický