Kurz Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac

Kurz Mac OS X
prechádzame z Windowsu na Mac

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
18.09.2024
denný kurz v Bratislave
Cena: 111,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (4)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
1 deň
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
111,00 € bez DPH
133,20 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 4
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 100,00 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Počítače z dielne jednej z najúspešnejších spoločností sveta – Apple sú dnes rozšírené viac, ako kedykoľvek predtým. Ich vyššiu cenu ľudia začínajú vnímať ako pridanú hodnotu - nie len za kvalitné spracovanie, ale hlavne za operačný systém Mac OS X. Moderný, užívateľský a veľmi priateľský, rýchly a stabilný – to je iba zopár superlatívov na jeho adresu. Tento operačný systém je iba výsadou počítačov značky Apple: iMac, Mac mini a MacBook, preto pri ovládaní takéhoto počítača budete potrebovať vedieť sa v ňom výborne orientovať, aby ste zo svojho počítača mohli vyťažiť maximum. Jeho jednoduchosť a intuitívnosť si jednoducho zamilujete, ale bude to pre Vás všetko nové. Kurz Vám pomôže rýchlo sa zorientovať vo svete „nakusnutého jablka“ aby ste čím skôr mohli začať svoj Mac využívať naplno.

Poďme spoločne vyvrátiť mýtus že OS X je zložitejší ako Windows, že pod ním nebežia Vaše obľúbené aplikácie a hry alebo že sa s ním nedá robiť to, čo zvládne bežné „PC-čko”.

Tento kurz je určený pre bežných používateľov, ktorí majú skúsenosti s operačným systémom Microsoft Windows XP/Vista/7/8 alebo Linux a chystajú sa prejsť, alebo už prešli na Mac OS X.

Na školenie je potrebné priniesť si vlastný MAC.
používaná verzia software: OS X 10.10 X Yosemite
1x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Windows VS. Apple Mac - porovnanie OS, rozdiely, výhody, ukážky Mac OS a tipy pre Apple Mac počítače
Pozrieť videokurzy
Hodnotenie kurzu
Peter Hecht
lektor kurzu
Rastislav N.  - hodnotenie kurzu: 100%
Na kurze sme boli malá skupina, asi štyria, čo boo veľmi dobré. Lektor sa nám venoval vždy keď sme to potrebovali, zastavili sme na nejakej téme a vysvetlil nám všetko. Dokonca sa nám venoval aj individuálne. Určite by som si vybral znova tohoto lektora. Vedel povysvetľovať jasne a prakticky akúkoľvek oblasť. Všetko super. Rád prídem znova.
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
18.09. - 18.09.
od stredy v Bratislave
111,00 €
133,20 € s DPH
Otvorený termín

večerný
25.09. - 25.09.
od stredy v Bratislave
111,00 €
133,20 € s DPH
Otvorený termín

denný
11.12. - 11.12.
od stredy v Bratislave
111,00 €
133,20 € s DPH
Otvorený termín

večerný
18.12. - 18.12.
od stredy v Bratislave
111,00 €
133,20 € s DPH
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac

 • Počítače značky Apple – rozdelenie
 • Operačné systémy, verzie, kompatibilita
 • Začíname
  • Štart systému
  • Musím mať iba jeden OS, alebo môžem používať aj Windows?
  • Klávesnica
   • V čom je iná
   • Kde mám tlačidlo Windows?
   • Kde má MacBook tlačidlo Delete?
  • Pracovná plocha
  • Práca s oknami
   • Minimalizácia aplikácie
   • Maximalizovanie okna
   • Hlavné menu
   • Zatvorenie okna
   • Zatvorenie aplikácie
  • Spodný panel – Dock
   • spustené aplikácie
   • zatváranie aplikácií
   • ponechávanie v Docku
  • Horný panel – hlavné menu
   • Ako ho používať
   • O tomto počítači Mac
   • Aktualizácie
   • Vypnutie, reštartovanie, odhlásenie sa
   • Sieť a Wi-Fi
   • Bluetooth
  • Menu Extras
  • Kde mám taskbar, hodiny a dátum ?
  • Spotlight vyhľadávanie
  • Finder
   • Kde mám tento počítač ?
   • Moje súbory, Aplikácie, Sťahovanie, Obľúbené, Zariadenia, Zdieľanie
   • Základné klávesové skratky
   • Pripájanie sa na sieť
   • Pripájanie úložísk – USB kľúč, Harddisk
   • Kopírovanie, mazanie, presúvanie
   • Možnosti zobrazenia
   • Napaľovanie CD/DVD
   • Farebné menovky
   • Obľúbené položky
 • Nastavenia
  • Zabudnite na Ovládací panel – máme tu Systémové nastavenia
  • Osobné, hardware, Internet a bezdrôtová komunikácia, Systém a Ostatné
  • Základné nastavenia vzhľadu: šetrič, plocha, Dock, mission control, aktívne rohy, jazyk a text, Spotlight a hlásenia
  • Hardware: displej, klávesnica, myš a trackpad, tlačiareň a zvuk
  • Internet a bezdrôtové: sieť, zdieľanie, iCloud
  • Systém: používatelia, Time machine, štartovací disk
 • Systém s pridanou hodnotou, alebo keď iba jedna plocha nestačí
  • Dashboard
  • Aktívne rohy
  • Rozstup aplikácií
  • Prepínanie medzi aplikáciami
  • Náhľady nad aplikáciami – toto nám môže z Windowsu chýbať
 • Základné klávesové skratky
  • Čo sa zmenilo a čo nie
 • Aplikácie a programy
  • Ako spustiť program
  • Vyhľadávanie
  • Kôš
  • Launchpad
  • Kľúčenka
  • Boot Camp
  • Disková utilita
  • Color Meter
  • Zoznam mojich aplikácii
  • Ako sa aplikácia inštaluje a ako sa zo systému odstraňuje
  • App Store – inštalujeme bezpečne
  • Aj Mac potrebuje občas vyčistiť
  • Čo je to DMG
  • Pripájanie a odpájanie obrazov disku
  • Aplikácie, ktoré poznáme z Windows
  • Aplikácie pre Mac OS X
   • Microsoft Office
   • iWork
   • Open Office
   • Adobe
   • iPhoto
   • iMovie
   • iDVD
   • Garage Band
   • Parallels Desktop a VirtualBox
   • Firefox, Chrome
   • FTP a Transmit
   • Total Commander na Macku - MuComander
 • Aplikácie, ktoré potrebujeme a používame
  • iTunes, Preview, Image Capture, Mail, Safari, Kalendár, kalkulačka, písma, správy, adresár, a iné
  • sieťová utilita
  • FaceTime
  • poznámky
  • hudba a video v iTunes
 • Zdieľanie a práca v sieti
  • zdieľanie dokumentov
  • zdieľanie multimédií
  • hudba a video
 • Záver
  • kde získať viac informácií z „jablčného sveta“
  • diskusia na základe otázok účastníkov kurzu

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po absolvovaní kurzu bude účastník poznať z užívateľského hľadiska operačný systém Mac OS, bude ho vedieť ovládať, konfigurovať, spravovať a bude schopný bežne pracovať s jeho predvolenými aplikáciami.

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Peter Hecht
Peter Hecht
Hodnotenie lektora 98,71% spokojnosť

Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti. Jeho hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Má na svedomí vzhľad našich web stránok, je zároveň marketingovým riaditeľom spoločnosti. Okrem toho, že navrhuje, programuje a tvorí pre IT Learning, konzultuje témy ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti. Nebojí sa na kurzoch podeliť o svoje praktické skúsenosti a know-how.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Kurz Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 560 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 11 z celkového počtu 11 priemerné hodnotenie: 100,00%
Zuzana M.
26.06.2020

hodnotenie lektora:
100%
Marek Chrenko
lektor kurzu Marek Chrenko
lektor kurzu
Katarína S.
27.09.2019

hodnotenie lektora:
100%
Marek Chrenko
lektor kurzu Marek Chrenko
lektor kurzu
Absolvoval/a: Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac
Lektor je velmi profesionalny, ustretovy, trpezlivy a mily. obcerstvenie som nevyuzila
Branislav P.
21.06.2019

hodnotenie lektora:
100%
Marek Chrenko
lektor kurzu Marek Chrenko
lektor kurzu
Marián P.
22.12.2018

hodnotenie lektora:
100%
Marek Chrenko
lektor kurzu Marek Chrenko
lektor kurzu
Silvia K.
29.10.2018

hodnotenie lektora:
100%
Peter Hecht
lektor kurzu Peter Hecht
lektor kurzu
Beáta P.
12.12.2017

hodnotenie lektora:
100%
Peter Buday
lektor kurzu Peter Buday
lektor kurzu
Rastislav N.
03.10.2017

hodnotenie lektora:
100%
Peter Hecht
lektor kurzu Peter Hecht
lektor kurzu
Absolvoval/a: Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac
Na kurze sme boli malá skupina, asi štyria, čo boo veľmi dobré. Lektor sa nám venoval vždy keď sme to potrebovali, zastavili sme na nejakej téme a vysvetlil nám všetko. Dokonca sa nám venoval aj individuálne. Určite by som si vybral znova tohoto lektora. Vedel povysvetľovať jasne a prakticky akúkoľvek oblasť. Všetko super. Rád prídem znova.
Tatiana P.
03.10.2017

hodnotenie lektora:
100%
Peter Hecht
lektor kurzu Peter Hecht
lektor kurzu
Jana V.
10.03.2017

hodnotenie lektora:
100%
Peter Buday
lektor kurzu Peter Buday
lektor kurzu
Absolvoval/a: Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac
Mala som kurz len s lektorom a bola to skvela skusenost. Lektor je odborne na spickovej urovni a dokaze vysvetlit podstatu veci pochopitelnym sposobom. S urovnou kurzov vasej agentury som bola doteraz velmi spokojna.
Ľubomíra R.
15.02.2017

hodnotenie lektora:
100%
Peter Buday
lektor kurzu Peter Buday
lektor kurzu
Absolvoval/a: Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac
Som naozaj veľmi spokojná so všetkými , či už lektormi s ktorými som absolvovala všetky kurzy, bola som spokojná s občerstvením a hlavne s ochotou pri vybavovaní kurzov. Verím, že sa do budúcna ešte do IT Lerningu vrátim a opäť ma to obohatí o ďalšie poznatky. Ďakujem za všetko .
Peter H.
06.04.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Michal Debnár
lektor kurzu Ing. Michal Debnár
lektor kurzu


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Mac OS X - prechádzame z Windowsu na Mac, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave