Kurz Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi

Kurz Efektívna pamäť
pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi

Najvýhodnejší termín
Ing. Zuzana Hanzelová Najlepší termín kurzu denný kurz
23.08.2024
denný kurz v Bratislave
prednáša: Ing. Zuzana Hanzelová
Zľava 10%
Nová cena: 121,50 € bez DPH
Voľné miesta
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
1 deň
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
135,00 € bez DPH
162,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
až 10%
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 99,57 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Kurz „efektívna pamäť“ je pre každého bez ohľadu na vek. Každému z nás sa občas stane, že si nemôže na niečo spomenúť. Nevieme si spomenúť, alebo sme si len informáciu dobre neuložili do pamäte? Ako na to? Jednoduché tipy a triky sú niekedy tie najlepšie. A niekedy stačí len zapojiť svoju fantáziu.

Kurz je však aj pre tých, čo sa chcú niečo naučiť niečo o pamäti, o tom ako vlastne funguje, jej základných princípoch a o pamäťových technikách. Tie sú známe už z antických čias, keď ich používali rečníci, ktorí mávali aj niekoľkohodinové prednášky. Budete mať prezentáciu alebo prednášku a neviete si zapamätať jej hlavné body ? Potrebujete sa niečo nové naučiť a nejde Vám to? Stačí si len inšpirovať. Kurz nás naučí: - ako pracuje naša pamäť, - ako a prečo zabúdame, - naučíme sa používať pamäťovú techniku spájania a techniku LOCI, - naučíme sa zopár trikov ako si ľahko zapamätať čísla, - zvládnuť a naučiť sa používať pamäťové techniky v praxi.
Hodnotenie kurzu
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Ľubomír O.  - hodnotenie kurzu: 100%
Po piatkovom kurze som si cez víkend otvoril slovník a začal ho memorovať. A čuduj sa svete ešte stále si pamätám sekvenciu 15 náhodných slov z cvičenia na kurze. Ďakujem Vám veľmi pekne za efektívnejšiu pamäť, Zuzana! Flexibilná, dynamická, logická, empatická a podnetná. Zuzana, ĎAKUJEM! Na náš kurz sme nepotrebovali počítače, takže sme si vystačili s klasickými vyučovacími pomôckami - tabule. Bloky na písanie a perá boli k dispozícii. Viac sme nepotrebovali...
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Zľavnený garantovaný termín, -10%
Voľné miesta

denný
23.08. - 23.08.
od piatka v Bratislave
Ing. Zuzana Hanzelová Ing. Zuzana Hanzelová
viac
121,50 €
145,80 € s DPH
Otvorený termín

denný
13.12. - 13.12.
od piatka v Bratislave
135,00 €
162,00 € s DPH
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi

Zoznámte sa s pamäťou

 • Čo je krátkodobá a dlhodobá pamäť
 • Magické alebo millerovo číslo
 • Proces prijímania a uchovávania informácií
 • Druhy pamäte
 • Prečo si niečo zapamätáme rýchlo  a niečo nie
 • Opakovanie je matkou múdrosti

Pamäťové techniky

 • História techník
 • Základné princípy tvorby techník
 • Technika príbehu
 • Metóda loci
 • Precvičenie a príklady praktického využitia

Ako možno zlepšiť pamäť  

 • Náš životný štýl ovplyvňuje kvalitu a množstvo zapamätaného
 • Stres je strašiakom pre pamäť
 • Bez pravidelného cvičenia to nejde
 • Ako si možno zlepšiť pamäť
 • Ďalšie cvičenia a ukážky tipov a trikov ako si ľahšie zapamätať

Záver

 • Voľná diskusia

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po absolvovaní kurzu budete vedieť ako si zapamätať veľké množstvo informácií jednoduchou a hravou formou bez zbytočného memorovania. Naučením pamäťových techník získate „barličku“ , ktorá pomôže odbúrať strach a nervozitu pri vystupovaní na verejnosti a tým si zvýšite sebadôveru. Lepšia pamäť pozitívne ovplyvňuje celkový rozvoj osobnosti, kreativitu, koncentráciu a tiež zlepšuje výkon pri učení.

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Ing. Zuzana Hanzelová
Ing. Zuzana Hanzelová
Hodnotenie lektora 99,53% spokojnosť

Zuzana Hanzelová je externou lektorkou kurzu "Efektívna pamäť". V priebehu daného kurzu sa lektorka priamo zameria na pamäť a vysvetlí, ako trénovať pamäť, pozornosť a rozvíjať tvorivosť. Osobne rada pracuje s ľuďmi a pomáha ľudom pri ich ďalšom osobnom rozvoji.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Kurz Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 421 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 46 z celkového počtu 46 priemerné hodnotenie: 99,57%
Marta A.
09.01.2024

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
veľmi príjemná lektorka ktorá vie zaujať, kurz bol pre mňa prínosom
Jana H.
09.01.2024

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Absolútna využiteľnosť pre moju prácu Profesionálnosť
Jana B.
13.12.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Interaktívny, zaujímavý, poučný kurz. Milá, ochotná, motivujúca lektorka, ktorá aj chválila. Príjemné čisté prostredie, bonus poskytnuté občerstvenie v podobe nápojov.
Ľubomíra F.
12.12.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Veľmi som spokojná s "praktickým" kurzom, techniky, ktoré nás učila pani lektorka, využijem v práci aj v súkromnom živote. Veľmi pekne ďakujem a teším sa na pokračovanie (2). Veľmi príjemná, vzdelaná, distingvovaná dáma. Teším sa na ňu aj nabudúce. Nie je čo vytknúť, všetko bolo príjemné, zabezpečené. Som úplne spokojná.
Michal P.
10.07.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Ingrid K.
10.07.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Bolo fajn, že počas celého kurzu sme boli aktívni a nestrácali sme pozornosť. Pocity mám veľmi príjemné, naštartovalo to vo mne záujem o ďalšie vzdelávanie. Pripomienky ku kurzu u nemám žiadne. Možno by mohli účastníci kurzu dostať zoznam literatúry, link a pod., týkajúce sa danej problematiky, aby si v prípade záujmu mohli prehĺbiť znalosti. Lektorka je veľmi príjemená, ústretová, ochotná poradiť, zrozumiteľne vysvetľuje, aktívne zapája do práce celú skupinu a pozitívne reaguje na požiadavky účastníkov kurzu. Kurz bol veľmi prínosný, poznatky sú využiteľné v práci aj v bežnom živote.
Martin P.
10.07.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Eva H.
10.07.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Lucia B.
10.07.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Veľmi príjemný prejav lektorky, jej skúsenosti a vysvetlenie témy na praktických príkladoch. Bol to jeden z najlepších kurzov, aké som doposiaľ absolvovala. Som veľmi spokojná.
Martina J.
27.03.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Jeden z mala lektorov, kt. dokaze udrzat vasu pozornost od zaciatku az do konca. Kurz bol vynikajuci a perfektne prepracovany.
Oliver K.
13.03.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Tomáš P.
13.03.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Kurz sa mi veľmi páčil, inštruktorka to mala perfektne naštudované a vedela svoje vedomosti zdielať s nami tak by sme tomu porozumeli. Celý kurz bol vynikajúco spracovaný, od začiatku do konca :-)
Jarmila O.
14.12.2022

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
S pani lektorkou som bola spokojná. Odpovedala nám na všetky otázky a nakoniec sme veľa diskutovali a vymedzený čas na školenie rýchlo uplynul. Ak sa zúčastním na nasledujúcom kurze, poteším sa známej lektorke, ale neodmietam ani iného lektora, ktorý možno bude viesť kurz iným spôsobom.
Iveta V.
12.12.2022

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Príjemná, uvoľnená atmosféra na kurze. Pani lektorka bola príjemná, empatická.
Zdena T.
12.12.2022

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
S kurzom som spokojná. Úplná spokojnosť Všetko OK, vytknúť nemám čo.
Ivan G.
16.03.2022

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
VYborna lektorka, vyborna atmosfera , pri limitovanom pocte ucastnikov dobra komunikacie Vyborna skusenost aj komunikacia
Michaela D.
15.11.2021

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Výborný návod ako cvičiť pamäť u seba, detí či pracovného kolektívu. Lektorka veľmi milá, nevtieravá. Myslím si, že nás presne vedela odhadnúť aj povahovo a na základe toho aj konala a komunikovala. Všetko vynikajúce.
Gabriela D.
12.11.2021

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Kurz bol veľmi zaujímavý, pani lektorka danú tému podala veľmi zaujímavým spôsobom určite odporučím ďalším záujemcom. Naučila som sa ako si zlepšiť pamäť tieto poznatky určite využijem v pracovnom aj osobnom živote. Ďakujem :-) Super :-)
Zuzana P.
10.11.2021

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Kurz splnil moje očakávania. Lektorka bola výborná. Praktická a zaujímavá.
Emil H.
22.12.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Zuzana B.
16.09.2020

hodnotenie lektora:
90%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Natália S.
16.09.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Veľmi zaujímavý kurz, kde boli prepojené praktické aj teoretické poznatky o tom, ako funguje mozog (pamäť), aké pamäťové techniky môžu uľahčiť každodenné fungovanie, a čo všetko prispieva k zlepšeniu koncentrácie. Prejav lektora bol veľmi živý a pomer teoretických znalostí bol vhodne doplnený praktickými cvičeniami a testami. Rozhodne odporúčam
Daniela P.
14.09.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Jana K.
22.11.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Ďakujem za ďalší veľmi prínosný kurz ;) Zábavný spôsob zapamätávania si zoznamu vecí, štátov, dokonca aj obsahu knihy. Určite využijem nielen v súkromnom živote, ale aj pri práci s mojimi žiakmi. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú jednoduchší, zábavnejší, ale hlavne efektívnejší spôsob zapamätávania. Lektorka je odborníčka s príjemným vystupovaním ;) Maximálna spokojnosť ;) Lektorka sa snaží, aby nastal posun u každého účastníka kurzu.
Andrej S.
02.04.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Helena S.
18.12.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Erika G.
17.12.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Daniel K.
17.12.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Ľubomír O.
17.12.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Po piatkovom kurze som si cez víkend otvoril slovník a začal ho memorovať. A čuduj sa svete ešte stále si pamätám sekvenciu 15 náhodných slov z cvičenia na kurze. Ďakujem Vám veľmi pekne za efektívnejšiu pamäť, Zuzana! Flexibilná, dynamická, logická, empatická a podnetná. Zuzana, ĎAKUJEM! Na náš kurz sme nepotrebovali počítače, takže sme si vystačili s klasickými vyučovacími pomôckami - tabule. Bloky na písanie a perá boli k dispozícii. Viac sme nepotrebovali...
Karol B.
18.12.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Spokojnost... a hlavne vazne to funguje... Pani lektorka vytvarala skvelu atmosferu...velmi priatelsku atmosferu
Michaela P.
08.07.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Jaroslava M.
07.07.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Tento kurz bol pre mna velmi prinosny,vyuzitelny v roznych oblastiach zivota.
Barbora B.
15.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Vyborny kurz, vyborna lektorka. vyborna lektorka, velmi znala temy a takisto vytvorila skvelu atmosferu na skoleni. skolenie super, k obcerveniu mam len tolko - je super, ze vobec nejake obcerstenie ponukate, ak by som to mohla zlepsit, tak by som navrhla dat nejake zdravsie veci.
Marek D.
08.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Tatiana M.
03.05.2017

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Martin P.
03.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Velmi prijemny a nestresujuci kurz. Prijemny a pozitivne naladeny lektor.
Henrieta D.
03.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Jedno z obsahovo najlepších školení zamerané na "soft" zručnosti, ktoré som absolvovala. Rovnako vysoko hodnotím prednášajúcu, jej vedomosti aj komunikáciu. Prijala by som aj dlhšie školenie a ďalšie informácie z danej oblasti.
Mária K.
03.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Školenie bolo zaujímavé, pútavou formou, určite odporúčam každému. Maximálna spokojnosť, lektorka pútavým spôsobom nás zaujala. Bolo to zaujímavé, mala svoje tempo a po celú dobu vedela upútať našu pozornosť, čo veľmi oceňujem.
Jana D.
03.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Veľmi kvalitne a pútavo pripravené školenie. Moje odporúčanie je školenie rozvrhnúť do viacerých dní, aby bol priestor predstaviť a vyskúšať viacero metód na precvičovanie pamäte, prípadne pripraviť sadu opakovaných školení na dokonale zopakovanie a precvičenie pamäte. Zaujímavo a pútavo prednášala. Pre mňa zaujímava a užitočná téma školenia.
Helena W.
03.05.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Naučila som sa techniky na ukladanie informácií do krátkodobej a následne do dlhodobej pamäte. Som spokojná ako lektorka vysvetľovala jednotlivé pamäťové techniky a overovanie ich osvojovania.
Ján Ž.
25.04.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Anna K.
25.04.2017

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Martina H.
12.04.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Tento kurz bol pre mňa veľmi inšpiratívny nabudil ma k tomu aby som nezanedbávala svoj mozog a myslela na to že ho treba cvičiť a venovať sa mu tak isto ako svojmu zovňajšku. Pani lektorka Ing. Hanzelová nás vedela zaujať čo je veľmi dôležité a aj ťažké počas celého kurzu. Dozvedela som sa veľa zaujímavých informácií ako môžem zdokonaliť svoju pamäť a stále sa zlepšovať :-) Pani lekrorka Ing.Hanzelová bola ústretová príjemná vedela nás zaujať. Bola som so všetkým spokojná.
Bronislav P.
12.03.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Denisa S.
10.03.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Marian H.
25.08.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu Ing. Zuzana Hanzelová
lektor kurzu
Absolvoval/a: Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi
Kurz "Efektívna Pamäť" doporučujeme všetkým vekovým kategóriám. Lektorka Ing.Zuzana Hanzelová ho viedla fundovane, jednoduchou zábavnou formou, veľmi prirodzene a empaticky. Okrem nových poznatkov sme si odniesli aj príjemný pocit. S lektorkou kurzu Ing. Hanzelovou sme boli veľmi spokojní. Vyhovovalo nám jej tempo, osnova a forma výučby. Jej prirodzenosť, ochota a empatia spríjemnili čas strávený na kurze a určite ho i zefektívnili. Ďakujeme. Váš kurz bol v poradí druhý, ktorý sme u Vás absolvovali. Boli sme spokojní. Zaujala nás Vaša ďalšia ponuka a už premýšľame nad novou prihláškou...


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Efektívna pamäť - pamäťové techniky a zlepšenie pamäte v praxi, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave