VideoClass – bezplatné videokurzy a videonávody

Učte sa aj po kurze – kedykoľvek, kdekoľvek a v rozsahu, ktorý vám vyhovuje. Na platforme VideoClass nájdete bohatý výber videokurzov na preopakovanie tém z absolvovaných kurzov, ale aj na témy a oblasti, ktoré sa do kurzov „nezmestili“. Praktické video kurzy a návody sú priamo vytvorené našimi lektormi. U nás tak vzdelávanie s VideoClass po kurze nekončí.

pre účastníkov zadarmo

prístup ihneď po kurze 

  materiály na stiahnutie

prístup zadarmo 60/365* dní

Videokurzy ku kurzom a po kurzoch

Vítame vás na našej inovatívnej platforme VideoClass (predtým MarketClass), kde vzdelávanie nekončí po skončení našich kurzov! VideoClass je bezplatný prístup k videám a návodom pre všetkých absolventov našich prezenčných kurzov. Čo môžete očakávať od VideoClass? Po absolvovaní našich kurzov vám otvárame bránu k širokej škále videí a návodov, ktoré vám umožnia hlbšie sa ponoriť do vášho odboru alebo objaviť nové oblasti záujmu. Získané vedomosti z kurzov môžete ľahko opakovať a upevňovať prostredníctvom nášho bohatého multimediálneho obsahu. Nikdy nezabudnite na to, čo ste sa u nás naučili! Od Excelových trikov, až po tvorbu videa, WordPress, Office, web stránky, či marketing – naša knižnica obsahuje videá pre každého. Máte možnosť vybrať si témy, ktoré vás skutočne zaujímajú. Sme presvedčení, že vzdelávanie by nemalo byť obmedzené len na čas strávený na našich kurzoch. VideoClass je naším exkluzívnym bonusom pre vás, našich vzdelaných absolventov.

video zbierka je zameraná na opakovanie a vzdelávanie v IT oblasti

viac ako 80+ video kurzov s dĺžkou od 30 do 60 minút a nové videokurzy pribúdajú pravidelne

učte sa, opakujte a sledujte kedykoľvek a odkiaľkoľvek, z mobilu ale aj z počítača, pustite si video kurz koľko krát budete potrebovať

preopakujte pracovné postupy, či získajte ďalšie praktické tipy a naučte sa aj niečo nové od našich lektorov a odborníkov

bezplatný prístup získavate okamžite po absolvovaní akéhokoľvek nášho kurzu a to na 60 dní s možnosťou predĺženia až na jeden rok alebo s balíkom PLUS ku zakúpenému kurzu až 365 dní.

Pre koho je VideoClass určená

Všetkým našim účastníkom kurzov. VideoClass je nad rámec kurzu a je zadarmo. Prístup nie je vymožiteľný. Heslo, prístup a inštrukcie k prihláseniu vám poskytne lektor priamo na kurze. Videokurzy na naše kurzy nadväzujú, takže počas kurzov vám lektor povie a vysvetlí, kde a aké video materiály si viete pozrieť. Na VideoClass je skvelé, že sa môžete k niektorým témam v pokoji vrátiť alebo si praktické nastavenie napr. web stránky spraviť pomocou video návodu. A to je presne aj cieľom. Nenahradiť kurz, ale pomôcť k ešte lepším vedomostiam. A čo je najlepšie – nebudeme vás obmedzovať. VideoClass obsahuje desiatky videokurzov a pozerať môžete všetky. Nie len tie, ktoré nadväzujú na váš absolvovaný kurz. Videá nie sú samostatne predajné, dostupné sú len pre účastníkov kurzov. Prístup dostáva každý účastník.

Hlavným zdrojom vedomostí má byť ale prezenčný kurz alebo online kurz. Videá nemajú za žiadnych okolností nahradiť klasické vzdelávanie, ktoré je, bolo a aj bude našou hlavnou doménou.

Na našich prezenčných kurzoch, ale aj online kurzoch vás chceme naučiť maximum. Naši lektori urobia pre vás aj nemožné, urobia všetko pre vašu spokojnosť a vaše nové vedomosti. Niekedy, ale potrebujete viac, ako len prezenčný kurz a práve pre vás je tu VideoClass – preopakujte si po kurze pre vás dôležité témy a pracovné postupy.

Chceme vás naučiť všetko čo vieme a nechceme, aby sme sa „videli“ posledný krát v posledný deň kurzu. Chceme vám dať viac ako je len kurz, ale nechceme predávať videá. Pripravili a spracovali sme do video kurzov pre vás rôzne témy, ktoré majú slúžiť na opakovanie, ale aj načerpanie nových vedomostí. Každopádne každý účastník nášho kurzu má prístup k všetkým témam a k všetkým videám, a to bez rozdielu na to, aký kurz u nás absolvoval. A čo je skvelé – nové videokurzy nepravidelne pribúdajú a tie ostatné aktualizujeme.

VideoClass je pre nás skvelý spôsob – ako sa s vami podeliť aj o témy, pracovné postupy, či materiály, na ktoré nemáme kurzy – alebo tie témy, ktoré sa do našich kurzov jednoducho nedostali. Bonusové materiály, či návody alebo krátka aktualizácia daných tém – toto všetko v našej VideoClass bude pravidelne pribúdať. A vy môžete byť pri tom. Prístup je bezplatný pre každého účastníka nášho kurzu, a to na 60 dní od posledného absolvovaného kurzu s možnosťou predĺženia až na jeden rok alebo s balíkom PLUS ku zakúpenému kurzu až 365 dní zadarmo.

Najnovšie a posledné pridané video kurzy

Prečítajte si celé podmienky používania služby a prístupu.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave