Vyriešené - technická porucha s doručovaním správ do služby Gmail

Parkovanie od januára 2022

kategória: informácia pridané: 10. januára 2022

 Od 01.01.2022 je dočasne zatvorené voľné parkovisko na „starej železnici“ – Filiálka, na ktoré sa dalo prejsť cez našu ulicu Kominárska alebo odbočiť z Trnavského mýta. Situácia nás mrzí, avšak je to spôsobené zavádzaním Bratislavského parkovacieho asistenta PAAS. Systém parkovania priebežne mení mestská časť, preto treba spôsob a systém parkovania rešpektovať. Taktiež Kominárska ulica, na ktorej sa nachádza naše školiace stredisko prechádza na tento systém, a teda nie je možné na tejto ulici parkovať bezplatne, ale treba sa riadiť dopravným značením.

Odporúčané možnosti parkovania na obrázku:

Modrá farba – na obrázku č.2 –  je Kominárska ulica, kde sídli školiace stredisko IT LEARNING SLOVAKIA.

1. Parkovisko Indigo Istropolis

Odporúčame:
Celodenné parkovanie stojí 8 €. Parkovisko je strážené a nachádza sa 3 minúty pešej chôdze od vstupu do budovy Dopravoprojektu, kde sídlime. Platiť môžete v automate priamo na parkovisku. Do nášho školiaceho strediska sa môžete pešo z parkoviska dostať aj cez bývalú stanicu Filiálka. Do navigácie si vložte parkovisko Indigo Istropolis alebo kliknite sem:

 https://goo.gl/maps/MYmDPEVJZ8r6fnQV6

Ako zaparkovať

2. Parkovanie priamo na Kominárskej ulici

Priamo pred našou budovou je parkovanie spoplatnené, sledujte prosím značenie a neparkujte na označených miestach alebo si zaplaťte parkovací lístok. Platených parkovacích miest je však veľmi málo a počas pracovného týždňa bývajú všetky obsadené. Cena 1,50 €/hod. Cez víkend tu je parkovanie bezproblémové (avšak stále spoplatnené) a viete nájsť voľné miesta. Viac informácií tu: https://paas.sk/mapa-zon/

3. Priľahlé bezplatné parkovanie

Bezplatné parkovanie na priľahlých uliciach – do 5 minúť chôdze od našej budovy je ideálne na ulici Jozefa Cígera-Hronského alebo v jej užšom okolí. Mapu, či navigáciu nájdete tu:
https://goo.gl/maps/QrAwevhPdiSocL3cA
 

Toto parkovanie je ideálne ráno pred kurzom riešiť skôr, aspoň do 8:30 hod. – voľných miest je všade málo, zaparkovať bezplatne sa dá, avšak parkovanie začína byť problémové všade v Bratislave. 

Pri parkovaní pred kurzom prosíme o rešpektovanie dopravného značenia, inak si zo školenia môžete odniesť okrem vedomostí aj nepríjemný darček v podobe pokuty za zlé parkovanie. Snažíme sa o aktuálnosť informácií na tejto podstránke, ale aktuálne informácie o bezplatnom priľahlom parkovaní si prosím vždy overte tu https://paas.sk/mapa-zon.

Odporúčané a bezpečné parkovanie – parkovisko

Príjazd od ulíc Trnavské mýto, Šancová (smer hlavná stanica) a Kukučínová. Navigácia a mapa – kliknite sem.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave