Vyskúšajte naše kurzy zadarmo (hľadáme testerov našich IT kurzov)

Parkovanie od januára 2024

kategória: informácia pridané: 10. januára 2024

 Od 01.01.2024 je opäť otvorené parkovisko na „starej železnici“ – Filiálka, na ktoré sa dá dostať, odbočiť a pohodlne zaparkovať smerom z Trnavského Mýta od ulice Kukučínovej, Vajnorskej, či Bajkalskej. Toto parkovisko je síce spoplatnené (1 €/hodina), avšak je veľké a je tam vždy dostatok voľných miest na zaparkovanie auta. Cenovo je dokonca lacnejšie ako mestské parkovanie. Z parkoviska to máte chôdzou do našej budovy na Kominársku ulicu do 2 minút pešo. Parkovisko spravuje firma Parcool.
Odporúčame vám pri návšteve kurzu parkovať tu. 

Odkaz na Google mapu – poloha parkoviska.

Ostatné možnosti parkovania pri návšteve kurzu:

Parkovisko Saba Istropolis

Celodenné parkovanie stojí 8 €. Parkovisko je strážené a nachádza sa 3 minúty pešej chôdze od vstupu do budovy Dopravoprojektu, kde sídlime. Platiť môžete v automate priamo na parkovisku. Do nášho školiaceho strediska sa môžete pešo z parkoviska dostať aj cez bývalú stanicu Filiálka. Do navigácie si vložte parkovisko Indigo Istropolis alebo kliknite sem:

 https://goo.gl/maps/MYmDPEVJZ8r6fnQV6

Ako zaparkovať

Parkovanie priamo na Kominárskej ulici

Priamo pred našou budovou je parkovanie spoplatnené priamo mestom Bratislava, sledujte prosím značenie a neparkujte na označených miestach alebo si zaplaťte parkovací lístok. Platených parkovacích miest je však veľmi málo a počas pracovného týždňa bývajú všetky takmer obsadené – neodporúčame sa tu pokúšať zaparkovať cez pracovný týždeň. Cena 1,50 €/hod.

Cez víkend tu je parkovanie bezproblémové (avšak stále spoplatnené) a viete nájsť voľné miesta. Viac informácií tu: https://paas.sk/mapa-zon/

Priľahlé platené parkovanie

Parkovanie na priľahlých uliciach – do 5 minúť chôdze od našej budovy je ideálne na ulici Jozefa Cígera-Hronského alebo v jej užšom okolí. Mapu, či navigáciu nájdete tu:
https://goo.gl/maps/QrAwevhPdiSocL3cA
 

Toto parkovanie patrí do systému PAAS. Viac informácií tu: https://paas.sk/mapa-zon/

Pri parkovaní pred kurzom prosíme o rešpektovanie dopravného značenia, inak si zo školenia môžete odniesť okrem vedomostí aj nepríjemný darček v podobe pokuty za zlé parkovanie. Snažíme sa o aktuálnosť informácií na tejto podstránke, ale aktuálne informácie o bezplatnom priľahlom parkovaní si prosím vždy overte tu https://paas.sk/mapa-zon.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave