Počítačový kurz MOC 20740 I. - Windows Server – nasadenie a úložisko

Počítačový kurz MOC 20740 I.
Windows Server – nasadenie a úložisko

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
14.10.2024
denný kurz v Bratislave
Cena: 541,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
3 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
541,00 € bez DPH
649,20 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 100,00 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Spolu s vydaním operačného systému Microsoft Windows Server 2016 spoločnosť Microsoft vydala aj oficiálny kurz k tomuto produktu, ktorý bol niekoľko rokov veľmi obľúbený medzi našimi zákazníkmi. Ku dňu 31.12.2021 však Microsoft zrušil podporu tohto kurzu, a teda oficiálne už nie je možné ho poskytovať. Keďže teoretické a praktické poznatky, ktoré študenti môžu získať, ako aj koncepcia celého kurzu sa nám zdá byť dobrá, bola by škoda, keby sme kurz vyradili z ponuky. Avšak všetko sa mení a aj operačné systémy prechádzajú zmenami, preto sme sa rozhodli, že pôvodný kurz MOC 20740 – Installation, Storage and Compute with Windows Server 2016, ktorý trval 5 dní rozdelíme na dva 3-dňové kurzy, čím jednak znížime pretlak informácií, ktoré účastník behom kurzu dostane vo veľmi krátkom čase a zároveň získame viac času na ešte viac praktických cvičení a na riešenie rôznych problémov z praxe.

Tento kurz je teda prvý z dvojice kurzov, ktoré boli pôvodne označované ako MOC 20740. Kurz samozrejme školia výlučne lektori s certifikáciou Microsoft Certified Trainer, ako ste na oficiálnych kurzoch MOC u nás zvyknutí. V prvej časti sa pozrieme na možnosti inštalácie operačného systému Windows Server a migráciu serverov, vysvetlíme si, ako funguje úložisko (lokálne, sieťové, Storage Spaces), a naučíme Vás, ako postaviť úložisko pre servery v rámci siete.

materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Účastník školenia dostane elektronické materiály ku kurzu v slovenskom a/alebo anglickom jazyku.
používaná verzia software: Používajú sa verzie operačného systému Windows Server aktuálne podporované spoločnosťou Microsoft.
3x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Vzdialené pripojenie do konzoly Hyper-V Manager z počítača mimo domény
2. Inštalácia Hyper-V na Windows 11
3. Inštalácia Hyper-V na Windows 10
Pozrieť videokurzy
Hodnotenie kurzu
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Marko K.  - hodnotenie kurzu: 100%
Uprimne jednotka na 100%!!! Perfect!!!!!!
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.):

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
14.10. - 16.10.
od pondelka v Bratislave
541,00 €
649,20 € s DPH
Otvorený termín

denný
14.10. - 16.10.
od pondelka živý online kurz
541,00 €
649,20 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.) si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.) sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.)

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.) sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.) vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačový kurz MOC 20740 I. - Windows Server – nasadenie a úložisko.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.)

Modul 1: Inštalácia, upgrade a migrácia serverov a ich obsahu

V tomto module si prejdeme funkcionality systému Windows Server a povieme si, v ktorých verziách pribudli aké novinky. Okrem toho si predstavíme možnosti inštalácie, upgradu a migrácie serverových systémov na novšie verzie a ukážeme si, ako využiť nástroj Windows Server Migration Tools. Súčasťou lekcií bude aj prehľad licencovania serverových produktov od spoločnosti Microsoft a ukážeme si, ako jednoducho je možné aktivovať všetky servery v počítačovej sieti.

 • Predstavenie produktu Windows Server
 • Príprava a inštalácia Windows Server a Windows Server Core
 • Príprava na upgrade a migráciu
 • Migrácia serverových rolí a ich obsahu
 • Licencovanie operačného systému Windows Serer a aktivačný model
 • Praktické cvičenie: Inštalácia a konfigurácia Windows Server
 • Praktické cvičenie: Upgrade Windows Server na novšiu verziu
 • Praktické cvičenie: Migrácia rolí na novšiu verziu Windows Server

Modul 2: Konfigurácia lokálneho úložiska

V tejto časti sa naučíte, ako spravovať disky a diskové polia v operačnom systéme Windows Server. Dozviete sa, čo nahradilo pôvodný nástroj Disk Management a technológiu Dynamic Disks zo starších verzií Windows Servera a ukážeme si, ako konfigurovať lokálne úložisko pomocou GUI nástrojov aj pomocou PowerShellu. V poslednej časti modulu sa dozviete, ako pracovať s virtuálnymi diskami a na čo Vám budú užitočné.

 • Správa diskov vo Windows Server
 • Správa partícií a zväzkov vo Windows Server
 • Virtuálne disky
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia lokálneho úložiska pre samostatný server
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia možností súborového systému NTFS
 • Praktické cvičenie: Práca s virtuálnymi pevnými diskami

Modul 3: Implementácia úložiska Storage Spaces

Storage spaces je technológia, ktorá nahradila pôvodnú funkcionalitu známu ako dynamické disky. Prináša však viac možností, ako pôvodná technológia a odstraňuje limity, ktoré pôvodná technológia mala. Okrem toho si vysvetlíme, ako implementovať funkciu Data Deduplication.

 • Implementácia úložiska Storage Spaces
 • Správa a údržba Storage Spaces
 • Implementácia deduplikácie dát
 • Praktické cvičenie: Vytvorenie dátového úložiska pomocou Storage Spaces
 • Praktické cvičenie: Oprava dátového úložiska Storage Spaces po zlyhaní
 • Praktické cvičenie: Inštalácia a konfigurácia funkcionality Data Deduplication

Modul 4: Sieťové úložiská dát

Mať dáta mimo servera, na ktorom sa používajú, má veľa výhod. Rovnako však existuje aj viac technológií, ktoré toto umožňujú. Niektoré z nich sú určené pre menšie prostredia, niektoré pre veľké. V tejto časti kurzu sa oboznámite s pojmami ako sú DAS, NAS, SAN, iSCSI, FCoE a inými a ukážeme si, ako aj bežná firma s menším prostredím môže využiť zo svojho diskového poľa maximum. Využijeme poznatky z predchádzajúcich modulov a postavíme riešenie, ktoré sa používa vo veľkých firemných prostrediach.

 • Prehľad diskových technológií
 • Technológie na sieťovú komunikáciu s diskami – Fibre Channel, iSCSI a FCoE
 • Sieťové úložisko – SAN a jeho súčasti
 • Viac-cestný prístup k úložisku pomocou MPIO
 • Konfigurácia zdieľaných priečinkov
 • Praktické cvičenie: Vytvorenie Storage serveru pomocou technológie iSCSI Target Server
 • Praktické cvičenie: Implementácia Multi Path I/O
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia a správa infraštruktúry súborových serverov

Modul 5: Princípy vysokej dostupnosti a Disaster recovery

Serverová infraštruktúra je kvalitná vtedy, keď funguje. Nič však nie je dokonalé a aj technológie občas zlyhajú, preto potrebujete zaviesť vysokú dostupnosť, aby bola pravdepodobnosť zlyhania čo najnižšia. Pokiaľ však niečo fatálne zlyhá, je úlohou IT tímu, aby infraštruktúru opäť oživil. V tomto module sa teda dozviete, ako sa definuje úroveň dostupnosti služieb, ako sa plánuje vysoká dostupnosť a ukážeme si technológie, ktoré nám umožnia dostupnosť zvýšiť. V neposlednom rade sa dokonale naučíte používať nástroj Windows Server Backup a ukážeme si, aké možnosti nám nástroj poskytuje na rôzne druhy zálohovania a obnovy.

 • Definovanie úrovní dostupnosti
 • Plánovanie vysokej dostupnosti a Disaster recovery riešenia
 • Možnosti vysokej dostupnosti jednotlivých služieb
 • Zálohovanie a obnova pomocou nástroja Windows Server Backup
 • Iné nástroje na zálohovanie
 • Vysoká dostupnosť a Failover clustering
 • Praktické cvičenie: Plánovanie a implementácia vysokej dostupnosti
 • Praktické cvičenie: Replikácia úložiska

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po absolvovaní tohto kurzu budete mať prehľad o technológii Windows Server, budete vedieť, ako nainštalovať, upgradovať a migrovať serverové operačné systémy. Naučíte sa, ako konfigurovať lokálne a sieťové úložisko a budete vedieť zvoliť vhodný variant pre konkrétne prostredie a nastaviť zdieľanie priečinkov do siete. Taktiež budete vedieť, čo je to vysoká dostupnosť a ako sa plánuje a nasadzuje a naučíte sa vykonávať zálohu a obnovu operačného systému alebo jeho časti pomocou nástroja Windows Server Backup. Okrem toho získate prehľad o možnostiach, ktoré Windows Server prináša a o spôsobe, akým ho správne zalicencovať.

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Počítačový kurz MOC 20740 I. - Windows Server – nasadenie a úložisko od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 39 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 1 z celkového počtu 1 priemerné hodnotenie: 100,00%
Peter B.
18.09.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.)
vysoká úroveň odbornosti podaná a vysvetlená na príkladoch v zrozumiteľnej podobe, ochotný prispôsobiť sa požiadavkám, perfektná komunikácia jasný harmonogram, organizačne zvládnuté, ďakujem za kávu počas prestávok


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.) a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Windows Server – nasadenie a úložisko - (MOC 20740 – I.), prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave