MOC kurzy – certifikované Microsoft kurzy a školenia

Certifikované Microsoft kurzy a školenia

MOC kurzy od profesionálov pre profesionálov

Microsoft Official Curriculum (MOC) sú oficiálne kurzy vytvorené spoločnosťou Microsoft. Tieto medzinárodne univerzálne a uznávané kurzy sú pravidelne aktualizované tak, aby účastníkov oboznámili aj s najnovšími funkcionalitami software, pre ktoré sú pripravované.
Tento typ kurzov môžu realizovať iba certifikované školiace strediská.

Vzdelávanie od profesionálov pre profesionálov

MOC kurzy sú určené výhradne profesionálom so zámerom nadobudnúť po kurze oficiálny Microsoft certifikát. Kurzy sú medzinárodne univerzálne, čo znamená, že účastníci na Slovensku dostanú v kurze rovnaký obsah ako účastníci kdekoľvek na svete.

Kurzy realizujeme v slovenčine, poskytnuté materiály sú v angličtine. Na kurzoch sú predpripravené fiktívne firemné prostredia, v ktorých sa nasadzuje konkrétny software, pridávajú sa rôzne funkcionality a riešia sa problémy, ktoré môžu v týchto prostrediach vzniknúť.

Okrem profesionálne vedeného kurzu špičkovými a certifikovanými lektormi získa každý absolvent MOC kurzu tlačený a digitálny certifikát vydaný spoločnosťou Microsoft.

Ako prebiehajú MOC kurzy

icons8-overtime

Absolvovanie a čas kurzov MOC
MOC kurzy sa u nás, v IT Learningu, dajú absolvovať ako denné kurzy. Začiatok kurzu je vždy o 9:00, koniec býva spravidla medzi 16:00 a 17:00 podľa oficiálneho rozvrhu pre konkrétny kurz. Kurzy neskracujeme (ako to niekedy, bohužiaľ, robia v iných firmách), odnesiete si z nich maximum. Naši tréneri účastníkom počas kurzov odovzdajú všetky vedomosti a skúsenosti v plnej dĺžke kurzu.

icons8-shopping_cart_filled

Objednávka a termíny MOC kurzov
Kurzy MOC sa u nás objednávajú ako štandardné kurzy – pri konkrétnom kurze sa nachádzajú termíny, na ktoré je možné sa objednať. Zvoľte si detail konkrétneho kurzu a v sekcii termíny si vyberte termín, ktorý vám vyhovuje.
Ak potrebujete vzdelávať viac ako 3 osoby, vieme vám pripraviť termín na mieru podľa dostupnosti lektora aj kdekoľvek na Slovensku, u vás vo vašej spoločnosti.

icons8-open_book

Licencia a materiály pri MOC kurzoch
V cene každého MOC kurzu je zahrnutá licencia za kurz (platí sa za využitie pripravených oficiálnych materiálov, prostredí a osnovy) podobne ako pri oficiálnych kurzoch Adobe, Oracle, RedHat Linux, Apple, atď. V cene kurzu sú zahrnuté elektronické materiály, ktoré má účastník k dispozícii od začiatku kurzu a zostávajú mu aj po skončení kurzu. Výhodou týchto elektronických materiálov je, že počas kurzu je možné kopírovať text rôznych príkazov z materiálov priamo do cvičení, ktoré sa robia počas kurzov, účastník si môže priamo do materiálov robiť poznámky a v materiáloch si priebežne vyznačiť časti, ktoré chce s lektorom konzultovať.

Ak máte záujem namiesto elektronických materiálov o tlačené materiály,  je možné ich objednať, cena za výmenu je cca 50 EUR a líši sa pre rôzne kurzy. Jazykovú mutáciu materiálov je možné vymeniť bezplatne. Ak by ste mali záujem o tlačené materiály alebo o materiály v inom jazyku ako v angličtine, uveďte tieto požiadavky do poznámky pri objednávaní kurzov.

icons8-test_passed_filled

Každý MOC kurz je zároveň prípravou na oficiálnu certifikačnú skúšku spoločnosti Microsoft. Po kurze si môžete skúšku spraviť u nás alebo kdekoľvek na svete. Certifikačné skúšky sa vykonávajú v autorizovaných testovacích centrách Pearson VUE. Po úspešnom absolvovaní prvej skúšky (zisk min. 70% bodov) získavate automaticky titul Microsoft Certified Professional (MCP). Následne môžete pokračovať v získavaní nových certifikácií absolvovaním rôznych ďalších skúšok a získať tak tituly MCSA, MCSE, MSCD, atď. Kompletný zoznam certifikácií a potrebných skúšok nájdete na webe. Na certifikačnú skúšku spoločnosti Microsoft je nutné objednať sa cez stránku www.pearsonvue.com.

Garancia spokojnosti pod záštitou spoločnosti Microsoft

Certifikáciu Microsoft Silver Partner sme získali na základe toho, že naši lektori sú certifikovaní tréneri spoločnosti Microsoft, čím splnili náročné požiadavky na technické schopnosti, ale aj mäkké zručnosti potrebné na odovzdávanie vedomostí. Tento status majú celosvetovo iba tí najlepší z najlepších.
Certifikát nám umožňuje poskytovať 
MOC kurzy a ďalšie služby, aj najnáročnejším klientom.
Môžete sa spoľahnúť, že dostanete naozaj
kvalitné vzdelanie.
Na kvalitu dozerá prostredníctvom dotazníkov aj spoločnosť Microsoft – účastníci po kurze
hodnotia kurz i lektora .

Kompletná ponuka, zoznam MOC kurzov

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave