Predplatenka – Múdra karta

Neobmedzené

predplatné kurzov

Využite neobmedzený prístup k našim kurzom a vzdelávajte seba, rodinu, firmu alebo aj všetkých kolegov počas roka s našou múdrou kartou. Absolvujte kľudne aj všetky otvorené kurzy prezenčne alebo online a vzdelávajte sa koľko len vládzete.

Múdra karta

Predstavujeme vám Múdru kartu - ročné predplatné na naše kurzy a termíny, s ktorou sa VY, VAŠA firma alebo ZAMESTNANCI môžete vzdelávať, kedy chcete a koľko len budete vládať a stíhať. Väčšinu našich otvorených termínov a kurzov tak môžete absolvovať počas roka kľudne aj jeden za druhým, a to bez žiadnych skrytých obmedzení v jednom predplatnom. Pýtajte sa, učte sa a vzdelávajte sa - to všetko s Múdrou kartou, ktorá je skvelým spôsobom, ako sa vzdelávať moderne a efektívne za výkladu živého lektora, online formou alebo prezenčne v Bratislave. V našej ponuke kurzov je viac než 350 aktuálnych kurzov a balíkov, ktoré s Múdrou kartou nemusíte individuálne platiť.
" Keď budem mať Múdru kartu, aké kurzy a termíny si môžem vybrať ? "
mudra-karta-termin-kalendar
Každý týždeň v roku (okrem vianočných sviatkov a nového roka) realizujeme priemerne 20 kurzov, z ktorých si môžete vybrať. Ročne tak realizujeme viac než 870 termínov pre verejnosť a to denne, večerne, víkendovo a na väčšine kurzov máme dostatočný počet voľných miest. Navyše - každý kurz v rovnakom termíne otvárame aj prezenčnou formou aj živou online formou, takže si môžete vybrať. A toto všetko bez obmedzení. Či absolvujete jeden, alebo sto kurzov počas roka - je to na vás.

(priemerné dáta z roku 2021)

Typy kariet

Na výber máme 3 formáty a typy kariet – karta JA, MY a BENEFIT. Pre viac informácií kliknite na názvy záložiek nižšie.

Aktuálny stav: Predáva sa, 2ks možné

Múdra karta JA je určená pre jednotlivca – karta je neprenosná a viazaná na meno. Naše kurzy, školenia alebo balíky môže s kartou v neobmedzenom množstve absolvovať jedna osoba. Karta je vhodná pre zvedavého jednotlivca, ktorý má chuť a čas sa vzdelávať, či už popri práci, alebo vo voľnom čase.

Múdra karta JA sa finančne oplatí (oproti cene bežných kurzov), ak máte záujem ročne absolvovať aspoň 6 kurzov, takže ak „si dáte“ každé 2 mesiace v roku IBA 1 kurz, tak ste na konci roka a na vzdelávaní parádne ušetrili a navyše ste sa niečo nové naučili.

Aktuálna cena: 1600€ / rok

Pôvodná cena: 2200€ / rok

 

Cena je uvedená bez DPH. Karta je neobmedzená na počet absolvovaných kurzov a je neprenosná. Karta môže byť fakturovaná aj na firmu.

Aktuálny stav predaja: vypredané

Múdra karta MY je určená pre menšiu firmu, rodinu alebo skupinu – karta je prenosná v rámci 3. mien v tejto skupine. Naše kurzy, školenia alebo balíky môžu s kartou v neobmedzenom množstve absolvovať 3 osoby. Karta je vhodná pre zvedavých jednotlivcov, ktorí majú chuť alebo potrebu sa počas roka vzdelávať, majú čas, či už popri práci alebo vo voľnom čase. Kurzy, ktoré v rámci skupiny absolvujete sa môžu opakovať, ale nemôžu byť na jednom termíne kurzu viacerí účastníci zo skupiny – na kurze v jeden deň „sedí“ iba jeden účastník.

Múdra karta MY sa finančne oplatí (oproti cene bežných kurzov), ak máte záujem ako skupina ročne absolvovať aspoň 12 kurzov, takže dokopy každý zo skupiny absolvuje počas roka len 4 kurzy, tak ste na konci roka na vzdelávaní parádne ušetrili a navyše ste sa niečo naučili.

Nezabúdajte – že sa môžete vzdelávať neobmedzene a kurzov môžete absolvovať kľudne aj 100.

Cena: 3490€ / rok

Cena je uvedená bez DPH. Karta je neobmedzená na počet absolvovaných kurzov a je neprenosná. Karta môže byť fakturovaná aj na firmu.

Aktuálny stav predaja: 1ks možné

Múdra karta BENEFIT je určená predovšetkým pre väčšiu alebo strednú firmu, ktorá chce svojim zamestnancom ponúknuť benefit v podobe rôznorodého IT vzdelávania. Karta je v rámci zamestnancov plne prenosná. Naše kurzy, školenia alebo balíky môže s kartou v neobmedzenom množstve absolvovať ktokoľvek a držiteľ karty – personalista alebo vedúci pracovník, tak môže prihlasovať na naše voľné termíny kurzov koho len chce a kedy chce. Karta je vhodná pre firmy, kde je vzdelávanie a záujem o vzdelávanie zo strany zamestnancov.

Kurzy, ktoré v rámci firmy účastníci absolvujú sa môžu opakovať, ale nemôžu byť na jeden termín kurzu prihlásení viacerí účastníci – na kurze v jeden deň „sedí“ iba jeden zamestnanec.

Múdra karta BENEFIT sa finančne oplatí (oproti cene bežných kurzov), ak máte záujem ako firma ročne absolvovať aspoň 30* kurzov, takže ak „si dáte“ každý mesiac 3 kurzy, tak ste na konci roka na vzdelávaní parádne ušetrili. Zároveň máte počas roka pre zamestnancov benefit a navyše sa ich práca vďaka kurzom a vzdelaniu určte zlepšila a zefektívnila.

Karta nie je vhodná pre firmy, ktoré vyžadujú iba garanciu voľného miesta na konkrétny termín kurzu alebo skupinové vzdelávanie. Múdru kartu treba vnímať ako neobmedzenú možnosť vzdelávania, ale zamestnanci sa musia pri vzdelávaní s ňou prispôsobovať našim voľným termínom.

Nezabúdajte – že s kartou Benefit sa môžete vzdelávať neobmedzene a kurzov absolvovať kľudne aj 100.

Cena: 4590€ / rok
Pôvodná cena: 5990€ / rok

Cena je uvedená bez DPH. Karta je neobmedzená na počet absolvovaných kurzov a je neprenosná. Karta môže byť fakturovaná aj na firmu.

Pre pohodlie a dostatok voľných miest pre všetkých držiteľov kariet a ostatných účastníkov je kapacita predaja nastavená na 5 kusov BENEFIT kariet vystavených na jeden rok. Na kartu nevzniká našou ponukou automaticky nárok na kúpu a vyhradzujeme si nárok na odmietnutie ponuky na objednávku.

* Pri finančnom prepočte a odporúčanom počte absolvovaných kurzov vychádzame z priemernej ceny kurzu 243 € bez DPH za kurz, ku dňu 01.09.2022, čo je priemerná cena všetkých kurzov, okrem balíkov z našej ponuky v roku 2022. 

Kapacita predaja kariet je obmedzená a nastavená na 10 kariet ročne spolu. Kapacita je vypočítaná tak, aby sme zabezpečili dostatočné množstvo voľných termínov pre všetkých a zároveň dodržali úroveň a obsadenosť našich kurzov, či už prezenčnú alebo online formu. Karty a kapacitu uvoľňujeme do obehu postupne a podľa záujmu a využívania.

Múdra karta vás neobmedzuje na konkrétny kurz – naopak, ponúka vám stovky termínov na naše kurzy, ktoré sa spravidla opakujú každý mesiac  – všetky IT vedomosti na jednom mieste, všetky kurzy priamo s lektorom zakončené certifikátom a ešte raz – bez obmedzení – vzdelávajte sa, kedy chcete a koľko vládzete.

Neobmedzujte sa na pár kurzov

vzdelávajte sa celý rok

Na skvelé kurzy od Grafiky, cez programovanie, kurzy Excelu, či Microsoft Office, Testovanie softwéru, Web stránky, WordPress, SQL databázy, Servery, Siete, Linux, Windows alebo Digitálny marketing a reklama.

Recenzie - čo hovoria naši zákazníci

Múdra karta sa v našej spoločnosti veľmi osvedčila. Zakúpili sme verziu Múdra karta Benefit a počas uplynulých 9 mesiacov sa naši zamestnanci zúčastnili na viac ako 50 termínoch školení. Kolegovia využili možnosť zapojiť sa do kurzov z rôznych oblastí – odborných tréningov ktoré súvisia s ich prácou, ale aj školení, ktoré sú zaujímavé pre ich osobný rozvoj. Naši zamestnanci vyjadrili veľkú spokojnosť s kvalitou poskytovaného vzdelávania. Najviac si cenia možnosť absolvovať všetky kurzy aj online formou a ochotu lektorov zodpovedať otázky nad rámec osnovy kurzu.

Spolupráca s vašou vzdelávacou spoločnosťou je výborná, vždy sme dostali všetky potrebné informácie včas a organizácia kurzov bola bezproblémová. Prihlasovanie sa na tréningy cez Múdru kartu je veľmi jednoduché. Celkovo sme s týmto produktom veľmi spokojní a rozhodli sme sa Múdru kartu zakúpiť aj na ďalší rok.

Zuzana – Slovenský plynárenský priemysel, a.s.

Múdra karta je pre mňa geniálnym produktom. Nechápem, ako sa vám to môže oplatiť pretože už som aobsolvoval viac než 55 rôznych kurzov v priebehu jedného roka a nikto mi ešte od vás nevolal, či som sa nezbláznil:) Milujem vzdelávanie, mám rád keď sa môžem niečo stále učiť a milujem tento váš produkt. Na začiatku ma prekvapila škála kurzov, ktoré sú k dispozícii. Od grafiky po programovanie, od Excelu po digitálny marketing, MOC kurzy ale aj soft skills a skutočne som si našiel kurzy na akúkoľvek tému, ktorá ma zaujíma. Je úžasné, že si môžete vybrať, čo vás zaujíma a učiť sa presne to, čo chcete.

Môžem potvrdiť, že kurzov je skutočne veľa a majú rôzne úrovne ťažkosti, čo umožňuje prispôsobiť svoje vzdelávanie svojim potrebám. Lektori sú skúsení a odborníci vo svojich oblastiach, čo robí kurz ešte užitočnejším.

Online forma vzdelávania je veľkým plusom, pretože mi umožňuje študovať z pohodlia domova alebo z kancelárie a striedal som to. Je to investícia do seba, ktorá sa určite vyplatí. Odporúčam ju každému, kto má čas sa (neobmedzene) vzdelávať a rozvíjať svoje schopnosti.

Milan

Múdru kartu som si zakúpil začiatkom roka 2023. Zaujalo ma, že môžem absolvovať ľubovoľný počet kurzov (z oblasti, ktorá nikdy nebola v centre mojej pozornosti) a platím len raz. Teda ak aj niečo v IT svete nepochopím, tak si to nechám vysvetliť znova a znova a keď bude treba, tak… znova a prípadne ešte raz. Pre mňa ako človeka s minimálnou predstavou o veciach ako SAP, SharePoint, Databázy či Linux – ideálna vec. Navyše predstava, že by som mal platiť jednotlivo za každý kurz a donekonečna kontrolovať variabilne čísla a či všetky platby naozaj prešli – by asi viedla k tomu, že by som to po pár kurzoch asi “vzdal” a prestal na kurzy chodiť.

Múdra karta mi vyhovuje, nakoľko raz zaplatím a flexibilne si vyberám, čo ma zaujíma a už nepremýšľam nad byrokraciou (variabilne kódy a platby). Vďaka Múdrej karte si občas “ chodím “ po inšpiráciu, keď sa prihlásim na kurz, pri ktorom nemusím premýšľať, či sa mi tá investícia hneď vráti, alebo kedy bude horizont návratnosti toho konkrétneho kurzu. Jediné, čo v danom momente investujem je čas. Určitým spôsobom teda Múdra karta pozitívne psychologicky pôsobí, nakoľko sníma tlak na okamžitú finančnú návratnosť danej investície. V Múdrej karte som nenašiel žiadnu nevýhodu.
Spočiatku som sa obával, či sa mi vôbec podarí absolvovať aspoň pár kurzov, no vďaka bohatému výberu a online výuke (môžem potvrdiť, že je rovnocenná s fyzickou výukou v triede) sa mi cena, ktorú som zaplatil vrátila už aspoň dvakrát. Nechcem tu vytvárať žiadne reklamné slogany, ale s Múdrou kartou sa naozaj nedá nič stratil, len získať – ako po stránke finančnej, tak hlavne intelektuálnej. Za mňa – je to (asi jediný) produkt s garantovaným výnosom. Ako klient a častý používateľ jednoznačne ODPORÚČAM!

Róbert I.

Výhody karty

pre koho je určená - výhody

Karta je vhodná predovšetkým záujemcom o vzdelávanie a kurzy, ktorí si vedia vybrať počas roka z našich voľných termínov kurzov a prispôsobiť sa im.

vždy máte na výber stovky otvorených termínov kurzov, kde sa môžete prihlásiť

môžete si vybrať formu a spôsob vzdelávania – online forma alebo prezenčná forma, denné, či víkendové alebo večerné kurzy

dlhá platnosť karty – na vzdelávanie, výber kurzov a ich absolvovanie máte až jeden celý rok od objednania

naozaj neobmedzené vzdelávanie – karta nie je obmedzená na počet absolvovaných kurzov

neustály prísun nových a aktuálnych vedomostí – všetky kurzy preberajú aktuálnu problematiku a vy ich môžete absolvovať kľudne aj rad za radom

efektívne využitý voľný čas – „hmm, čo budem robiť budúci týždeň, zbehnem si absolvovať nejaký kurz a niečo sa naučím“ – aj takto môže vyzerať váš najbližší rok

motivácia pre kolegov a zamestnancov – s kartami MY a BENEFIT máte v rukách skvelý motivačný, či odmeňovací nástroj pre kolegov a navyše tým, že absolvujú kurzy a vzdelávajú sa, rastie ich pracovná efektivita vo vašej spoločnosti

efektívne prihlasovanie sa na kurzy – vyberiete si voľný termín kurzu, stačí vám jeden klik na objednávku a je hotovo, už len čakáte na absolvovanie

pravidelne nové kurzy – do našej ponuky počas roka pridávame aj nové kurzy, na ktoré máte s kartou nárok rovnako, ako môžete absolvovať kurz znova, či už kvôli jeho zmene a aktualizácií alebo kvôli opakovaniu

môžete si vyberať termín kurzu alebo termín kurzu podľa lektora – podľa toho, ako sa vám to hodí

pre koho nie je určená

Múdra karta nie je vhodná pre záujemcov do 10 kurzov z našej ponuky, ktorí majú konkrétnu predstavu o kurzoch a vzdelávaní a chcú ich absolvovať čo možno v najbližšom termíne.

ak čakáte na rýchle otvorenie a absolvovanie konkrétneho jedného kurzu, či viacerých kurzov a chcete mať garanciu voľného miesta a absolvovania v konkrétnom termíne

karta MY a BENEFIT nie je vhodná na firemné uzatvorené, či skupinové kurzy v rámci skupiny

na kartu MY a BENEFIT sa vzdeláva v jednom dni iba jeden účastník zo skupiny, či firmy

nemôžete s kartou požiadať o otvorenie termínu kurzu iba pre vás

Najčastejšie otázky

Naše. Presne tie isté IT kurzy a školenia, ako iní ľudia a firmy, ktoré si ich zakúpia po jednom. Múdra karta nie je nič iné, ako ročná permanentka na naše bežné kurzy a školenia.

Nie. Určite nie. Ten konkrétny kurz si objednajte. Múdra karta je vhodná pre tých, čo hľadajú a „idú“ primárne po komplexnom vzdelávaní.

Ak si kurz objednáte, platíte za neho, ako za položku jeho cenu alebo lastminute cenu. Každopádne máte pri objednávke garantované miesto na jeho termín, či už online alebo prezenčne a môžete sa spoľahnúť a zariadiť na tento termín.

Múdrej karte za kurz už neplatíte, máte ich predplatené v neobmedzenom množstve, ale nemáte 100%  garanciu na ten, či onen termín – termín sa môže vypredať a budete čakať na ďalší termín daného kurzu. Je to ale minimálna pravdepodobnosť – preto máme v ponuke Múdru kartu, pretože voľných miest máme dostatok.  Šanca na získanie konkrétneho termínu je 80%.

Áno, áno a ešte raz áno. Jeden alebo sto – je to na vás koľko zvládnete. Ak si zakúpite Múdru kartu a rozhodnete sa každý týždeň počas roka vzdelávať – môžete.

S Múdrou kartou môžete absolvovať kurzy živou online formou alebo prezenčne v Bratislave a to denne, večerne alebo víkendovo. Proste všetky, kde bude ešte voľné miesto.

Držiteľ Múdrej karty – firma alebo osoba si vyberá z ponuky termínov, ktoré sú garantované a sú na tento termín ešte voľné miesta. To sú spravidla termíny, kde je prihlásených dostatok účastníkov – aspoň dvaja účastníci. Tieto termíny sú v zákazníckej zóne, ako aj v detaile kurzu označené ako Múdra karta a na tento termín je možné sa prihlásiť najskôr 14 dní pred začiatkom/realizáciou kurzu.

Dbáme na to, aby na každom otvorenom kurze bol dostatok voľných miest pre múdrych kartárov.

Nie. Držiteľ karty, pokiaľ sa chce vzdelávať v rámci svojej Múdrej karty – a teda za kurz neplatiť si vyberá IBA z voľných garantovaných termínov. Ak má držiteľ karty záujem o individuálny termín, či kurz, kde nie je voľné miesto – môže si ho vo vlastnej réžii objednať a zaplatiť.

Zo všetkých. Nemáme obmedzenie na formu, typ, či konkrétny kurz z ponuky. Musí mať však kurz otvorený a garantovaný termín v tom konkrétnom termíne aj voľné miesto.

Áno, pokiaľ vám to umožní čas a vedenie, tak v tom prípade áno. Kľudne môže počas roka niektorý z vašich zamestnancov, či kolegov každý jeden deň tráviť vzdelávaním u nás. Len nezabúdajte, že na jeden termín kurzu v jeden deň sa môže prihlásiť vždy iba jeden zamestnanec.

Priemerne sa u nás každý kurz otvára 1x do mesiaca. Ale to je priemerne. V praxi to znamená, že niektoré kurzy sa realizujú 1x za 2 mesiace a niektoré aj 3x mesačne. Šanca, že sa na vybraný kurz dostanete je viac než vysoká, ale môže sa stať, že niektoré konkrétne termíny sa vypredajú. Máme však mnoho termínov počas roka a hlavne je tu forma online aj prezenčná. Navyše každý nami otvorený kurz má kapacitu priemerne 18 osôb a na kurzoch máme priemerne po 6 účastníkov, takže miesta je dosť.

Treba rátať s tým, že takmer každý kurz sa počas roka dostatočne krát otvorí – len sa treba s Múdrou kartou prispôsobiť termínu.

Nie. Do ponuky pridáme všetky kurzy. Od základov práce s počítačom, až po certifikované MOC kurzy. Všetky, kde bude voľné miesto môžete absolvovať. Kľudne všetky.

Ten termín, kde svieti ponuka Múdra karta s voľnými miestami, tak ten áno.

Jediné obmedzenie je vzdelávanie na jednu kartu maximálne jedného účastníka v jednom dni. A to platí hlavne pre kartu MY a BENEFIT. Ak sa napríklad prihlási účastník Janko na Excel v pondelok a utorok, v tieto dni sa môže školiť iba on, takže ďalšie vzdelávanie je možné od stredy.

Áno môžete. Pri karte JA aj MY je to možné. Ak objednáte kartu, resp. máte vytvorenú alebo aj zaplatenú objednávku a ešte ste na kartu neabsolvovali žiadny kurz – môžete zmeniť účastníka alebo účastníkov. Akonáhle sa začne karta používať a využije sa cez ňu absolvovanie akéhokoľvek kurzu, zmena účastníka je možná za poplatok, ktorý je súčtom bežných cenníkových cien už absolvovaných kurzov. Pri karte Benefit je prenos na inú firmu, či vzdelávanie účastníkov a zamestnancov z inej firmy nemožné.

Ťažko povedať. Treba si to spočítať – ak Múdra karta stojí viac ako 5 bežných kurzov, tak nie. Ale áno, môžete mať záujem o 5 pomerne drahých kurzov, kde ich cena spolu je vyššia, ako Múdra karta. Každopádne pri Múdrej karte nemáte vždy 100%  istotu, že sa na kurz dostanete, resp. že práve na tento termín kurzu bude voľné miesto – môže sa vypredať. 

Ak je na našich stránkach v sekcii Múdra karta pri type karty oznam, že sa karta aktuálne nepredáva – tak nemáme kapacitu, resp. predali sme voľné kapacity a karty a nechceme predať viac, ako máme kapacity na voľné miesta. Nechceme, aby sa stala situácia, že zákazník s Múdrou kartou nebude mať na výber z termínov, pretože ich „vykúpili“ iní múdry kartári. 

Áno, pri karte MY alebo JA je to možné. Tieto karty sa viažu na meno/mená účastníkov a nie na firmu. Pri karte Benefit to nie je možné – vzdelávajú sa iba zamestnanci.

Múdra karta je vzdelávací produkt a kryje vám všetky náklady na vzdelávanie (kurzy) a s tým súvisiace aj naše interné materiály, ako sú tlačené  príručky, plagáty, ťaháky, súbory, PDF knihy, či prístup ku našim online videám a samozrejme vytlačený, či online certifikát. Toto všetko je v cene Múdrej karty.

Sú však kurzy, ktoré si vyžadujú externé materiály, či prístup do platených externých systémov, ako napríklad kurzy SAP-u alebo Microsoft MOC kurzy, kde sa za materiály alebo certifikát platí iným spoločnostiam, napr. spoločnosti Microsoft. Tieto materiály, či prístupy sú platené, cena týchto nie zahrnutá v poplatku Múdrej karty. Pri termíne a pred objednávkou ste o ďalších dodatočných nákladoch za externé materiály uzrozumený a nemusíte tento kurz prijať.

Kvalita kurzov a vzdelávania

15 rokov s vami

Múdra karta je produkt, ktorý sme si dovolili ponúknuť na trh v roku 2022 až po dôkladnom zvážení svojich síl a skúseností. A to ako jediné prezenčné školiace stredisko. Školíme tisíce ľudí ročne už od roku 2008 a sme si istí, že s Múdrou kartou budete rovnako spokojní, ako ste roky spokojní s našimi službami, kurzami a školeniami.

forma vzdelávania

Ako jedno z mála školiacich spoločností vieme na takmer každý kurz zákazníkovi ponúknuť formu prezenčnú – vzdelávate sa u nás v učebni v Bratislave alebo vzdelávanie živou online formou. Môžete si vybrať, ktorá forma vám viac vyhovuje. Ak si aj hodinu pred kurzom zmyslíte, že nechcete kurz absolvovať online formou alebo naopak, že chcete prísť  prezenčne do učebne – bezplatne vám formu školenia zmeníme.

garancia spokojnosti

Sme jediné školiace stredisko na Slovensku, ktoré vám garantuje spokojnosť so vzdelávaním tak, že vám vrátime plnú sumu za počítačový kurz alebo vzdelávanie, pokiaľ nebudete s čímkoľvek spokojný. Áno, naozaj vám garantujeme vrátenie plnej sumy za kurz, a to bez zbytočných otázok.

tisíce hodnotení

Pod každým kurzom a hlavne pri konkrétnych lektoroch máme reálne hodnotenia a recenzie. Môžete sa poučiť z názorov iných účastníkov, alebo si tak vybrať lektora, ktorý je vám sympatickejší. Na nič sa nehráme a radi sa pochválime vašou spokojnosťou, vašimi úspechmi, pretože sú to vlastne aj naše úspechy.

špičkoví lektori

Ako jedni z mála vzdelávacích firiem – pri každom kurze zverejňujeme celé meno lektora. My staviame na jedinom úspechu, a to sú kvalitní a špičkoví lektori, ktorí u nás nepracujú ako jednotlivci na zavolanie, ale ako tím spokojných zamestnancov. Dobrý lektor je práve to, čo bude aj pre vás zárukou spokojnosti. Máme množstvo interných zamestnancov, spolupracujeme však tiež s množstvom externistov a špecialistov vo vybraných oboroch.

aktuálne kurzy

Aktuálnosť kurzov je to, čo nevidíte. Neviete, čo si kupujete, ale vkladáte do nás dôveru. Je dobré, aby ste vedeli, že naše učebné osnovy nie sú zastaralé a neaktuálne, tak isto ako prezentácie, z ktorých sa prednáša. Naše materiály a príručky sú priebežne upravované a aktualizované. Na pravidelnej báze pre vás aktualizujeme naše kurzy, prinášame nové témy a potichu posielame staré kurzy do „vyslúžilého dôchodku“.

množstvo termínov

Na každý kurz máme pripravených viacero termínov a naše kurzy neotvára automat, ani softwér, ale ľudia, ktorí sledujú váš záujem, dopyt a obsadenosť. Ak sa kurz vypredá, okamžite ovárame ďalší, čo najskorší termín, ak sa termín blíži a nikto sa tam neprihlásil, termín nerušíme, ale presúvame taktiež na čo najskorší možný termín. Naše termíny sú živý organizmus.

uznávané certifikáty

Neodlučiteľnou súčasťou našich kurzov sú certifikáty. Hodnotné, uznávané a vystavované našim menom. Vystavované certifikovanou inštitúciou, ktorá má dlhoročnú tradíciu. Roky do vzdelávania dávame kvalitu a vzdelávame tisíce firiem po celom Slovensku. Veľké firmy, malé firmy, banky, poisťovne, telekomunikačných operátorov a iných. Veľké firmy nás veľmi dobre poznajú, naše certifikáty sa po rokoch stali zárukou kvality dobrých absolventov a vo väčšine prípadov aj záujemcov o prácu.

milujeme vzdelávanie

Nevzdelávame preto, lebo musíme, ale preto, že vieme, že vás môžeme niečo naučiť a hlavne chceme. Všetci zamestnanci milujú vzdelávať a milujú vzdelávanie tak isto, ako vy. Keď k nám prídete na kurz, uistíte sa, že je to pravda. Nie je nič lepšie, ako keď sa profesia vykonáva preto, že to človek chce robiť a nevie si predstaviť inú prácu. Základnou filozofiou spoločnosti je vzdelávať a odovzdávať informácie s radosťou a maximálnym nasadením.

Objednávka múdrej karty

Ak máte záujem o akýkoľvek typ Múdrej karty, vyplňte prosím objednávku. Po jej schválení a následnej úhrade vám bude doručená Múdra karta s číslom, PIN kódom a inštrukciami ku objednávke. Ako dlho to bude trvať? Je to na vás, ak teraz spravíte objednávku už zajtra si môžete objednať kurz alebo kurzy a začať tak vaše ročné neobmedzené vzdelávanie u nás.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave