Okamžité zasielanie noviniek a článkov

Viete, že sa váš vyhliadnutý kurz mohol vypredať za super cenu skôr, než ste si to všimli? Čo keď spustíme kampaň plnú termínov, ktoré sa okamžite zaplnia. Viete, že u nás každý týždeň pribudnú zaujímavé a poučné články na blogu, ktoré sú úplne zadarmo, ale vy si ich nikdy neprečítate, pretože si ich nevšimnete? A čo nový kurz, na ktorý čakáte? Aj to vám môže uniknúť.

Už vám od nás nikdy nič neunikne. Náš strážny pes pripravený okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár sekúnd automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránu. Samozrejmosťou je aj to, že sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Tak čo, ideme na to?

Registrujte sa do našich noviniek a zašleme vám novinku emailom do pár minút

 

Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.