Naše služby

vzdelávanie s inovatívnym štýlom a moderným prístupom pre váš úspech v IT svete

Sme školiace stredisko, ktoré sa od roku 2007 zaoberá poskytovaním IT kurzov a IT školení. V priebehu rokov sme sa ale vypracovali na popredného poskytovateľa vzdelávania a stali sme sa inovátormi v tejto oblasti. Rok od roka vylepšujeme naše služby a prinášame novinky nie len v oblasti vzdelávania. S našimi bohatými skúsenosťami a odborným tímom sme schopní poskytovať vám a vašej organizácii špičkové služby, ktoré sú v súlade s najnovšími trendmi.  Ponúkame širokú škálu služieb, aby sme splnili všetky vaše vzdelávacie potreby. Tu je prehľad našich hlavných služieb nie len pre oblasť vzdelávania:

Poskytujeme kvalitné kurzy z rôznych oblastí, vrátane informačných technológií, softvérového vývoja, dizajnu, projektového riadenia a mnoho ďalších. Naši skúsení lektori vám pomôžu získať nové zručnosti a zlepšiť váš profesijný rast.

Preskúmajte našu ponuku IT kurzov a školení

Nestačí vám jeden kurz? Vyberte si balík kurzov – štúdium. Študujte na tej najvyššej možnej úrovni na Slovensku, učte sa od špičkových lektorov, pýtajte sa a odneste si od nás presne to, čo potrebujete – know how, ukážky z praxe, praktické príklady a vzdelanie, ktoré vám zabezpečia okamžitý osobný alebo kariérny rast. Začnite čím skôr, začnite už dnes.

Preskúmajte našu ponuku balíkov

Učte sa aj po kurze – kedykoľvek, kdekoľvek, v rozsahu, ktorý vám vyhovuje. Na platforme VideoClass nájdete bohatý výber videokurzov na preopakovanie tém z absolvovaných kurzov, ale aj na témy a oblasti, ktoré sa do kurzov „nezmestili“. Praktické video kurzy a návody sú priamo vytvorené našimi lektormi. U nás tak vzdelávanie s VideoClass po kurze nekončí. Bezplatné IT videokurzy a návody a opakovanie tém preberaných na kurzoch IT LEARNING SLOVAKIA. VideoClass a videokurzy sú určené výhradne pre účastníkov našich kurzov. Videokurzy pravidelne pribúdajú od našich lektorov na rôzne IT témy.

Preskúmajte VideoClass

Sme vždy krok pred ostatnými a ponúkame aj živé online kurzy, ktoré vám umožnia flexibilne sa vzdelávať z pohodlia vášho domova alebo kancelárie. S našimi interaktívnymi online kurzami získate prístup k vzdelávacím materiálom a diskusiám s lektorom. Akoby ste sedeli v našej bežnej učebni. Ale čo sme dotiahli do dokonalosti je to, že lektor môže sledovať prácu a obrazovky účastníkov a kontrolovať ich kroky.

Preskúmajte ponuku termínov online kurzov

Ponúkame aj video kurzy a praktické video návody pomocou služby MarketClass. Opakovanie tém z kurzov online marketingu, platená reklama a WordPress pre všetkých našich účastníkov kurzov. Prihlásiť sa môže každý účastník našich kurzov a to úplne zadarmo až 60 dní.

Preskúmať službu, možnosti a videokurzy

Ak potrebujete pre svoje školenie alebo na prácu dočasne požičať notebooky, či počítače, sme tu pre vás. Ponúkame prenájom kvalitných notebookov (viac než 80ks okamžite k odberu), Macbookov s potrebným softvérom, aby ste mohli efektívne vykonávať svoje úlohy a sledovať náš kurz. Na prenájom ponúkame aj projektory, tlačiarne, či plátna. Samozrejmosťou je aj doprava po Slovensku. 

Preskúmajte ponuku techniky na prenájom

Využite neobmedzený prístup k našim kurzom a vzdelávajte seba, rodinu, firmu alebo aj všetkých kolegov počas roka s našou múdrou kartou. Absolvujte kľudne aj všetky otvorené kurzy prezenčne alebo online a vzdelávajte sa koľko len vládzete.

Preskúmajte múdru kartu

Možno viete, možno nie, bežne robíme počítačové kurzy pre dospelákov od výmyslu sveta. Robíme ich už viac ako 15 rokov a dnes je ich už viac než tristo. Počas leta sa každoročne na tej najvyššej úrovni venujeme profesionálne aj deťom. Považujeme to za zmysluplnú súčasť našej životnej filozofie a tiež nášho poslania.

Preskúmať denné letné počítačové tábory

Chceme, aby sa vám u nás vzdelávalo čo najlepšie. Aby ste sa nielen niečo naučili, ale aby ste si vzdelávanie aj užili a vyťažili z neho čo najviac. Neponúkame iba kurzy, chceme ponúkať vzdelanie – a to robíme už viac 15 rokov. Už teraz poskytujeme pri vzdelávaní služby, ktoré vám v takom rozsahu a kvalite prinášame ako jediní na Slovensku a chceme vám ponúknuť ešte viac.

Preskúmajte službu Plus+

Podporujeme projekt Nestrať prácu – vzdelávaj sa, ktoré je financované vzdelávanie prostredníctvom UPSVaR. Je určené pre zamestnancov firiem – pre fyzické osoby, ktoré pociťujú vo svojom zamestnaní potrebu vzdelávať sa v určitej oblasti. Tento projekt je určený už pre zamestnaných záujemcov o preplatenie našich kurzov. Hlavným cieľom projektu je preplatiť kurzy pre tých, ktorým vzdelávanie pomôže prácu nestratiť, prípadne udržať sa na trhu práce.

Preskúmajte projekt 

Od roku 2015 sme v rámci projektu REPAS a KOMPAS vypracovali vyše 1800 úspešných žiadostí. Naše kurzy úrady práce preplácajú bez akýchkoľvek výhrad a problémov. Ponúkame vám aj bezplatné poradenstvo pri výbere kurzov.

Preskúmať službu Kompas

Otestujte si bezplatne svoje počítačové znalosti, aby ste vedeli, kde sú vaše silné a slabé miesta. Postup je jednoduchý – vyberte si test, vyplňte ho a hneď sa dozviete, aké znalosti máte a na akých kurzoch si ich môžete zlepšiť. 

Preskúmať IT testy

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave