Školenie Umelá inteligencia (AI) prakticky II. - Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude

Školenie Umelá inteligencia (AI) prakticky II.
Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude

Najbližší termín
Peter Hecht Najlepší termín kurzu denný kurz
24.09.2024
denný kurz v Bratislave
prednáša: Peter Hecht
Cena: 140,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka školenia
1 deň
Cena kurzu / počítačového školenia
cena školenia bez zliav
140,00 € bez DPH
168,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
veľmi dobré
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis školenia:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Umelá inteligencia (AI) sa stáva neodmysliteľnou súčasťou moderného pracovného sveta, prinášajúc so sebou nové možnosti a výzvy. Predstavte si nástroje, ktoré nielen automatizujú rutinné úlohy, ale aj posúvajú hranice kreativity a produktivity na novú úroveň. Tento kurz je voľným pokračovaním nášho prvého AI kurzu a vyžadujú sa základné teoretické vedomosti na jeho úrovni.

V tomto AI kurze "Prompty a praktické cvičenia" sa zameriame na praktickú aplikáciu AI v rôznych oblastiach, čím zabezpečíme, že teória nebude len suchým textom, ale že každý účastník bude aktívne pracovať a cvičiť svoje zručnosti. Budeme spoločne písať prompty a precvičíme všetko, čo sme sa na prvom kurze naučili. Budeme tvoriť a generovať obsah, opravovať texty, tvoriť nové nápady, prekladať, opravovať a generovať všetko, čo budete potrebovať. Tento kurz je navrhnutý tak, aby precvičil vaše skúsenosti s AI a naučil účastníkov, ako efektívne využívať AI nástroje v každodennej práci. Zabudnite na dlhé prednášky a teoretické rozbory – sústredíme sa na praktické cvičenia a reálne scenáre.

Či už ste marketér, obsahový tvorca, riaditeľ, pracovník v kancelárii, či komunikujete so zákazníkmi, alebo hľadáte spôsoby, ako zefektívniť firemné procesy, tento kurz vám ukáže, ako na to. Naučíte sa využívať AI pri tvorbe marketingových kampaní, analýze trhu a zvyšovaní angažovanosti zákazníkov, generovať kvalitné a SEO optimalizované texty pre web stránky, blogy a sociálne siete, efektívne používať AI na písanie e-mailov, správ a iných foriem bežnej komunikácie, trénovať AI nástroje na interakciu so zákazníkmi, riešenie ich otázok a poskytovanie podpory. Budeme sa venovať personalizovaným cvičeniam, ktoré reflektujú špecifické potreby a ciele vašej firmy alebo osobného rozvoja, a naučíte sa využívať AI na optimalizáciu a inovácie v rôznych pracovných procesoch, zvyšovanie efektivity a znižovanie nákladov. Kurz tiež zahŕňa používanie AI na tvorbu vizuálneho obsahu, ako sú grafiky, infografiky a prezentácie, a prácu so súbormi, ako je analýza dokumentov, prevody na rôzne formáty a podobne.

Praktické zručnosti, ktoré získate, vám umožnia okamžite začať s implementáciou AI riešení, zlepšiť produktivitu a priniesť inovatívne riešenia do vášho podnikania. Buďte pripravení na budúcnosť a využite potenciál umelej inteligencie naplno. Cvičiť a pracovať budeme v nástrojoch ako je Chat GPT, Google Gemini a Claude. Je nutné si na kurz priniesť aspoň jednu platenú verziu z týchto nástrojov, alebo byť pripravený si aspoň jednu na kurze aktivovať a zaplatiť – ukážka je súčasť kurzu. Cena licencie je približne 20 eur a nie je v cene kurzu.

Príklady a cvičenia, ako aj tempo výučby a počet prebraných a precvičených príkladov, sa prispôsobia skupine. Na kurze sa bude cvičiť na základe podnetov a potrieb účastníkov. Do kurzu sa môžu zaradiť aj iné cvičenia a nemusia sa prebrať všetky uvedené témy.
1x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Content marketing - generovanie obsahu blogového článku pomocou AI
Pozrieť videokurzy
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena školenia Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený garantovaný termín

denný
24.09. - 24.09.
od utorka v Bratislave
Peter Hecht Peter Hecht
viac
140,00 €
168,00 € s DPH
Otvorený garantovaný termín

denný
24.09. - 24.09.
od utorka v Bratislave
Peter Hecht Peter Hecht
viac
140,00 €
168,00 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - školenie prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - školenie prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - školenie prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre Školenie Umelá inteligencia (AI) prakticky II. - Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude

Opakovanie a úvod

 • Používanie umelej inteligencie
 • Definícia AI a jej základné princípy
 • Základy práce s ChatGPT, Google Gemini a Claude
 • Registrácia a prihlásenie sa do účtu
 • Aktivácia platenej verzie
 • Prehľad a hlavné funkcie každého nástroja
 • Rozdiely medzi jednotlivými AI platformami
 • Tvorba a optimalizácia promptov
 • Definícia promptu a jeho úloha v komunikácii s AI
 • Zásady efektívneho tvorenia promptov
 • Etické aspekty a potenciálne riziká spojené s AI
 • Príklady úspešných promptov a ich výsledky
 • Optimalizácia a rozvoj promptu

Praktické cvičenia a možnosti promptov

 • Tvorba obsahu a textov
 • Kreatívna tvorba obsahu a textov
 • Oprava obsahu a textov
 • Dopĺňanie obsahu a textov
 • Zmena a oprava obsahu a textov
 • Čítanie dokumentov a tvorba súhrnov
 • Tvorba veľkých obsahov – článok
 • Prevod súborov
 • Generovanie grafiky a obrázkov cez DALL-E

Praktické cvičenia, úlohy a príklady

Komunikácia so zákazníkmi

 • Odpovede zákazníkom na emailovú komunikáciu

  • Napísať šablóny odpovedí na často kladené otázky.
  • Vytvoriť automatizované odpovede pre zákaznícku podporu.
  • Generovať odpovede na bežné dotazy zákazníkov.
  • Napísať personalizované emaily pre zákazníkov.
  • Vytvoriť follow-up emaily po nákupe.
  • Newsletter a jeho obsah
 • Reakcia na recenzie a hodnotenia

  • Napísať odpovede na negatívne recenzie.
  • Generovať odpovede na pozitívne recenzie.
  • Vytvoriť šablóny odpovedí na sťažnosti zákazníkov.
  • Napísať odpovede na otázky v online hodnoteniach.
  • Vytvoriť šablóny odpovedí pre sociálne siete.
 • Odpovede na všeobecné otázky

  • Vytvoriť odpovede na otázky o produktoch a službách.
  • Generovať odpovede na otázky o doručení a platbe.
  • Napísať odpovede na otázky
 • Tvorba návodov či popisov služieb

  • Napísať podrobné návody na použitie produktov.
  • Vytvoriť popisy služieb pre web stránku.
  • Generovať návody na riešenie bežných problémov.
  • Napísať návody na inštaláciu a nastavenie produktov.
  • Vytvoriť popisy postupov pre zákaznícku podporu.
 • Tvorba skriptov pre zamestnancov

 • Pomoc s generovaním odborných textov

Firma - Bežné texty a spracúvanie dokumentov

 • Tvorba zhrnutí dokumentov a ich analýza

  • Napísať zhrnutie dlhého dokumentu.
  • Vytvoriť analytickú správu na základe dokumentu.
  • Generovať prehľady a kľúčové body z dokumentov.
  • Vytvoriť zhrnutie správy z PDF dokumentu či Wordu.
 • Expanzia textu a alternatívne texty

  • Rozšíriť krátky text na podrobný článok.
  • Vytvoriť alternatívne verzie existujúceho textu.
  • Generovať rôzne štýly textu pre rovnaký obsah.
  • Napísať rozšírené verzie pre stručné popisy.
  • Vytvoriť alternatívne texty pre rôzne cieľové skupiny.
 • Kreatívne návrhy textov

  • Napísať kreatívny text pre marketingovú kampaň.
  • Vytvoriť originálny obsah pre blog.
  • Generovať nápady na kreatívne príspevky na sociálne siete.
  • Vytvoriť obsah pre kreatívny newsletter.
 • Preklady

  • Preložiť text z jedného jazyka do druhého.
  • Generovať preklady technických dokumentov.
  • Napísať preklady marketingových materiálov.
  • Vytvoriť preklady obsahu pre web stránku.
 • Oprava textov a odborné preklady

  • Napísať opravu gramatických a štylistických chýb v texte.
  • Vytvoriť revíziu odborného textu.
  • Generovať odborné preklady technických dokumentov.
  • Napísať opravené verzie prekladaných textov.

Práca s dokumentami, export, import a prevod formátov

Firma, web stránka, reklama a marketing

 • Texty na web stránku a SEO

  • Napísať úvodný text pre webovú stránku.
  • Optimalizovať existujúci text na web stránke pre lepšie SEO.
  • Vytvoriť meta popisy pre jednotlivé kategórie produktov.
  • Generovať zoznam relevantných kľúčových slov.
  • Napísať nadpisy a podnadpisy pre článok.
 • Texty reklám

  • Napísať pútavý text pre reklamu.
  • Vytvoriť reklamnú kampaň pre nový produkt.
  • Napísať reklamný text pre službu.
  • Generovať texty pre remarketingové kampane.
  • Vytvoriť reklamné texty pre sociálne siete.
 • Variant reklám

  • Vytvoriť tri rôzne varianty reklamy na produkt.
  • Generovať A/B testovacie varianty pre reklamnú kampaň.
  • Napísať rôzne verzie reklamy pre online kampane.
  • Vytvoriť varianty reklám s rôznym tónom hlasu.
  • Generovať reklamy s rôznymi CTA (Call to Action).
 • Tón hlasu

  • Napísať reklamný text s profesionálnym.
  • Vytvoriť texty s profesionálnym tónom pre B2B segment.
  • Generovať texty s hravým tónom.
  • Napísať reklamu s dôveryhodným a autoritatívnym tónom.
  • Vytvoriť texty s priateľským a uvoľneným tónom.
 • Konkurenčná výhoda

  • Vytvoriť reklamnú kampaň zdôrazňujúcu unikátnu predajnú ponuku (USP).
  • Napísať texty porovnávajúce váš produkt s konkurenciou.
  • Generovať texty zdôrazňujúce výhody vašej služby.
  • Vytvoriť reklamné texty vyzdvihujúce rýchlosť a kvalitu vašej služby.
 • Popis produktov

  • Napísať detailné popisy produktov pre e-shop.
  • Vytvoriť pútavé popisy pre rôzne produkty.
  • Generovať popisy produktov pre rôzne odvetvia.
  • Napísať technické špecifikácie a popisy produktov.
  • Vytvoriť obsah z technického popisu.
 • Články

  • Napísať blogový príspevok o trendoch v odvetví.
  • Vytvoriť článok o výhodách používania produktov.
  • Generovať obsah pre odborné články.
  • Napísať článok o histórii a vývoji spoločnosti.
  • Vytvoriť návody a how-to články.
  • SEO články.
 • Obsah web stránky

  • Napísať text pre stránku 
  • Vytvoriť obsah pre stránku s často kladenými otázkami (FAQ).
  • Generovať texty pre stránku so službami alebo produktmi.
  • Napísať osnovu stránok či inšpirácie na nové stránky.
  • Vytvoriť obsah pre blogovú sekciu.

Príklady a cvičenia a cvičenia, ako aj tempo výučby a počet prebraných a precvičených príkladov, sa prispôsobia skupine. Na kurze sa bude cvičiť na základe podnetov a potrieb účastníkov. Do kurzu sa môžu zaradiť aj iné cvičenia a nemusia sa prebrať všetky uvedené témy.

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Peter Hecht
Peter Hecht
Hodnotenie lektora 98,71% spokojnosť

Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti. Jeho hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Má na svedomí vzhľad našich web stránok, je zároveň marketingovým riaditeľom spoločnosti. Okrem toho, že navrhuje, programuje a tvorí pre IT Learning, konzultuje témy ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti. Nebojí sa na kurzoch podeliť o svoje praktické skúsenosti a know-how.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Umelá inteligencia (AI) prakticky II. -Prompty a praktické cvičenia v ChatGPT, Google Gemini a Claude, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave