Počítačový kurz MOC 20740 II. - Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring

Počítačový kurz MOC 20740 II.
Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
14.10.2024
denný kurz v Bratislave
Cena: 541,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
3 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
541,00 € bez DPH
649,20 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 100,00 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Spolu s vydaním operačného systému Microsoft Windows Server 2016 spoločnosť Microsoft vydala aj oficiálny kurz k tomuto produktu, ktorý bol niekoľko rokov veľmi obľúbený medzi našimi zákazníkmi. Ku dňu 31.12.2021 však Microsoft zrušil podporu tohto kurzu, a teda oficiálne už nie je možné ho poskytovať. Keďže teoretické a praktické poznatky, ktoré študenti môžu získať, ako aj koncepcia celého kurzu sa nám javí veľmi dobrá, bola by škoda, keby sme kurz vyradili z ponuky. Avšak všetko sa mení a aj operačné systémy prechádzajú zmenami, preto sme sa rozhodli, že pôvodný kurz MOC 20740 – Installation, Storage and Compute with Windows Server 2016, ktorý trval 5 dní, rozdelíme na dva 3-dňové kurzy, čím jednak znížime pretlak informácií, ktoré účastník behom kurzu dostane vo veľmi krátkom čase a zároveň získame viac času na ešte viac praktických cvičení a na riešenie rôznych problémov z praxe.

Tento kurz je priamym pokračovaním predošlého kurzu a nadväzuje na poznatky, ktoré na ňom získate, preto ho odporúčame absolvovať po absolvovaní predošlého kurzu. Kurz samozrejme školia výlučne lektori s certifikáciou Microsoft Certified Trainer, ako ste na oficiálnych kurzoch MOC u nás zvyknutí. V tejto časti sa pozrieme hlbšie na možnosti virtualizácie (Computing) pomocou Hyper-V, ktoré je súčasťou operačného systému Windows Server, na technológie vysokej dostupnosti a naučíte sa, ako monitorovať serverovú infraštruktúru modernými technológiami.

materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Účastník školenia dostane elektronické materiály ku kurzu v slovenskom a/alebo anglickom jazyku.
používaná verzia software: Používajú sa verzie operačného systému Windows Server aktuálne podporované spoločnosťou Microsoft.
3x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Vzdialené pripojenie do konzoly Hyper-V Manager z počítača mimo domény
2. Inštalácia Hyper-V na Windows 11
3. Inštalácia Hyper-V na Windows 10
Pozrieť videokurzy
Hodnotenie kurzu
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Marko K.  - hodnotenie kurzu: 100%
Uprimne jednotka na 100%!!! Perfect!!!!!!
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.):

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
14.10. - 16.10.
od pondelka v Bratislave
541,00 €
649,20 € s DPH
Otvorený termín

denný
14.10. - 16.10.
od pondelka živý online kurz
541,00 €
649,20 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.) si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.) sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.)

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.) sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.) vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačový kurz MOC 20740 II. - Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.)

Modul 1: Inštalácia a konfigurácia Hyper-V a virtuálnych strojov

Virtualizácia je tu s nami už niekoľko rokov a môžeme bez obáv povedať, že sa jedná o technológiu, bez ktorej by sme si nevedeli predstaviť žiadnu IT infraštruktúru. V tomto module sa naučíte inštalovať technológiu Hyper-V a jej základnú konfiguráciu. Ukážeme si, ako nakonfigurovať úložisko pre virtuálne stroje, ako nastaviť sieťové prvky a ako vytvárať a upravovať virtuálne stroje.

 • Prehľad technológie Hyper-V
 • Inštalácia Hyper-V
 • Konfigurácia úložiska na Hyper-V serveroch
 • Konfigurácia siete na Hyper-V serveroch
 • Vytváranie virtuálnych strojov
 • Správa a údržba virtuálnych strojov
 • Praktické cvičenie: Inštalácia a konfigurácia virtualizačnej infraštruktúry
 • Praktické cvičenie: Vytváranie s správa virtuálnych strojov

Modul 2: Failover Clustering

Failover Clustering je jedna z technológií vysokej dostupnosti. V tejto časti sa naučíte naplánovať, nasadiť a spravovať cluster pomocou služieb, ktoré sú súčasťou operačného systému Windows Server.

 • Plánovanie Failover clusteringu
 • Vytvorenie a konfigurácia nového clustera
 • Údržba Failover clustera
 • Riešenie problémov s Failover clusterom
 • Implementácia stretch clusteringu – vysoká dostupnosť naprieč dátovými centrami
 • Praktické cvičenie: Implementácia Failover clusteringu
 • Praktické cvičnie: Správa Failover clustera

Modul 3: Vysoká dostupnosť v Hyper-V

V tomto module spojíme poznatky, ktoré sme už získali a naučíme sa vytvoriť vysoko dostupné riešenie virtualizácie. Naučíte sa, ako integrovať služby Hyper-V a Failover clustering a ako implementovať vysoko dostupné virtuálne stroje.

 • Možnosti vysokej dostupnosti v Hyper-V
 • Prehľad integrácie Hyper-V a Failover clusteringu
 • Implementácia vysoko dostupných virtuálnych strojov
 • Základné vlastnosti virtuálnych strojov (VM) v clusterovanom prostredí
 • Migrácia virtuálnych strojov v rámci clustera
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia úložiska iSCSI pre VM cluster
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia Failover cluster pre službu Hyper-V
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia vysoko dostupných virtuálnych strojov
 • Praktické cvičenie: Migrácia virtuálnych strojov
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia Hyper-V replík

Modul 4: Network Load Balancing

Pre niektoré služby je možné využiť technológiu Load Balancing ktorá nie len zabezpečí vysokú dostupnosť, ale zároveň dokáže zvýšiť aj výkon služby. Keďže technológia Load Balancing nie je vhodná pre všetky služby, v tomto module si spoločne prejdeme možnosti, ktoré nám táto technológia prináša, nakonfigurujeme si NLB cluster a ukážeme si, ako ho spravovať.

 • Prehľad technológie Network Load Balancing (NLB)
 • Plánovanie implementácie NLB clustera
 • Konfigurácia a nasadenie NLB clustera
 • Praktické cvičenie: Implementácia NLB clustera
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia a správa NLB clustera
 • Praktické cvičenie: Kontrola dostupnosti a monitoring NLB clustera

Modul 5: Automatizácia inštalácie operačných systémov

V tejto časti si predstavíme proces, ktorým je možné prispôsobiť inštalačný obraz operačného systému a ukážeme si, ako zautomatizovať proces inštalácie serverových operačných systémov. Naučíme Vás používať nástroj Microsoft Deployment Toolit (MDT) a ukážeme si, ako ho využiť na výrazné zjednodušenie inštalácie.

 • Ako fungujú deployment images
 • Proces inštalácie operačného systému
 • Nástroj Microsoft Deployment Toolkit (MDT)
 • Vytváranie a správa deployment images pomocou MDT
 • Vytváranie virtuálneho prostredia pomocou MDT
 • Praktické cvičenie: Inštalácia a konfigurácia MDT
 • Praktické cvičenie: Vytvorenie vlastného obrazu operačného systému
 • Praktické cvičenie: Automatizácia inštalácie vlastného obrazu do virtuálneho stroja

Modul 6: Aktualizácia a monitorovanie virtuálnych strojov

V tomto module sa dozviete, ako nasadiť a používať službu WSUS (Windows Server Update Services), ako nasadzovať aktualizácie operačných systémov a ako používať monitorovacie nástroje, ktoré sú súčasťou operačného systému Windows Server. Ukážeme si, ako sa používajú nástroje ako sú Performance Monitor a Event Viewer, predstavíme si nový nástroj Windows Admin Center a povieme si aj o iných možnostiach monitorovania operačných systémov.

 • Prehľad služby WSUS a jej nastavenia
 • Správa aktualizácií pomocou WSUS
 • Prehľad monitorovacích nástrojov v operačnom systéme Windows Server
 • Používanie nástroja Performance Monitor
 • Monitorovanie udalostí pomocou konzoly Event Viewer
 • Nástroj Windows Admin Center
 • Praktické cvičenie: Impelemntácia aktualizácií pomocou WSUS
 • Praktické cvičenie: Monitorovanie infraštruktúry pomocou
 • Praktické cvičenie: Nasadenie nástroja Windows Admin Center

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Absolvent tohto kurzu bude vedieť nasadiť a spravovať službu Hyper-V vo vysoko dostupnom režime, bude poznať technológie vysokej dostupnosti ako sú Failover clustering, Load Balancing a možnosti replikácie. Naučíte sa automatizovať inštaláciu operačných systémov a dozviete sa, ako centrálne aktualizovať a monitorovať serverovú infraštruktúru pomocou moderných nástrojov.

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,44% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Počítačový kurz MOC 20740 II. - Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 34 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 1 z celkového počtu 1 priemerné hodnotenie: 100,00%
Peter B.
26.10.2023

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.)
jasne a konkrétne ukázané príklady s množstvom informácií ku danej téme ústretovosť, trpezlivosť, dokázal presne vysvetliť aj s príkladmi doplnenými o množstvo informácií z praxe, pohoďák skvelá komunikácia od samého začiatku, ústretový s posunutím termínu školenia a výberom z viacerých náhradných termínov, široký záber kurzov


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.) a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Windows Server – virtualizácia, vysoká dostupnosť a monitoring - (MOC 20740 – II.), prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave