Vzdelávanie

Našou špecializáciou je od roku 2007 organizácia a realizácia krátkodobého, ale aj dlhodobého vzdelávania. Jednoducho robíme to, čo najlepšie vieme – počítačové kurzy. Milujeme vzdelávanie, robíme ho s rešpektom a s radosťou. Našou prioritou je kvalita vzdelávania a spokojnosť našich zákazníkov, preto vám vieme ponúknuť maximálnu kvalitu, ktorú požadujete.

Ako sa u nás môžete učiť, forma vzdelávania:

Novinka v našej ponuke – živé online kurzy:
Pre aktuálnu situáciu naše kurzy momentálne nerealizujeme fyzicky v našich učebniach ale online z pohodlia vašeho domova či kancelárie. Ponúkame vám aj tento kurz/kurzy absolvovať ako:

Pozrite si video ako u nás fungujú živé online kurzy

Skupinové kurzy
Od jednej osoby v našich počítačových učebniach v Bratislave.

Skupinove IT kurzy

Firemné kurzy
Zistite, čo vieme urobiť vo vzdelávaní pre vašu spoločnosť.

Firemne IT kurzy

IT kurzy na mieru
Pripravíme iba pre vás na mieru vzdelávanie – kurzy, metodiku a materiály.

IT kurzy na mieru

Pre vás individuálne
Vy máte určite kopec otázok a naši špičkoví lektori zase odpovede.

Individualny IT kurz

Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.