Kurz umelá inteligencia (AI) prakticky - Úvod do AI, generovanie textov a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní

Kurz umelá inteligencia (AI) prakticky
Úvod do AI, generovanie textov a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás.

Navrhnite si vlastný termín!
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka školenia
1 deň
Cena kurzu / počítačového školenia
cena školenia bez zliav
950,00 € bez DPH
1 140,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 100,00 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum
video kurz aj k tomuto IT kurzu zadarmo

Anotácia, popis školenia:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Toto školenie "Umelá inteligencia (AI) prakticky" je určené pre vašu firmu, učebná osnova a potreby môžu byť prispôsobené vašim požiadavkám. Cena kurzu je stanovená pre skupinu a realizovať sa môže, ako uzavreté školenie iba pre vás. Školenie sa môže uskutočniť vo vašej firme v Bratislavskom kraji, alebo za doplatok podľa dohody kdekoľvek na Slovensku. V pôvodnej cene je tiež možné uskutočniť školenie živou online formou. Cena je kalkulovaná pre maximálne 10-člennú skupinu. Pre dohodnutie termínu kurzu, miesta realizácie a formy nás prosím kontaktujte. Pomôžeme vám vytrénovať vašich kolegov, či zamestnancov tak, aby im umelá inteligencia a jej moderné možnosti šetrili čas a zefektívnili pracovné procesy. Počas kurzu identifikujeme slabé miesta vašich kolegov a naučíme ich, ako im AI môže pomôcť v každodennom pracovnom procese.

Umelá inteligencia (AI) predstavuje revolučný nástroj, ktorý zásadne mení spôsob, akým pracujeme a komunikujeme. Predstavte si svet, kde rutinné úlohy vykonáva za vás technológia, ktorá sa učí a prispôsobuje vašim potrebám. AI umožňuje nielen automatizáciu bežných činností, ale aj pokročilé analýzy dát, generovanie kreatívneho obsahu, či personalizovanú interakciu so zákazníkmi. Vďaka AI môžeme zvýšiť efektivitu, znížiť náklady, venovať viac času odbornej, či manuálnej práci a priniesť inovatívne riešenia do každodenného pracovného života. Či ste pracovník v kancelárii, alebo marketér, kreatívec, alebo nie ste vôbec kreatívny, či už ste riaditeľ, alebo sekretárka – umelá inteligencia a jej nástroje vám pomôžu pri každodennej práci v akomkoľvek odvetví.

Na tomto kurze sa naučíte základy fungovania umelej inteligencie a princípy neurónových sietí. Zistíte, čo AI dokáže a kde sú jej limity. Naučíte sa, prečo je dôležité AI kontrolovať a ako ju nepoužívať. Prostredníctvom praktických cvičení sa oboznámite s nástrojmi generatívnej AI na tvorbu textov, grafiky a práce s dokumentami. A čo je na tomto kurze AI asi najlepšie a najpraktickejšie - naučíte sa vytvoriť vlastného chat GPT asistenta, ktorý zefektívni komunikáciu vo vašej firme, pretože bude premýšľať rovnako, ako vy. Ukážeme si, ako si vytrénovať najlepšieho pracovníka, kolegu, kamaráta, osobného asistenta..., proste niekoho, kto bude mať správne formulované odpovede na všetky vaše otázky a úlohy. Tento kurz vám ukáže, ako AI môže prakticky pomôcť vo vašom podnikaní nie len v marketingu a každodennej kancelárskej práci, ale v mnohých odvetviach. Vďaka získaným vedomostiam budete schopný uplatniť AI na zlepšenie produktivity a inováciu vašich procesov.

Kurz Umelá inteligencia (AI) prakticky vám poskytne komplexný pohľad na možnosti využitia AI vo vašej firme. Naučíte sa nielen teoretické základy, ale aj praktické aplikácie, ktoré vám umožnia okamžite začať s implementáciou AI riešení. Osvojíte si schopnosti správne sa pýtať a generovať rôzne texty a grafiku. Tento kurz je ideálny pre všetkých, ktorí chcú držať krok s modernými technológiami a získať konkurenčnú výhodu na trhu. Buďte pripravení na budúcnosť a využite potenciál umelej inteligencie naplno.
1x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Generatívna umelá inteligencia (AI) - Úvod, praktické tipy a tvorba promptov
Pozrieť videokurzy
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena školenia Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!

Termín kurzu musíme otvoriť

Pre tento kurz, aktuálne nemáme otvorený ani plánovaný žiadny denný termín. Bez problémov vieme pre vás v dohľadnej dobe tento kurz otvoriť.

Kontaktujte nás čo najskôr s vašou predstavou a my pre vás tento kurz otvoríme - skupinovo alebo individuálne v našich učebniach alebo online formou.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - školenie prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - školenie prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - školenie prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny školenia

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz umelá inteligencia (AI) prakticky - Úvod do AI, generovanie textov a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní

Toto školenie "Umelá inteligencia (AI) prakticky" je určené pre vašu firmu, učebná osnova a potreby môžu byť prispôsobené vašim požiadavkám. Cena kurzu je stanovená pre skupinu a realizovať sa môže, ako uzavreté školenie iba pre vás. Školenie sa môže uskutočniť vo vašej firme v Bratislavskom kraji, alebo za doplatok podľa dohody kdekoľvek na Slovensku. V pôvodnej cene je tiež možné uskutočniť školenie živou online formou. Cena je kalkulovaná pre maximálne 10-člennú skupinu.

Pre dohodnutie termínu kurzu, miesta realizácie a formy nás prosím kontaktujte. Pomôžeme vám vytrénovať vašich kolegov, či zamestnancov tak, aby im umelá inteligencia a jej moderné možnosti šetrili čas a zefektívnili pracovné procesy. Počas kurzu identifikujeme slabé miesta vašich kolegov a naučíme ich, ako im AI môže pomôcť v každodennom pracovnom procese.

Úvod do umelej inteligencie - AI

 • Úvod do AI.
 • Princíp fungovania AI.
 • Neurónová sieť.
 • Čo dokáže AI.
 • Čo AI nedokáže.
 • Prečo ju treba kontrolovať.
 • Ako AI nepoužívať.
 • V čom AI nenahradí ľudí.
 • Prečo je dôležitý nápad.

AI vo vašej firme a pri podnikaní

 • Ako môže umelá inteligencia pomôcť vo firme.
 • Generatívna umelá inteligencia a jej možnosti pomoci:
  • vo vašej firme
  • popri podnikaní
  • pri marketingu
  • pri práci v kancelárii
 • Nástroje AI dnes.
 • AI mobilné aplikácie na každý deň.

Generatívna umelá inteligencia

 • Generovanie a práca s textom a obsahom.
 • Generovanie a práca s grafikou, obrázkami a videom.
 • Najlepšie chatboty dnes:
  • Chat GPT.
  • Google Gemini.
  • Microsoft Bing.
  • Claude AI.
  • Iné.

Grafika, generovanie obrázkov a úprava grafiky

 • Grafické nástroje.
 • Generovanie obrázkov, ikoniek.
 • Generovanie fotiek.
 • Zväčšovanie fotiek.
 • Fotobanky s AI výtvormi.
 • Úprava fotiek.
 • AI vo Photoshope.

Chat GPT a praktické cvičenia

 • Prihlásenie sa a registrácia.
 • Verzie a rozdiely.
 • Mobilná aplikácia.
 • Čo zvládne generatívna umelá inteligenia a chat GPT.
 • Typy úloh, ktoré nám budú trvať dlho, ale AI to zvládne rýchlo.
 • Učíme sa pracovať s AI a správne zadávanie úloh.
 • Príprava vstupu.
 • Možnosti vstupov.
 • Nová konverzácia a vlákno.
 • Praktické cvičenia.
 • Tipy na dobrú komunikáciu.

Vlastný CHAT GPT a trénovanie

 • Vytvorenie si vlastnej AI v CHAT GPT.
 • Trénujeme a učíme umelú inteligenciu pre naše potreby.
 • Správne vstupy.
 • Naše služby a produkty.
 • Náš tón hlasu, naše postupy a naše myslenie.
 • Naša cieľová skupina.
 • Trénovanie na základe histórie.
 • Ukážky a cvičenia s vlastným chatbotom.

Praktické cvičenie, úlohy, tréning a riešenia

 • Bežné generovanie textu.
 • Komunikácia so zákazníkmi.
 • Obsah web stránky.
 • Popisy produktov.
 • Odpovede na email, či komentáre.
 • Riešenia bežných úloh.
 • Obsah na sociálne siete.
 • Obsah do reklám.
 • Pomoc s generovaním odborných textov.
 • Analýza textov.
 • Tvorba zhrnutí dokumentov, či ich analýza.
 • Expanzia textu a alternatívne texty.
 • Kreatívne návrhy.
 • Oprava textov, či odborné preklady.
 • Poradenstvo vo vašom segmente.
 • Iné.

Diskusia a záver

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Peter Hecht
Peter Hecht
Hodnotenie lektora 98,71% spokojnosť

Peťo je lektorom od vzniku spoločnosti. Jeho hlavným zameraním je programovanie web stránok, grafika a internetový marketing. Má na svedomí vzhľad našich web stránok, je zároveň marketingovým riaditeľom spoločnosti. Okrem toho, že navrhuje, programuje a tvorí pre IT Learning, konzultuje témy ohľadom online marketingu aj pre iné spoločnosti. Nebojí sa na kurzoch podeliť o svoje praktické skúsenosti a know-how.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Kurz umelá inteligencia (AI) prakticky - Úvod do AI, generovanie textov a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 17 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 1 z celkového počtu 1 priemerné hodnotenie: 100,00%
Denisa G.
19.06.2024

hodnotenie lektora:
100%
Peter Hecht
lektor kurzu Peter Hecht
lektor kurzu
Absolvoval/a: Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní
Tento kurz sme si objednali ako firma s požiadavkou aby bol napasovaný na oblasť našej činnosti. Musím povedať, že to bol veľmi prínosný kurz, doplnil nám fakty a objasnil súvislosti a pomohol za krátky čas pochopiť veľmi veľa všeobecných tém z oblasti AI. Pán Hecht je absolútny profesionál s prirodzeným talentom na to ako zaujať pozornosť na školení a pritom vysvetliť danú oblasť jednoducho pochopiteľnou formou v odbornom kontexte.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Umelá inteligencia (AI) prakticky len pre vašu firmu - Úvod do AI, texty a grafiky, vlastný chat GPT asistent vo vašej firme a využitie v IT, v marketingu a pri podnikaní, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave