Počítačový kurz MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby

Počítačový kurz MOC 20741 – Windows Server 2016
sieťové služby

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
03.06.2024
denný kurz živý online kurz
Cena: 895,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (4)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
5 dní
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
895,00 € bez DPH
1 074,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 4
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 100,00 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Tento kurz bol oficiálnym kurzom spoločnosti Microsoft pod číslom 20741. Ku dňu 31.12.2021 však Microsoft zrušil podporu tohto kurzu, a teda oficiálne už nie je možné ho poskytovať. Keďže teoretické a praktické poznatky, ktoré študenti môžu získať, ako aj koncepcia celého kurzu sa nám zdá byť dobrá, bola by škoda, keby sme kurz vyradili z ponuky. Kurz poskytujeme naďalej v pôvodnej podobe s podkladmi od našej spoločnosti IT Learning.

O kurze:
Tento päťdňový kurz poskytuje základné sieťové zručnosti potrebné na nasadenie a podporu Windows Server 2016 pre väčšinu organizácií. Pokrýva základy TCP/IP, technológie vzdialeného prístupu a pokročilejší obsah ako napr. Software Defined Networking.

Zameranie:
Tento kurz je určený pre existujúcich IT profesionálov, ktorí majú základné znalosti a skúsenosti so sieťami a potrebujú kurz, ktorý poskytuje ucelený prehľad základných a pokročilých sieťových technológií vo Windows Server 2016. Kandidáti vhodný pre tento kurz sú:
Správcovia siete, ktorí si potrebujú zlepšiť svoje znalosti a naučiť sa pracovať s novými technológiami vo Windows Server 2016
Systémoví a infraštruktúrni administrátori so všeobecnými znalosťami sietí, ktorí potrebujú v tejto oblasti získať základné a pokročilé znalosti v prostredí Windows Server 2016
Sekundárna audiencia pre tento kurz sú IT profesionáli, ktorí chcú absolvovať oficiálny Microsoft test MCSA 70-741: Networking with Windows Server 2016.
materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Účastník školenia dostane elektronické materiály ku kurzu v slovenskom a/alebo anglickom jazyku.
používaná verzia software: Toto oficiálne školenie spoločnosti Microsoft je navrhnuté pre Windows Server 2016 je však rovnako relevantné aj pre staršie verzie.
3x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Vzdialené pripojenie do konzoly Hyper-V Manager z počítača mimo domény
2. Inštalácia Hyper-V na Windows 11
3. Inštalácia Hyper-V na Windows 10
Pozrieť videokurzy
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
03.06. - 07.06.
od pondelka v Bratislave
895,00 €
1 074,00 € s DPH
Otvorený termín

denný
03.06. - 07.06.
od pondelka živý online kurz
895,00 €
1 074,00 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Otvorený termín

denný
21.10. - 25.10.
od pondelka v Bratislave
895,00 €
1 074,00 € s DPH
Otvorený termín

denný
21.10. - 25.10.
od pondelka živý online kurz
895,00 €
1 074,00 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 3 osoby a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačový kurz MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby

Modul 1: Plánovanie a implementácia IPv4 siete

Tento modul vysvetľuje, ako používať základné sieťové nástroje a techniky na konfiguráciu a riešenie problémov v IPv4 sieťach.

 • Lekcie:
  • Plánovanie IPv4 adresovania
  • Konfigurácia IPv4
  • Správa a riešenie problémov IPv4 sieťovej konektivity
 • Praktické cvičenie: Plánovanie IPv4 siete
  • Plánovanie prideľovania IPv4 adries
 • Praktické cvičenie: Implementácia a riešenie problémov v IPv4 sieti
  • Kontrola IPv4
  • Riešenie problémov IPv4

Modul 2: Implementácia DHCP

Tento modul vysvetľuje, ako plánovať a implementovať podporu automatickej konfigurácie zariadení pomocou DHCP.

 • Lekcie:
  • Prehľad serverovej role DHCP
  • Nasadenie DHCP
  • Správa a riešenie problémov DHCP
 • Praktické cvičenie: Implementácia DHCP
  • Plánovanie serverovej implementácie DHCP
  • Implementácia DHCP konfigurácie zariadení
  • Kontrola DHCP implementácie

Modul 3: Implementácia IPv6

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať IPv6 a ako integrovať IPv4 a IPv6 siete.

 • Lekcie:
  • Prehľad IPv6 adresovania
  • Konfigurácia IPv6
  • Implementácia IPv6 a jeho koexistencia s IPv4
  • Prechod z IPv4 na IPv6
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia a vyhodnocovanie transmisných technológií IPv6
  • Prehľad predvolenej IPv6 konfigurácie
  • Implementácie DHCPv6
  • Konfigurácia sieťovej integrácie pomocou ISATAP
  • Konfigurácia natívnej IPv6 konektivity
  • Konfigurácia konektivity 6to4

Modul 4: Implementácia DNS

Tento modul vysvetľuje, ako inštalovať, konfigurovať a riešiť problémy s DNS v rámci firemnej siete.

 • Lekcie:
  • Implementácia DNS servera
  • Konfigurácia zón v DNS
  • Konfigurácia rozlišovania názvov medzi zónami
  • Integrácia DNS s doménou Active Directory Domain Services (AD DS)
  • Konfigurácia pokročilých nastavení DNS
 • Praktické cvičenie: Plánovanie a implementácia rozlišovania názvov s použitím DNS
  • Plánovanie rozlišovania názvov pomocou DNS
  • Implementácia DNS servera a zón
 • Praktické cvičenie: Integrácia DNS s Active Directory
  • Intergrácia DNS s Active Directory
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia pokročilých nastavení DNS
  • Konfigurácia DNS politík
  • Kontrola DNS implementácie
  • Riešenie problémov s DNS

Modul 5: Implementácia a správa IPAM

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať a spravovať možnosť IPAM v rámci Windows Server 2016. Tento modul okrem toho vysvetľuje, ako používať IPAM na správu služieb ako DHCP a DNS.

 • Lekcie:
  • Prehľad IPAM
  • Nasadenie IPAM
  • Správa IP adresných priestorov s použitím IPAM
 • Praktické cvičenie: Implementácia IPAM
  • Inštalácia IPAM servera
  • Poskytovanie služieb IPAM servera
  • Spravovanie IP adresných priestorov s použitím IPAM

Modul 6: Vzdialený prístup vo Windows Server 2016

Tento modul vysvetľuje, ako plánovať vzdialený prístup vo Windows Server 2016 a ako implementovať webové aplikačné proxy.

 • Lekcie:
  • Prehľad vzdialeného prístupu
  • Implementácia Webového aplikačného proxy
 • Praktické cvičenie: Implementácia Webového aplikačného proxy
  • Implementácia Webového aplikačného proxy
  • Kontrola nasadenia Webového aplikačného proxy

Modul 7: Implementácia DirectAccess

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať a spravovať DirectAccess vo Winodws Server 2016.

 • Lekcie:
  • Prehľad DirectAccess
  • Implementácia DirectAccess s použitím sprievodcu
  • Implementácia a správa DirectAccess infraštruktúry
 • Praktické cvičenie: Implementácia DirectAccess s použitím sprievodcu
  • Kontrola pripravenosti DirectAccess na nasadenie
  • Konfigurácia DirectAccess
  • Kontrola nasadenia DirectAccess
 • Praktické cvičenie: Nasadzovanie pokročilého riešenia DirectAccess
  • Príprava prostredia na DirectAccess
  • Implementácia pokročilej infraštruktúry DirectAccess
  • Kontrola nasadenia DirectAccess

Modul 8: Implementácia VPN

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať a spravovať vzdialený prístup vo Windows Server 2016 pomocou VPN.

 • Lekcie:
  • Plánovanie VPN
  • Implementácia VPN
 • Praktické cvičenie: Implementácia VPN
  • Implementovanie VPN
  • Kontrola nasadenia VPN
  • Riešenie problémov s VPN prístupom

Modul 9: Implementácia sietí pre firemné pobočky

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať sieťové služby do firemných pobočiek.

 • Lekcie:
  • Možnosti implementácie sietí do firemných pobočiek a ich plánovanie
  • Implementácia distribuovaného súborového servera (DFS) pre pobočky
  • Implementácia BranchCache pre pobočky
 • Praktické cvičenie: Implementácia DFS pre pobočky
  • Implementácia DFS
  • Kontrola nasadenia DFS
 • Praktické cvičenie: Implementácia BranchCache
  • Implementovanie BranchCache
  • Kontrola nasadenia BranchCache

Modul 10: Konfigurácia pokročilých sieťových funkcií

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať pokročilú sieťovú infraštruktúru.

 • Lekcie:
  • Prehľad funkcií pre vysoko výkonné siete
  • Konfigurácia pokročilých sieťových funkcií v Hyper-V
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia pokročilých sieťových funkcií v Hyper-V
  • Vytvorenie a používanie virtuálnych sieťových switchov v Hyper-V
  • Konfigurácia a používanie pokročilých možností virtuálnych switchov

Modul 11: Implementácia Software Defined Networking

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať SDN.

 • Lekcie:
  • Prehľad SDN
  • Implementácia sieťovej virtualizácie
  • Implementácia Network Controller
 • Praktické cvičenie: Ako nasadiť Network Controller
  • Príprava na nasadenie Network Controller
  • Nasadenie Network Controller

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po skončení kurzu bude absolvent schopný:
• Plánovať a implementovať sieť IPv4
• Implementovať dynamickú konfiguráciu zariadení (DHCP)
• Implementovať IPv6
• Implementovať DNS
• Implementovať a spravovať IPAM Server
• Plánovať vzdialený prístup
• Implementovať DirectAccess
• Implementovať VPN
• Implementovať sieť pre firemné pobočky
• Konfigurovať pokročilé sieťové funkcie
• Implementovať Software Defined Networking

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,43% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Počítačový kurz MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 155 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 3 z celkového počtu 3 priemerné hodnotenie: 100,00%
Lukáš K.
13.05.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Peter O.
26.04.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Daniel B.
15.04.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu MOC 20741 – Windows Server 2016 - sieťové služby, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave