Kupóny Milujeme vzdelávanie

Niekto rád číta knihy, niekto rád športuje alebo si pozrie dobrý film. My milujeme vzdelávanie a ľudí, presne ako vy. Takých, ktorí vedia, že najlepšia investícia je investícia do vzdelania, pretože je to jediný spôsob, ako byť užitočný pre zamestnávateľa i spoločnosť. Lepšia práca, vyššia funkcia, lepší plat – toto všetko má spoločného menovateľa – vaše vedomosti a skúsenosti. Ročne naše akreditované školiace stredisko vzdeláva s úspechom a spokojnosťou vyše 4 000 účastníkov. Pridajte sa k nim aj vy!

Dovoľte nám ponúknuť vám jedinečný vzdelávací balík – kupóny na kurzy v hodnote viac, ako 550 €!

Držíte v ruke tieto kupóny? Výborne, poďte ich rýchlo aktivovať!

Cena aktivácie kupónov od 1.1.2017:

99,00 EUR s DPH

Gratulujeme vám! Získali ste spolu 14 tematických kupónov, ktoré viete použiť na vzdelávanie kedykoľvek v roku 2017 a 2018. Sami sa rozhodnete, kedy a ktorý kupón miniete. Grafika, marketing, Excel, Office, ale aj zľavy na tábory alebo 1+1 osoba zdarma.

Držíte v rukách kupóny, ktoré sú vstupom do sveta počítačového vzdelávania a navyše so zľavami, ktoré vám pomôžu aj výrazne ušetriť. Nemusíte použiť všetky kupóny a ani ich nemusíte použiť vy – môžete ich aktivovať a niekomu podarovať. Kupóny nie sú viazané na konkrétne meno.

Ako aktivovať kupóny?

Napíšte nám vaše meno a kontakt a do správy číslo kupónov zo zadnej strany. Ak si prajete kupóny fakturovať na firmu, napíšte nám do správy aj fakturačné údaje. Po aktivácii a úhrade poplatku môžete vaše kupóny používať na naše kurzy.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave