Stráženie garantovaných termínov kurzov

Nenašli ste práve teraz termín kurzu ktorý Vám vyhovuje? Nájdeme Vám garantovaný termín.

Nezúfajte, denne otvárame podľa požiadaviek zákazníkov množstvo kurzov a termínov. Je iba otázka času, kedy Vám bude práve otvorený termín vyhovovať.  A aby ste to nemuseli strážit sami, som tu pre Vás. Po otvorení termínu zadaného kurzu Vám zašleme informačný email a pokiaľ Vám bude termín vyhovotať, možete objednávať a pokiaľ nie, nič sa nedeje. Strážny pes je nezáväzný a zadarmo.

Zadajte kritériá na stráženie:

Odoslaním formuláru nám udeľujete právo spracovať Vaše osobné údaje v rozsahu, v akom ste ich zadali do formulára. Súhlas je platný do momentu zrušenia funkcie Strážny pes, ktorú môžete ukončiť kedykoľvek prostredníctvom odkazu, ktorý nájdete v každom e-maile.

Prijali sme Vašu požiadavku na aktiváciu služby Strážny pes. Ak ste si službu aktivovali prvý krát, na potvrdenie požiadavky použite odkaz, ktorý sme Vám zaslali e-mailom. Pokiaľ službu neaktivujete do 3 dní, odkaz bude neplatný a bude nutné formulár s požiadavkou odoslať znovu. Ak máte službu už aktivovanú a iba ste si pridávali nový kurz, aktivačným e-mailom Vás nebudeme znovu zaťažovať 🙂

Službu strážneho psa sme Vám nedokázali aktivovať. Podľa našich záznamov sa vyskytla nasledovná chyba: Skúste chybu opraviť a službu aktivovať znovu. Pokiaľ sa Vám to nepodarí, radi Vám pomôžeme, stačí nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave