Počítačové školenia a IT kurzy pre firmy

sme špecialista na firemné vzdelávanie

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. sa priamo špecializuje aj na vzdelávanie firiem a organizácií. Od roku 2008 sme preškolili vo firemnej sfére viac než 10 000 účastníkov a zrealizovali vyše 4 000 školení. Firemné kurzy a tréningy sú pre nás hlavnou oblasťou.

Firemné vzdelávanie – ste na správnej adrese

Naša spoločnosť je schopná realizovať v jeden deň až 15 rôznych kurzov, školení a tréningov kdekoľvek na Slovensku. Množstvo špičkových lektorov s praxou, kompletne zariadené učebne a pripravená technika sú vám k dispozícii. Sme pripravení plniť akékoľvek požiadavky pri realizácii vzdelávania pre vašu firmu, či spoločnosť.

V prípade, že potrebujete vzdelávať svojich zamestnancov alebo kolegov ste na správnej adrese. Máme nielen špičkových lektorov s praxou, ale hlavne ako spoločnosť tisíce spokojných zákazníkov a dlhoročné skúsenosti s procesom vzdelávania a výučby. Sme pripravení pre vás školiť jedného, dvoch či troch zamestnancov, ale aj veľké skupiny. Pritom vám vieme ponúknuť výhodné ceny vzdelávania a pre skupiny poskytnúť aj množstevné zľavy.

Spolu s cenovou ponukou vám vieme dodať aj referencie, mená lektorov a ich hodnotenia, pretože iba tak si môžete byť istí kvalitou.

TIP: Aby bola výuka čo najefektívnejšia, ponúkame vám bezplatné testovanie vašich zamestnancov, a to aj veľkej skupiny, pomocou našich online testov, ktoré vieme za vás bezplatne rozoslať, vypracovať analýzu vedomostí, znalostí a zručností. Následne vám zašleme vyhodnotenie aj s odporúčaným rozdelením do skupín.

Firemné tréningy a kurzy – viac informácií

Pre firmy a spoločnosti vieme ponúknuť nasledovné spôsoby vzdelávania:

  • Otvorené kurzy – prihlásenie od 1 osoby do našich otvorených IT kurzov – termíny nájdene na našich stránkach, tak isto aj ponuku kurzov.
  • Uzatvorené skupinové kurzy v našich priestoroch – od 6 účastníkov sa nemusíte radiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený a vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach na našich počítačoch.
  • Uzatvorené skupinové kurzy v priestoroch spoločnosti – vieme prísť za vami, nech ste kdekoľvek na Slovensku. Od 6 účastníkov sa nemusíte radiť do našich skupín, ale pripravíme vám uzatvorený a vlastný tréning na mieru.
  • Individuálne kurzy – výhodný spôsob pre vedenie spoločnosti, manažérov alebo jednoducho pre osoby, ktoré vo vašej firme majú vlastné otázky na lektora a potrebujú preberať vlastné témy.
  • Konzultácie a koučing – vy máte mnoho otázok a my pre vás na ne mnoho odpovedí. Pošleme vám lektora na pravidelné alebo nepravidelné stretnutia, podľa vašich požiadaviek.

Máte záujem o preškolenie zamestnancov od jednej osoby až po stovky osôb?

Kontaktujte nás a pomôžeme vám realizovať firemné školenie alebo tréning.

tel: 02 / 49 20 30 80
email: info@itlearning.sk

alebo nám napíšte pomocou kontaktného formulára:

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave