Počítačový kurz MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb

Počítačový kurz MOC 20412 – Windows Server 2012
Konfigurácia pokročilých služieb

Tento kurz otvárame podľa počtu záujemcov. Bez problémov otvoríme tento kurz iba pre Vás.

Navrhnite si vlastný termín!
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
5 dní
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
1 117,00 € bez DPH
1 340,40 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 0
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 100,00 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Tento kurz je oficiálnym kurzom spoločnosti Microsoft pod číslom 20412 a slúži zároveň aj ako príprava na oficiálny Microsoft test 70-412: Configuring Advanced Windows Server 2012 Services.

O kurze:
Získajte poznatky a praktické zručnosti na administráciu Windows Server 2012, vrátane Windows Server 2012 R2, v tomto päťdňovom oficiálnom kurze Spoločnosti Microsoft. Tento kurz je tretia časť v trojdielnej sérií kurzov, ktoré poskytujú vedomosti a schopnosti potrebné na implementáciu základnej infraštruktúry Windows Server 2012 do existujúceho firemného prostredia. Táto trojica kurzov spoločne pokrýva implementáciu, správu, údržbu a poskytovanie služieb v prostredí Windows Server 2012. Napriek tomu, že niektoré schopnosti a úlohy sú pokryté vo viacerých kurzoch, je tento kurz primárne zameraný na pokročilú konfiguráciu služieb potrebných na nasadenie, správu a údržbu Windows Server 2012 infraštruktúry, ako sú pokročilé sieťové služby, Active Directory Domain Services (AD DS), Active Directory Rights Management Services (AD RMS), Active Directory Federation Services (AD FS), sieťový load balancing, Failover Clustering, služby business continuity a Disaster recovery, ako aj poskytovanie prístupu a informácií a ochrana technológií ako je Dynamic Access Control (DAC) a Web application Proxy integrácia pomocou AD FS a Workplace Join.

Zameranie:
Tento kurz je určený pre IT profesionálov s praktickými skúsenosťami v prostredí Windows Server 2008 alebo Windows Server 2012, ktorí sa snažia získať schopnosti a vedomosti potrebné na pokročilú správu a poskytovanie služieb v rámci prostredia Windows Server 2012 (resp. R2). Typický záujemcovia o tento kurz sú:
Skúsený Windows Server administrátori ktorí majú reálne praktické skúsenosti s firemným prostredím pracujúcim s Windows Server 2008 alebo 2012.
IT profesionáli, ktorí chcú absolvovať skúšku 70-412: Configuring Advanced Windows Server 2012 Services.
IT profesionál, ktorý chce absolvovať skúšku MCSE v oblasti DataCenter, Desktop infraštruktúra, výmena správ, spolupráca a komunikácia sa bude tiež zaujímať o tento kurz, keďže testy MCSA sú požadované pre individuálne špecializácie.

materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Demo príklady ako aj Praktické cvičenia z kurzu sú voľne stiahnuteľné na webových stránkach spoločnosti Microsoft. Oficiálna príručka ku kurzu od spoločnosti Microsoft v cene 270,- EUR je zahrnutá v cene kurzu.
používaná verzia software: Windows Server 2012/2012 R2
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!

Termín kurzu musíme otvoriť

Pre tento kurz, aktuálne nemáme otvorený ani plánovaný žiadny denný termín. Bez problémov vieme pre vás v dohľadnej dobe tento kurz otvoriť.

Kontaktujte nás čo najskôr s vašou predstavou a my pre vás tento kurz otvoríme - skupinovo alebo individuálne v našich učebniach alebo online formou.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačový kurz MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb

Modul 1: Implementácia pokročilých sieťových služieb

V tomto module sa študenti naučia konfigurovať pokročilé vlastnosti DHCP, DNS a konfigurovať IPAM Server.

 • Lekcie:
  •  Konfigurácia pokročilých možností DHCP
  •  Konfigurácia pokročilých možností DNS
  •  Implementácia IPAM Servera
  •  Správa IP adresových priestorov pomocou IPAM
 • Praktické cvičenie: Implementácia pokročilých sieťových služieb

Modul 2: Implementácia pokročilých súborových služieb

Tento modul sa zaoberá pokročilými súborovými službami, ako je iSCSI a BranchCache, ktoré slúžia na optimalizáciu používania úložiskových priestorov.

 • Lekcie:
  •  Konfigurácia iSCSI úložiska
  •  Konfigurácia BranchCache
  •  Optimalizácia používania úložiska
 • Praktické cvičenie: Implementácia pokročilých súborových služieb
 • Praktické cvičenie: Implementácia BranchCache

Modul 3: Implementácia Dynamic Access Control (DAC)

Tento modul sa zaoberá konfiguráciou Dynamic Access Control (DAC) na správu a auditovanie prístupov ku zdieľaným súborom.

 • Lekcie:
  •  Prehľad DAC
  •  Implementácia DAC komponentov
  •  Implementácia DAC pre kontrolu prístupu
  •  Implementácia Access Denied Assistance
  •  Implementácia a správa Work Folders
 • Praktické cvičenie: Implementácia bezpečného prístupu k údajom

Modul 4: Implementácia distribuovaného nasadenia AD DS

Tento modul sa zaoberá plánovaním a implementovaním nasadenia AD DS v prostredí, ktoré obsahuje niekoľko domén alebo niekoľko doménových forestov.

 • Lekcie:
  •  Prehľad distribuovaného nasadenia AD DS
  •  Distribuované nasadenie AD DS
  •  Konfigurácia AD DS Trusts
 • Praktické cvičenie: Implementácia distribuovaného nasadenia AD DS

Modul 5: Implementácia AD DS lokalít (Site) a replikácie

Tento modul rozoberá plánovanie a implementáciu nasadenia AD DS v prostredí, ktoré obsahuje niekoľko rôznych lokalít, spravidla viacero pobočiek na rôznych miestach.

 • Lekcie:
  •  Prehľad replikácie AD DS
  •  Konfigurácia AD DS lokalít
  •  Konfigurácia a monitorovanie AD DS replikácie
 • Praktické cvičenie: Implementácia AD DS lokalít a replikácie

Modul 6: Implementácia Active Directory Certificate Services (AD CS)

Tento modul sa zaoberá nasadením doménových certifikačných služieb (AD CS) na distribuovanie TLS certifikátov. Toto zahŕňa implementáciu hierarchie certifikačnej autority a prácu so samotnými certifikátmi.

 • Lekcie:
  •  Použitie certifikátov vo firemnom prostredí
  •  Prehľad PKI
  •  Nasadenie CA
  •  Nasadenie a správa certifikačných šablón
  •  Implementácia distribúcie a zneplatňovania certifikátov
  •  Správa obnovovania certifikátov
 • Praktické cvičenie: Nasadenie a konfigurácia hierarchie certifikačných autorít
 • Praktické cvičenie: Nasadenie a správa certifikátov

Modul 7: Implementácia Active Directory Rights Management Services (AD RMS)

Tento modul vysvetľuje ako nasadiť AD RMS. Tento modul poskytuje prehľad Active Directory Rights Management Services (AD RMS), vysvetľuje ako nadsadiť a spravovať AD RMS infraštruktúru a ako konfigurovať ochranu obsahu dokumentov pomocou AD RMS.

 • Lekcie:
  •  Prehľad AD RMS
  •  Nasadenie a správa AD RMS infraštruktúry
  •  Konfigurácia AD RMS Content Protection
  •  Konfigurácia externého prístupu do AD RMS
 • Praktické cvičenie: Implementácia AD RMS

Modul 8: Implementácia a administrácia Active Directory Federation Services (AD FS)

Tento modul popisuje AD FS a konfiguráciu AD FS v prostredí jednej organizácie a v prostredí viacerých partnerských organizácií.

 • Lekcie:
  •  Prehľad AD FS
  •  Nasadenie AD FS
  •  Implementácia AD FS pre jednu organizáciu
  •  Nasadenie AD FS v scenári Business-to-Business
  •  Rozšírenie AD FS o externých klientov
 • Praktické cvičenie: Implementácia AD FS
 • Praktické cvičenie: Implementácia AD FS pre externých partnerov a používateľov

Modul 9: Implementácia Network Load Balancing (NLB)

Po absolvovaní tohto modulu budú študenti schopní poskytovať vysokú dostuponosť a balancovanie výkonu pre webové aplikácie pomocou implementácie služby Network Load Balancing.

 • Lekcie:
  •  Prehľad NLB
  •  Konfigurácia NLB klastra
  •  Plánovanie NLB implementácie
 • Praktické cvičenie: Implementácia NLB

Modul 10: Implementácia systému Failover Clustering

Tento modul sa zaoberá poskytovaním vysokej dostupnosti pre sieťové služby a aplikácie v prípade výpadku implementáciou Failover clusteringu.

 • Lekcie:
  •  Prehľad failover clustering
  •  Implementácia failover clustering
  •  Konfigurácia vysoko dostupných aplikácií a služieb pomocou failover clusteringu
  •  Správa failover clustering
  •  Implementácia systému failover clustering s viacerými lokalitami
 • Praktické cvičenie: Implementácia systému Failover Clustering

Modul 11: Implemtnácia systému Failover Clustering pre Hyper-V

Tento modul sa zaoberá nasadzovaním a správou virtuálnych strojov Hyper-V vo failover clustri.

 • Lekcie:
  •  Prehľad integrácie Hyper-V do failover clustering
  •  Implementácia virtuálnych strojov Hyper-V do failover clustering
  •  Implementácia presúvania virtuálnych strojov Hyper-V
 • Praktické cvičenie: Implementácia systému Failover Clustering pomocou Hyper-V

Modul 12: Implementácia systémov Business Continuity a Disaster recovery

Tento modul sa zaoberá implementáciou zálohovania a disaster recovery riešení na základe firemných a technických požiadaviek.

 • Lekcie:
  •  Prehľad ochrany údajov
  •  Implementácia Windows Server Backup
  •  Implementácia obnovy servera a údajov
 • Praktické cvičenie: Implementácia zálohovania a obnovy Windows servera

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po skončení kurzu bude študent schopný:
• Konfigurovať pokročilé vlastnosti DHCP, DNS a IPAM vo Windows Server 2012
• Konfigurovať a spravovať iSCSI, BranchCache a FSRM
• Konfigurovať DAC na správu a audit prístupov ku zdieľaným súborom
• Plánovať a implementovať AD DS nasadenie, ktoré bude obsahovať niekoľko domén a lesov
• Plánovať a implementovať AD DS nasadenie, ktoré bude obsahovať niekoľko lokalít
• Implementovať a konfigurovať nasadenie Active Directory Certificate Services (AD CS)
• Implementovať nasadenie AD RMS
• Implementovať nasadenie AD FS
• Poskytovať vysokú dostupnosť a load balancing pre webové aplikácie implementáciou Network Load Balancing (NLB)
• Implementovať a kontrolovať vysokú dostupnosť a load balancing pre webové aplikácie implementáciou NLB
• Poskytovať vysokú dostupnosť pre sieťové služby a aplikácie implementácie systému failovar clustering
• Implementovať failover cluster, konfigurovať a kontrolovať vysokú dostupnosť sieťových služieb.
• Nasadiť a spravovať virtuálne stroje Hyper-V vo failover clustri
• Implementovať zálohovanie a disaster recovery riešenie na základe biznis a technických požiadaviek

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,44% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Počítačový kurz MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 129 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 1 z celkového počtu 1 priemerné hodnotenie: 100,00%
Dušan K.
17.12.2018

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu MOC 20412 – Windows Server 2012 - Konfigurácia pokročilých služieb, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave