Počítačový kurz MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia

Počítačový kurz MOC 20411 – Windows Server 2012
Administrácia

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
21.10.2024
denný kurz v Bratislave
Cena: 895,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
5 dní
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
895,00 € bez DPH
1 074,00 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 98,33 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Tento kurz je oficiálnym kurzom spoločnosti Microsoft pod číslom 20411 a slúži zároveň aj ako príprava na oficiálny Microsoft test 70-411: Administering Windows Server® 2012.

O kurze:
Získajte poznatky a praktické zručnosti na administráciu Windows Server 2012, vrátane Windows Server 2012 R2, v tomto päťdňovom oficiálnom kurze Spoločnosti Microsoft. Tento kurz je druhá časť v trojdielnej sérií kurzov, ktoré poskytujú vedomosti a schopnosti potrebné na implementáciu základnej infraštruktúry Windows Server 2012 do existujúceho firemného prostredia. Táto trojica kurzov spoločne pokrýva implementáciu, správu, údržbu a poskytovanie služieb v prostredí Windows Server 2012. Napriek tomu, že niektoré schopnosti a úlohy sú pokryté vo viacerých kurzoch, je tento kurz primárne zameraný na administratívne úlohy potrebné udržiavanie Windows Server 2012 infraštruktúry ako je konfigurácia a riešenie problémov s rozlišovaním názvov, správa užívateľov a skupín použitím Active Directory Domain Services (AD DS) a Group Policy, implementácia vzdialeného prístupu s použitím riešení ako je DirectAccess, VPN a Web Application Proxy, implementácia sieťových politík a ochrany sieťového prístupu, ochrana údajov, nasadenie a údržba serverových obrazov, ako aj správa aktualizácií a monitorovanie prostredia Windows Server 2012.

Zameranie:
Tento kurz je určený pre IT profesionálov s praktickými skúsenosťami v prostredí Windows Server 2008 alebo Windows Server 2012, ktorí sa snažia získať schopnosti a vedomosti potrebné na správu a údržbu základnej infraštruktúry Windows Server 2012 (resp. R2). Hlavný dôraz pre študentov je rozšíriť počiatočné nasadenie infraštruktúry Windows Server 2012 a poskytnúť schopnosti potrebné na správu a údržbu doménového Windows Server 2012 prostredia, poskytnutím znalostí v oblastiach ako je správa užívateľov a skupín, sieťový prístup a bezpečnosť údajov. Typický záujemcovia o tento kurz sú:
Windows Server Administrátori pracujúci s Windows Server 2008 alebo Windows Server 2012, ktorí chcú získať znalosti potrebné na vykonávanie dennodenných spravovacích a údržbových úloh v prostredí WindowsServer 2012 (R2).
IT profesionáli ktorí chcú absolvovať skúšku 70-411: Administering Windows Server® 2012.
IT profesionál ktorý chce absolvovať skúšku MCSE v oblasti DataCenter, Desktop infraštruktúra, výmena správ, spolupráca a komunikácia sa bude tiež zaujímať o tento kurz, keďže testy MCSA sú požadované pre individuálne špecializácie.

materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Demo príklady ako aj Praktické cvičenia z kurzu sú voľne stiahnuteľné na webových stránkach spoločnosti Microsoft. Oficiálna príručka ku kurzu od spoločnosti Microsoft v cene 270,- EUR je zahrnutá v cene kurzu.
používaná verzia software: Windows Server 2012/2012 R2
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia :

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
21.10. - 25.10.
od pondelka v Bratislave
895,00 €
1 074,00 € s DPH
Otvorený termín

denný
21.10. - 25.10.
od pondelka živý online kurz
895,00 €
1 074,00 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačový kurz MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia .

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia

Modul 1: Konfigurácia a riešenie problémov s DNS (Domain Name System)

Tento modul vysvetľuje, ako konfigurovať a riešiť problémy DNS, vrátane DNS replikácie a DNS cache.

 • Lekcie:
  •  Konfigurácia role DNS server
  •  Konfigurácia DNS zón
  •  Konfigurácia DNS transferov zón
  •  Správa a riešenie problémov s DNS
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia a riešenie problémov s DNS

Modul 2: Údržba Active Directory Domain Services

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať virtualizované doménové radiče a Read-only doménové radiče (RODC). Okrem toho vysvetľuje, ako vykonávať štandardné administratívne úlohy a spravovať AD DS databázu.

 • Lekcie:
  •  Prehľad AD DS
  •  Implementácia virtualizovaných doménových radičov
  •  Implementácia RODC
  •  Administrácia AD DS
  •  Správa AD DS databázy
 • Praktické cvičenie: Údržba AD DS

Modul 3: Správa používateľských a servisných účtov

Tento modul vysvetľuje, ako vytvoriť, konfigurovať a automatizovať vytváranie používateľských účtov. Okrem toho vysvetľuje, ako konfigurovať vlastnosti používateľských objektov. Ďalej vysvetľuje, ako vytvoriť a spravovať servisné účty tzv. (Group) Managed Service Accounts.

 • Lekcie:
  •  Konfigurácia politiky hesla a uzamykania používateľských účtov
  •  Konfigurácia (Group) Managed Service Accounts
 • Praktické cvičenie: Správa používateľských a servisných účtov

Modul 4: Implementácia infraštruktúry politiky skupiny (Group policy - GPO)

Tento modul vysvetľuje, ako implementovať infraštruktúru GPO. Toto zahŕňa vykonávanie štandardných spravovacích GPO úloh a správu GPO pomocou Windows PowerShell. Okrem toho sa zameriava na riešenie problémov pri aplikovaní GPO nastavení.

 • Lekcie:
  •  Predstavenie Politiky skupiny
  •  Implementácia a správa GPO
  •  Group Policy Scope a Group Policy Processing
  •  Riešenie problémov s aplikáciou GPU
 • Praktické cvičenie: Implementácia infraštruktúry GPO

Modul 5: Správa počítačov pomocou Group Policy

Tento modul vysvetľuje, ako sa dajú použiť politiky skupiny (GPO) na implementáciu pracovného prostredia naprieč organizáciou pomocou Administrative Templates, Folder Redirection a Group Policy Preferences. Ďalej vysvetľuje, kde sa dajú tieto nástroje použiť, ako použiť Softvare Deployment na inštaláciu a aktualizáciu aplikácií pre používateľov.

 • Lekcie:
  •  Implementácia Administrative Templates
  •  Konfigurácia Folder Redirection a skriptov
  •  Konfigurácia Group Policy Preferences
  •  Správa softvérového vybavenia pomocou GPO
 • Praktické cvičenie: Správa používateľskych počítačov pomocou GPO

Modul 6: Inštalácia, konfigurácia a riešenie problémov role Network Policy Server

Tento modul vysvetľuje, ako inštalovať a konfigurovať NPS, RADIUS klient a RADIUS server. Okrem toho vysvetľuje autentifikačné metódy NPS a popisuje, ako monitorovať a riešiť problémy s NPS.

 • Lekcie:
  •  Inštalácia a konfigurácia NPS
  •  Konfigurácia RADIUS klientov a serverov
  •  Autentifikačné metódy NPS
  •  Monitorovanie a riešenie problémov s NPS
 • Praktické cvičenie: Inštalácia, konfigurácia a riešenie problémov NPS

Modul 7: Implementácia Network Access Protection

Tento modul vysvetľuje ako konfigurovať, monitorovať a riešiť problémy so službou NAP. Okrem toho vysvetľuje, ako môže NAP ochrániť vašu sieť a popisuje rôzne vynucovacie procesy NAP.

 • Lekcie:
  •  Prehľad Network Access Protection
  •  Prehľad vynucovacích procesov NAP
  •  Konfigurácia NAP
  •  Konfigurácia vynucovania IPSec pre NAP
  •  Monitorovanie a riešenie problémov s NAP
 • Praktické cvičenie: Implementácia Network Access Protection

Modul 8: Implementácia vzdialeného prístupu

V tomto module sa naučíte, ako implementovať a spravovať vzdialený prístup vo Windows Server 2012. Naučíte sa, ako implementovať DirectAccess pomocou sprievodcu Getting Started, ako implementovať a spravovať pokročilú infraštruktúru DirectAccess a ako implementovať VPN.

 • Lekcie:
  •  Prehľad vzdialeného prístupu
  •  Implementácia DirectAccess pomocou sprievodcu
  •  Implementácia a správa pokročilej infraštruktúry DirectAccess
  •  Implementácia VPN
  •  Implementácia Web Application Proxy
 • Praktické cvičenie: Implementácia DirectAccess pomocou sprievodcu
 • Praktické cvičenie: Nasadenie pokročilého riešenia DirectAccess 
 • Praktické cvičenie: Implementácia VPN
 • Praktické cvičenie: Implementácia Web Application Proxy

Modul 9: Implementácia služby File Services

Tento modul popisuje File Server Resource Manager (FSRM), konfiguráciu kvót, file screening, úložiskových reportov a implementáciu klasifikačných a súborových spravovacích úloh. Popisuje komponenty DFS a vysvetľuje, ako konfigurovať DFS Namespace a DFS replikáciu.

 • Lekcie:
  •  Prehľad FSRM
  •  Použitie FSRM na správu kvót, File screeningu a úložiskových reportov
  •  Implementácia klasifikačných a súborových spravovacích úloh
  •  Prehľad DFS
  •  Konfigurácia DFS Namespaces
  •  Konfigurácia a riešenie problémov s DFS replikáciou
 • Praktické cvičenie:  Konfigurácia kvót a systému File screening pomocou FSRM
 • Praktické cvičenie: Implementácia DFS

Modul 10: Konfigurácia šifrovania a pokročilého auditu

Tento modul vysvetľuje, ako šifrovať súbory pomocou EFS a ako konfigurovať pokročilé možnosti auditu.

 • Lekcie:
  •  Šifrovanie diskov pomocou nástroja BitLocker
  •  Šifrovanie súborov pomocou EFS
  •  Konfigurácia pokročilého auditu
 • Praktické cvičenie:  Konfigurácia šifrovania a pokročilého auditu

Modul 11: Nasadenie a údržba serverových obrazov

Tento modul vysvetľuje, ako vytvoriť a spravovať obrazy systému (tzv. Image) pomocou služby Windows Deployment Services.

 • Lekcie:
  •  Prehľad služby Windows Deployment Services
  •  Správa obrazov
  •  Implementácia nasadenia obrazov pomocou WDS
  •  Administrácia WDS
 • Praktické cvičenie:  Nasadenie a údržba serverových obrazov

Modul 12: Implementácia správy aktualizácií

Tento modul vysvetľuje, ako použiť Windows Server Update Services (WSUS) pri distribúcii aktualizácií pre operačné systémy Microsoft Windows a Microsoft Windows Server.

 • Lekcie:
  •  Prehľad WSUS
  •  Nasadenie aktualizácií pomocou WSUS
 • Praktické cvičenie: Implementácia správy aktualizácií

Modul 13: Monitorovanie Windows Server 2012

Tento modul vysvetľuje, aké monitorovacie nástroje sú k dispozícii vo Windows Server 2012. Okrem toho vysvetľuje, ako používať nástroj Performance Monitor a ako monitorovať udalosti.

 • Lekcie:
  •  Monitorovacie nástroje
  •  Používanie nástroja Performance Monitor
  •  Monitorovanie logov udalostí (Event logs)
 • Praktické cvičenie: Monitorovanie Windows Server 2012

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po skončení kurzu bude študent schopný:
• Konfigurovať a riešiť problémy s DNS
• Spravovať AD DS
• Udržiavať užívateľské a servisné účty
• Implementovať infraštruktúru Group Policy
• Spravovať užívateľské počítače pomocou Group Policy
• Inštalovať, konfigurovať a riešiť problémy Network Policy Server
• Implementovať ochranu Network Access Protection
• Implementovať vzdialený prístup
• Optimalizovať súborové služby
• Konfigurovať šifrovanie a pokročilý audit
• Nasadiť a udržiavať obrazy servera
• Implementovať správu aktualizácií
• Monitorovať Windows Server 2012

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,44% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Počítačový kurz MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 134 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 3 z celkového počtu 3 priemerné hodnotenie: 98,33%
Andrej O.
28.01.2019

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Juraj V.
28.01.2019

hodnotenie lektora:
95%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Dušan K.
12.11.2018

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu MOC 20411 – Windows Server 2012 - Administrácia , prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave