Naše otvorené skupinové kurzy

preskúmajte prezenčné denné, večerné, víkendové ale aj online kurzy

Skupinové kurzy a školenia otvárame už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov. Otvorený kurz má stanovený termín a vy môžete prihlásiť jednu alebo viac osôb. Termíny otvorených skupinových kurzov si môžete vybrať pri konkrétnom kurze alebo nás kontaktujte a navrhnite si vlastný termín kurzu, ktorý pre vás môžeme otvoriť ako skupinový. Na termíny skupinových kurzov ponúkame aj tzv. lastminute ceny, kedy môžete na konkrétny termín skupinového kurzu získať zaujímavú zľavu.

Je potrebné si priniesť na kurz niečo so sebou? Nie! Iba seba. U nás máte k dispozícii kompletne zariadené počítačové učebne, máme pre vás pripravené materiály, písacie potreby, bloky, občerstvenie,… Jednoducho povedané, máte u nás zabezpečené všetko, čo budete k výučbe potrebovať. Ku nám na kurzy stačí iba prísť.

počítačová učebňa

Kedy môžete absolvovať skupinový kurz?

večerné kurzy

Večerné kurzy
16:00 – 20:00 hod.


Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám teda aj občerstvenie.

denné kurzy

Denné kurzy
9:00 – 15:00 hod.


Medzi 12:00 hod. a 13:00 hod. je prestávka určená na obed, na ktorý môžete ísť aj priamo u nás v budove. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

víkendové kurzy

Víkendové kurzy
9:00 – 14:00 hod.


Cez víkend sú 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám občerstvenie či automat na drobné občerstvenie, nápoje, croissanty, či bagety a balené sendviče.

živé online kurzy


prebiehajú denne, večerne, cez víkend či individuálne živou online formou v našej virtuálnej učebni

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave