Naše otvorené skupinové kurzy

Skupinové kurzy a školenia otvárame už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov. Otvorený kurz má stanovený termín a vy môžete prihlásiť jednu alebo viac osôb. Termíny otvorených skupinových kurzov si môžete vybrať pri konkrétnom kurze alebo nás kontaktujte a navrhnite si vlastný termín kurzu, ktorý pre vás môžeme otvoriť ako skupinový. Na termíny skupinových kurzov ponúkame aj tzv. lastminute ceny, kedy môžete na konkrétny termín skupinového kurzu získať zaujímavú zľavu.

Je potrebné si priniesť na kurz niečo so sebou? Nie! Iba seba. U nás máte k dispozícii kompletne zariadené počítačové učebne, máme pre vás pripravené materiály, písacie potreby, bloky, občerstvenie,… Jednoducho povedané, máte u nás zabezpečené všetko, čo budete k výučbe potrebovať. Ku nám na kurzy stačí iba prísť.

počítačová učebňa

Kedy môžete absolvovať skupinový kurz?

večerné kurzy

Večerné kurzy
16:00 – 20:00 hod.


Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

denné kurzy

Denné kurzy
9:00 – 15:00 hod.


Medzi 12:00 hod. a 13:00 hod. je prestávka určená na obed, na ktorý môžete ísť aj priamo u nás v budove. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

víkendové kurzy

Víkendové kurzy
9:00 – 14:00 hod.


Cez víkend sú 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.