Počítačový kurz Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz

Počítačový kurz Microsoft Windows Server
Active Directory základný kurz

Najbližší termín
Ing. Peter Ondrejkovič Najlepší termín kurzu denný kurz
21.10.2024
denný kurz v Bratislave
prednáša: Ing. Peter Ondrejkovič
Cena: 389,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (4)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
3 dni
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
389,00 € bez DPH
466,80 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 4
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
priemerne 98,02 %
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Ako spravovať užívateľov vo firme tak, aby mal každí užívateľ možnosť prihlásiť sa na ľubovoľný počítač vo firme? Ako týmto užívateľom zadefinovať prístupy k prostriedkom siete ako sú tlačiarne, zdieľané priečinky a pod? Ako centrálne nastaviť obmedzenia používateľom tak, aby mohli na pracovných staniciach používať iba niektoré konkrétne veci? A ako toto všetko urobiť z jedného centralizovaného miesta tak, aby na to stačil jeden človek a nie armáda administrátorov obiehajúca fyzicky všetky počítače v sieti. Odpoveď sa volá Active Directory Domain Services (ADDS). Služba ADDS je dnes štandard a nájdeme ju v každej spoločnosti.

Kurz Windows Server - Active Directory základný kurz je zameraný na základnú prácu s ADDS. Toto zahŕňa nasadenie novej domény, správu užívateľov a skupín a prácu s GPO. V úvodnej časti sa účastník okrem základnej terminológie naučí ako správne nasadiť ADDS do malej až strednej firmy (do 250 počítačov). V druhej časti sa naučí, ako spravovať užívateľov a skupiny, a ako pomocou bezpečnostných skupín prideľovať prístupové práva k prostriedkom siete. V záverečnej časti sa pozrieme na veľmi dôležitý nástroj GPO, pomocou ktorého sa definujú bezpečnostné obmedzenia klientskych počítačov.

Kurz je určený pre každého, kto má v kompetencií správu užívateľov a služieb lokálnej siete. Od účastníkov sa očakáva znalosť operačného systému Windows server, a to aspoň na úrovni školenia Windows Server - základné princípy, inštalácia a správa.
používaná verzia software: Primárne sa školí na Microsoft Windows Server 2022.
4x

BONUS ku kurzu - po absolvovaní kurzu získavate bezplatný prístup k týmto našim videám, videokurzom a praktickým návodom:
1. Vzdialené pripojenie do konzoly Hyper-V Manager z počítača mimo domény
2. Inštalácia Hyper-V na Windows 11
3. Inštalácia Hyper-V na Windows 10
4. Ako stiahnuť Windows Server z Microsoft Evaluation Centra
Pozrieť videokurzy
Hodnotenie kurzu
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Ján Š.  - hodnotenie kurzu: 100%
Kurz bol vedeny v prijemnej atmosfere, lektor ma zjavne zivy zaujem o tematiku a snazil sa byt ustretovy. Spokojny. Dobry casovy harmonogram vyucby, hodiny su vhodne rozdelene na mensie casti, tak aby boli stravitelne.
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený garantovaný termín

denný
21.10. - 23.10.
od pondelka v Bratislave
Ing. Peter Ondrejkovič Ing. Peter Ondrejkovič
viac
389,00 €
466,80 € s DPH
Otvorený garantovaný termín

denný
21.10. - 23.10.
od pondelka živý online kurz
Ing. Peter Ondrejkovič Ing. Peter Ondrejkovič
viac
389,00 €
466,80 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Otvorený termín

denný
18.12. - 20.12.
od stredy v Bratislave
389,00 €
466,80 € s DPH
Otvorený termín

denný
18.12. - 20.12.
od stredy živý online kurz
389,00 €
466,80 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 6 osôb a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre počítačový kurz Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz

Úvod do služby Active Directory Domain Services

 •  Prehľad možností služby ADDS
 •  Logická štruktúra ADDS
  • Domain forest
  • Domain tree
  • Domain
  • Organizational Unit
  • Object
  • Object Class
 •  Fyzická štruktúra ADDS
  • Územné rozdelenie (Site)
  • Doménové radiče (Domain Controller)
  • Replikácia ADDS

Implementácia ADDS

 •  Príprava a plánovanie doménových služieb
  • Rozdelenie siete na podsiete
  • Vytvorenie názvových priestorov
  • Vytvorenie logickej štruktúry ADDS
 •  Inštalácia ADDS
  • Pridanie role a prvotná konfigurácia
  • Poinštalačná konfigurácia ADDS
  • Kontrola inštalácie
  • Využitie Windows PowerShell
 •  Klientske stanice v doméne
  • Predpoklady klientskej stanice na členstvo v doméne
  • Pridanie klientskej stanice do domény
  • Riešenie problémov s doménou na strane klienta
 •  Organizačné jednotky (OU)
  • Funkcie a význam OU
  • Vytváranie štruktúry OU pomocou GUI
  • Vytváranie OU pomocou Windows PowerShell
  • Delegovanie prístupových práv pre OU
 •  Správa užívateľov ADDS
  • Nástroje na správu objektov v ADDS
  • Pridávanie a úprava užívateľov pomocou konzoly Active Directory Users and Computers
  • Možnosti konzoly Active Directory Administrative Center
  • Správa užívateľov pomocou Windows PowerShell
 •  Správa počítačov v ADDS
  • Účet počítača v doméne
  • Zabezpečenie účtu počítača
  • Nastavenie default kontajnera pre počítače
 •  Účty služieb
  • Vytváranie klasických účtov služieb
  • Možnosti Managed Service Accounts
  • Vytváranie a implementácia MSA v doméne
  • Použitie MSA na serveroch v doméne
 •  Správa skupín v ADDS
  • Typy a rozsahy skupín
  • Group nesting
  • Stratégie členstva v skupinách
  • Vytváranie a overovanie členstva v skupinách
 •  Reporting v službe ADDS
  • Možnosti reportovania
  • Konfigurácia reportov
  • Využívanie Windows PowerShell na reportovanie
 • Praktické cvičenie: Implementácia ADDS
  • Príprava na inštaláciu ADDS
  • Inštalácia ADDS
  • Počiatočná konfigurácia ADDS
  • Pridávanie klientskych staníc do domény
  • Implementácia bezpečnostných skupín
  • Konfigurácia prístupových práv

 Politiky skupiny (Group Policy)

 • Úvod do skupinových politík (Group Policy)
  • Čo je Group policy?
  • Policies vs. Preferences
  • Základné politiky lokálneho počítača
  • Default Domain Policy a jej nastavenie
  • Dedičnosť GPO
  • Možnosti nastavení dedičnosti v doméne
  • Základné nastavenia GPO v podnikovej sieti
 •  Praktické cvičenie: Implementácia Group Policy
  • Nastavenie prihlasovacej obrazovky
  • Prispôsobenie prostredia pre užívateľa
  • Pripájanie sieťových diskov
  • Pripájanie sieťových tlačiarní
  • Konfigurácia WiFi sietí
  • Konfigurácia odkazov na pracovnej ploche
  • Nastavenia jazyka a regionálne nastavenia
  • Nastavenia zobrazovania priečinkov
  • Nastavenie Windows Update
  • Nastavenie Windows Firewall

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Absolvent počítačového kurzu získa teoretické vedomosti a praktické skúsenosti s prácou v doménovom prostredí Active Directory, bude vedieť inštalovať a konfigurovať potrebné služby. Rovnako bude vedieť vytvárať a spravovať účty užívateľov a počítačov a bude vedieť nakonfigurovať prostredie užívateľov a nastavenie počítačov v doméne.

Bezplatné videokurzy pre účastníkov kurzu:

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Ing. Patrik Toman
Ing. Patrik Toman
Hodnotenie lektora 98,66% spokojnosť

Patrik je našim najväčším odborníkom na balík Microsoft Office. Zameriava sa najmä na analýzu údajov v Exceli Power BI alebo v MS SQL. Okrem toho sa dobre orientuje aj vo svete počítačových sietí a serverových operačných systémov ako sú Windows Server a Linux. Je našim odborným garantom pri väčšine kurzov a tvorí obsahovú časť Office kurzov, učebné osnovy a príručky. Má dlhoročnú prax v učení, prednáša IT viac ako 15 rokov.
Ing. Peter Ondrejkovič
Ing. Peter Ondrejkovič
Hodnotenie lektora 98,66% spokojnosť

Peter je špecialista na IT obor v globále. Dlhé roky pôsobil ako administrátor v bankovom sektore, kde sa stretol s rôznymi technológiami počnúc počítačovými sieťami, cez technológie Windows Server, ESET a Lotus až po technológiu VMWare. U nás ho teda môžete stretnúť na kurzoch sietí, serverových technológií, Lotus a iných. Z jeho kurzov si okrem štandardných vedomostí odniesiete aj veľa informácií o tom, ako dané technológie fungujú nasadené v praxi.
Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,44% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.

Posledné komentáre účastníkov, ktorí už absolvovali tento kurz

Počítačový kurz Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz od roku 2008 u nás absolvovalo už približne 790 účastníkov. Hodnotenia a reakcie sa zobrazujú iba z vyplnených hodnotení od roku 2014.
zobrazených komentárov: 48 z celkového počtu 48 priemerné hodnotenie: 98,02%
Peter Š.
03.04.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Koloman K.
31.03.2023

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Lektor mal veľmi jasný výklad. Bolo vidieť, že v danej problematike servrov je naozaj profesionálom.
Adriana M.
20.12.2022

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Martin F.
19.12.2022

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Branislav Š.
31.10.2022

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Jaroslav K.
31.10.2022

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Ján K.
16.11.2021

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Juraj A.
12.10.2021

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Roman B.
12.10.2021

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Nemám čo vytknúť, som bol veľmi spokojný a získané vedomosti budem určite využívať v ďalšom profesionálnom živote a odbornom raste.
Peter S.
30.03.2021

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Kurz bol pre mna velmi prinosny, pan Dobsovic ochotne a profesionalne zodpovedal vsetky nase otazky. Tento kurz ma nakopol aby som rozsiril svoje vedomosti v oblasti serverov z Linuxoveho aj do Windowsoveho prostredia. Urcite vela pomohli k pochopeniu osnovy priklady a ukazky z praxe. online kurz
Egid H.
29.03.2021

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Viktor C.
29.03.2021

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Marek B.
26.11.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Zoltán T.
13.07.2020

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Kurz bol dobrý, lektor znalý problematiky, ale treba vedieť už min. základy serverov, čo bolo aj v podmienkach, inak sa človek stráca. Pre mňa to bolo skôr o prehľade problematiky AD, ako o praktických ukážkach, keďže som s tým nikdy nepracoval. Treba na to prax. Človek z praxe, ochotný, dobrá komunikacia.
Beáta U.
27.11.2019

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Marián T.
24.11.2019

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Šimon B.
24.11.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Lektor sa skutočne snažil zodpovedať všetky otázky, čo bolo najväčším prínosom. Som spokojný.
Miroslav G.
24.11.2019

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Kurz sa mi páčil stretol som nových ľudí a naučil som sa veľké množstvo informácií o danej téme.
Martin M.
08.10.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Rudolf Š.
07.10.2019

hodnotenie lektora:
95%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Štefan Š.
05.10.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu Ing. Peter Ondrejkovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Išlo sa podľa osnov, stihli sme celý obsah za tri dni kurzu. Plus príklady z praxe. Všetko v poriadku
Peter O.
07.04.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Silvester R.
28.03.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Veľmi prínosný kurz, ktorý prekonal očakávania. P. Toman bol ochotný a všetko jasne a zrozumiteľne vysvetlil.
František Ď.
22.01.2019

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Kurz mi priniesol veľa poznatkov a praktických vecí. Vynikajúce zázemie, čo sa týka umiestnenia, parkovania.
Andrej O.
03.12.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Juraj V.
28.11.2018

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Vladislav A.
10.08.2018

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Matej Ď.
25.04.2018

hodnotenie lektora:
95%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Miroslav L.
25.04.2018

hodnotenie lektora:
95%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Jaroslav D.
24.04.2018

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Kurz bol velmi prehladny s dobrou kombinaciou teoretickej a hlavne praktickej casti. Velka odbornost, ochota a vyborny pristup.
Ján Š.
24.10.2017

hodnotenie lektora:
95%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Kurz bol vedeny v prijemnej atmosfere, lektor ma zjavne zivy zaujem o tematiku a snazil sa byt ustretovy. Spokojny. Dobry casovy harmonogram vyucby, hodiny su vhodne rozdelene na mensie casti, tak aby boli stravitelne.
Robert M.
08.08.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Jaroslav R.
08.08.2017

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Pavol M.
01.12.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Marek G.
01.12.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Prvý krát som mal lektora Patrika Tomana a bol som veľmi spokojný s výkladom, rýchlosťou s akou prednášal a aké mal nadšenie pre IT. Nemal problém odbehnúť od témy a pomohol nám vyriešiť postupy, ktoré sme vo svojej praxi nerobili správne. Lektora hodnotím veľmi pozitívne, nedostavila sa nám ani poobedná únava. Udržoval nás v „pozore“ a stále s nami komunikoval. Už sa neviem dočkať ďalšieho školenia u Vás. Dlhodobá excelentná skúsenosť s p. Michalom Dobšovičom. Zatiaľ nemáte konkurenciu.......Keep up the good work....
Maroš J.
01.12.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Svižne, sviežo vysvetlené pojmy z oblasti AD. Ucelené informácie. Praktické ukážky, možnosť otázok k problémom z praxe. Pán Toman rozprával zaujímavo, zapájali sme sa do debaty, bol ochotný odpovedať na otázky aj z našej praxe, z oblasti v ktorej pracujeme, pýtal sa na tempo, či stíhame, či niečo netreba vysvetliť podrobnejšie, vysvetlil aj veci naviac, mimo osnovy.
Martin D.
01.12.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Pan Toman je skvely prednasajuci, vie presne to co treba nielen teoriu ale i prakticke znalosti, ktore nam priblizil na prikladoch. Tesim sa na pokracovanie. Nemam co dodat, asi to najlpsie skolenie zatial.
Dionýz N.
16.05.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
György N.
13.05.2016

hodnotenie lektora:
90%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Tibor H.
17.02.2016

hodnotenie lektora:
100%
Ing. Patrik Toman
lektor kurzu Ing. Patrik Toman
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Získal som veľmi vela nových poznatkov v tomto smere, hlavne veľa detailov ohľadne nastavení systému. Školiteľa Ing. Patrika Tomana možno považovať za odborníka. Je vždy ochotný pomôcť študentom v prípade problémov a snaží sa odpovedať na akúkoľvek doplňujúcu otázku. Vašu spoločnosť som si vybral aj na základe obsahu učebnej osnovy, pretože som mal pocit že získam oveľa viac poznatkov ako inde.
Henrich G.
15.11.2015

hodnotenie lektora:
95%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
super odporúčam, boli zodpovedané aj problémy z osobnej praxe lektor je rýchli ako smeč, ale tempo bolo udržateľné (ak nevybavujete súrne pracovné maily a pod. ste stále v obraze :-) zrýchlenie internej siete (kvôli inštalácii virtualizačných systémov ktoré su predmetom školenia)
Eduard B.
14.11.2015

hodnotenie lektora:
80%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Ľuboš M.
13.11.2015

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Kurz bol vedený veľmi profesionálne, prešli sme celú osnovu kurzu a všetko čo bolo prednesené nám bolo aj prakticky ukázané alebo sme si to mohli aj sami vyskúšať. Výborný prístup, ochota vysvetliť a zodpovedať všetky otázky. Každá otázka bola vyčerpávajúco zodpovedaná, bolo vidieť, že lektor je odborník a profesionál. Dokonca lektor bol ochotný vysvetliť všetko čo nás zaujímalo, aj keď to bolo nad rámec osnovy. A chválim aj veľmi dobré komunikačné schopnosti a zmysel pre humor. Občestvenie bolo pravidelne dopĺňané, nikdy nič nechýbalo.
Kristian U.
13.11.2015

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Ľubomír H.
30.09.2015

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Absolvoval/a: Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz
Kvalifikovany odbornik s poznatkami z praxe, ktore velmi vhodne implementuje do vyutcby.
Slavomír M.
30.05.2015

hodnotenie lektora:
80%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Viktor P.
25.05.2015

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu
Barnabáš N.
24.02.2015

hodnotenie lektora:
100%
Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu Mgr. Michal Dobšovič
lektor kurzu


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa snažíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu Microsoft Windows Server - Active Directory základný kurz, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave