Počítačové kurzy pre učiteľov, ponuka pre školy

IT a počítačové kurzy pre učiteľov

Ste zamestnancom štátnej školy a máte záujem o zvyšovanie svojej kvalifikácie vzdelávaním sa v IT oblasti? Svojou snahou, novými vedomosťami alebo zvýšením prehľadu v danej oblasti chcete prispievať ku lepšej výuke detí a mládeže, ale vaša škola nemá potrebné financie na odborné a hlavne moderné kurzy? Túto situáciu dlhodobo vnímame ako fakt a vieme, že školy nedisponujú dostatkom financií na vzdelávanie práve tých najdôležitejších – učiteľov.

Máte čas sa ešte pri vašich učiteľských povinnostiach aj učiť? Čítať knihy prípadne študovať na internete a získavať potrebné informácie?

Viete, že stovky učiteľov, ktorých sme za posledné roky vzdelávali, si kurzy platili sami alebo mali finančné prostriedky z projektov EÚ? Rozhodli sme sa na základe dlhých dialógov práve s pedagógmi otvoriť vám dvere do sveta moderného vzdelávania – otvoriť dvere a ponúknuť vám zvýhodnené podmienky pre možnosť absolvovať naše kurzy.

Pani učiteľka, kurzy pre učiteľov

Ponuka výhodných balíkov pre školy

Učiteľom základných, stredných, odborných škôl a gymnázií ponúkame možnosť prihlasovať sa na naše kurzy za zvýhodnené ceny. Nejedná sa o kooperáciu na Europrojekte, jedná sa čisto o súkromnú iniciatívu samotného pedagóga, ktorého zaujal určitý kurz prínosný pre jeho vzdelávací proces.

Balík štart

99.00 € bez DPH / rok

jeden pedagóg si môže zvoliť ročne až 3 vybrané kurzy z našej ponuky /schválenie konkrétneho kurzu po dohode vopred/

Balík kabinet

399.00 € bez DPH / rok

až 5 rôznych pedagógov si môže vybrať  ročne až 10 vybraných kurzov z našej ponuky /schválenie konkrétnych kurzov po dohode vopred/

Balík škola

699.00 € bez DPH / rok

akýkoľvek pedagóg školy môže čerpať z balíka až 20 vybraných kurzov z našej ponuky ročne /schválenie konkrétnych kurzov po dohode vopred/

Máte záujem? Kontaktujte nás – tešíme sa na vás.

Ak máte záujem o zvýhodnenú cenu kurzov, napíšte nám na info@itlearning.sk o aké kurzy máte záujem, prípadne si zvoľte balíček, ktorý vám vyhovuje. Obratom vám zašleme podmienky spolupráce a spoločne prekonzultujeme vaše možnosti.

Ceny sú uvádzané bez DPH.

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave