Denné počítačové tábory 2023 v Bratislave

zábava a nové vedomosti pre malých kamarátov - už 15. rok

Aktuálne obsadenie táborov 2023 (aktualizované 16.08.2023):

21.08.-25.08.2023 – Designér a grafik – Photoshop, Illustrator, InDesign – vypredané

* voľné miesta sa môžu líšiť od skutočnosti, aktuálnu dostupnosť si overte telefonicky alebo emailom

Milí rodičia! Ahoj, malí kamaráti!
Možno viete, možno nie, bežne robíme počítačové kurzy pre dospelákov od výmyslu sveta. Robíme ich už viac ako 10 rokov a dnes je ich už viac než tristo. Počas leta sa každoročne na tej najvyššej úrovni venujeme profesionálne aj deťom. Považujeme to za zmysluplnú súčasť našej životnej filozofie a tiež nášho poslania.

Každé leto pripravujeme pre deti od 7 do 18 rokov počítačové tábory, ktoré prebiehajú dennou formou od 8:00 do 16:00 hod. v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici 2, 4. Hovoríme im počítačové tábory, pretože na každom z nich používame aktívne počítače, ale ich záber je oveľa širší. Naše tábory sa podstatne líšia od vyučovania v škole. Sú tisíckrát lepšie, pretože kladieme veľký dôraz na obsah a zmysluplnosť výuky, a zároveň rešpektujeme to, že sú prázdniny – preto sa nové veci učíme hravou a nenásilnou formou.

Ponuka letných táborov na leto 2023

Ak chceš u nás iba zabiť čas, to ku nám nechoď, na to sú inde iní. Ak ťa však bavia veci okolo počítačov a chceš využívať počítač aj na iné činnosti ako sú hry alebo pozeranie filmov, sú naše tábory pre teba ako stvorené. Naučíme sa cez leto kopec veľmi praktických vecí, ktoré sa v škole určite učiť nebudete. Tvoje vedomosti a zručnosti budú všetci kamoši a kamošky obdivovať (a asi aj závidieť). Pozri si témy táborov a sám uvidíš, že nekecáme.
Poď do nášho tábora a zaži nový spôsob získavania vedomostí hrou, kopec zábavy, spoznaj nových kamarátov a odnesieš si vedomosti, ale aj veľa skvelých zážitkov. Stavíme sa, že na tábor do konca života nezabudneš a budeš ďakovať rodičom, že ťa naň prihlásili.

Kalendár táborov na leto 2023:

Pozrite si ponuku letných táborov

pocitacovy-tabor-vyber

naučíš sa kopec nových vecí

pocitacovy-tabor-vyuka

nebudeme sa iba učiť

pocitacovy-tabor-hry
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave