Denné počítačové tábory 2024 v Bratislave

zábava a nové vedomosti pre malých kamarátov - už 16. rok

Denné počítačové tábory 2024 v Bratislave

Denné tábory pre deti od 10 do 18 rokov, ktoré prebiehajú dennou formou od 8:00 do 16:00 hod. v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici 2, 4. Grafika a fotografia, Programovanie hier, Roblox, Python, či video tábor malý Youtuber – pripravili sme 5 tematických táborov počas letných prázdnin 2024.

* video je z ročníka 2023, obsah je aktuálny aj pre ročník 2024, zmenila sa iba ponuka a termíny

Kalendár a harmonogram táborov pre leto 2024:

Zábava a nové vedomosti pre malých kamarátov – už 16. rok

Milí rodičia! Ahoj, malí kamaráti!
Možno viete, možno nie, bežne robíme počítačové kurzy pre dospelákov od výmyslu sveta. Robíme ich už viac ako 10 rokov a dnes je ich už viac než tristo. Počas leta sa každoročne na tej najvyššej úrovni venujeme profesionálne aj deťom. Považujeme to za zmysluplnú súčasť našej životnej filozofie a tiež nášho poslania.

Každé leto pripravujeme pre deti od 10 do 18 rokov počítačové tábory, ktoré prebiehajú dennou formou od 8:00 do 16:00 hod. v našich počítačových učebniach v Bratislave na Kominárskej ulici 2, 4. Hovoríme im počítačové tábory, pretože na každom z nich používame aktívne počítače, ale ich záber je oveľa širší. Naše tábory sa podstatne líšia od vyučovania v škole. Sú tisíckrát lepšie, pretože kladieme veľký dôraz na obsah a zmysluplnosť výuky a zároveň rešpektujeme to, že sú prázdniny – preto sa nové veci učíme hravou a nenásilnou formou.

Ponuka letných táborov na leto 2024

Ak chceš u nás iba zabiť čas, to ku nám nechoď, na to sú inde iní. Ak ťa však bavia veci okolo počítačov a chceš využívať počítač aj na iné činnosti ako sú hry alebo pozeranie filmov, sú naše tábory pre teba ako stvorené. Naučíme sa cez leto kopec veľmi praktických vecí, ktoré sa v škole určite učiť nebudete. Tvoje vedomosti a zručnosti budú všetci kamoši a kamošky obdivovať (a asi aj závidieť). Pozri si témy táborov a sám uvidíš, že nekecáme. Poď do nášho tábora a zaži nový spôsob získavania vedomostí hrou, kopec zábavy, spoznaj nových kamarátov a odnesieš si vedomosti, ale aj veľa skvelých zážitkov. Stavíme sa, že na tábor do konca života nezabudneš a budeš ďakovať rodičom, že ťa naň prihlásili.

Pozrite si ponuku letných táborov

pocitacovy-tabor-vyber

naučíš sa kopec nových vecí

pocitacovy-tabor-vyuka

nebudeme sa iba učiť

pocitacovy-tabor-hry
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave