Dlho očakávaná novinka v ponuke - WordPress pre marketérov

Výluka verejných skupinových kurzov od 11.03. do 20.04.2020*

kategória: informácia pridané: 9. marca 2020

Vážení zákazníci, 

Naše školiace stredisko vyhlasuje výluku vyučovania a preventívne presúvame a zatvárame  všetky verejné skupinové denné, večerné aj víkendové kurzy od 11.03. do 20.04.2020* (*priebežne situáciu sledujeme a monitorujeme, v prípade zlepšenia vzniknutej situácie je možnosť spustenia kurzov aj v skoršom termíne). V tomto termíne je teda aj pre osobné stretnutia, či poradenstvo pre verejnosť pobočka v Bratislave zatvorená. Firemné a uzatvorené školenia a školenia mimo Bratislavského kraja budeme konzultovať s objednávateľmi individuálne. Všetkých prihlásených účastníkov v tomto termíne budeme kontaktovať telefonicky a ponúkneme im náhradný termín. Veríme, že sa situácia po tomto termíne upokojí a budeme môcť prevádzku v bezpečnom prostredí opäť spustiť.

Objednávky kurzov, telefonáty a emailovú korešpondenciu samozrejme vybavujeme. Termíny kurzov uverejnené na našich stránkach v dotknutom čase priebežne rušíme a presúvame a nebudú sa realizovať.

Od apríla môžete väčšinu kurzov u nás absolvovať aj online živou formou. Ak sa chcete v čase výluky fyzických kurzov vzdelávať, neváhajte a využite túto možnosť:

Viac informácií o výluke kurzov:

Dovoľte, aby sme vás informovali o postupe a plánoch v súvislosti so situáciou ohľadom koronavírusu. Situáciu sme pozorne sledovali už od začiatku marca 2020 a vykonávali sme preventívne opatrenia – pravidelnú dezinfekciu prostredia, učební a spoločných priestorov a kontrolu zdravotného stavu účastníkov kurzov. Keďže sa vírus v posledných dňoch potvrdil aj na Slovensku a hlavne v Bratislavskom kraji, rozhodli sme sa preventívne aj napriek nepríjemnostiam a komplikáciám prerušiť prevádzku.

Dbáme na spomalenie šírenia nového koronavírusu

Toto opatrenie nám nikto neprikázal a nepreukázalo sa ani ochorenie žiadneho z účastníkov kurzov, lektorov, či zamestnancov. Výuka bola aj napriek situácii v marci pokojná a prebiehali aj informačné, či iné opatrenia. Je to naše interné rozhodnutie, ktorým chceme prispieť k upokojeniu celej situácie. Nervozita, strach a stres nikomu z nás nepomáha a nakoľko vieme dostatok informácií o novom koronavíruse – nie je ani vážny dôvod na paniku. Každopádne zatvorenie škôl, či rušenie spoločenských či športových akcií považujeme v tejto situácii za veľmi správny krok, ktorý pomôže minimalizovať šírenie nákazy, odhaliť včasne chorých a izolovať ich. Na druhej strane tu môže byť aj nedisciplinovanosť niektorého z budúcich účastníkov a to nechceme riskovať.

Denne školíme desiatky účastníkov a vaše pohodlie, prevencia či bezpečnosť je pre nás prvoradá aj napriek spomínaným negatívnym následkom. Vieme, že sa to mnohým z vás nebude páčiť, ale chceme vás poprosiť o pochopenie situácie. Veríme že sa situácia stabilizuje a budeme mať viac informácií, inštrukcií a odporúčaní. V takomto prípade sme pripravení prevádzku opäť obnoviť.

Záverom vás chceme poprosiť o racionálne pristupovanie k problému, ktorý sa podarí vyriešiť iba za spoločnej asistencie, dodržovania disciplíny a zvýšenej hygieny a v prípade podozrenia z nákazy, vašej včasnej reakcie u lekára. Zachovajte prosím pokoj a kľud, nejedná sa o až tak závažný problém, ako ho miestami niektoré médiá senzačnými titulkami vykresľujú a tak ako naše riešenie je čisto preventívne, dávajte si aj vy na seba väčší pozor.

Prerušenie sa týka iba realizácie kurzov, denne nám chodia stovky emailov a objednávky spracúvame v bežnom režime. Naše informačné oddelenie ale bude mať nasledujúce dni veľa práce s prekladaním kurzov a podávaním informácií o výluke, preto vás chceme poprosiť o trpezlivosť. Telefónne linky budú dostupné v bežných časoch a v prípade záujmu o objednávku kurzu, žiadosti KOMPAS, či akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Nové a náhradné termíny kurzov budú na našich stránkach pribúdať priebežne. Čertovské poukazy a ich platnosť predlžujeme o jeden mesiac, čiže do konca januára 2021.

Ešte raz a záverom – prosíme vás o pochopenie a prepáčenie výluky, ale v tejto situácii sme dospeli k záveru, že aj naším pričinením môžeme pomôcť situáciu upokojiť. Ďakujeme za pochopenie, prajeme veľa zdravého úsudku pri vyhodnocovaní situácie, zachovajme si optimizmus a pokoj. Zvládneme to a čoskoro sa budeme znova učiť. Už teraz nám chýbate!

PS: Ak máte chuť učiť sa, tak si počas voľných chvíľ môžete zatiaľ čítať články na našom blogu a my počas našich voľných chvíľ a výluky sľubujeme, že pre vás niečo nové napíšeme.

S pozdravom vedenie spoločnosti IT LEARNING SLOVAKIA, Peter Hecht a Michal Dobšovič


Realizujeme živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu. Tento spôsob výučby bude prebiehať od marca do (dúfajme) začiatku mája 2020. V tomto termíne školíme iba naživo a online. Otvorené skupinové termíny zverejnené na našich stránkach priebežne presúvame.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.