Firemné skupinové online kurzy, tréningy a konzultácie

Firemné skupinové online kurzy, tréningy a konzultácie

Výuka a kurz prebieha naživo cez videohovor v našej virtuálnej učebni – vaši kolegovia či zamestnanci nemusia nikam chodiť. Výuku takto môžeme realizovať pre skupinu od 2 účastníkov, ideálny počet účastníkov je nutné vzhľadom na obsah témy a kurzu s nami vopred konzultovať. Väčšinu kurzov, ktoré nájdete v našej ponuke, vieme realizovať naživo a online pre skupinu.

Ako prebieha skupinový online kurz?

Online kurz bude prebiehať cez internet cez špeciálny software (jednoduché pripojenie sa cez prehliadač) tak, že sa lektor aj účastníci navzájom vidia i počujú. Účastníci vidia programy, prácu a postupy lektora a tiež lektor môže vidieť plochy a prácu lektora.

Chcete a potrebujete vzdelávať vašu firmu/skupinu naozaj kvalitne?

V prvom rade si môžete vybrať, aký kurz z našej ponuky chcete realizovať online. Väčšinu kurzov, ktoré máme v ponuke, vieme realizovať naživo a online aj pre skupinu. Pozrite si našu ponuku kurzov, vyberte si v akej oblasti by ste sa chceli vzdelávať a kontaktujte nás telefonicky na 02/49 20 30 80, prípadne e-mailom na info@itlearning.sk

Pozrite si ponuku našich bežných kurzov, vyberte si to pravé živé školenie a vzdelávanie pre vašich kolegov, či zamestnancov a dajte nám vedieť svoju predstavu.
Pripravíme vám ponuku, navrhneme termíny i lektorov.
Kapacity máme, už zajtra-pozajtra môže školenie prebehnúť.

Kontaktujte nás

Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave