Naštartujte v roku 2024 opäť vaše podnikanie a nečakajte na zázrak

Naštartujte opäť vaše podnikanie a nečakajte na zázrak

Ponuka kurzov online marketingu, ktoré vás naučia a pomôžu nie len predávať.

Podnikáte a máte vlastný biznis? Kto vám robí reklamu a marketing, kto sa stará o sociálne siete a kto aktualizuje web stránku? Ak vašu službu, ponuku alebo niektorí z produktov vášho e-shopu zákazník hľadá – kde ste na gúgli? Prvý, druhý alebo ani netušíte?! Zákazníci vás musia na internete nájsť a keď máte dobrú kampaň, alebo sezónu pred sebou – musíte to vedieť vykričať do sveta a začať predávať.

Existujú 3 miesta - kde sa momentálne nachádza váš marketing a reklama.

marketer

Máte šikovného marketéra, ktorý sa o toto všetko stará a je dostatočne schopný a vaše podnikanie najmä vďaka nemu prekvitá.


V takomto prípade sa vám naše kurzy hodia skôr zo zvedavosti a pre kontrolu výkonu, ale v zásade ich nepotrebujete.

agentura

O aktualizáciu web stránky, marketing a reklamu, kampane, SEO, PPC kampane, či sociálne siete sa vám stará digitálna agentúra.


Riešenie: Agentúra môže byť drahá a ich výkon preceňovaný. Naše kurzy sa vám hodia, aby ste mali lepšiu kontrolu nad výkonom, štatistikou a prípadne ich vymenili. S agentúrou sa lepšie komunikuje, ak rozumiete termínom a aj metrikám v reportoch. Čo vy viete, aká má byť miera CTR alebo koľko ide vhodná miera konverzie? Rozhodne sa odporúčame vzdelávať.

nic

Máte web stránku, neaktualizujete ju, o marketing a reklamu sa nestará nikto odborne, aktívne nerobíte žiadne kampane, sem tam sa zo zúfalstva „šupnete“ na zľavomat, či podobné portály, alebo si sem tam zaplatíte jeden billboard, či reklamu do časopisu alebo online katalógu, ktorý aj tak nikto nečíta.


Riešenie: Naučte sa všetko, čo potrebujete, získajte hlavne prehľad v oblasti marketingu, naučte sa termíny a pustite sa ihneď po kurze do práce. Naše kurzy sú praktické a po každom dni ucítite progres a všetko učivo môžete ihneď aplikovať na sebe – na svojom podnikaní.  Komu najviac záleží na tom, aby ste predávali a boli v zisku? Neuveríte, ale okrem vás ešte aj nám. Riešenie: Rozhodne sa odporúčame vzdelávať, začať môžete ihneď.

porovnanie

Určite sa pýtate: " takýchto kurzov som už videl/videla veľa, navyše je zadarmo plno videí na Youtube, rôzne Eventy, online video kurzy za pár euro, Google garáž je bezplatná, rôzne digitálne univerzity s množstvom lektorov... prečo, prečo práve tieto vaše kurzy? "

Áno. Aj Google má svoje bezplatné video kurzy (a sú mimochodom na začiatok skvelé), dokonca aj Facebook má video akadémiu a môžete nájsť rôzne dobré, či zlé podobné IT kurzy. ALE!

Naše kurzy sú jedinečné v jednej veci, a to je zavedenie vedomostí do praxe a príklady na vašom biznise. Je to o digitálnom marketingu a reklame a podnikaní. Všetky príklady a ukážky sú reálne. My nechceme vychovávať absolventov a „deti“ do online agentúr, aj keď absolvovanie kurzov je určite skvelé pre budúcich online marketérov – my chceme učiť marketérov a podnikateľov a naše kurzy sú určené pre tých, ktorí reálne pracujú na raste a svojom biznise, alebo sú zamestnaným marketérom.

Lektorov nemáme na kurze 10 rôznych, ale dvoch, či troch a vytvoríte si k nim vzťah. V tomto sme výnimoční – v zameraní kurzov pre reálnu prax, nie učiť sa teóriu pre virtuálny svet.

VideoClass ku našim kurzom máte v cene kurzu – videokurzy a návody pre ešte väčšiu efektivitu vzdelávania

Uvedomujeme si, že je na trhu existuje množstvo stránok, ktoré ponúkajú rôzne video kuzry a videá na tému online marketing, ktoré sú dostupnejšie a lacnejšie ako naše kurzy. My v IT LEARNINGu nepovažujeme video za plnohodnotné vzdelávanie – pretože sa nemôžete počas videa pýtať a lektor vás nemôže usmerňovať.

Aj my ponúkame marketingové videokurzy – ale ti naše sú pre vás pripravené bezplatne. Desiatky videí, návodov a materiálov prehľadne zoradené podľa tém a nadväzujúc na naše kurzy získate bezplatne po absolvovaní našich kurzov. Video kurz ako doplnok, slúžiaci na dočerpanie vedomostí alebo na zopakovanie preberanej témy dáva veľký zmysel, aby ste si v pokoji kancelárie či domova mohli. Naša sekcia VideoClass vám bude po kurze veľmi nápomocná.

Naše vzdelávanie a naše kurzy tak kombinujú to najlepšie z toho „starého sveta“, kde vám fyzicky prednáša lektor ale aj z toho nového, kde sa môžete učiť cez videá.

Naše kurzy marketingu môžete absolvovať prezenčne v Bratislave, alebo aj online

8 výhod našich kurzov a vzdelávania formou kurzov.

Vzdelávanie je platené, rovnako tak, ako aj vaše produkty, či služby, ale najväčšia vaša investícia bude čas. Váš čas, kedy sa vzdelávaniu budete venovať. A preto musí mať vzdelávanie a naše kurzy pre vás prínos. Ak dovolíte, toto sú naše výhody a vaše benefity, ak sa rozhodnete u nás vzdelávať.

Efektivita na prvom mieste

Je nedeľa večer, piatok poobede alebo streda ráno. Vy prídete, vy kliknete, nabijete si kredit, napíšete text a stlačíte tlačidlo štart. Iba vy viete, kedy reklamu treba, kedy je vypredané alebo naopak, ktoré produkty sa na e-shope predávajú. Načo to niekomu hovoriť, kto sa aj tak rozkýva za týždeň. Efektívne – to je to správne slovo, ako budete robiť marketing po kurzoch.

Pochopte možnosti

Keď nepoznáte možnosti, aké dnes online marketing prináša – čo chcete vlastne robiť? Viete, že dnes existuje 25 digitálnych kanálov marketingu? Čo je to PPC reklama, banerová reklama, content marketing alebo cielená reklama na sociálnych sieťach, Google Ads a jeho možnosti, Analytics a podobne. Nič nespravíte a ani nezadáte úlohu, pokiaľ nebudete tomu sami rozumieť.

Robte si to sami

Nikoho nemusíte prosiť, ani žiadať, aby spustil reklamu, za marketing platiť a môžete byť efektívny. Najhoršie a často krát aj stresujúce je pre podnikateľa, keď si to nevie spraviť sám. Navyše zadarmo. Nebudete predsa platiť sám sebe za výkon.

Za málo peňazí, veľa muziky

Načo platiť viac, keď nie je treba. Toto je problém agentúry, ktorá si často krát za svoj pár minútový výkon vypýta viac, než je treba. Ak kredit do reklamy stojí 100 € – vy zaplatíte minimálne 200 €. Vy musíte byť správca kreditu, mať mená a heslá od účtov a na všetko aspoň sem tam mrknúť jedným očkom. A keď budete mať pocit, rozumieť číslam – agentúru vymeníte alebo sa pustíte do reklamy jednoducho sami.

Špičkoví lektori s praxou na vašej strane

U nás učia lektori s praxou, ktorí nielen že učia, ale marketing aj robia. Majú roky praxe a zmysel pre vysvetľovanie, zmysel pre učenie a sú vždy na vašej strane. Na strane študenta – na vašej strane. U nás neučia pracovníci agentúr a naše kurzy nie sú lákadlo na to – aby sme vám predali naše služby – chceme vás to naučiť.  Väčšina našich lektorov sú interný zamestnanci, s výkonom v praxi.

Opakovanie kurzu zdarma

U nás môžete kurz zadarmo opakovať. Áno – vidíte dobre. Kurzy sú so zárukou garancie spokojnosti. Ak vám vzdelávanie nebude vyhovovať, alebo budete nespokojný, vrátime vám peniaze v plnej sume a pokiaľ učivo nepochopíte na prvý krát – môžete kurz zadarmo zopakovať. U nás nič neriskujete.

Online kurz alebo prezenčný kurz

Kurzy robíme tradičnou formou v počítačových učebniach našej spoločnosti alebo aj online živou formou. Výber je na vás, či prídete, sadnete si, dáte si skvelú kávu a spolu s lektorom sa v učebni pustíte do štúdia a výuky, alebo si kávu spravíte doma, či v kancelárii a kurz bude prebiehať živou online formou. Jedna aj druhá forma je skvelá, ide o to – čo vám vyhovuje. Je to na vás.

Tisíce hodnotení kurzov

IT kurzy a vzdelávanie robíme už vyše 15 rokov. A robíme to dobre, o čom svedčia aj hodnotenia účastníkov kurzov. Sú tisíce a môžete si ich pod každým kurzom prečítať. Nekupujete tak mačku vo vreci, ale overený kurz, kde vidíte lektora a jeho recenzie.

hodnotenie-kurzy-marketing

Čo o nás povedali zákazníci

Kde som bol doteraz? Ja neverím, že sme ako hotel doteraz prežili. Nič sme pre marketing nerobili. Geniálne kurzy, vieme si robiť reklamu na Google, vedieme si sami sociálne siete, kolegine teraz píšu články a pomaly robíme aj SEO a rastieme hore. Reklama na Facebooku je neskutočne funkčná na predaj dovoleniek. Super kurz bol marketing III. kde sme naplánovali na rok kampane. Super. Jednoznačne skvelá investícia. Vďaka za váš čas.

Tomáš

Kurz bol veľmi zaujímavý. Téma a obsah kurzu mi priniesol vzácne nové poznatky, ktoré môžem zúročiť vo svojej práci. Prednáška lektora, jeho znalosti, zanietenie, schopnosť prednášať, prezentácia praktických ukážok, vedenie a poradenstvo pri hodnotení praktických cvičení hodnotím veľmi vysoko a pozitívne. online kurz

Alica

Rozhodne neodporúčam tento kurz pre svoju konkurenciu. Nerobia ani kúsok z toho, čo by mali. To sme síce nerobili ani my, ale po kurze sme začali. Jediné čo ma fakt štve, že to čo pám lektor predniesol našej firme, môže aj im. Bude dúfať, že tieto kury nenájdu.

Marek

Vyborne zvladnuty 2-dnovy kurz. Odniesol som si odtial tolko informacii a prikladov z praxe, ze doteraz sa v tom prehrabavam :)) Skvele Pana Totha mozem kazdemu len a len odporucit. Citil som, ze daval do toho kurzu aj nieco zo seba, co je vzdy pozitivne hodnote. Videl som na nom uprimnu snahu odovzdat vsetky vedomosti v ramci osnovy, ale aj mimo nej (Marketing, CEO, atd)..Velmi pekne dakujem
Miloš

Absolvoval som sériu kurzov SEO I. až SEO III.. Odporúčam takto postupovať každému kto chce naozaj zlepšiť ranking a kvalitu svojich webov. Bez základov SEO I. by som nevedel o čom SEO vôbec je… v SEO II. som pochopil konkrétne metódy a nástroje SEO analýzy… a v SEO III. sme tieto metódy aplikovali prakticky na náš web. Metodicky veľmi dobre vystavaný kurz. Lektor, kvalitný, odborne zdatný a všetko názorne demonštruje praktickými ukážkami. Škoda, že kvôli pandémii bol kurz len online, ale technicky to bolo bezproblémové a celú sériu kurzov hodnotím veľmi pozitívne.

Rudolf

Pandemia nam ako penziónu v Tatrách zastavila tržby a bez nich sme stopli reklamy u agentúry. Chvala bohu, tak vám poviem. Aspoň sme boli donútený sa ako firma prihlásiť na kurzy a pochopili, že nás roky okrádali a nič nerobili Reklamy sme si v Google Ads prerobli sami a už teraz sa tešíme sa sezónu. Robíme si všetko sami a za tretinový náklad. 

Andrej

it-kurzy-marketing

Ako sa vzdelávať a ako si vybrať z našej ponuky kurzov?

Na začiatok odporúčame tieto kurzy:

Ak ste na začiatku a potrebujete získať prehľad, určite začnite kurzami zo série úvod do online marketingu. Získate prehľad online kanálov a z každého sa aj niečo na úvod naučíte. Toto nie sú štartovacie teoretické kurzy, ale úvodné kurzy aj pre skúsených na získanie prehľadu. Určite treba vedieť ovládať pojmy a vedieť si správne vybrať, akú reklamu a kde robiť. A hodí sa to aj na komunikáciu s agentúrou.

Internet marketing I. - reklama a propagácia na internete pre začiatočníkov
Internet sa v posledných rokoch stal jedným z najlepších miest pre rozvíjanie akýchkoľvek podnikateľských aktivít a zámerov. Desaťtisíce návštevníkov, stovky a tisíce ľudí hľadajúcich denne…
Viac informácií
Google Analytics 4 a Tag Manager I. - konfigurácia, štatistika a výkonnosť marketingu, meranie udalostí, cieľov a konverzií
Kurz Google Analytics je ďalší z rodiny kurzov internetového a online marketingu. Je veľmi dôležitým členom skladačky pre dôsledný internetový marketing, teda pre každého, kto sa chce…
Viac informácií
Internet marketing II. - začíname podnikať na webe, dokonalá web stránka a návrh online stratégie
Spravuje, alebo vám spravoval marketing vo vašej firme niekto druhý? Ste zabehnutá firma alebo ste úplne na začiatku? Alebo sami začínate odznova a nechcete nič zanedbať, na nič zabudnúť a…
Viac informácií
Internet marketing III. - návrh, plánovanie, efektívna tvorba a vyhodnotenie špičkových kampaní
Keď sa povie marketingová kampaň, 9 z 10-tich marketérov si predstaví akciu, ktorú pridá na web stránku, spustí cenu, pridá zľavu a hotovo. Prípadne sa vymyslí narýchlo nezmyselnosť vo…
Viac informácií

Reklama cez Google Ads

Ak potrebujete byť vo vyhľadávači na prvých miestach a ideálne okamžite, preskočiť konkurenciu a chcete, aby vás zákazník našiel – stavte na kurzy Google Ads. Je to reklamný systém priamo od Google a v ňom môžete robiť okrem reklamy vo vyhľadávači aj banerovú reklamu, video reklamu alebo aj remarketingové banery. Ak máte e-shop a produkty – je to taktiež skvelá voľba reklamy.

Google Ads (AdWords) I. - tvorba úspešných PPC kampaní vo vyhľadávači pre začiatočníkov a úvod do platenej reklamy a Google Ads
Vaši zákazníci používajú Google vyhľadávač rovnako ako vy. Pozrite sa, ako sa termín "vygúgliť", či "nájdem si to na gúgli" stal bežnou súčasťou našich životov. Kto dnes podniká a nie je…
Viac informácií
Google Ads (AdWords) II. pre mierne pokročilých - špičková kvalita a vylepšovanie kampaní, manuálny režim, reklamné skupiny, zhody a konverzie
Počítačový kurz Google Ads (AdWords) II. pre mierne pokročilých je predovšetkým určený účastníkom prvého Google Ads kurzu, ale samozrejme aj všetkým tým, ktorí majú s Google Ads (AdWords)…
Viac informácií
Praktická tvorba PPC kampaní - Workshop Google Ads, vyhľadávacia reklama a obsahová banerová reklama
Kurz Praktická tvorba PPC kampaní v systéme Google Ads (AdWords) je určený pre záujemcov, ktorí absolvovali predchádzajúci počítačový kurz Tvorba úspešných PPC kampaní I. pre začiatočníkov…
Viac informácií
Google Ads III. - úspešná reklama v obsahovej sieti, bannery, cielenie a video reklama na Youtube
Chcete ponúknuť produkty alebo služby na internete formou reklamných bannerov? Chcete sa zobrazovať krížom krážom aj pre záujemcov, ktorí vás a váš produkt alebo službu nehľadali? Chcete…
Viac informácií
Google Ads IV. - workshop, optimalizácia PPC kampaní vo vyhľadávači pre mierne pokročilých
Máte spustené PPC kampane vo vyhľadávači? Fungujú, ale chcete, aby fungovali lepšie alebo minimálne rovnako, ale za nižšie náklady? Zoptimalizujte ich spoločne s lektorom na našom…
Viac informácií
Google Ads V. - remarketing a tvorba publík, produkty vo vyhľadávači cez Merchant Center
Nenechajte zákazníkov zmiznúť bez stopy, nedovoľte tomu, čo opustil váš web bez nákupu, aby nenakúpil a naháňajte ho po celom internete reklamnými bannermi. Tento systém sa volá remarketing…
Viac informácií

Pekné texty, ktoré budú sami predávať – copywriting

Kurzy copywritingu sú určený pre tých, ktorí spravujú alebo budú spravovať webové stránky, tvoriť ich, písať texty na web stránky, či popisovať produkty na internetové obchody, prípadne iný webový portál s vlastným obsahom. Tiež je pre tých, ktorí budú tvoriť a písať reklamu, marketingové texty, slogany, nadpisy, prípade spolupracovať s grafikom zodpovedným za vizuálnu časť reklamy.

Raketový Copywriting I. - dokonalé texty na webe, v reklame a v marketingu, stratégia písania
Hneď na úvod radi zodpovieme zásadnú otázku. Prečo raketový Copywriting? Pretože sa raketovou rýchlosťou za pár hodín naučíte teóriu aj praktické ukážky o tvorení textov na webovú stránku a…
Viac informácií
Raketový Copywriting II. - praktické a kreatívne cvičenia, tvorba rôznorodých textov v marketingu
Kurz raketový Copywriting II. je určený pre záujemcov, ktorí si chcú precvičiť spolu s lektorom otextovanie viacerých reklamných formátov. Navyše, získate rady na mieru od skúseného experta…
Viac informácií
Raketový Copywriting III. - psychológia v textoch, taktika predajného písania a inšpirácia nielen pre pokročilých
Ste tvorcom obsahu na web stránke, píšete reklamné texty alebo články? Nie ste na začiatku, ale zároveň priznávate, že nie ste práve majster slova, či profesionálny copywriter? Potom je…
Viac informácií

Sociálne siete a platená reklama na nich

Kurzy Facebook alebo Instagram marketingu vám ukážu, ako byť správny sociálny manažér, ako plánovať a zvládať vedenie a správu firemnej stránky, získavanie fanúšikov a mnoho iného. Kurzy Facebook marketingu sú určené pre sociálnych manažérov, teda pre tých, ktorí chcú dokonale zvládnuť komunikáciu, reklamu i platenú reklamu na Facebooku a Instagrame.

Facebook marketing I. - ako byť správny sociálny manažér, vedenie a správa firemnej stránky, získavanie fanúšikov a virálna komunikácia
Sociálne siete už dávno nie sú iba zábavou pre malých alebo veľkých. Už dávno malé i stredné firmy, ale aj medzinárodné korporácie pochopili, že na sociálnych sieťach sa združuje a…
Viac informácií
Platená reklama Facebook a Instagram I. - cielenie a správna propagácia príspevkov a reklamy a predávanie cez business manager
Počítačový kurz platenej reklamy na Facebooku a Instagrame je určený pre všetkých záujemcov, ktorí potrebujú z najrozšírenejšej sociálnej siete vyťažiť s podporou reklamy maximum. Kurz je…
Viac informácií
Instagram marketing I. pre začiatočníkov - tvorba a vedenie profilu, správa a budovanie dobrej značky
Viete o tom, že ľudia trávia na sociálnych sieťach priemerne viac ako 50 minút denne? Poznáte všetky sociálne siete používané nielen na Slovensku, ale na celom svete? Instagram je tretia…
Viac informácií
Platená reklama Facebook a Instagram III. - vyhodnotenie a optimalizácia reklám pre pokročilých
Počítačový kurz platená reklama Facebook a Instagram III. je voľným pokračovaním našich marketingových kurzov, ktoré sa zaoberajú propagáciou na Facebooku, ale aj na sociálnej sieti…
Viac informácií
Facebook marketing II. - meta business suite a správa stránky pre pokročilých, analytika, súťaže, tipy a triky a pokročilá tvorba príspevkov
Ak používate Facebook pre vašu spoločnosť, vediete už nejaký ten čas firemný profil na Facebooku a stále máte pocit, že je priestor sa zlepšovať, v tom prípade je tento kurz určený práve…
Viac informácií
Platená reklama Facebook a Instagram II. - tvorba úspešnej reklamy a jej pokročilé nastavenia, remarketing, pixel a katalógy
Tento kurz platenej reklamy na Facebooku a Instagrame je určený pre všetkých mierne pokročilých záujemcov a pre tých, ktorí už s reklamou majú aké tie základné alebo aj mierne pokročilé…
Viac informácií
Balík Facebook Social manažér - profesionálny správca stránky, ktorý nerobí značke hanbu, ale generuje povedomie a zisk
Dovoľte, aby sme z vás spravili sociálneho manažéra alebo ak chcete social media marketera (:soušl mídia marketér:). Človeka a marketéra, ktorý má v každej modernej spoločnosti dnes svoje…
Viac informácií

SEO alebo ako byť zadarmo prvý na gúgli

Ak máte dostatok času a ste technicky zručný, máte prístup a dosah na vašu web stránku – SEO je pre vás jasná voľba. Je to len otázka času a ste v googli tam, kde ste chceli byť. SEO kurzy sú praktické a pomôžu vám, aj keď SEO nebudete robiť vy – ale nájdete si odborníka, či agentúru. Google sa mení, SEO sa mení a naše kurzy tiež – aktuálna ponuka čerstvých kurzov a nové vedomosti čakajú na vás.

Základy SEO - optimalizácia pre vyhľadávače I.
Poznáte Google? Hlúpa otázka však 🙂 Tento vyhľadávač a teda stránka Google je, bola a bude s nami ešte dlho. Každý používa Google a dalo by sa povedať, že takmer všetci. Termín vygúgliť sa…
Viac informácií
Pokročilé SEO - optimalizácia pre vyhľadávače II.
Stále nie sú vaše stránky prvé v Gúgli? Optimalizujete a stále sú pozície veľmi nízko? Stále vás trápia agentúry a sľuby freelancerov, že oni to dokážu a za nemalé peniaze vás „dostanú na…
Viac informácií

Email a obsahový marketing

Problém nie je zákazníka získať, ale udržať. Kurz Email marketing vás naučí a pomôže, ako rozposlať  jedným klikom kopec emailov. Ako osloviť starých zákazníkov a predať im znova a znova, alebo rozposielať emaily preto – aby na vás nezabudli. A vy nezabudnite ešte aj na blog – na obsahový marketing alebo content marketing, ak chcete. Ak máte čas a priestor na to písať blogy – naučíme vás, ako to nepokaziť – naopak, ako z blogu a z článkov vyťažiť maximum.

Efektívny email marketing - ako na newsletter a hromadné e-maily, návrh, tvorba, posielanie a štatistika
E-mail marketing alebo direct mail, alebo hromadná pošta. Množstvo termínov, pod ktoré sa dá zhrnúť jedna problematika, a tou je komunikácia s vašími zákazníkmi. Systémov a spôsobov je veľa…
Viac informácií
Content marketing I. - stratégia, tvorba obsahu, návrh, vedenie a riadenie firemného blogu
Čo sa dnes všetci zbláznili s tými blogmi? Prečo píšu, prečo nepracujú a prečo je zrazu taký dopyt po copywriteroch. Ak chcete začať s blogom aj vy, viete si zodpovedať na otázku ako to…
Viac informácií

Vlastná web stránka vlastnou silou? Nie je problém s WordPressom.

Naučte sa ovládať najlepší redakčný systém, vytvárajte web stránky ako rodený programátor, hoci ním nie ste. Nahraďte vášho programátora a vytvorte si stránku, či internetový obchod na našom kurze s tým, že vám všetko vysvetlíme a všetko naučíme. WordPress budete milovať. Sľubujeme! PS: Wodpress ako redakčný systém je ZADARMO 🙂

WordPress I. - inštalácia, nastavenie a tvorba web stránok a blogu pre začiatočníkov
Počítačový kurz WordPress I. pre začiatočníkov je určený pre úplných začiatočníkov v oblasti tvorby webových stránok. Redakčný systém WordPress je jeden z užívateľsky najjednoduchších a…
Viac informácií
WordPress III. WooCommerce - tvorba a inštalácia kompletného e-shopu + teória predaja cez internet
Kurz WordPress III. a WooCommerce je voľné pokračovanie kurzu WordPress I.pre začiatočníkov alebo - Vytvárame webstránku I. – pre začiatočníkov. Na tomto kurze sa naučíte do hotovej…
Viac informácií
WordPress II. vizuálna kompozícia - dizajnovanie a tvorba obsahu, špičkové grafické podstránky pre neprogramátorov
Chceli by ste graficky vyspelé a moderné web stránky, ktoré budú predávať samé? Animované bloky plné farieb a ikoniek, skvelé nadpisy a ilustrácie, tlačidlá, ktoré budú vaši návštevníci…
Viac informácií
WordPress marketing - SEO a online marketing na WordPress stránke, marketingové pluginy a možnosti pre začiatočníkov aj mierne pokročilých
Máte webovú stránku, ktorá je postavená na WordPresse a zaujímate sa o možnosti jej podpory, o marketing a reklamu? Je vám jasné, že žiadna web stránka bez návštevníkov nebude nikdy zarábať…
Viac informácií

Ak to so vzdelávaním myslíte naozaj vážne, nechcete jeden, ani dva, ale poriadnu dávku kurzov – vyberte si z našich balíkov. V každom balíčku sú kurzy namixované tak, aby vám vyhovovali a ich cena je zvýhodnená. Termíny kurzov, ako aj formu kurzov doladíte neskôr s našim pracovníkom po objednávke tak, aby vám vyhovovali.

Online marketér špecialista od A po Z - komplexný balík marketingových kurzov pre podnikanie alebo prácu marketéra
Vstúpte s nami do sveta digitálneho a online marketingu s komplexným balíkom kurzov Online marketér špecialista od A po Z, ktorý vám ponúka možnosť získať praktické vedomosti a zručnosti…
Viac informácií
Kurz začíname podnikať - od dokonalého obsahu cez web stránky až po online marketing a reklamu a meranie úspešnosti
Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí nosia v hlave nápad alebo majú podnikateľský zámer, ktorí chcú predávať, ale nevedia ako začať. Zároveň si však uvedomujú, že bez skúseností,…
Viac informácií
Balík Google Ads špecialista - od základov PPC reklamy až po pokročilé možnosti a remarketing
Vedeli ste, že v dnešnej dobe väčšina ľudí hľadá všetko na internete? Ruku na srdce, ako ste sa dostali k nám na naše stránky? Cez vyhľadávač alebo ste dostali recept na dokonalé kurzy od…
Viac informácií

Zaujala vás ponuka? Neviete sa rozhodnúť, alebo sa chcete rovno prihlásiť na kurzy?

Nečakajte a neváhajte, máte jedinečnú príležitosť získať, či doplniť si vzdelanie a nakopnúť vaše podnikanie alebo sa u nás učiť iba zo záujmu, pretože máte na to čas, priestor a je tu táto možnosť. Zavolajte nám a informujte sa o vašich možnostiach kedykoľvek od 9:00 do 17:00 hod., na telefónnom čísle 02/49 20 30 80 alebo nám napíšte na info@itlearning.sk, prípadne nám napíšte cez kontaktný a chatovací formulár.


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave