Prvá novinka v ponuke pre rok 2023 - kurz LinkedIn

Zverejnené termíny pre denné letné tábory 2023

kategória: novinka pridané: 12. apríla 2023

Vitajte na našom letnom počítačovom svete pre deti! Ak hľadáte niečo výnimočné pre svoje dieťa, naša letná ponuka počítačových táborov je presne to, čo potrebujete a navyše – toto leto je plné noviniek! Naše letné tábory sú plné vzrušujúcich aktivít, ktoré pomáhajú deťom zlepšiť ich digitálne zručnosti, zatiaľ čo si užívajú zábavu a priateľskú atmosféru. Naši skúsení inštruktori sú pripravení toto leto pomôcť deťom získať základné zručnosti v práci s grafikou, videom, fotkou a animáciami, a to všetko pomocou najmodernejších technológií. Deti sa naučia používať profesionálne softvéry a využívať ich potenciál pre tvorbu svojich vlastných digitálnych projektov.

Ale to nie je všetko! Naše letné tábory ponúkajú aj množstvo ne-počítačových aktivít, ako sú športové hry po obede a iné zábavné aktivity aj mimo učebne. Deti sa môžu stretnúť s novými priateľmi, rozvíjať svoje sociálne zručnosti a získať sebadôveru, zatiaľ čo si užívajú letné dni plné zábavy.

Kalendár táborov:

Naša priorita je poskytnúť moderné a zdravé prostredie pre deti

Okrem v zdelávania zabezpečujeme kvalitné stravovanie a množstvo aktivít na čerstvom vzduchu, aby sa deti mohli uvoľniť a užiť si prázdniny naplno. Neváhajte a zaregistrujte svoje dieťa na náš letný počítačový tábor pretože kapacita na každom tábore je 12 detí. Umožnite im objaviť ich kreativitu, zlepšiť svoje zručnosti a mať nezabudnuteľné letné zážitky. Tešíme sa na Vaše dieťa v našom tábore!

Ponuka táborov na toto leto 2023:


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave