Firemné kurzy a školenia u vás vo vašej firme

Naše kurzy a školenia u vás vo vašej firme

kdekoľvek na Slovensku alebo živou online formou

Máme voľné termíny a voľných lektorov pre skupinové firemné kurzy (realizované u nás/u vás) máj – august 024. Využite to.

Vedeli ste, že našou hlavnou špecializáciou sú uzatvorené kurzy a školenia? Sme schopní realizovať v jeden deň až 15 rôznych kurzov, školení a tréningov kdekoľvek na Slovensku. Neobmedzujte sa a zverte vzdelávanie vašich kolegov, či zamestnancov do našich rúk. Na tej najvyššej úrovni zvládneme od plánovania, cez testovanie znalostí, po logistiku, techniku, dopravu a až po samotné vzdelávanie všetko.

Premyslite si, aké kurzy vám a vašim zamestnancom pomôžu. Vybrať si môžete z našich bežných kurzov alebo nám môžete zadať požiadavku aj mimo našich verejných kurzov.

V prípade potreby upravíme učebné osnovy a čas výučby presne podľa vašich požiadaviek a potrieb vašej spoločnosti. Je to predsa vaše školenie a vaše požiadavky sú pre nás dôležité.

Ak bude potrebné, rozdelíme a pomôžeme vám zaradiť vašich kolegov, či zamestnancov do skupín podľa úrovne. Máme pripravené online testy alebo môžete úroveň konzultovať vopred s našimi lektormi.

O nič sa nestarajte a nikam nemusíte chodiť. Pripravte nám zasadačku alebo miestnosť, kde budeme školiť kdekoľvek v rámci celého Slovenska. A navyše – my si prinesieme všetko, čo bude potrebné. Od písacích pier až po notebooky pre účastníkov, či dataprojektor.

Vyškolíme a naučíme tak, že budete spokojný. To vám garantujeme!

Kurzy kdekoľvek na Slovensku realizujeme od troch osôb alebo živou online formou

V prípade, že potrebujete vzdelávať svojich zamestnancov alebo kolegov ste na správnej adrese. Máme nielen špičkových lektorov s praxou, ale hlavne ako spoločnosť tisíce spokojných zákazníkov a dlhoročné skúsenosti s procesom vzdelávania a výučby. Sme pripravení pre vás školiť jedného, dvoch, troch zamestnancov, ale aj veľké skupiny. Pritom vám vieme ponúknuť výhodné ceny vzdelávania a pre skupiny poskytnúť aj množstevné zľavy.

Spolu s cenovou ponukou vám vieme dodať aj referencie, mená lektorov a ich hodnotenia, pretože iba tak si môžete byť istí kvalitou.

 

Pre firmy a spoločnosti vieme ponúknuť nasledovné spôsoby vzdelávania:

  • Otvorené kurzy – prihláste 1 až 3 osoby do našich otvorených IT kurzov – termíny nájdete na našich stránkach, tak isto aj ponuku kurzov.
  • Novinka: Online živá realizácia – od troch účastníkov sa nemusíte radiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený a vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a kurz budeme realizovať v našej virtuálnej učebni naživo a online do vašej firmy alebo zamestnancom do ich pracovní, či obývačiek.
  • Uzatvorené skupinové kurzy v našich priestoroch – od troch účastníkov sa nemusíte radiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený a vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach na našich počítačoch.
  • Uzatvorené skupinové kurzy v priestoroch spoločnosti – vieme prísť za vami, nech ste kdekoľvek na Slovensku. Od troch účastníkov sa nemusíte radiť do našich skupín, ale pripravíme vám uzatvorený a vlastný tréning na mieru.
  • Individuálne kurzy – výhodný spôsob pre vedenie spoločnosti, manažérov alebo jednoducho pre osoby, ktoré vo vašej firme majú vlastné otázky na lektora a potrebujú preberať vlastné témy.
  • Konzultácie a koučing – vy máte mnoho otázok a my pre vás na ne mnoho odpovedí. Pošleme vám lektora na pravidelné alebo nepravidelné stretnutia, podľa vašich požiadaviek.

Tak čo, kedy vás niečo naučíme?

Kontaktujte nás na 02 / 49 20 30 80 alebo e-mailom na info@itlearning.sk alebo nám napíšte pomocou kontaktného formulára:


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave