Vaše skvelé leto 2022 u nás

Novinka v ponuke – kurzy LinkedIn

kategória: novinka pridané: 30. apríla 2019

Do ponuky IT Learningu sme zaradili dva nové kurzy na tému LinkedIn. Sociálne siete dávno nie sú zamerané iba na zábavu, fotenie jedla či dovoleniek, ale aj na prácu a obchodné príležitosti pre podnikateľov a manažérov. LinkedIn bol dlhé roky vnímaný ako profesionálna sieť len pre účely ľudských zdrojov (HR). Používatelia mali vyplnené profily, občas ich kontaktoval pracovník ľudských zdrojov s pracovnou príležitosťou, alebo využívali LinkedIn pri preverovaní dôveryhodnosti svojich spolupracovníkov a partnerov. Väčšina používateľov týmto využívala profesionálnu sieť len pasívne. Situácia sa však za posledné 2 roky zmenila.
LinkedIn prišiel s novými možnosťami a dnes sa oplatí využívať ho aj aktívne – a to nielen v rámci podpory biznisu B2B. Ako efektívne používať LinkedIn pri dosahovaní svojich cieľov? Dozviete sa na nových kurzoch.

Kto bude tieto kurzy učiť? 

Ako lektora kurzov sme pre vás vybrali toho najpovolanejšieho v obore. Miki buduje strategickú komunikáciu značiek i jednotlivcov na LinkedIn. Využíva Inbound Methodology od Hubspot, vďaka ktorej je možné urobiť z neznámych ľudí promotérov značky online a zvyšovať tak povedomie a predaj. Je prvý oficiálny školiteľ tejto metodiky na Slovensku.

Kurz LinkedIn v marketingu 
Ako sa predať na profesionálnej sieti

Kurz LinkedIn pre tvoj biznis je určený prioritne pre podnikateľov a pre všetkých záujemcov, ktorí chcú lepšie predať svoje zručnosti, prácu, myšlienky, produkty či služby. Celý kurz je zameraný na to, aby účastníci kurzu vedeli efektívne využívať možnosti sociálnej siete LinkedIn. 

Kurz LinkedIn pre recruiterov 
Ako osloviť tých správnych uchádzačov

Kurz LinkedIn pre recruiterov je určený prioritne pre pracovníkov ľudských zdrojov, ktorí chcú lepšie vedieť lepšie nastaviť svoj vlastný profil, a tiež pomocou LinkedIn efektívnejšie vyhľadávať, oslovovať a „čítať“ potenciálnych kandidátov. 


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave