Video – Kurz Internet marketing I. – reklama a propagácia na internete pre začiatočníkov

článok na blog uverejnený: 24. januára 2023

Chcete naštartovať podnikanie? Chcete reklamu na internete? Možno chcete podnikať na internete a neviete kde začať… Potrebujete informácie o internetovej reklame, potrebujete úvod do marketingu. Aby z vás neťahali agentúry peniaze a vy ste vedeli aké máte skutočné možnosti uspieť.
Kurz Internet marketing I obsahuje know-how, ktoré potrebuje každý, kto to myslí s predajmi cez internet vážne.

Opäť som navštívil ďalší z kurzov od IT Learning a neľutujem. Okrem toho, že som sa dobre zabavil, dozvedel som sa veľmi veľa užitočných vecí nielen pre podnikanie, ale aj pre bežný život. Keby som naozaj potreboval vážne naštartovať svoje vlastné podnikanie a to nielen na internete, určite by som neváhal a vrátil by som sa na tento kurz znova. Ako sa hovorí – „Dobrá rada nad zlato.“
Ak nechcete priamo podnikať, ale len zvýšiť návštevnosť svojich stránok, odporúčam – zamierte na tieto kurzy.


Príjemné pozeranie!

 

Kurz Internet marketing I. – reklama a propagácia na internete pre začiatočníkov

Lektor kurzu: Peter Hecht
Tester kurzu a autor videa: Juraj Ofúkaný

autorom článku je: Juraj Ofúkaný
Juraj je nevšedný skromný zjav, ktorý v sebe kombinuje vzťah k technike i umeniu. Robil od učiteľa hudby a sólistu Hudby MV SR cez telefonického operátora i v oblasti predaja a servisu IT a v súčasnosti sa živí ako hráč na lesný roh v Symfonickom orchestri Slovenského rozhlasu. Miluje hudbu i techniku a vďaka svojmu umelecko-technickému talentu vám bude prinášať zaujímavé info z kurzov formou videí z kurzov IT Learningu.

Páčil sa vám článok? Pošleme vám podobné.
Aktivujte si okamžité zasielanie noviniek a článkov – už vám od nás nikdy nič neunikne. Môžeme vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár minút vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku. A odhlásiť sa môžete kedykoľvek. Nič neriskujete.


Nikam neodchádzajte, pozrite si naše novinky, akcie alebo si
prečítajte ďalšie podobné články:

Podobné články z kategórie
internet marketing, testovač kurzov, video


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave