Video – kurz testovanie softwaru JUNIOR I.

článok na blog uverejnený: 19. augusta 2022

Testovanie kurzov IT Learning Slovakia pokračuje absolvovaním kurzu Software Tester Junior I. Na kurze sa dozviete o základoch testovania, terminológii, princípoch, metodike a reportovaní. Čo si z nich odniesol náš tester kurzov sa dozviete vo videu.
Kurz testovanie softwaru JUNIOR I. – základy testovania, terminológia, princípy, metodika a reportovanie

Lektor kurzu: Daniel Kráľ
Tester kurzu a autor videa: Juraj Ofúkaný

autorom článku je: Juraj Ofúkaný
Juraj je nevšedný skromný zjav, ktorý v sebe kombinuje vzťah k technike i umeniu. Robil od učiteľa hudby a sólistu Hudby MV SR cez telefonického operátora i v oblasti predaja a servisu IT a v súčasnosti sa živí ako hráč na lesný roh v Symfonickom orchestri Slovenského rozhlasu. Miluje hudbu i techniku a vďaka svojmu umelecko-technickému talentu vám bude prinášať zaujímavé info z kurzov formou videí z kurzov IT Learningu.

Páčil sa vám článok? Pošleme vám podobné.
Aktivujte si okamžité zasielanie noviniek a článkov – už vám od nás nikdy nič neunikne. Môžeme vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár minút vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku. A odhlásiť sa môžete kedykoľvek. Nič neriskujete.


Nikam neodchádzajte, pozrite si naše novinky, akcie alebo si
prečítajte ďalšie podobné články:

Podobné články z kategórie
Junior tester, testovač kurzov, testovanie software, video


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave