Video – kurz JavaScript I. – programovanie a základy jazyka

článok na blog uverejnený: 9. novembra 2022

Ďalšie video z testovania kurzov IT LEARNING SLOVAKIA je tu.
Ako prebiehal kurz JavaScript I a čo som si z neho odniesol ako tester kurzov?
Pokiaľ to myslíte s programovaním vážne (aspoň tak ako ja), je potrebné si osvojiť najskôr základy programovania, syntax jazyka a prácu vo vývojovom prostredí. Na tomto kurze sa všetko potrebné dozviete a naučíte sa aj základy programovania, na ktorých neskôr môžete stavať. Viac o JavaScripte, jeho použití i príkazoch, o prostredí, v ktorom sme pracovali (visual studio code), zistíte v priebehu 8 minút videa.
Príjemné pozeranie!

Kurz JavaScript I.- programovanie a základy jazyka

Lektor kurzu: Vladislav Ladický
Tester kurzu a autor videa: Juraj Ofúkaný

autorom článku je: Juraj Ofúkaný
Juraj je nevšedný skromný zjav, ktorý v sebe kombinuje vzťah k technike i umeniu. Robil od učiteľa hudby a sólistu Hudby MV SR cez telefonického operátora i v oblasti predaja a servisu IT a v súčasnosti sa živí ako hráč na lesný roh v Symfonickom orchestri Slovenského rozhlasu. Miluje hudbu i techniku a vďaka svojmu umelecko-technickému talentu vám bude prinášať zaujímavé info z kurzov formou videí z kurzov IT Learningu.

Páčil sa vám článok? Pošleme vám podobné.
Aktivujte si okamžité zasielanie noviniek a článkov – už vám od nás nikdy nič neunikne. Môžeme vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár minút vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku. A odhlásiť sa môžete kedykoľvek. Nič neriskujete.


Nikam neodchádzajte, pozrite si naše novinky, akcie alebo si
prečítajte ďalšie podobné články:

Podobné články z kategórie
JavaScript, programovanie, testovač kurzov, testovanie software, video


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave