Video – Školenie Microsoft SQL Server II. – písanie dotazov pomocou Transact SQL

článok na blog uverejnený: 14. marca 2023

Svet je plný informácií a ich domovom je množstvo databáz. Jedným z riešení je aj MS SQL server. Keď však chcete s ním viesť rozumnú reč, potrebujete vedieť aspoň základy SQL – konkrétne Transact SQL. Ak potrebujete občas vybrať zo servera základné informácie, určite vám pomôže Školenie Microsoft SQL Server II. – písanie dotazov pomocou Transact SQL.

Či už je to len základný príkaz na výber údajov z databázy – SELECT alebo spájanie tabuliek JOIN, prípadne filter WHERE alebo zoradenie ORDER BY, ste na správnej adrese. Kurz čakal na mňa a ja som si ho naozaj užil.

Príjemné pozeranie!

 

Školenie Microsoft SQL Server II. – písanie dotazov pomocou Transact SQL

Lektor kurzu: Ing. Patrik Toman
Tester kurzu a autor videa: Juraj Ofúkaný

autorom článku je: Juraj Ofúkaný
Juraj je nevšedný skromný zjav, ktorý v sebe kombinuje vzťah k technike i umeniu. Robil od učiteľa hudby a sólistu Hudby MV SR cez telefonického operátora i v oblasti predaja a servisu IT a v súčasnosti sa živí ako hráč na lesný roh v Symfonickom orchestri Slovenského rozhlasu. Miluje hudbu i techniku a vďaka svojmu umelecko-technickému talentu vám bude prinášať zaujímavé info z kurzov formou videí z kurzov IT Learningu.

Páčil sa vám článok? Pošleme vám podobné.
Aktivujte si okamžité zasielanie noviniek a článkov – už vám od nás nikdy nič neunikne. Môžeme vás okamžite informovať o aktuálnej akcii, novinke, špeciálnej kampani či zľave alebo novom článku na našom blogu. Akonáhle sa u nás v novinkách niečo zmení alebo pridá, do pár minút vám automaticky posielame email s odkazom na novinku na našu stránku. A odhlásiť sa môžete kedykoľvek. Nič neriskujete.


Nikam neodchádzajte, pozrite si naše novinky, akcie alebo si
prečítajte ďalšie podobné články:

Podobné články z kategórie
Databázy a SQL servery, programovanie, testovač kurzov, video


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave