Ako Google Consent Mode v2 mení pravidlá hry pre webovú analytiku a povinnú ochranu súkromia

Poďakovanie od Ľudmily – aj my ďakujeme

kategória: novinka pridané: 12. marca 2018

Keď s vami pilot lietadla pristane namiesto toho, aby s lietadlom niekde narazil – tiež ho nečakáte na letisku alebo nepíšete emaily, netrasiete rukou a neďakujete 🙂 O to viac si vážime, že nám takéto správy od vás chodia. Každá pochvala nás poteší a potešila aj táto od Ľudky. Je to skvelý pocit, keď niekomu pomôžete splniť sen a v živote ho „posuniete“ na vyššiu úroveň. Ročne školíme vyše 5 000 ľudí, ale málokto si dá tú námahu a po kurze nám napíše takéto milé slová. Nemáme to nikomu za zlé, ale veľmi sa z takej správy tešíme.
Ľudka – prajeme veľa úspechov a my ďakujeme, že ste sa u nás boli učiť!


Ľudmila Hoosová

Hoci v marketingovom odvetví pracujem už roky, manažérske pozície mi neumožnili nahliadnuť „pod pokličku“ a dostať sa ku praktickej tvorbe kampaní. Keďže sa nové veci učím rada a takisto rada vystupujem zo svojej bubliny, rozhodla som sa to zmeniť. A tak som začala googliť, kde môžem nové a najmä praktické informácie nasať čo najrýchlejšie.

Pre absolvovanie marketingových kurzov práve v spoločnosti IT LEARNING SLOVAKIA som sa rozhodla hneď z viacerých dôvodov. Promptnosť, akou pracovníčky reagovali na môj dopyt, ako i referencie absolventov boli dvoma z nich. Avšak pomyselnou čerešničkou na torte bola pre mňa prezentácia tejto firmy na webe, sociálnych sieťach a skvele zvládnutým promom svojich produktov. Po prvej návšteve ich webky ma reklamné banery na ich kurzy prenasledovali krížom krážom po celom mojom digitálnom priestore.

Naproti tomu, konkurencia mala marketing doslova mizerný, chýbala dokonca aj detailná osnova jednotlivých kurzov. Sorry, ako chce niekto vyučovať marketingové kurzy, keď nevie predať seba a svoje produkty? 🙂

V IT L som absolvovala viaceré kurzy, zamerané na pokročilý digitálny marketing, Google AdWords, Analytics či tvorbu web stránok vo WordPresse  a musím priznať, že splnili moje očakávania nad mieru. Nečakali ma žiadne zbytočné omáčky pre začiatočníkov, každý kurz bol doslova nabitý kvantom praktických a aktuálnych informácií.

Najväčším prínosom týchto kurzov bola interakcia so skúsenými lektormi, zodpovedanie praktických otázok z reálnych kampaní a spoločné hľadanie optimálneho riešenia, čo napríklad postrádam pri online kurzoch.

Reakcia na kurz WordPress, kde som si vytvorila svoju web stránku:

Dlhodobo pracujem v marketingovej oblasti, ale mojím snom vždy bolo naučiť sa dizajnovať aj web stránky.  Nakoniec som sa na základe referencií rozhodla absolvovať kurz WordPressu v IT LEARNING Slovakia. Už na druhý deň po ukončení kurzu som urobila svoju prvú webku a momentálne ma to živí.

Lektor bol úžasný, neskutočne trpezlivý, odborne zdatný človek z praxe a dokonca vtipný 🙂 Nemal problém zodpovedať aj nadštandardné otázky nad rámec obsahu kurzu. Ak sa chcete naučiť robiť webky s moderným dizajnom v rekordnom čase, tento kurz plne odporúčam.

www.ludmilahoosova.sk


Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave