Kurz MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí

Kurz MOC20697–2 – Windows Client
Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí

Najbližší termín
Najlepší termín kurzu denný kurz
10.06.2024
denný kurz v Bratislave
Cena: 1 117,00 € bez DPH
Objednať tento termín
Zobraziť všetky termíny (2)
Dĺžka kurzu / počítačového školenia
dĺžka kurzu
5 dní
Cena kurzu / počítačového školenia
cena kurzu bez zliav
1 117,00 € bez DPH
1 340,40 € s DPH
Otvorených termínov kurzu / školenia
otvorených termínov:
skupinové: 2
Zľavnená cena kurzu / počítačového školenia
lastminute zľava
nie je
Hotnotenia kurzu / počítačového školenia
hodnotenia účastníkov
veľmi dobré
Miesto kurzu
Miesta otvorených kurzov:
Bratislava - centrum

Anotácia, popis kurzu:

certifikované školiace stredisko - garancia spokojnosti - opakovanie kurzu zdarma

Tento kurz je oficiálnym kurzom spoločnosti Microsoft pod číslom 20697-2C a zároveň slúži aj ako príprava na oficiálny Microsoft test 70-697: Configuring Windows Devices.

O kurze:
Tento kurz poskytuje administrátorom znalosti a schopnosti potrebné na nasadenie a správu Windows 10 desktopov a iných zariadení ako aj aplikácií vo firemnom prostredí. Študenti sa naučia plánovať a implementovať nasadenie Windows 10 v prostredí veľkých organizácií. Naučia sa, ako spravovať inštalácie Windows 10 po nasadení, aby užívateľov umožnili bezpečný prístup k údajom použitím technológií ako sú User Experience Virtualization (UE-V), Group Policy, Work Folders a Client Hyper-V. Pre potreby podpory rôznych riešení na správu údajov sú predstavené technológie Microsoft Azure Active Directory (Azure AD), Microsoft Intune, Microsoft Store for Business a pre správu zariadení sa naučíte používať Office 365. Tieto technológie sú súčasťou balíka Enterprise Mobility + Security, ktorý poskytuje správu totožnosti a prístupu, správu zariadení v cloud prostredí, ako aj správu aplikácií a aktualizácií a bezpečnejší prístup k údajom uloženým ako v cloude, tak aj priamo v lokálnej korporátnej sieti.

Zameranie:
Tento kurz je určený pre IT profesionálov, ktorí sa chcú špecializovať v oblasti nasadzovania Windows 10 a spravovania cloudových údajov a aplikácií v prostredí stredne veľkej až veľkej spoločnosti. Títo profesionáli spravidla pracujú v sieťach, ktoré sú nakonfigurované ako Windows Server doménové prostredia so spravovaným prístupom k lokálnym intranetovým a cloudovým službám.
materiály, ktoré sú súčasťou kurzu: Demo príklady ako aj Praktické cvičenia z kurzu sú voľne stiahnuteľné na webových stránkach spoločnosti Microsoft. Oficiálna príručka ku kurzu od spoločnosti Microsoft v cene 270,- EUR je zahrnutá v cene kurzu.
používaná verzia software: Tento kurz je postavený na Windows 10 s prístupom k doménovým službám na Windows Server 2016.
Bezplatné opakovanie kurzu
Tento kurz môžete bezplatne opakovať, ak by ste kurz nezvládli na prvý raz.
Certifikovaný akreditovaný kurz
Certifikát získavate ihneď po kurze - bezplatne.
Všetko je v cene kurzu
Nemusíte si k nám nič nosiť, v cene kurzu sú materiály aj občerstvenie.

Termíny a cena kurzu MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí:

všetky termíny kurzov
Vysvetlivky a informácie

skupinové kurzy - tieto termíny sa realizujú ako skupinové od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov v našich učebniach, alebo živou on-line formou.
otvorený termín - tento termín kurzu je plánovaný a môžete sa prihlásiť, v tomto termíne budeme po naplnení kurz realizovať
garantovaný termín - na tento termín sú už prihlásení viacerí účastníci, kurz sa bude realizovať
online živý kurz - realizuje sa bez fyzického kontaktu prostrednístvom online výučby
denný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
zlavnený termín - na tento termín je aktuálne zľava, ktorá sa može zrušiť alebo znížiť po dopredaní určitého počtu miest. Ak chcete získať zľavu, ponáhľajte sa!
Otvorený termín

denný
10.06. - 14.06.
od pondelka v Bratislave
1 117,00 €
1 340,40 € s DPH
Otvorený termín

denný
10.06. - 14.06.
od pondelka živý online kurz
1 117,00 €
1 340,40 € s DPH
Poznámka: Online skupinový živý kurz - tento termín budeme realizovať online, ako živý kurz, to znamená, že nemusíte nikam fyzicky chodiť. Učivo v kurze vás naučíme do vašej pracovne, obývačky alebo firmy. Realizovať sa bude v malej skupine v našej virtuálnej učebni, kde naživo uvidíte a budete počuť lektora, uvidíte jeho prezentáciu a on taktiež uvidí vašu prácu a pracovnú plochu. Pri výuke môžete aj vy používať mikrofón a kameru. Pripojenie je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač.
Lektori uvedení pri kurzoch budú s najväčšou pravdepodobnosťou termín kurzu aj prednášať. Lektor sa však pri termíne kurzu môže zmeniť v prípade choroby, obsadenia alebo zmeny kurzu v danom termíne.

online kurz
Živé online kurzy

denný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 9:00 do 15:00
večerný kurz - kurz prebieha online formou cez pracovný týždeň od 16:00 do 20:00
víkendový kurz - kurz prebieha online formou v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 14:00
Skupinové živé online kurzy sa realizujú v našej virtuálnej učebni s účastníkmi pripojenými online. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť, budete potrebovať bežný počítač, internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kameru, aby vás lektor videl – nie je to ale podmienka.

Ako to funguje?

Vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu, výklad a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch.

Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete potrebovať žiadny špeciálny software, postačí Vám internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s Vami pred kurzom prekonzultuje náš pracovník a pomôže Vám pripraviť Váš počítač na online kurz. Všetky študijné materiály sú pre Vás pripravené online.

denný termín
Skupinové denné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 9:00 do 15:00

Denný kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 15:00 hod. Medzi 12:00 a 13:00 hod. je prestávka určená na obed. Počas dňa sú ešte 2 krátke prestávky na kávu, vodu, čaj a iné.

Denné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5.

večerné termíny
Skupinové večerné termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez pracovný týždeň v našich učebniach od 16:00 do 20:00

Večerný kurz sa realizuje v čase od 16:00 do 20:00 hod. Približne okolo 18:00 hod. je kratučká prestávka na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety.

Večerné kurzy sa realizujú v našich učebniach. Sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

víkendové termíny
Skupinové víkendové termíny kurzu

prezenčný kurz realizujeme cez víkendy v našich učebniach od 9:00 do 14:00

Víkendový kurz sa realizuje v čase od 9:00 do 14:00 hod. iba v sobotu a v nedeľu podľa počtu dní trvania kurzu. Ak má kurz viac ako 2 dni, jeho trvanie sa rozloží na viacero víkendov.

Kurzy sú skupinové a otvárame ich už od 2 účastníkov pre maximálne 12 účastníkov (veľmi výnimočne viac), priemerný počet účastníkov na otvorených kurzoch je 4-5 účastníkov.

Cez víkend sú počas kurzu 3 kratučké prestávky na kávu, vodu, čaj a iné. K dispozícii je vám aj občerstvenie v podobe croissantov, čajového pečiva, prípadne čerstvé bagety. Hodinová prestávka na obed nie je plánovaná, no pokiaľ sa skupina s lektorom dohodne na obedovej prestávke - je možná.

individuálny počítačový kurz

Individuálny kurz a jeho termíny

Okrem skupinových kurzov vám ponúkame aj individuálne kurzy či konzultácie. Termín kurzu MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí si stanovíte podľa poteby a Vášho voľného času a my sa Vám pokúsime prispôsobiť.

cena individuálneho počítačového kurzu
Cena individuálneho termínu kurzu

Cena individuálneho vzdelávania je prirodzene vyššia ako cena skupinového školenia, pretože sa naše kapacity venujú iba Vám.

Cena za individuálny kurz MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba?
Nevyhovuje Vám skupinové vzdelávanie?

Aj tento kurz Vám vieme ponúknuť ako individálny. Individuálny kurz znamená, že lektor sa bude venovať iba Vám a môžete si upravovať učebnú kurzu osnovu v rámci dĺžky kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti individuálneho kurzu MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí

forma kurzu: online, denná, večerná, víkendová, iná
termín kurzu: môžete si vybrať
miesto kurzu: prezenčne u nás, u vás vo firme
angličtina a nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
môžete sa pýtať na Vaše konkrétne problémy a otázky
lektor sa prispôsobí Vášmu vnímaniu a prispôsobí tempo výučby Vám
lektor môže vysvetľovať a prezentovať na Vašich príkladoch

Zaujala Vás táto ponuka?
Máte záujem o tento kurz v individuálnej forme?

Firemné uzatvorené termíny

Aj tento kurz vieme uzatvoriť a realizovať iba pre vašu firmu. Od troch účastníkov sa nemusíte zaradiť do skupín, ale pripravíme vám uzatvorený vlastný termín kurzu, ktorý si navrhnete a to kdekoľvek na Slovensku. Kurz zrealizujeme v našich počítačových učebniach alebo u vás na našich počítačoch.


Cena uzatvoreného terminu kurzu pre vašu spoločnosť

Cena sa určuje podľa miesta školenia, formy školenia a odvíja sa od počtu účastníkov a pripadnej modifikácie dĺžky alebo obsahu kurzu.

Cena za uzatvorený kurz MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí sa odvíja aj od toho, ako veľmi máme vo Vami vybranom termíne vyťažených lektorov, od jazyka výučby, od miesta konania kurzu a od jeho formy. Cenu Vám radi zašleme na základe Vašej požiadavky.

Chcete tento kurz iba pre seba a vašich kolegov?
Nevyhovuje vám otvorený kurz?

Aj kurz MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí vám vieme ponúknuť vo forme firemného vzdelávania. Táto forma je vhodná, ak chcete prihlásiť viac ako 3 osoby a prajete si kurz uzatvoriť iba pre seba a pre vašich kolegov. S termínmi kurzu sa vám prispôsobíme v maximálnej možnej miere a lektor sa bude venovať iba vašej skupine, môžete si aj upravovať učebnú osnovu kurzu podľa potreby.

Výhody a možnosti firemného uzatvoreného kurzu

termín kurzu: môžete si navrhnúť
miesto kurzu: u nás alebo u vás vo firme
kdekoľvek na Slovesnku, prídeme za vami aj s technikou
angličtina, nemčina za príplatok je možná
možnosť realizovať kurz živou online formou
možnosť kurz skrátiť, predĺžiť alebo upraviť osnovu kurzu
lektor sa prispôsobí tempu skupiny
pomôžeme vám s rozdelením účastníkov do skupin podľa úrovne prostredníctvom on-line testov
komplexné zastrešenie vzdelávania od analýzy vedomostí a plánovania vzdelávacích aktivít, až po samotnú realizáciu kurzov

Pri firemných otvorených termínoch môžete využiť skupinové zľavy:
skupina od troch účastníkov: ZĽAVA 10%,
skupina od piatich účastníkov: ZĽAVA 15%,
skupina od ôsmich účastníkov: ZĽAVA 25%
skupina od 10 účastníkov na skupinu – zľava na vyžiadanie

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o uzatvorený kurz pre vašu firmu?

Napíšte nám Vašu predstavu a my Vám obratom zašleme nielen cenovú ponuku, ale aj referencie a profily lektorov. Môžeme Vám pripraviť aj školenie na mieru, zložiť učebnú osnovu z viacerých kurzov.

vlastný termín kurzu

Mám záujem o vlastný termín

My sme tu v prvom rade pre Vás a ak vám nevyhovuje žiaden skupinový termín kurzu - ani denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online termímn, kontaktujte nás. Nájdeme pre Vás riešenie.

Navrhnite si vlastný termín kurzu

U nás kurzy neotvárame podľa toho, ako to vyhovuje nám, ale v prvom rade podľa toho, ako to vyhovuje vám. Naše otvorené skupinové terminy kurzov sú predovšetkým zrkadlom vašich potrieb, teda potrieb našich zákazníkov.

Ak vám nevyhovuje žiadny skupinový termín kurzu - denný, večerný, víkendový a dokonca ani živý online kurz - napíšte nám. Preveríme možnosti a pokiaľ budeme mať voľné kapacity a učebne, Váš termín vyhlásime za verejný. Všetci sa prispôsobíme Vám.

Výhody a možnosti vlastného termínu

návrh termínu je bezplatný
od jednej osoby
pre firmy aj pre jednotlivcov
ideálna možnosť pri dlhodobom plánovaní kurzov v balíku
forma termínu: denná, večerná, víkendová, online živý kurz
obratom preverujeme naše kapacity a dáme Vám vedieť, aké sú možnosti
všetci sa prispôsobujú Vám a Vášmu kalendáru

Zaujala vás ponuka?
Máte záujem o vlastný termín kurzu?

Napíšte nám do správy Vašu predstavu a my Vám obratom odpíšeme.

Nevyhovuje Vám žiadny termín ani miesto?

Sme tu pre Vás aj mimo bežných otvorených termínov či už pre jednotlivca alebo pre firemné skupiny. Vieme Vám ponúknuť individuálny kurz alebo pripraviť skupinový termín podľa Vašej potreby. Vyberte si, ako Vám môžme pomôcť s termínom pre kurz MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí.

Aktivujte si strážneho psa - posielanie nových termínov priamo na Váš e-mail

Strážny pes

Aktivovať stráženie

Otvoríme nový skupinový termín, ktorý Vám bude vyhovovať

Vlastný termín

Vyžiadať vlastný termín

Ponúkneme Vám uzatvorený termín pre väčšiu skupinu u nás alebo u Vás vo firme

Firemný termín

Mám záujem

Učebná osnova počítačového školenia
MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí

Modul 1: Správa desktopov a iných zariadení vo firemnom prostredí

Tento modul vysvetľuje najaktuálnejšie trendy v oblasti správy desktopov a iných zariadení vo firemnom prostredí. Okrem toho poskytuje porovnanie spravovania on-premise riešenia s cloudovým riešením.

 • Lekcie:
  •  Správa Windows 10 vo firemnom prostredí
  •  Správa mobilných zariadení
  •  Podpora zariadení vo firemnom prostredí
  •  Rozšírená IT správa a služby v cloude
 • Praktické cvičenie: Plánovanie Windows 10 a správa zariadenia vo firemnom prostredí
  •  Opakovanie scenáru

Modul 2: Nasadenie Windows 10 na firemnú pracovnú stanicu

Tento modul vysvetľuje rôzne scenáre pri nasadzovaní Windows 10, ale aj rôzne veci na zváženie pri nasadzovaní. Okrem toho tento modul vysvetľuje, ako nasadzovať Windows 10 pomocou Windows Assesment and Deployment Kit (WADK) a Microsoft Deployment Toolkit (MDT). Tento modul vysvetľuje, ako udržiavať Windows 10 s použitím DISM a Windows Imaging and Configuration Designer (ICD). V neposlednom rade vysvetľuje rôzne typy aktivačných technológií na správu aktivácie operačných systémov.

 • Lekcie:
  •  Prehľad nasadenia Windows 10 na firemnú pracovnú stanicu
  •  Prispôsobenie nasadenia firemného desktopu
  •  Nasadenie Windows 10 s použitím MDT
  •  Správa inštalácie Windows 10
  •  Aktivácia väčšieho množstva licencií pre Windows 10
 • Praktické cvičenie: Vytvorenie referenčného obrazu s použitím nástrojov Windows Assessment and Deployment Kit (ADK)
  •  Konfigurácia vlastného boot media Windows PE
  •  Vytvorenie referenčného počítača pomocou súboru s odpoveďami
  •  Vytvorenie referenčného počítača použitím nástroja Sysprep
  •  Uloženie referenčného počítača
 • Praktické cvičenie: Použitie MDT na nasadenie počítačov s Windows 10
  •  Vytvorenie a konfigurácia MDT Deployment Share
  •  Vytvorenie Task Sequence
  •  Nasadenie obrazu Windows 10 použitím MDT
 • Praktické cvičenie: Správa inštalácie Windows 10 použitím Windows ICD
  • Vytvorenie a konfigurácia Windows ICD Provisioning Package

Modul 3: Správa užívateľských profilov a virtualizácie užívateľského stavu

Tento modul vysvetľuje, ako spravovať užívateľské profily a aktuálny stav užívateľského profilu pomocou nástrojov User State Migration Tool (USMT) a User Virtualization (UE-V).

 • Lekcie:
  •  Správa užívateľských profilov a stavu užívateľského profilu
  •  Implementácia Virtualizácie profilu pomocou GPO
  •  Konfigurácia UE-V
  •  Migrácia stavu užívateľského profilu
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia užívateľského profilu a virtualizácie užívateľského stavu
  •  Konfigurácia roaming profilu a presmerovania priečinkov
  •  Implementácia a konfigurácia UE-V
 • Praktické cvičenie: Migrácia stavu užívateľa pomocou USMT
  •  Vytvorenie a úprava USMT XML súborov
  •  Uloženie a obnovenie užívateľského stavu na cieľovom počítači

Modul 4: Správa počítačových a užívateľských nastavení pomocou GPO

Tento modul vysvetľuje ako spravovať nastavenia OS, hardvéru, softvéru a nastavení pomocou objektov politky skupiny (GPO). Modul vysvetľuje, ako funguje inheritance, administrative templates, a robí prehľad základných nastavení počítača v GPO.

 • Lekcie:
  •  Správa Group Policy Objects (GPO)
  •  Konfigurácia firemného počítača s použitím GPO
  •  Prehľad Group Policy Preferences
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia GPO
  •  Správa Windows 10 pomocou GPO
 • Praktické cvičenie: Použitie GPO na správu nastavení počítača
  •  Konfigurácia GPO na nastavenie diskov a tlačiarní

Modul 5: Správa prihlasovania a totožnosti vo Windows 10

Tento model vysvetľuje koncept totožnosti ako aj rôzne metódy na zvýšenie bezpečnosť totožnosti. Tento modul vysvetľuje cloudovú totožnosť a ako používať Azure Active Directory v organizácii.

 • Lekcie:
  •  Prehľad firemnej totožnosti
  •  Plánovanie integrácie cloudovej totožnosti
 • Praktické cvičenie: Integrácia účtu spoločnosti Microsoft s doménovým účtom
  •  Prihlasovanie účtom spoločnosti Microsoft
  •  Pripojenie účtu spoločnosti Microsoft k doménovému účtu
 • Praktické cvičenie: Pridanie Windows 10 do Azure Active Directory
  •  Prihlásenie sa do Office 365 a Azure Trial Subscriptions
  •  Pridanie Windows 10 do Azure Active Directory

Modul 6: Správa prístupu k údajom na Windows zariadeniach

Tento modul vysvetľuje, ako poskytovať bezpečný prístup k firemným údajom. Diskutované riešenia zahŕňajú Device Registration (v minulosti Workplace Join) a Work Folders. Tento modul popisuje, ako konfigurovať a zdieľať údaje uložené na Microsoft OneDrive.

 • Lekcie:
  •  Prehľad riešení na správu prístupov k údajom
  •  Implementácia Device Registration
  •  Implementácia Work Folders
  •  Správa on-line údajov s použitím on-line úložísk
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia prístupu k údajom pre nedoménové zariadenia
  •  Konfigurácia Work Folders
 •  Praktické cvičenie: Správa prístupu k údajom pomocou OneDrive
  •  Konfigurácia OneDrive

Modul 7: Správa riešení na vzdialený prístup

Tento modul vysvetľuje, ako konfigurovať VPN a DirectAccess vo Windows 10. Okrem toho popisuje, ako sa konfiguruje RemoteApp.

 • Lekcie:
  •  Prehľad riešení na vzdialenú správu zariadenia
  •  Konfigurácia DirectAccess
  •  Konfigurácia VPN do vzdialených sietí
  •  Používanie RemoteApp
 • Praktické cvičenie: Implementácia DirectAccess
  •  Konfigurácia DirectAccess servera
  •  Konfigurácia DirectAccess klientov
  •  Kontrola vzdialeného pripojenia
 • Praktické cvičenie: Konfigurácia RemoteApp
  •  Vytvorenie RD Session Host servera
  •  Inštalácia a publikovanie RemoteApp
  •  Kontrola funkcionality RemoteApp

Modul 8: Správa zariadení s Windows 10 pomocou Enterprise Mobility Solutions

Tento modul poskytuje prehľad technológií Enterprise Mobility + Security, Microsoft Azure Active Directory-Premium (Azure AD Premium), Azure Rights Management (Azure RMS), a Microsoft Intune.

 • Lekcie:
  •  Prehľad EMS
  •  Prehľad Azure AD Premium
  •  Prehľad Azure RMS
  •  Prehľad Intune
 • Praktické cvičenie: Implementácia predplatného Intune
  •  Prihlasovanie do skúšobného predplatného Intune
  •  Pridávanie Intune užívateľov

Modul 9: Správa desktop a mobilných klientov s použitím Microsoft Intune

Tento modul vysvetľuje, ako inštalovať klientsky softvér Microsoft Intune, ako konfigurovať a prideľovať Intune politiky. Vysvetľuje, ako vytvoriť politiky Mobile Device Management (MDM) a ako zaevidovať mobilné zariadenie do Intune. Model tiež vysvetľuje, ako používať Intune na vytvorenie a správu Widnows Information Protection (WIP) politík.

 • Lekcie:
  •  Nasadenie klientskeho softvéru Intune
  •  Prehľad Intune politík
  •  Vytvorenie MDM s použitím Intune
  •  Prehľad WIP
 • Praktické cvičenie: Inštalácia klientskeho softvéru Intune a konfigurácia politík
  •  Inštalácia klientskeho softvéru Intune
  •  Konfigurácia politík Intune
 • Praktické cvičenie: Správa mobilných zariadení s použitím Intune
  •  Konfigurácia a registrácia mobilného zariadenia v Intune
  •  Konfigurácia WIP politík v Intune

Modul 10: Správa aktualizácií a koncová ochrana pomocou Microsoft Intune

Tento modul vysvetľuje, ako konfigurovať a nasadzovať aktualizácie a nastavenia koncovej ochrany pomocou Microsoft Intune

 • Lekcie:
  •  Správa aktualizácie použitím Intune
  •  Správa koncovej ochrany
 • Praktické cvičenie: Správa aktualizácií a koncová ochrana pomocou Microsoft Intune
  •  Konfigurácia aktualizácií v Intune
  •  Konfigurácia koncovej ochrany v Intune

Modul 11: Prístup k aplikáciám a prostriedkom s použitím Microsoft Intune

Tento modul vysvetľuje, ako používať Microsoft Intune Softvare Publisher na nasadzovanie aplikácií do mobilných klientov. Ďalej vysvetľuje, ako používať certifikačné profily, Wi-Fi profily, a VPN profily na kontrolu prístupov ku firemným prostriedkom.

 • Lekcie:
  •  Správa aplikácií pomocou Intune
  •  Proces nasadenia aplikácie
  •  Správa prístupu k firemným prostriedkom
 • Praktické cvičenie: Nasadenie Aplikácií s použitím Microsoft Intune
  •  Publikovanie aplikácií na nasadenie cez Intune
  •  Nasadenie a monitorovanie nasadenia aplikácie
 • Praktické cvičenie: Správa prístupov ku zdrojov s pomocou Intune
  •  Konfigurácia nasadenia certifikátov v Intune
  •  Konfigurácia politík podmieneného prístupu

Modul 12: Konfigurácia a správa klientskeho Hyper-V

Tento modul vysvetľuje ako pripraviť virtuálny počítač na nasadenie Windows 10 vo virtuálnom prostredí a konfiguráciu virtuálnych switchov a virtuálnych diskov.

 • Lekcie:
  •  Inštalácia a konfigurácia klientskeho Hyper-V
  •  Konfigurácia virtuálnych switchov
  •  Vytvorenie a správa virtuálnych pevných diskov
  •  Vytvorenie a správa virtuálnych počítačov
 • Praktické cvičenie: Inštalácia klienta v Hyper-V
  •  Vytvorenie virtuálneho switchu, disku a počítača

 

Výstupné vedomosti po kurze / školení:

Po skončení kurzu bude študent schopný:
• Vysvetliť výzvy a ich riešenia pri správe zariadení v prostredí firemnej siete
• Nasadzovať Windows 10 enterprise deskop zariadenia
• Spravovať užívateľské profily a virtualizáciu užívateľského profilu
• Spravovanie počítača a aplikácií použitím GPO
• Spravovať prihlasovanie a totožnosť vo Windows 10
• Spravovať prístup k údajom na zariadeniach so systémom Windows
• Spravovať riešenia vzdialeného prístupu
• Spravovať zariadenia Windows 10 použitím enterprise mobility riešení
• Spravovať počítače a mobilných klientov s použitím Intune
• Spravovať aktualizácie a koncovú ochranu s použitím Intune
• Spravovať aplikácie a prístup k prostriedkom s použitím Intune
• Konfigurovať a spravovať klientov Hyper-V

Naši lektori tohto kurzu - zistite, kto Vás bude učiť

Mgr. Michal Dobšovič
Mgr. Michal Dobšovič
Hodnotenie lektora 98,43% spokojnosť

Michal je našim lektorom už od vzniku spoločnosti. Venuje sa administrácii operačných systémov Windows Server a Linux, administrácii serverových služieb, najmä SQL Server a Exchange Server a implementáciou cloudových služieb Azure a Office 365. Michal je držiteľom v súčasnosti najvyššej úrovne certifikácie od spoločnosti Microsoft: MCSE – Microsoft Certified Solutions Expert v oblastiach Productivity (Office 365 a Exchange Server) a Core Infrastructure (Windows Server) a je aj držiteľom prestížneho titulu Microsoft Certified Trainer už od roku 2008. Okrem toho pôsobí ako konzultant a externý správca serverov pre rôzne, aj nadnárodné spoločnosti. V našej spoločnosti ho môžete stretnúť na kurzoch Windows Server, SQL Server, Microsoft Exchange, PowerShell a na kurzoch počítačových sietí. Vo voľnom čase sa venuje vývoju webových aplikácií na platforme PHP, pričom sa zameriava najmä na objektové programovanie.


U nás si nekupujete iba kurz,
ponúkame Vám komplexné vzdelávanie

Ak nám na niečom naozaj maximálne záleží, tak je to Vaša spokojnosť a tej sa sanžíme všetko prispôsobiť. Nechceme Vám ponúknuť iba kurz, na ktorý prídete a odídete, ale už 16. rok ponúkame komplexné a garantované vzdelávanie.
V cene tohto kurzu máte nasledovné výhody:
garancia spokojnosti, ak nebudete spokojný, vrátime Vám peniaze
tento kurz môžete zadarmo opakovať po absolvovaní
v cene kurzu máte materiály a písacie potreby
špičkové, moderné učebne a kvalifikovaní lektori z praxe
bohaté občerstvenie, kvalitná káva, čaje, voda a rôzne nápoje


Máte otázky, alebo sa chcete prihlásiť?

Získajte ďalšie informácie ohľadom počítačového kurzu MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí a zavolajte nám, alebo nám napíšte nám správu cez kontaktný formulár.

Sme tu pre Vás od 8:00 do 20:00
poradenstvo, objednávky a informácie: 02/4920 3080
e-mailový kontakt: info@itlearning.sk


Zaujal Vás tento počítačový kurz? Chcete sa prihlásiť na kurz a potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť pred nástupom na kurz s lektorom? Radi Vám zodpovieme Vaše otázky ohľadom kurzu MOC20697–2 – Windows Client - Nasadenie a správa Windows 10 v podnikovom prostredí, prihlásime Vás na kurz, alebo Vám poradíme vybrať si vhodné metodické riešenie pre Vás alebo Vašu firmu.
Aktuálna akcia na IT kurzy a počítačové a marketingové kurzy v Bratislave