Nenavštevujte prosím kurzy počas choroby alebo v prípade príznakov choroby

Novinka – skupinové živé online kurzy

kategória: informácia pridané: 2. apríla 2020

 Od apríla 2020 môžete väčšinu našich kurzov absolvovať v našej virtuálnej učebni a nemusíte tak nikam chodiť. Vyberte si akékoľvek školenie, či kurz z našej ponuky a pokiaľ má otvorený termín, môžete sa prihlásiť. Pokiaľ vami vybraný kurz termín nemá alebo vám termín nevyhovuje, kontaktujte nás, pokúsime sa otvoriť termín iba pre vás alebo otvoríme skupinový otvorený termín aj pre verejnosť.

Pozrite sa, ako to funguje

Skupinové živé online kurzy sa budú prednášať v našej virtuálnej učebni, ako online živý skupinový kurz. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť –  budete potrebovať internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kamera, aby vás lektor videl –  nie je to ale podmienka. Každopádne vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch. Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s vami pred kurzom prekonzultuje a pomôže vám náš pracovník. Všetky študijné materiály sú pre vás pripravené online.


Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.