Novinka - Grafický kurz - ako upravovať obrázky (nielen) pre web

Skupinové živé online kurzy

kategória: informácia pridané: 7. októbra 2020

 Od októbra 2020 sme znova začali otvárať niektoré naše kurzy aj online. Bežná prezenčná výuka však nekončí.

Môžete tak niektoré našich kurzov absolvovať v našej virtuálnej učebni a nemusíte tak nikam chodiť. Vyberte si akékoľvek otvorené školenie, či kurz z našej ponuky a pokiaľ má otvorený online termín, môžete sa prihlásiť. Pokiaľ vami vybraný kurz termín nemá alebo vám termín nevyhovuje, kontaktujte nás, pokúsime sa otvoriť termín iba pre vás alebo otvoríme skupinový otvorený termín aj pre verejnosť.

Pozrite sa, ako to funguje

Skupinové živé online kurzy sa budú prednášať v našej virtuálnej učebni, ako online živý skupinový kurz. Pre absolvovanie kurzu nebudete potrebovať nikam fyzicky chodiť –  budete potrebovať internetové pripojenie a minimálne mikrofón, ideálna je aj kamera, aby vás lektor videl –  nie je to ale podmienka. Každopádne vy uvidíte lektora, jeho prezentáciu a lektor uvidí vašu prácu a pracovnú plochu, aby vás mohol viesť a usmerňovať pri praktických zadaniach a príkladoch. Pripojenie do virtuálnej učebne je jednoduché a nebudete pre výuku potrebovať žiadny špeciálny software, postačí internetový prehliadač. Pripojenie a technické detaily s vami pred kurzom prekonzultuje a pomôže vám náš pracovník. Všetky študijné materiály sú pre vás pripravené online.


od 24.10. prechádzame na živé online vzdelávanie a online kurzy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá nám neumožňuje realizovať skupinové kurzy v učebniach vám ponúkame skoro všetky naše kurzy a lektorov prostredníctvom online živej výučby. Vyberte si kurzy z našej ponuky pre seba alebo pre vašu firmu.


 

Pozrite si, ako fungujú naše online kurzy

Ako sa môžete po novom vzdelávať? Čo vám vieme ponúknuť a ako fungujú naše živé online kurzy? Pozrite si video a zistite viac.